D3 Women > Otterbein to Rensselaer

Otterbein 2017
2/26 Piedmont 2017 USA South Atl. L
2/28 Berry 2017 SAA L
3/1 LaGrange 2017 USA South Atl. W
3/9 Oberlin 2017 North Coast L
3/15 Kenyon 2017 North Coast L
3/23 OhioWesleyan 2017 North Coast W
3/25 Heidelberg 2017 Ohio W
4/2 Capital 2017 Ohio L
4/5 Muskingum 2017 Ohio W
4/8 MountUnion 2017 Ohio L
4/12 WilmingtonOH 2017 Ohio W
4/22 BaldwinWallace 2017 Ohio L
4/26 OhioNorthern 2017 Ohio W
4/29 JohnCarroll 2017 Ohio L
Otterbein 2016
2/26 Hope 2016 MIAA L
3/3 Chapman 2016 SCIAC L
3/9 MountStJoseph 2016 Ohio River W
3/12 Kenyon 2016 North Coast L
3/17 OhioWesleyan 2016 North Coast L
3/19 Calvin 2016 MIAA W
3/30 Oberlin 2016 North Coast L
4/9 Muskingum 2016 Ohio
4/13 WilmingtonOH 2016 Ohio
4/16 BaldwinWallace 2016 Ohio
4/20 OhioNorthern 2016 Ohio
4/23 JohnCarroll 2016 Ohio
4/27 Capital 2016 Ohio
4/30 MountUnion 2016 Ohio
2/1 PomonaPitzer 2016 SCIAC L
Otterbein 2015
3/1 Huntingdon 2015 USA South Atl. W
3/3 Millsaps 2015 SAA L
3/4 BirminghamSouthern 2015 SAA W
3/6 Hope 2015 MIAA W
3/11 Oberlin 2015 North Coast L
3/14 Kenyon 2015 North Coast L
3/19 OhioWesleyan 2015 North Coast W
4/1 Transylvania 2015 Ohio River W
4/4 JohnCarroll 2015 Ohio L
4/8 Muskingum 2015 Ohio W
4/11 MountUnion 2015 Ohio L
4/15 Capital 2015 Ohio W
4/19 BaldwinWallace 2015 Ohio L
4/22 WilmingtonOH 2015 Ohio W
4/29 MountUnion 2015 Ohio L
Otterbein 2014
3/1 Calvin 2014 MIAA W
3/5 OhioWesleyan 2014 North Coast L
3/8 Oberlin 2014 North Coast L
3/13 Franciscan 2014 Independent W
3/16 Alma 2014 MIAA W
3/18 Beloit 2014 Midwest W
3/20 Olivet 2014 MIAA W
3/22 Augsburg 2014 Independent W
3/23 IllinoisTech 2014 Independent W
3/27 Kenyon 2014 North Coast L
4/6 ConcordiaWisconsin 2014 Midwest W
4/16 BaldwinWallace 2014 Ohio W
4/19 Capital 2014 Ohio W
4/21 Defiance 2014 Independent W
4/23 WilmingtonOH 2014 Ohio W
4/26 MountUnion 2014 Ohio L
4/30 BaldwinWallace 2014 Ohio L
Otterbein 2013
2/24 Thiel 2013 Independent W
3/6 OhioWesleyan 2013 North Coast L
3/8 Oberlin 2013 North Coast W
3/17 BirminghamSouthern 2013 SAA L
3/19 Huntingdon 2013 Independent W
3/27 Kenyon 2013 North Coast L
4/4 Franciscan 2013 Independent W
4/6 NorthCentral 2013 Midwest L
4/10 MountStJoseph 2013 Midwest W
4/12 Augustana 2013 Midwest L
4/17 SaintVincent 2013 Independent L
4/19 BaldwinWallace 2013 Independent W
4/21 MountUnion 2013 Independent L
4/25 WilmingtonOH 2013 Independent W
4/27 ConcordiaWisconsin 2013 Midwest W
Otterbein 2012
3/10 Oberlin 2012 North Coast L
3/11 NorthCentral 2012 Midwest L
3/13 Augustana 2012 Independent L
3/14 ConcordiaWisconsin 2012 Midwest W
3/21 OhioWesleyan 2012 North Coast L
3/26 Kenyon 2012 North Coast L
3/31 Olivet 2012 Independent W
4/1 Thiel 2012 Independent L
4/5 Wooster 2012 North Coast L
4/11 Waynesburg 2012 Independent W
4/14 Dallas 2012 SCAC W
4/15 SaintVincent 2012 Independent W
4/16 Wittenberg 2012 North Coast L
4/22 Allegheny 2012 North Coast L
4/25 MountStJoseph 2012 Midwest L
5/1 Washington&Jefferson 2012 Independent L
Pacific (OR) 2017
3/2 Eastern 2017 Freedom W
3/5 Whitman 2017 Northwest L
3/11 ColoradoCollege 2017 Independent L
3/18 GeorgeFox 2017 Northwest L
3/21 Carthage 2017 CCIW W
3/28 Dallas 2017 Independent W
3/30 Southwestern 2017 Independent L
4/2 PugetSound 2017 Northwest W
4/5 Linfield 2017 Northwest W
4/8 Whitman 2017 Northwest L
4/15 GeorgeFox 2017 Northwest L
4/22 PugetSound 2017 Northwest W
4/23 Linfield 2017 Northwest W
Pacific (OR) 2016
2/27 Southwestern 2016 Independent W
3/3 Piedmont 2016 USA South Atl. W
3/5 Linfield 2016 Northwest W
3/9 Berry 2016 SAA W
3/12 GeorgeFox 2016 Northwest L
3/13 PugetSound 2016 Northwest W
3/24 Redlands 2016 SCIAC L
3/26 Occidental 2016 SCIAC L
4/2 Whitman 2016 Northwest W
4/9 Linfield 2016 Northwest
4/14 ColoradoCollege 2016 Independent
4/16 PugetSound 2016 Northwest
4/20 GeorgeFox 2016 Northwest
4/24 Whitman 2016 Northwest
Pacific (OR) 2015
2/28 PugetSound 2015 Northwest W
3/7 Linfield 2015 Northwest W
3/10 StMarysIN 2015 MIAA W
3/14 OhioWesleyan 2015 North Coast W
3/15 Whittier 2015 SCIAC W
3/17 Augsburg 2015 Independent W
3/19 Calvin 2015 MIAA W
3/27 Oberlin 2015 North Coast L
3/29 Whitman 2015 Northwest W
4/2 GeorgeFox 2015 Northwest W
4/3 Whitman 2015 Northwest W
4/8 GeorgeFox 2015 Northwest W
4/12 Linfield 2015 Northwest W
4/16 ColoradoCollege 2015 Independent L
4/18 PugetSound 2015 Northwest W
4/19 Southwestern 2015 Independent W
Pacific (OR) 2014
2/26 Alma 2014 MIAA W
2/28 PugetSound 2014 Independent L
3/1 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
3/3 GeorgeFox 2014 Independent W
3/8 ColoradoCollege 2014 Independent L
3/11 Kenyon 2014 North Coast L
3/13 Southwestern 2014 Independent W
3/15 Hope 2014 MIAA W
3/18 Linfield 2014 Independent W
3/22 Chapman 2014 SCIAC L
3/24 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC L
3/26 Occidental 2014 SCIAC L
3/30 PugetSound 2014 Independent W
4/2 GeorgeFox 2014 Independent W
4/11 Linfield 2014 Independent W
Pacific (OR) 2013
3/6 Linfield 2013 Independent W
3/11 PugetSound 2013 Independent W
3/17 NorthCentral 2013 Midwest W
3/19 Smith 2013 NEWMAC W
3/21 Allegheny 2013 North Coast L
3/23 PlymouthState 2013 Little East L
3/25 ColoradoCollege 2013 SCAC L
3/27 MIT 2013 NEWMAC W
3/30 Carthage 2013 Midwest L
4/4 PugetSound 2013 Independent W
4/12 Linfield 2013 Independent W
4/20 Calvin 2013 MIAA W
4/21 Olivet 2013 MIAA W
Pacific (OR) 2012
3/2 Redlands 2012 SCIAC L
3/3 PugetSound 2012 Independent W
3/7 Berry 2012 Independent L
3/14 Linfield 2012 Independent W
3/18 PomonaPitzer 2012 SCIAC L
3/24 PlymouthState 2012 Little East L
3/26 Dallas 2012 SCAC W
3/28 Millsaps 2012 SCAC W
3/30 Whittier 2012 SCIAC W
4/5 NorthCentral 2012 Midwest W
4/6 Carthage 2012 Midwest L
4/7 ConcordiaWisconsin 2012 Midwest W
4/10 PugetSound 2012 Independent L
4/13 Linfield 2012 Independent W
Pacific (OR) 2011
3/8 PugetSound 2011 Independent W
3/12 Linfield 2011 Independent W
3/15 Carthage 2011 Midwest W
3/17 Morrisville 2011 SUNYAC W
3/18 Fontbonne 2011 Midwest W
3/20 PlymouthState 2011 Little East L
3/22 NorthCentral 2011 Midwest W
3/24 Occidental 2011 SCIAC L
3/25 Whittier 2011 SCIAC L
3/28 PomonaPitzer 2011 SCIAC W
4/1 ColoradoCollege 2011 SCAC L
4/4 Linfield 2011 Independent W
4/8 PugetSound 2011 Independent W
4/12 Linfield 2011 Independent W
Pacific (OR) 2010
3/6 PugetSound 2010 Independent W
3/11 Linfield 2010 Independent W
3/14 Denison 2010 North Coast L
3/16 BirminghamSouthern 2010 Independent L
3/20 Fontbonne 2010 Independent W
3/22 PomonaPitzer 2010 SCIAC L
3/24 Occidental 2010 SCIAC W
3/27 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
4/6 Linfield 2010 Independent W
4/9 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
4/14 PugetSound 2010 Independent L
Pacific (OR) 2009
3/5 Widener 2009 Middle Atlantic L
3/12 Linfield 2009 Independent W
3/18 Washington&Jefferson 2009 Independent W
3/20 NorthCentral 2009 Independent W
3/22 Fontbonne 2009 Independent L
3/23 FortLewis 2009 Independent W
3/27 Adrian 2009 Independent L
3/31 Whittier 2009 Independent L
4/3 PomonaPitzer 2009 Independent W
4/5 Dallas 2009 Independent W
4/10 PugetSound 2009 Independent L
4/16 Linfield 2009 Independent L
4/18 PugetSound 2009 Independent L
Pacific (OR) 2008
3/9 PugetSound 2008 Independent L
3/11 Kenyon 2008 North Coast L
3/13 Linfield 2008 Independent W
3/18 Fontbonne 2008 Independent W
3/20 Dallas 2008 Independent W
3/24 Oberlin 2008 North Coast L
3/26 Potsdam 2008 SUNYAC L
3/28 Oswego 2008 SUNYAC L
4/9 Linfield 2008 Independent L
4/13 PugetSound 2008 Independent L
4/19 Whittier 2008 Independent L
4/20 PomonaPitzer 2008 Independent L
4/24 Redlands 2008 Independent L
Pacific (OR) 2007
3/4 PugetSound 2007 Independent L
3/10 PomonaPitzer 2007 Independent L
3/12 PomonaPitzer 2007 Independent L
3/15 Linfield 2007 Independent L
3/25 Fontbonne 2007 Independent W
3/27 Dallas 2007 Independent L
3/28 Oberlin 2007 North Coast L
4/7 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
4/8 Whittier 2007 Independent L
4/14 Redlands 2007 Independent L
4/15 Whittier 2007 Independent L
4/18 Linfield 2007 Independent L
4/22 PugetSound 2007 Independent L
Penn State-Abington 2017
3/4 Centenary 2017 CSAC W
3/9 Keystone 2017 CSAC W
3/24 Waynesburg 2017 Ohio River W
3/26 RutgersCamden 2017 NJAC W
4/1 LancasterBible 2017 NEAC W
4/6 BrynAthyn 2017 NEAC W
4/9 SUNYPoly 2017 NEAC W
4/14 Medaille 2017 NEAC W
4/15 Hilbert 2017 NEAC L
4/22 Cazenovia 2017 NEAC W
4/23 Morrisville 2017 NEAC W
4/28 Keuka 2017 NEAC W
4/29 Wells 2017 NEAC W
5/6 Cazenovia 2017 NEAC L
Penn State-Abington 2016
3/2 Lycoming 2016 Commonwealth L
3/8 MountSaintVincent 2016 Skyline W
3/10 NewPaltz 2016 SUNYAC L
3/21 VirginiaWesleyan 2016 Old Dominion L
3/24 RutgersCamden 2016 NJAC L
4/2 BrynAthyn 2016 NEAC W
4/9 SUNYPoly 2016 NEAC
4/10 Medaille 2016 NEAC
4/13 LancasterBible 2016 NEAC
4/16 Morrisville 2016 NEAC
4/17 Cazenovia 2016 NEAC
4/21 BrynMawr 2016 Centennial
4/23 Wells 2016 NEAC
4/24 Keuka 2016 NEAC
4/29 StElizabeth 2016 NEAC
Penn State-Abington 2015
2/28 BrynMawr 2015 Centennial W
3/3 Hood 2015 Commonwealth L
3/11 Drew 2015 Landmark L
3/14 Albright 2015 Commonwealth L
3/17 StElizabeth 2015 NEAC W
3/21 Wells 2015 NEAC W
4/11 Morrisville 2015 NEAC L
4/12 Cazenovia 2015 NEAC L
4/17 LancasterBible 2015 NEAC W
4/19 BrynAthyn 2015 NEAC L
4/21 Keuka 2015 NEAC L
4/24 Medaille 2015 NEAC L
4/25 SUNYPoly 2015 NEAC L
Penn State-Abington 2014
3/5 BrynMawr 2014 Centennial L
3/9 CatholicDC 2014 Landmark L
3/11 Hood 2014 Commonwealth L
3/14 Arcadia 2014 Freedom L
3/20 RutgersCamden 2014 NJAC L
3/27 GwyneddMercy 2014 CSAC L
3/29 Wesley 2014 Capital L
4/2 Wilson 2014 NEAC W
4/5 Medaille 2014 NEAC L
4/6 SUNYIT 2014 NEAC L
4/12 Cazenovia 2014 NEAC L
4/13 Morrisville 2014 NEAC L
4/18 Wells 2014 NEAC W
4/19 Keuka 2014 NEAC L
4/23 LancasterBible 2014 NEAC W
4/26 StElizabeth 2014 NEAC W
Penn State-Abington 2013
3/1 BrynMawr 2013 Centennial L
3/12 GwyneddMercy 2013 CSAC L
3/16 Wilkes 2013 Freedom L
3/21 Arcadia 2013 Freedom L
3/23 Hood 2013 Commonwealth L
3/30 RutgersCamden 2013 Independent L
4/3 Wesley 2013 Capital L
4/6 Cazenovia 2013 NEAC West L
4/7 Morrisville 2013 NEAC West L
4/14 Keuka 2013 NEAC West L
4/15 Wells 2013 NEAC West L
4/17 LancasterBible 2013 NEAC West L
4/20 StElizabeth 2013 NEAC West W
4/24 Wilson 2013 NEAC West W
4/27 Medaille 2013 NEAC West L
4/28 SUNYIT 2013 NEAC West L
Penn State-Abington 2011
3/9 BrynMawr 2011 Centennial L
3/17 GwyneddMercy 2011 CSAC L
3/28 Wesley 2011 Capital L
4/2 Cazenovia 2011 NEAC L
4/3 Morrisville 2011 SUNYAC L
4/9 Keuka 2011 NEAC L
4/10 Wells 2011 NEAC L
4/17 Medaille 2011 NEAC L
4/20 StElizabeth 2011 NEAC W
4/21 Wilson 2011 NEAC L
4/23 Arcadia 2011 Middle Atlantic L
4/27 LancasterBible 2011 Independent L
Penn State-Abington 2010
3/18 Rosemont 2010 CSAC W
3/23 CedarCrest 2010 CSAC L
3/28 Wells 2010 NEAC L
3/30 StElizabeth 2010 NEAC W
4/1 Wilson 2010 NEAC W
4/6 LancasterBible 2010 Independent L
4/9 Cazenovia 2010 NEAC L
4/11 Keuka 2010 NEAC L
4/16 Medaille 2010 NEAC L
4/17 Morrisville 2010 SUNYAC L
Piedmont 2017
2/11 Rhodes 2017 SAA L
2/14 Oglethorpe 2017 SAA W
2/17 Centre 2017 SAA L
2/22 BirminghamSouthern 2017 SAA W
2/26 Otterbein 2017 Ohio W
3/3 Adrian 2017 MIAA W
3/8 Wittenberg 2017 North Coast L
3/10 Southwestern 2017 Independent L
3/18 Ferrum 2017 USA South Atl. W
3/19 Greensboro 2017 USA South Atl. W
3/22 Huntingdon 2017 USA South Atl. W
3/25 Meredith 2017 USA South Atl. L
3/29 Berry 2017 SAA W
4/6 LaGrange 2017 USA South Atl. W
4/8 Methodist 2017 USA South Atl. L
4/10 Sewanee 2017 SAA L
4/14 Methodist 2017 USA South Atl. W
4/15 Meredith 2017 USA South Atl. L
Piedmont 2016
2/5 Rhodes 2016 SAA L
2/6 Hendrix 2016 SAA W
2/17 Oglethorpe 2016 SAA W
2/21 Sewanee 2016 SAA W
2/24 BirminghamSouthern 2016 SAA L
3/1 GeorgeFox 2016 Northwest W
3/3 PacificOR 2016 Northwest L
3/12 Methodist 2016 USA South Atl. W
3/13 Meredith 2016 USA South Atl. L
3/16 LaGrange 2016 USA South Atl. W
3/19 Ferrum 2016 USA South Atl. W
3/25 Berry 2016 SAA L
4/2 Huntingdon 2016 USA South Atl. W
4/9 Greensboro 2016 USA South Atl.
4/15 USASouthTournament 2016
2/1 PugetSound 2016 Northwest W
Piedmont 2015
2/20 Hendrix 2015 SAA W
2/27 Alma 2015 MIAA W
2/28 Hanover 2015 Ohio River W
3/2 BirminghamSouthern 2015 SAA W
3/5 Greensboro 2015 USA South Atl. W
3/7 Ferrum 2015 USA South Atl. W
3/14 Methodist 2015 USA South Atl. W
3/17 Oglethorpe 2015 SAA W
3/21 Meredith 2015 USA South Atl. W
3/25 LaGrange 2015 USA South Atl. W
3/27 Huntingdon 2015 USA South Atl. W
3/31 Berry 2015 SAA W
4/3 Centre 2015 SAA W
4/8 Sewanee 2015 SAA L
4/17 Ferrum 2015 USA South Atl. W
4/18 Meredith 2015 USA South Atl. L
Piedmont 2014
2/15 Sewanee 2014 SAA L
2/19 Oglethorpe 2014 SAA W
2/23 Millsaps 2014 SAA W
2/26 AgnesScott 2014 USA South Atl. W
3/1 Ferrum 2014 USA South Atl. W
3/2 Greensboro 2014 USA South Atl. W
3/5 Methodist 2014 USA South Atl. W
3/6 Aurora 2014 Midwest W
3/15 Meredith 2014 USA South Atl. W
3/16 NoCarolinaWesleyan 2014 USA South Atl. W
3/19 LaGrange 2014 USA South Atl. W
3/22 Transylvania 2014 Independent W
3/23 Centre 2014 SAA L
3/26 Berry 2014 SAA W
3/29 Huntingdon 2014 USA South Atl. W
4/11 Greensboro 2014 USA South Atl. W
4/12 Meredith 2014 USA South Atl. L
Piedmont 2013
2/20 AgnesScott 2013 USA South Atl. W
2/23 Meredith 2013 USA South Atl. W
2/27 Oglethorpe 2013 SAA W
3/2 Huntingdon 2013 Independent W
3/3 Aurora 2013 Midwest W
3/12 Transylvania 2013 Independent W
3/16 Methodist 2013 USA South Atl. W
3/17 Randolph 2013 Old Dominion W
3/20 Berry 2013 SAA W
3/23 Greensboro 2013 USA South Atl. L
3/24 Ferrum 2013 USA South Atl. L
3/29 NoCarolinaWesleyan 2013 USA South Atl. W
3/30 ChristopherNewport 2013 USA South Atl. L
4/3 LaGrange 2013 USA South Atl. W
4/7 Meredith 2013 USA South Atl. W
4/12 ChristopherNewport 2013 USA South Atl. L
Pine Manor 2011
3/31 Elms 2011 NEWLA L
4/6 SaintJoseph 2011 Great Northeast L
4/16 Emmanuel 2011 Great Northeast L
4/18 AnnaMaria 2011 Comm. Coast L
4/29 DanielWebster 2011 Independent L
5/2 DanielWebster 2011 Independent W
Pine Manor 2010
3/13 MountIda 2010 Great Northeast L
3/18 AnnaMaria 2010 Comm. Coast L
3/20 SaintJosephsME 2010 Great Northeast L
3/23 Lasell 2010 Great Northeast L
3/25 Emerson 2010 Great Northeast L
3/27 SaintJoseph 2010 Great Northeast W
4/9 Norwich 2010 Great Northeast L
4/12 Rivier 2010 Great Northeast L
4/14 Elms 2010 NEWLA W
4/19 Simmons 2010 Great Northeast L
4/20 Becker 2010 NEWLA L
Pine Manor 2009
3/11 AnnaMaria 2009 Comm. Coast W
3/25 WestfieldState 2009 NEWLA L
3/28 Norwich 2009 Great Northeast L
3/30 Simmons 2009 Great Northeast L
4/1 Emerson 2009 Great Northeast L
4/9 Lasell 2009 Great Northeast L
4/11 SaintJosephsME 2009 Great Northeast L
4/15 Elms 2009 NEWLA W
4/18 SaintJoseph 2009 Great Northeast L
4/20 Becker 2009 NEWLA L
4/21 DanielWebster 2009 Independent W
Pine Manor 2008
3/17 Maritime 2008 Skyline L
3/21 Emerson 2008 Great Northeast L
3/25 Elms 2008 NEWLA L
4/1 FraminghamState 2008 Little East L
4/7 WestfieldState 2008 NEWLA L
4/10 Nichols 2008 Comm. Coast L
4/12 Lasell 2008 Great Northeast L
4/13 SaintJoseph 2008 Great Northeast L
4/15 Thomas 2008 NEWLA L
4/18 Norwich 2008 Great Northeast L
4/19 SaintJosephsME 2008 Great Northeast L
Pine Manor 2007
3/15 Lasell 2007 NEWLA L
3/19 RegisMA 2007 Comm. Coast
3/28 Emerson 2007 NEWLA L
3/31 SaintJoseph 2007 Independent L
4/2 WestfieldState 2007 Independent L
4/11 Norwich 2007 NEWLA L
4/13 Maritime 2007 Skyline L
4/19 Thomas 2007 NEWLA L
4/25 WestfieldState 2007 Independent L
4/26 SaintJoseph 2007 Independent L
Pine Manor 2006
3/16 Gordon 2006 Comm. Coast L
3/20 Nichols 2006 Comm. Coast L
3/22 SalveRegina 2006 Comm. Coast L
3/24 Lasell 2006 NEWLA L
4/5 Emerson 2006 NEWLA L
4/8 SaintJoseph 2006 Great Northeast L
4/15 Thomas 2006 NEWLA L
4/22 SaintJoseph 2006 Great Northeast L
Plymouth State 2017
3/18 MIT 2017 NEWMAC L
3/21 Oneonta 2017 SUNYAC L
3/31 Castleton 2017 North Atlantic W
4/5 BridgewaterState 2017 MASCAC W
4/8 MassDartmouth 2017 Little East W
4/13 SalemState 2017 MASCAC W
4/15 WesternConnecticut 2017 Little East W
4/18 SouthernMaine 2017 Little East W
4/22 Wheaton 2017 NEWMAC W
4/23 RhodeIslandCollege 2017 Little East W
4/25 KeeneState 2017 Little East W
4/29 EasternConnecticut 2017 Little East L
5/4 KeeneState 2017 Little East W
5/6 EasternConnecticut 2017 Little East W
5/13 Middlebury 2017 NESCAC L
Plymouth State 2016
3/5 Springfield 2016 NEWMAC L
3/9 SalveRegina 2016 Comm. Coast W
3/14 Lasell 2016 Great Northeast W
3/16 ColbySawyer 2016 North Atlantic W
3/17 Franklin&Marshall 2016 Centennial L
3/24 Castleton 2016 North Atlantic W
3/29 Norwich 2016 Great Northeast W
4/2 MassDartmouth 2016 Little East W
4/6 BridgewaterState 2016 MASCAC
4/9 RhodeIslandCollege 2016 Little East
4/14 SalemState 2016 MASCAC
4/19 KeeneState 2016 Little East
4/23 EasternConnecticut 2016 Little East
4/26 SouthernMaine 2016 Little East
4/30 WesternConnecticut 2016 Little East
5/3 LittleEastPlayoffs 2016
Plymouth State 2015
3/3 Gordon 2015 Comm. Coast W
3/7 Springfield 2015 NEWMAC L
3/11 SalveRegina 2015 Comm. Coast W
3/16 Chapman 2015 SCIAC L
3/18 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
3/20 Occidental 2015 SCIAC W
3/25 CastletonState 2015 North Atlantic L
4/2 ColbySawyer 2015 North Atlantic W
4/4 MassDartmouth 2015 Little East W
4/8 BridgewaterState 2015 MASCAC W
4/11 EasternConnecticut 2015 Little East W
4/14 KeeneState 2015 Little East W
4/18 WesternConnecticut 2015 Little East W
4/21 SouthernMaine 2015 Little East W
4/25 RhodeIslandCollege 2015 Little East W
4/30 SouthernMaine 2015 Little East W
5/2 KeeneState 2015 Little East L
Plymouth State 2014
3/4 UofNewEngland 2014 Comm. Coast L
3/8 Springfield 2014 NEWMAC L
3/19 Ferrum 2014 USA South Atl. W
3/20 Meredith 2014 USA South Atl. W
3/27 CastletonState 2014 North Atlantic W
4/1 Babson 2014 NEWMAC W
4/5 MassDartmouth 2014 Little East W
4/9 BridgewaterState 2014 MASCAC W
4/12 EasternConnecticut 2014 Little East W
4/17 KeeneState 2014 Little East L
4/19 WesternConnecticut 2014 Little East L
4/23 SouthernMaine 2014 Little East W
4/26 RhodeIslandCollege 2014 Little East W
4/29 RhodeIslandCollege 2014 Little East W
5/2 WesternConnecticut 2014 Little East W
5/4 KeeneState 2014 Little East W
5/10 Colby 2014 NESCAC L
Plymouth State 2013
3/6 Springfield 2013 NEWMAC L
3/20 ColoradoCollege 2013 SCAC W
3/23 PacificOR 2013 Independent W
3/28 CastletonState 2013 NEAC East W
4/2 ConnecticutCollege 2013 NESCAC W
4/4 BridgewaterState 2013 MASCAC L
4/6 MassDartmouth 2013 Little East W
4/11 FraminghamState 2013 MASCAC W
4/13 EasternConnecticut 2013 Little East W
4/16 KeeneState 2013 Little East W
4/20 WesternConnecticut 2013 Little East W
4/24 SouthernMaine 2013 Little East W
4/25 FitchburgState 2013 MASCAC W
4/27 RhodeIslandCollege 2013 Little East W
5/3 EasternConnecticut 2013 Little East L
Plymouth State 2012
3/7 Springfield 2012 NEWMAC L
3/14 WorcesterState 2012 NEWLA W
3/22 Dallas 2012 SCAC W
3/24 PacificOR 2012 Independent W
3/27 FitchburgState 2012 NEWLA W
3/29 CastletonState 2012 NEWLA W
4/3 BridgewaterState 2012 NEWLA W
4/7 MassDartmouth 2012 Little East W
4/12 FraminghamState 2012 NEWLA W
4/14 EasternConnecticut 2012 Little East W
4/17 KeeneState 2012 Little East W
4/21 WesternConnecticut 2012 Little East W
4/25 SouthernMaine 2012 Little East W
4/28 RhodeIslandCollege 2012 Little East W
5/4 WesternConnecticut 2012 Little East L
Plymouth State 2011
3/20 PacificOR 2011 Independent W
3/22 Linfield 2011 Independent W
3/29 FitchburgState 2011 NEWLA L
3/31 Springfield 2011 NEWMAC L
4/2 RhodeIslandCollege 2011 Little East W
4/6 WorcesterState 2011 NEWLA W
4/8 MassDartmouth 2011 Little East W
4/10 Thomas 2011 North Atlantic W
4/14 BridgewaterState 2011 NEWLA L
4/16 EasternConnecticut 2011 Little East L
4/19 KeeneState 2011 Little East L
4/21 FraminghamState 2011 NEWLA W
4/27 SouthernMaine 2011 Little East L
4/30 WesternConnecticut 2011 Little East L
5/3 WesternConnecticut 2011 Little East L
Plymouth State 2010
3/6 Wellesley 2010 NEWMAC L
3/11 WorcesterState 2010 NEWLA W
3/20 CastletonState 2010 NEWLA W
4/1 Springfield 2010 NEWMAC L
4/3 MassDartmouth 2010 Little East W
4/10 EasternConnecticut 2010 Little East L
4/11 Thomas 2010 NEAC W
4/15 BridgewaterState 2010 NEWLA L
4/20 SouthernMaine 2010 Little East W
4/22 FraminghamState 2010 NEWLA W
4/24 WesternConnecticut 2010 Little East W
4/25 RhodeIslandCollege 2010 Little East W
4/29 KeeneState 2010 Little East W
5/1 Norwich 2010 Great Northeast W
5/6 EasternConnecticut 2010 Little East L
5/15 KeeneState 2010 Little East L
Plymouth State 2009
3/6 Babson 2009 NEWMAC L
3/7 Wellesley 2009 NEWMAC L
3/20 KeeneState 2009 Little East L
3/26 Springfield 2009 NEWMAC L
3/28 MassDartmouth 2009 Little East W
4/4 EasternConnecticut 2009 Little East L
4/7 Colby 2009 NESCAC L
4/9 BridgewaterState 2009 NEWLA L
4/11 RhodeIslandCollege 2009 Little East W
4/14 SouthernMaine 2009 Little East W
4/18 WesternConnecticut 2009 Little East W
4/21 KeeneState 2009 Little East L
4/23 ColbySawyer 2009 Comm. Coast W
4/28 WesternConnecticut 2009 Little East W
4/30 KeeneState 2009 Little East L
Plymouth State 2008
3/7 Babson 2008 NEWMAC L
3/17 Rowan 2008 Independent L
3/28 WesternConnecticut 2008 Little East W
4/6 EasternConnecticut 2008 Little East L
4/8 Colby 2008 NESCAC L
4/10 KeeneState 2008 Little East L
4/12 RhodeIslandCollege 2008 Little East L
4/16 Springfield 2008 NEWMAC L
4/19 MassDartmouth 2008 Little East L
4/22 SouthernMaine 2008 Little East L
4/24 ColbySawyer 2008 Comm. Coast L
4/26 BridgewaterState 2008 NEWLA L
Plymouth State 2007
3/10 Babson 2007 NEWMAC L
3/20 Allegheny 2007 North Coast W
3/21 FranklinPierce 2007 Northeast 10 W
3/22 Fredonia 2007 SUNYAC W
3/27 Springfield 2007 NEWMAC W
4/1 Bowdoin 2007 NESCAC L
4/7 EasternConnecticut 2007 Little East L
4/10 Colby 2007 NESCAC L
4/13 KeeneState 2007 Little East W
4/14 RhodeIslandCollege 2007 Little East W
4/19 ColbySawyer 2007 Comm. Coast W
4/21 MassDartmouth 2007 Little East W
4/22 WesternConnecticut 2007 Little East W
4/26 SouthernMaine 2007 Little East W
4/28 BridgewaterState 2007 Independent W
5/3 KeeneState 2007 Little East W
5/5 EasternConnecticut 2007 Little East L
5/12 WorcesterState 2007 NEWLA W
5/13 Curry 2007 Comm. Coast W
Plymouth State 2006
3/11 Babson 2006 NEWMAC L
3/20 TrinityCT 2006 NESCAC L
3/22 Goucher 2006 Capital L
3/25 Wellesley 2006 NEWMAC W
3/30 Gordon 2006 Comm. Coast W
4/1 WesternConnecticut 2006 Little East W
4/6 SouthernMaine 2006 Little East W
4/8 EasternConnecticut 2006 Little East W
4/9 Bowdoin 2006 NESCAC L
4/11 Colby 2006 NESCAC L
4/13 KeeneState 2006 Little East W
4/15 RhodeIslandCollege 2006 Little East W
4/20 ColbySawyer 2006 Comm. Coast W
4/22 MassachusettsDartmouth 2006 Little East W
4/25 Springfield 2006 NEWMAC W
4/29 BridgewaterState 2006 Independent W
5/5 MassachusettsDartmouth 2006 Little East W
5/6 EasternConnecticut 2006 Little East W
5/10 Colby 2006 NESCAC L
Plymouth State 2005
3/21 FrostburgState 2005 Independent W
3/25 TrinityCT 2005 NESCAC L
4/3 WesternConnecticut 2005 Little East W
4/9 EasternConnecticut 2005 Little East W
4/12 Colby 2005 NESCAC L
4/14 KeeneState 2005 Little East W
4/16 RhodeIslandCollege 2005 Little East W
4/17 Bowdoin 2005 NESCAC L
4/20 ColbySawyer 2005 Comm. Coast L
4/23 MassachusettsDartmouth 2005 Little East W
4/26 Springfield 2005 NEWMAC W
4/30 BridgewaterState 2005 NEWLA W
5/1 SouthernMaine 2005 Little East W
5/6 KeeneState 2005 Little East W
5/7 EasternConnecticut 2005 Little East L
5/11 Lasell 2005 NEWLA W
5/13 UnivofNewEngland 2005 Comm. Coast W
5/15 KeeneState 2005 Little East W
Polytechnic 2009
3/13 LancasterBible 2009 Independent L
3/19 MountSaintVincent 2009 Skyline L
3/23 Marywood 2009 CSAC L
4/4 Maritime 2009 Skyline L
4/8 MontclairState 2009 Skyline L
4/10 Kean 2009 Skyline L
4/11 Farmingdale 2009 Skyline L
4/18 Ramapo 2009 Skyline L
4/21 Sage 2009 Skyline L
4/25 MountSaintVincent 2009 Skyline L
Pomona-Pitzer 2017
2/18 Chapman 2017 SCIAC L
2/23 Augustana 2017 CCIW W
2/25 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
3/1 Occidental 2017 SCIAC L
3/4 Whittier 2017 SCIAC W
3/8 Redlands 2017 SCIAC L
3/12 IllinoisWesleyan 2017 CCIW W
3/13 Stevens 2017 Empire Eight L
3/15 Whitman 2017 Northwest W
3/23 NorthCentral 2017 CCIW W
3/29 GeorgeFox 2017 Northwest L
4/2 ColoradoCollege 2017 Independent L
4/8 Chapman 2017 SCIAC L
4/12 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
4/15 Occidental 2017 SCIAC L
4/19 Whittier 2017 SCIAC W
4/25 Redlands 2017 SCIAC W
Pomona-Pitzer 2016
2/24 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC W
2/27 Occidental 2016 SCIAC W
3/2 Redlands 2016 SCIAC W
3/10 Drew 2016 Landmark W
3/12 Whitman 2016 Northwest W
3/19 Wheaton 2016 NEWMAC W
3/23 Kalamazoo 2016 MIAA W
3/26 Chapman 2016 SCIAC L
3/30 Whittier 2016 SCIAC W
4/3 ColoradoCollege 2016 Independent L
4/9 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC
4/13 Occidental 2016 SCIAC
4/16 Redlands 2016 SCIAC
4/20 Chapman 2016 SCIAC
4/23 Whittier 2016 SCIAC
2/1 Otterbein 2016 Ohio W
Pomona-Pitzer 2015
2/18 Whittier 2015 SCIAC W
2/21 Occidental 2015 SCIAC W
2/25 Chapman 2015 SCIAC W
2/28 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC L
3/4 Redlands 2015 SCIAC W
3/17 NewPaltz 2015 SUNYAC W
3/19 WesleyanCT 2015 NESCAC L
3/20 Skidmore 2015 Liberty League L
3/22 ColoradoCollege 2015 Independent W
3/24 BuffaloState 2015 SUNYAC W
4/4 Whittier 2015 SCIAC W
4/8 Occidental 2015 SCIAC W
4/11 Chapman 2015 SCIAC W
4/15 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
4/20 Redlands 2015 SCIAC W
4/25 Redlands 2015 SCIAC W
5/2 Occidental 2015 SCIAC W
5/10 Occidental 2015 SCIAC W
5/16 TrinityCT 2015 NESCAC L
Pomona-Pitzer 2014
2/8 Whittier 2014 SCIAC W
2/12 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC W
2/15 Occidental 2014 SCIAC L
2/19 Chapman 2014 SCIAC W
2/22 Redlands 2014 SCIAC L
3/1 PacificOR 2014 Independent W
3/2 Linfield 2014 Independent W
3/2 PugetSound 2014 Independent W
3/19 Sewanee 2014 SAA W
3/21 Allegheny 2014 North Coast L
3/24 DePauw 2014 North Coast W
3/26 Carthage 2014 Midwest W
3/27 NorthCentral 2014 Midwest W
4/5 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC W
4/9 Whittier 2014 SCIAC W
4/12 Chapman 2014 SCIAC W
4/16 Occidental 2014 SCIAC W
4/19 Redlands 2014 SCIAC W
4/26 Chapman 2014 SCIAC W
5/3 Redlands 2014 SCIAC L
5/10 Redlands 2014 SCIAC L
Pomona-Pitzer 2013
2/9 Chapman 2013 SCIAC L
2/13 Redlands 2013 SCIAC L
2/16 Occidental 2013 SCIAC W
2/20 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
2/23 Whittier 2013 SCIAC W
3/4 Susquehanna 2013 Landmark L
3/5 Kings 2013 Freedom W
3/9 Berry 2013 SAA W
3/19 PugetSound 2013 Independent W
3/22 Sewanee 2013 SAA L
3/23 Oglethorpe 2013 SAA W
3/25 Oberlin 2013 North Coast W
4/5 Chapman 2013 SCIAC L
4/10 Redlands 2013 SCIAC L
4/13 Occidental 2013 SCIAC W
4/17 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC L
4/20 Whittier 2013 SCIAC W
4/24 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
4/27 Redlands 2013 SCIAC L
Pomona-Pitzer 2012
2/11 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC L
2/18 Whittier 2012 SCIAC W
2/22 Redlands 2012 SCIAC L
2/25 Occidental 2012 SCIAC L
2/28 Adrian 2012 Midwest L
3/5 FortLewis 2012 WILA L
3/14 PugetSound 2012 Independent W
3/16 NorthCentral 2012 Midwest W
3/17 PugetSound 2012 Independent W
3/18 PacificOR 2012 Independent W
3/28 MIT 2012 NEWMAC W
4/4 Redlands 2012 SCIAC L
4/7 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC L
4/14 Whittier 2012 SCIAC L
4/21 Occidental 2012 SCIAC L
4/25 Whittier 2012 SCIAC W
4/28 Redlands 2012 SCIAC L
Pomona-Pitzer 2011
2/26 Whittier 2011 SCIAC L
3/2 Widener 2011 Middle Atlantic W
3/8 Emerson 2011 Great Northeast W
3/12 Dallas 2011 Independent W
3/13 BirminghamSouthern 2011 SCAC W
3/15 Sewanee 2011 SCAC W
3/23 Allegheny 2011 North Coast L
3/25 Linfield 2011 Independent W
3/28 PacificOR 2011 Independent L
3/30 Occidental 2011 SCIAC W
4/4 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
4/6 Redlands 2011 SCIAC L
4/13 Whittier 2011 SCIAC W
4/16 Redlands 2011 SCIAC L
4/20 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
4/23 Occidental 2011 SCIAC W
4/30 Redlands 2011 SCIAC W
5/1 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
Pomona-Pitzer 2010
2/27 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
3/7 OhioWesleyan 2010 North Coast L
3/10 Carthage 2010 Independent W
3/15 Sewanee 2010 Independent L
3/19 PugetSound 2010 Independent L
3/22 PacificOR 2010 Independent W
3/24 Whittier 2010 SCIAC L
3/27 Redlands 2010 SCIAC L
3/31 Occidental 2010 SCIAC W
4/6 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
4/9 PacificOR 2010 Independent L
4/10 Linfield 2010 Independent W
4/11 PugetSound 2010 Independent L
4/16 Whittier 2010 SCIAC L
4/20 Redlands 2010 SCIAC W
4/24 Occidental 2010 SCIAC L
4/28 Occidental 2010 SCIAC W
5/1 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
Pomona-Pitzer 2009
2/25 Whittier 2009 Independent L
2/28 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
3/4 Redlands 2009 Independent L
3/10 Haverford 2009 Centennial L
3/12 Dallas 2009 Independent W
3/14 PugetSound 2009 Independent L
3/15 ColoradoCollege 2009 Independent L
3/21 Linfield 2009 Independent L
3/22 Potsdam 2009 SUNYAC L
3/24 Oberlin 2009 North Coast W
3/26 BirminghamSouthern 2009 Independent W
4/3 PacificOR 2009 Independent L
4/4 PugetSound 2009 Independent L
4/8 Redlands 2009 Independent L
4/15 Whittier 2009 Independent L
4/22 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
Pomona-Pitzer 2008
2/25 Whittier 2008 Independent L
3/1 ColoradoCollege 2008 Independent L
3/10 Denison 2008 North Coast L
3/14 Sewanee 2008 Independent L
3/15 Wooster 2008 North Coast L
3/21 PugetSound 2008 Independent L
4/9 ClaremontMuddScripps 2008 Independent L
4/12 Redlands 2008 Independent L
4/16 Whittier 2008 Independent W
4/20 PacificOR 2008 Independent W
4/26 ClaremontMuddScripps 2008 Independent L
4/30 Redlands 2008 Independent L
2/1 Dallas 2008 Independent W
Pomona-Pitzer 2007
2/18 Whittier 2007 Independent W
2/21 Redlands 2007 Independent W
2/24 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
3/9 Linfield 2007 Independent W
3/10 PacificOR 2007 Independent W
3/11 Linfield 2007 Independent W
3/12 PacificOR 2007 Independent W
3/18 PugetSound 2007 Independent W
3/22 MassDartmouth 2007 Little East W
3/24 Whittier 2007 Independent W
4/7 Redlands 2007 Independent W
4/13 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
Potsdam 2017
3/1 Clarkson 2017 Liberty League L
3/5 Utica 2017 Empire Eight L
3/8 Sage 2017 Skyline W
3/12 StJosephsNY 2017 Skyline W
3/23 Morrisville 2017 NEAC L
3/27 Hartwick 2017 Empire Eight L
4/1 Fredonia 2017 SUNYAC L
4/5 Oswego 2017 SUNYAC L
4/8 BuffaloState 2017 SUNYAC L
4/11 Cortland 2017 SUNYAC L
4/14 Canton 2017 Independent W
4/19 NewPaltz 2017 SUNYAC L
4/22 Brockport 2017 SUNYAC L
4/26 Oneonta 2017 SUNYAC L
4/29 Geneseo 2017 SUNYAC L
Potsdam 2016
3/3 Clarkson 2016 Liberty League
3/7 Emmanuel 2016 Great Northeast W
3/9 BaldwinWallace 2016 Ohio L
3/10 Wheelock 2016 NECC W
3/16 Canton 2016 Independent W
3/19 Utica 2016 Empire Eight L
3/29 StLawrence 2016 Liberty League L
4/2 BuffaloState 2016 SUNYAC W
4/5 Cortland 2016 SUNYAC
4/7 Morrisville 2016 NEAC
4/12 NewPaltz 2016 SUNYAC
4/16 Brockport 2016 SUNYAC
4/19 Oneonta 2016 SUNYAC
4/23 Geneseo 2016 SUNYAC
4/26 Oswego 2016 SUNYAC
4/30 Fredonia 2016 SUNYAC
5/3 SUNYACTournament 2016
Potsdam 2015
3/2 StJosephsNY 2015 Skyline L
3/4 Eastern 2015 Freedom W
3/5 Muhlenberg 2015 Centennial L
3/12 Clarkson 2015 Liberty League L
3/14 Utica 2015 Empire Eight L
3/25 StLawrence 2015 Liberty League L
3/28 BuffaloState 2015 SUNYAC L
3/31 Cortland 2015 SUNYAC L
4/4 Morrisville 2015 NEAC W
4/7 NewPaltz 2015 SUNYAC W
4/9 Canton 2015 Independent W
4/11 Brockport 2015 SUNYAC L
4/14 Oneonta 2015 SUNYAC L
4/18 Geneseo 2015 SUNYAC L
4/21 Oswego 2015 SUNYAC W
4/25 Fredonia 2015 SUNYAC L
Potsdam 2014
3/7 Clarkson 2014 Liberty League W
3/8 Utica 2014 Empire Eight L
3/20 StLawrence 2014 Liberty League L
3/21 Canton 2014 Independent W
3/25 ConcordiaWisconsin 2014 Midwest W
3/27 RIT 2014 Liberty League L
4/1 NewPaltz 2014 SUNYAC L
4/5 Brockport 2014 SUNYAC L
4/8 Oneonta 2014 SUNYAC L
4/9 Morrisville 2014 NEAC W
4/12 Geneseo 2014 SUNYAC L
4/16 Oswego 2014 SUNYAC L
4/19 Fredonia 2014 SUNYAC L
4/22 Cortland 2014 SUNYAC L
4/26 BuffaloState 2014 SUNYAC L
Potsdam 2013
3/6 Clarkson 2013 Liberty League L
3/9 Utica 2013 Empire Eight L
3/22 StLawrence 2013 Liberty League L
3/26 SouthernMaine 2013 Little East W
3/30 Morrisville 2013 NEAC West W
4/2 NewPaltz 2013 SUNYAC W
4/6 Brockport 2013 SUNYAC L
4/7 Canton 2013 Independent W
4/9 Oneonta 2013 SUNYAC L
4/13 Geneseo 2013 SUNYAC L
4/16 Oswego 2013 SUNYAC L
4/20 Fredonia 2013 SUNYAC L
4/23 Cortland 2013 SUNYAC L
4/27 BuffaloState 2013 SUNYAC L
Potsdam 2012
3/8 Clarkson 2012 Liberty League W
3/12 MountSaintVincent 2012 Skyline W
3/13 Drew 2012 Landmark L
3/15 StLawrence 2012 Liberty League L
3/24 Rensselaer 2012 Liberty League L
3/25 Morrisville 2012 NEAC W
3/28 StLawrence 2012 Liberty League L
3/31 Brockport 2012 SUNYAC L
4/3 Oneonta 2012 SUNYAC L
4/7 Geneseo 2012 SUNYAC L
4/10 Oswego 2012 SUNYAC W
4/14 Fredonia 2012 SUNYAC L
4/17 Cortland 2012 SUNYAC L
4/21 BuffaloState 2012 SUNYAC L
4/24 NewPaltz 2012 SUNYAC L
4/29 Utica 2012 Empire Eight W
Potsdam 2011
3/7 ColbySawyer 2011 Comm. Coast W
3/8 BridgewaterState 2011 NEWLA L
3/12 Utica 2011 Empire Eight L
3/16 Cazenovia 2011 NEAC W
3/22 StLawrence 2011 Liberty League L
3/25 Clarkson 2011 Liberty League W
3/26 Rensselaer 2011 Liberty League L
3/30 Morrisville 2011 SUNYAC W
4/2 Brockport 2011 SUNYAC L
4/5 Oneonta 2011 SUNYAC L
4/9 Geneseo 2011 SUNYAC L
4/12 Oswego 2011 SUNYAC L
4/16 Fredonia 2011 SUNYAC L
4/19 Cortland 2011 SUNYAC L
4/23 BuffaloState 2011 SUNYAC L
4/26 NewPaltz 2011 SUNYAC W
Potsdam 2010
3/8 Muhlenberg 2010 Centennial L
3/10 Kings 2010 Middle Atlantic W
3/13 Utica 2010 Empire Eight W
3/17 Cazenovia 2010 NEAC W
3/20 Clarkson 2010 Liberty League L
3/23 StLawrence 2010 Liberty League L
3/27 Rensselaer 2010 Liberty League L
4/2 Cortland 2010 SUNYAC L
4/6 Morrisville 2010 SUNYAC W
4/16 Geneseo 2010 SUNYAC L
4/17 Brockport 2010 SUNYAC L
4/20 Oswego 2010 SUNYAC W
4/23 Fredonia 2010 SUNYAC L
4/24 BuffaloState 2010 SUNYAC L
4/30 NewPaltz 2010 SUNYAC W
5/1 Oneonta 2010 SUNYAC L
Potsdam 2009
3/7 Clarkson 2009 Liberty League W
3/10 Utica 2009 Empire Eight L
3/14 Keuka 2009 NEAC W
3/18 Cazenovia 2009 NEAC W
3/22 PomonaPitzer 2009 Independent W
3/27 Redlands 2009 Independent W
3/31 Oneonta 2009 SUNYAC L
4/4 BuffaloState 2009 SUNYAC L
4/7 NewPaltz 2009 SUNYAC W
4/11 Geneseo 2009 SUNYAC L
4/14 Oswego 2009 SUNYAC L
4/18 Fredonia 2009 SUNYAC L
4/21 Morrisville 2009 SUNYAC W
4/25 Brockport 2009 SUNYAC L
4/28 Cortland 2009 SUNYAC L
Potsdam 2008
3/12 Utica 2008 Empire Eight L
3/19 Cazenovia 2008 Independent W
3/25 Linfield 2008 Independent W
3/26 PacificOR 2008 Independent W
3/27 PugetSound 2008 Independent L
4/1 Morrisville 2008 SUNYAC W
4/5 Brockport 2008 SUNYAC L
4/8 Cortland 2008 SUNYAC L
4/12 BuffaloState 2008 SUNYAC L
4/15 Oswego 2008 SUNYAC L
4/19 Oneonta 2008 SUNYAC L
4/22 Geneseo 2008 SUNYAC L
4/26 Fredonia 2008 SUNYAC L
4/27 Clarkson 2008 Liberty League W
Potsdam 2007
3/21 Cazenovia 2007 Independent W
3/25 Hartwick 2007 Empire Eight W
3/27 MIT 2007 NEWMAC L
3/30 Utica 2007 Empire Eight L
3/31 Elmira 2007 Empire Eight L
4/3 Morrisville 2007 Independent W
4/7 Brockport 2007 SUNYAC L
4/11 Oswego 2007 SUNYAC L
4/14 Geneseo 2007 SUNYAC L
4/18 Oneonta 2007 SUNYAC L
4/21 Cortland 2007 SUNYAC L
4/25 BuffaloState 2007 SUNYAC L
4/28 Fredonia 2007 SUNYAC L
4/29 Clarkson 2007 Liberty League L
Potsdam 2006
3/13 RogerWilliams 2006 Comm. Coast L
3/14 MountSaintVincent 2006 Skyline W
3/16 Vassar 2006 Liberty League L
3/22 Cazenovia 2006 Independent W
3/25 Utica 2006 Empire Eight L
3/28 Clarkson 2006 Liberty League L
3/31 Wells 2006 Atlantic Womens W
4/8 Brockport 2006 SUNYAC L
4/12 Oswego 2006 SUNYAC L
4/15 Geneseo 2006 SUNYAC L
4/19 Oneonta 2006 SUNYAC L
4/22 Cortland 2006 SUNYAC L
4/26 BuffaloState 2006 SUNYAC L
4/29 Fredonia 2006 SUNYAC L
4/30 Elmira 2006 Empire Eight L
5/2 StLawrence 2006 Liberty League L
Potsdam 2005
3/14 Nichols 2005 Comm. Coast W
3/18 NewEnglandCollege 2005 Comm. Coast L
3/22 Cazenovia 2005 Independent W
3/30 Wells 2005 Atlantic Womens W
4/5 Oswego 2005 SUNYAC L
4/9 Cortland 2005 SUNYAC L
4/13 Utica 2005 Empire Eight L
4/15 Brockport 2005 SUNYAC L
4/16 Geneseo 2005 SUNYAC L
4/19 Clarkson 2005 Liberty League L
4/22 BuffaloState 2005 SUNYAC W
4/23 Fredonia 2005 SUNYAC L
4/26 StLawrence 2005 Liberty League L
5/1 Oneonta 2005 SUNYAC L
Puget Sound 2017
2/18 Dallas 2017 Independent W
2/28 Alma 2017 MIAA L
3/5 Linfield 2017 Northwest W
3/11 Whitman 2017 Northwest L
3/17 Carroll 2017 CCIW W
3/18 Dallas 2017 Independent W
4/1 GeorgeFox 2017 Northwest L
4/2 PacificOR 2017 Northwest L
4/8 Linfield 2017 Northwest W
4/9 Southwestern 2017 Independent L
4/14 Whitman 2017 Northwest L
4/22 PacificOR 2017 Northwest L
4/23 GeorgeFox 2017 Northwest L
Puget Sound 2016
2/21 Southwestern 2016 Independent L
3/5 Whitman 2016 Northwest L
3/6 Linfield 2016 Northwest W
3/12 Berry 2016 SAA L
3/13 PacificOR 2016 Northwest L
3/17 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC L
3/19 Whittier 2016 SCIAC L
3/20 Redlands 2016 SCIAC L
4/2 GeorgeFox 2016 Northwest L
4/10 Whitman 2016 Northwest
4/16 PacificOR 2016 Northwest
4/17 Linfield 2016 Northwest
4/23 GeorgeFox 2016 Northwest
2/1 Piedmont 2016 USA South Atl. L
Puget Sound 2015
2/28 PacificOR 2015 Northwest L
3/7 GeorgeFox 2015 Northwest L
3/8 Linfield 2015 Northwest W
3/10 OhioWesleyan 2015 North Coast W
3/14 Calvin 2015 MIAA W
3/15 Augsburg 2015 Independent W
3/20 Southwestern 2015 Independent W
3/21 Olivet 2015 MIAA W
3/24 Oberlin 2015 North Coast L
3/28 Whitman 2015 Northwest W
4/4 Whitman 2015 Northwest W
4/11 Linfield 2015 Northwest W
4/12 GeorgeFox 2015 Northwest W
4/18 PacificOR 2015 Northwest L
Puget Sound 2014
2/22 Linfield 2014 Independent W
2/23 Alma 2014 MIAA W
2/28 PacificOR 2014 Independent W
3/2 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
3/7 Kenyon 2014 North Coast L
3/9 ColoradoCollege 2014 Independent L
3/15 GeorgeFox 2014 Independent W
3/17 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC L
3/19 Hope 2014 MIAA W
3/21 Morrisville 2014 NEAC L
3/22 ColoradoCollege 2014 Independent L
3/27 ColoradoMesa 2014 Rocky Mountain L
3/30 PacificOR 2014 Independent L
4/4 GeorgeFox 2014 Independent L
4/6 Linfield 2014 Independent W
4/11 Southwestern 2014 Independent W
4/16 Loras 2014 Midwest W
Puget Sound 2013
3/3 Linfield 2013 Independent W
3/11 PacificOR 2013 Independent L
3/15 NorthCentral 2013 Midwest W
3/17 Whittier 2013 SCIAC L
3/18 Chapman 2013 SCIAC L
3/19 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
3/22 Smith 2013 NEWMAC W
3/28 Carthage 2013 Midwest L
4/4 PacificOR 2013 Independent L
4/7 Linfield 2013 Independent W
Puget Sound 2012
3/3 PacificOR 2012 Independent L
3/4 Linfield 2012 Independent W
3/9 Berry 2012 Independent L
3/12 Whittier 2012 SCIAC L
3/13 Occidental 2012 SCIAC L
3/14 PomonaPitzer 2012 SCIAC L
3/17 PomonaPitzer 2012 SCIAC L
3/27 Whittier 2012 SCIAC L
3/31 Carthage 2012 Midwest L
4/1 NorthCentral 2012 Midwest L
4/2 Augustana 2012 Independent L
4/10 PacificOR 2012 Independent W
4/15 Linfield 2012 Independent W
2/1 Redlands 2012 SCIAC L
Puget Sound 2011
3/8 PacificOR 2011 Independent L
3/12 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
3/13 Whittier 2011 SCIAC L
3/15 Redlands 2011 SCIAC L
3/18 Morrisville 2011 SUNYAC W
3/19 Carthage 2011 Midwest W
3/21 Fontbonne 2011 Midwest W
3/24 NorthCentral 2011 Midwest W
4/1 Linfield 2011 Independent W
4/3 ColoradoCollege 2011 SCAC L
4/8 PacificOR 2011 Independent L
4/9 Linfield 2011 Independent W
Puget Sound 2010
3/6 PacificOR 2010 Independent L
3/7 Linfield 2010 Independent W
3/14 BirminghamSouthern 2010 Independent W
3/18 Occidental 2010 SCIAC W
3/19 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
3/20 Redlands 2010 SCIAC L
3/21 Whittier 2010 SCIAC W
4/1 Trine 2010 Independent W
4/2 NorthCentral 2010 Independent W
4/3 Carthage 2010 Independent W
4/11 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
4/14 PacificOR 2010 Independent W
4/17 Linfield 2010 Independent W
Puget Sound 2009
3/8 Linfield 2009 Independent W
3/14 PomonaPitzer 2009 Independent W
3/15 Whittier 2009 Independent W
3/17 Redlands 2009 Independent W
3/21 Washington&Jefferson 2009 Independent W
3/22 NorthCentral 2009 Independent W
3/29 Whittier 2009 Independent L
4/3 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
4/4 PomonaPitzer 2009 Independent W
4/10 PacificOR 2009 Independent W
4/18 PacificOR 2009 Independent W
4/19 Linfield 2009 Independent W
Puget Sound 2008
3/8 Kenyon 2008 North Coast L
3/9 PacificOR 2008 Independent W
3/15 Fontbonne 2008 Independent W
3/19 Whittier 2008 Independent W
3/21 PomonaPitzer 2008 Independent W
3/23 ClaremontMuddScripps 2008 Independent L
3/25 Oswego 2008 SUNYAC W
3/27 Potsdam 2008 SUNYAC W
3/28 Oberlin 2008 North Coast W
4/12 Linfield 2008 Independent W
4/13 PacificOR 2008 Independent W
4/19 Linfield 2008 Independent W
4/26 Redlands 2008 Independent L
Puget Sound 2007
3/3 Linfield 2007 Independent L
3/4 PacificOR 2007 Independent W
3/14 Redlands 2007 Independent L
3/15 Whittier 2007 Independent W
3/16 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
3/18 PomonaPitzer 2007 Independent L
4/6 Whittier 2007 Independent W
4/8 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
4/13 Kenyon 2007 North Coast L
4/14 Oberlin 2007 North Coast L
4/15 Wooster 2007 North Coast L
4/21 Linfield 2007 Independent W
4/22 PacificOR 2007 Independent W
Puget Sound 2006
3/8 Linfield 2006 Independent L
3/12 Springfield 2006 NEWMAC L
3/13 Wheaton 2006 NEWMAC L
3/14 WashingtonCollege 2006 Centennial L
3/16 MountSaintVincent 2006 Skyline L
3/17 Brockport 2006 SUNYAC L
3/26 Oberlin 2006 North Coast W
4/7 Redlands 2006 Independent L
4/8 Whittier 2006 Independent W
4/9 ClaremontMuddScripps 2006 Independent L
4/15 Linfield 2006 Independent W
Puget Sound 2005
2/28 Redlands 2005 Independent W
3/13 Linfield 2005 Independent L
3/15 SNewHampshire 2005 Northeast 10 L
3/17 Whittier 2005 Independent W
3/19 Redlands 2005 Independent L
3/20 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
3/22 Centenary 2005 Knickerbocker W
4/2 Linfield 2005 Independent W
4/3 Dallas 2005 Independent W
4/10 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
4/15 Wooster 2005 North Coast L
4/16 Denison 2005 North Coast L
4/17 Oberlin 2005 North Coast W
4/30 Redlands 2005 Independent W
4/30 Linfield 2005 Independent L
5/1 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
5/1 Whittier 2005 Independent W
Purchase 2017
3/21 Centenary 2017 CSAC W
3/24 Smith 2017 NEWMAC L
3/28 OldWestbury 2017 Skyline L
4/1 StJosephsNY 2017 Skyline L
4/4 Moravian 2017 Landmark L
4/5 Sage 2017 Skyline L
4/8 FarmingdaleState 2017 Skyline L
4/12 Maritime 2017 Skyline W
4/19 MountSaintVincent 2017 Skyline W
4/22 MountSaintMary 2017 Skyline L
4/25 MerchantMarine 2017 Skyline W
4/29 Mitchell 2017 NECC W
5/2 OldWestbury 2017 Skyline L
Purchase 2016
3/15 MerchantMarine 2016 Landmark L
3/17 Moravian 2016 Landmark W
3/19 MaineMaritime 2016 North Atlantic W
3/25 Centenary 2016 CSAC W
4/2 Maritime 2016 Skyline W
4/7 MountSaintMary 2016 Skyline
4/10 Mitchell 2016 NECC
4/13 StElizabeth 2016 NEAC
4/16 MountSaintVincent 2016 Skyline
4/20 OldWestbury 2016 Skyline
4/23 FarmingdaleState 2016 Skyline
4/26 Sage 2016 Skyline
4/30 StJosephsNY 2016 Skyline
5/4 SkylineTournament 2016
Purchase 2015
3/10 StElizabeth 2015 NEAC W
3/14 Rosemont 2015 CSAC W
3/18 MerchantMarine 2015 Landmark W
3/21 MCLA 2015 MASCAC W
3/23 OldWestbury 2015 Skyline W
3/28 Maritime 2015 Skyline W
3/30 AlbertusMagnus 2015 Great Northeast W
4/2 MountSaintMary 2015 Skyline L
4/8 Sage 2015 Skyline W
4/11 Dallas 2015 Independent W
4/14 MountSaintVincent 2015 Skyline W
4/16 CedarCrest 2015 CSAC W
4/18 StJosephsNY 2015 Skyline L
4/25 FarmingdaleState 2015 Skyline L
4/29 StJosephsNY 2015 Skyline L
Purchase 2014
3/15 Rosemont 2014 CSAC W
3/19 MerchantMarine 2014 Landmark W
3/22 FarmingdaleState 2014 Skyline L
3/27 CedarCrest 2014 CSAC W
3/28 StJosephsNY 2014 Skyline L
4/2 Sage 2014 Skyline W
4/5 OldWestbury 2014 Skyline W
4/10 MountSaintMary 2014 Skyline L
4/12 Maritime 2014 Skyline L
4/14 MountSaintVincent 2014 Skyline L
Purchase 2013
3/11 MontclairState 2013 Skyline L
3/13 StJosephsNY 2013 Skyline L
3/20 Bard 2013 Liberty League L
3/25 OldWestbury 2013 Skyline L
3/26 Maritime 2013 Skyline L
3/30 FarmingdaleState 2013 Skyline L
4/4 MountSaintMary 2013 Skyline L
4/6 Sage 2013 Skyline L
4/9 Ramapo 2013 Skyline L
4/11 Kean 2013 Skyline L
4/15 MountSaintVincent 2013 Skyline L
Ramapo 2017
3/1 Maritime 2017 Skyline W
3/8 MountSaintMary 2017 Skyline W
3/13 SalveRegina 2017 Comm. Coast L
3/15 EasternConnecticut 2017 Little East L
3/16 SouthernVirginia 2017 Capital W
3/22 Manhattanville 2017 Freedom L
3/25 OldWestbury 2017 Skyline W
3/28 MerchantMarine 2017 Skyline W
4/2 FDUFlorham 2017 Freedom L
4/8 Stockton 2017 NJAC L
4/11 Kean 2017 NJAC L
4/18 MontclairState 2017 NJAC L
4/20 CollegeofNewJersey 2017 NJAC L
4/22 RutgersCamden 2017 NJAC W
4/29 Rowan 2017 NJAC L
Ramapo 2016
3/2 Centenary 2016 CSAC W
3/8 CollegeofNewJersey 2016 NJAC L
3/10 FarmingdaleState 2016 Skyline L
3/15 Bridgewater 2016 Old Dominion L
3/19 Sage 2016 Skyline W
3/23 Kings 2016 Freedom W
3/25 StElizabeth 2016 NEAC W
3/29 OldWestbury 2016 Skyline L
3/30 MountSaintMary 2016 Skyline W
4/2 Manhattanville 2016 Freedom W
4/6 FDUFlorham 2016 Freedom
4/7 WesternConnecticut 2016 Little East
4/9 Stockton 2016 NJAC
4/12 Kean 2016 NJAC
4/19 MontclairState 2016 NJAC
4/23 RutgersCamden 2016 NJAC
4/30 Rowan 2016 NJAC
5/4 NJACTournament 2016
Ramapo 2015
2/28 MountSaintMary 2015 Skyline L
3/15 Transylvania 2015 Ohio River W
3/16 Sewanee 2015 SAA L
3/27 Manhattanville 2015 Freedom W
4/3 FDUFlorham 2015 Freedom L
4/4 CollegeofNewJersey 2015 NJAC L
4/9 WesternConnecticut 2015 Little East L
4/11 RutgersCamden 2015 NJAC W
4/12 OldWestbury 2015 Skyline W
4/14 MontclairState 2015 NJAC L
4/16 Sage 2015 Skyline W
4/18 Rowan 2015 NJAC L
4/22 Kean 2015 NJAC L
4/25 Stockton 2015 NJAC L
Ramapo 2014
3/1 OldWestbury 2014 Skyline W
3/19 FDUFlorham 2014 Freedom L
3/25 Sage 2014 Skyline W
3/29 Manhattanville 2014 Freedom W
4/1 CollegeofNewJersey 2014 NJAC L
4/3 MountSaintMary 2014 Skyline L
4/8 WesternConnecticut 2014 Little East L
4/10 Drew 2014 Landmark L
4/12 RutgersCamden 2014 NJAC W
4/16 MontclairState 2014 NJAC L
4/19 Rowan 2014 NJAC L
4/22 Kean 2014 NJAC L
4/26 RichardStockton 2014 NJAC L
Ramapo 2013
2/26 FDUFlorham 2013 Freedom L
2/28 Drew 2013 Landmark L
3/13 CollegeofNewJersey 2013 Independent L
3/16 MountSaintMary 2013 Skyline L
3/20 Kean 2013 Skyline L
3/23 MountSaintVincent 2013 Skyline W
3/27 StJosephsNY 2013 Skyline L
3/29 Rowan 2013 Independent L
4/2 OldWestbury 2013 Skyline W
4/6 Maritime 2013 Skyline W
4/9 Purchase 2013 Skyline W
4/13 Sage 2013 Skyline W
4/17 MontclairState 2013 Skyline L
4/20 FarmingdaleState 2013 Skyline L
4/23 StJosephsNY 2013 Skyline L
4/27 RutgersCamden 2013 Independent W
Ramapo 2012
3/8 CollegeofNewJersey 2012 Independent L
3/10 StJosephsNY 2012 Skyline L
3/12 NewPaltz 2012 SUNYAC W
3/19 Clarkson 2012 Liberty League L
3/24 Maritime 2012 Skyline W
3/26 RutgersCamden 2012 Independent W
3/28 MontclairState 2012 Skyline L
4/3 Kean 2012 Skyline L
4/10 MountSaintVincent 2012 Skyline L
4/12 Farmingdale 2012 Skyline L
4/14 Sage 2012 Skyline W
4/18 MountSaintMary 2012 Skyline L
4/21 Rowan 2012 Independent L
Ramapo 2011
3/9 NewPaltz 2011 SUNYAC L
3/12 Wells 2011 NEAC W
3/19 MontclairState 2011 Skyline L
3/22 StElizabeth 2011 NEAC W
3/24 CollegeofNewJersey 2011 Independent L
3/30 Maritime 2011 Skyline W
4/3 MountSaintVincent 2011 Skyline W
4/5 Rowan 2011 Independent L
4/7 Sage 2011 Skyline W
4/9 MountSaintMary 2011 Skyline W
4/13 Farmingdale 2011 Skyline W
4/16 Bard 2011 Skyline W
4/19 Kean 2011 Skyline W
4/23 RutgersCamden 2011 Independent W
4/29 Farmingdale 2011 Skyline W
4/30 MontclairState 2011 Skyline L
Ramapo 2010
3/9 StElizabeth 2010 NEAC W
3/13 Wells 2010 NEAC W
3/17 Mercy 2010 East Coast L
3/20 Bard 2010 Skyline W
3/24 Kean 2010 Skyline W
3/27 MontclairState 2010 Skyline L
4/3 RutgersCamden 2010 Independent W
4/6 Maritime 2010 Skyline W
4/8 Rowan 2010 Independent L
4/12 CollegeofNewJersey 2010 Independent L
4/14 Sage 2010 Skyline W
4/17 MountSaintVincent 2010 Skyline L
4/20 MountSaintMary 2010 Skyline W
4/22 Farmingdale 2010 Skyline W
4/29 Farmingdale 2010 Skyline W
5/1 MontclairState 2010 Skyline L
5/4 NewPaltz 2010 SUNYAC L
5/15 Washington&Jefferson 2010 Independent L
Ramapo 2009
3/7 Rowan 2009 Independent L
3/12 CollegeofNewJersey 2009 Independent L
3/14 WestfieldState 2009 NEWLA L
3/24 NewPaltz 2009 SUNYAC L
3/26 PennStateAbington 2009 Independent W
3/28 Farmingdale 2009 Skyline L
3/31 WesternConnecticut 2009 Little East L
4/4 MountSaintVincent 2009 Skyline L
4/8 Sage 2009 Skyline W
4/15 Kean 2009 Skyline L
4/18 Polytechnic 2009 Skyline W
4/22 Maritime 2009 Skyline W
4/25 MontclairState 2009 Skyline L
4/27 Centenary 2009 CSAC L
Ramapo 2008
3/19 StThomasAquinas 2008 East Coast L
3/26 Dominican 2008 Independent L
3/31 Manhattanville 2008 Middle Atlantic L
4/3 CastletonState 2008 NEWLA L
4/5 Maritime 2008 Skyline W
4/12 MountSaintVincent 2008 Skyline L
4/16 MontclairState 2008 Skyline L
4/19 Elmira 2008 Empire Eight L
4/21 WesternConnecticut 2008 Little East L
4/23 Kean 2008 Skyline L
4/26 Farmingdale 2008 Skyline L
Ramapo 2007
3/27 Maritime 2007 Skyline W
4/3 WesternConnecticut 2007 Little East L
4/15 CastletonState 2007 NEWLA W
4/16 Manhattanville 2007 Skyline L
4/18 Dominican 2007 Independent W
4/21 SouthernMaine 2007 Little East L
4/24 Farmingdale 2007 Skyline L
4/25 MountSaintVincent 2007 Skyline L
4/28 Centenary 2007 Skyline L
Randolph 2017
3/4 SaintVincent 2017 Ohio River L
3/7 Medaille 2017 NEAC L
3/9 Walsh 2017 Great Lakes L
3/14 WilmingtonOH 2017 Ohio W
3/18 Hood 2017 Commonwealth L
3/21 SouthernVirginia 2017 Capital L
3/25 Lynchburg 2017 Old Dominion L
3/29 Hollins 2017 Independent W
4/1 Roanoke 2017 Old Dominion L
4/5 Guilford 2017 Old Dominion L
4/8 RandolphMacon 2017 Old Dominion L
4/12 SweetBriar 2017 Old Dominion W
4/14 VirginiaWesleyan 2017 Old Dominion L
4/19 Bridgewater 2017 Old Dominion L
4/26 Shenandoah 2017 Old Dominion L
4/29 Washington&Lee 2017 Old Dominion L
Randolph 2016
2/27 Wesley 2016 Capital L
3/1 SouthernVirginia 2016 Capital L
3/5 Goucher 2016 Landmark L
3/9 Medaille 2016 NEAC L
3/16 Marymount 2016 Capital L
3/19 LancasterBible 2016 NEAC W
3/22 Hollins 2016 Old Dominion W
3/26 Carthage 2016 CCIW L
3/30 Guilford 2016 Old Dominion L
4/2 Roanoke 2016 Old Dominion L
4/6 Ferrum 2016 USA South Atl.
4/9 Lynchburg 2016 Old Dominion
4/13 Shenandoah 2016 Old Dominion
4/16 Washington&Lee 2016 Old Dominion
4/20 Bridgewater 2016 Old Dominion
4/23 RandolphMacon 2016 Old Dominion
4/30 VirginiaWesleyan 2016 Old Dominion
Randolph 2015
2/28 Goucher 2015 Landmark L
3/4 SouthernVirginia 2015 Capital W
3/7 Marywood 2015 CSAC W
3/11 Ferrum 2015 USA South Atl. L
3/14 VirginiaWesleyan 2015 Old Dominion L
3/18 SweetBriar 2015 Old Dominion L
3/21 Methodist 2015 USA South Atl. L
3/24 Bridgewater 2015 Old Dominion L
3/28 RandolphMacon 2015 Old Dominion L
3/31 Shenandoah 2015 Old Dominion L
4/3 Roanoke 2015 Old Dominion L
4/8 Hollins 2015 Old Dominion W
4/11 Lynchburg 2015 Old Dominion L
4/15 Guilford 2015 Old Dominion L
4/18 Washington&Lee 2015 Old Dominion L
Randolph 2014
2/21 ColumbiaSC 2014 NAIA NWLL W
2/26 Washington&Lee 2014 Old Dominion L
3/1 Methodist 2014 USA South Atl. W
3/6 SouthernVirginia 2014 Capital W
3/10 Wittenberg 2014 North Coast L
3/12 Hollins 2014 Old Dominion W
3/14 Greensboro 2014 USA South Atl. L
3/19 Guilford 2014 Old Dominion L
3/23 Oberlin 2014 North Coast L
3/26 SweetBriar 2014 Old Dominion W
3/29 Lynchburg 2014 Old Dominion L
4/2 Ferrum 2014 USA South Atl. L
4/5 RandolphMacon 2014 Old Dominion L
4/9 Bridgewater 2014 Old Dominion L
4/12 Roanoke 2014 Old Dominion L
4/15 Shenandoah 2014 Old Dominion L
4/19 VirginiaWesleyan 2014 Old Dominion L
Randolph 2013
2/23 VirginiaWesleyan 2013 Old Dominion L
2/26 Washington&Lee 2013 Old Dominion L
3/2 Methodist 2013 USA South Atl. W
3/5 WestVirginiaWesleyan 2013 Independent W
3/9 Meredith 2013 USA South Atl. W
3/13 Guilford 2013 Old Dominion L
3/17 Piedmont 2013 USA South Atl. L
3/19 Ferrum 2013 USA South Atl. L
3/23 RandolphMacon 2013 Old Dominion L
3/26 Bridgewater 2013 Old Dominion L
4/3 Hollins 2013 Old Dominion W
4/10 Shenandoah 2013 Old Dominion L
4/13 Lynchburg 2013 Old Dominion L
4/17 SweetBriar 2013 Old Dominion L
4/20 Roanoke 2013 Old Dominion L
Randolph 2012
3/4 Berry 2012 Independent L
3/7 Methodist 2012 USA South Atl. L
3/8 AgnesScott 2012 USA South Atl. W
3/11 VirginiaWesleyan 2012 Old Dominion L
3/13 Bridgewater 2012 Old Dominion L
3/20 RandolphMacon 2012 Old Dominion L
3/25 NoCarolinaWesleyan 2012 USA South Atl. W
3/27 Washington&Lee 2012 Old Dominion L
3/29 SweetBriar 2012 Old Dominion W
4/3 Roanoke 2012 Old Dominion L
4/6 Ferrum 2012 USA South Atl. L
4/10 Shenandoah 2012 USA South Atl. L
4/14 Hollins 2012 Old Dominion W
4/18 Lynchburg 2012 Old Dominion L
4/21 Guilford 2012 Old Dominion L
Randolph 2011
3/2 Bridgewater 2011 Old Dominion L
3/6 SavannahArt&Design 2011 NAIA NWLL L
3/9 MountStJoseph 2011 Midwest L
3/13 Berry 2011 Independent L
3/16 NoCarolinaWesleyan 2011 USA South Atl. W
3/19 VirginiaWesleyan 2011 Old Dominion L
3/23 RandolphMacon 2011 Old Dominion L
3/31 SweetBriar 2011 Old Dominion L
4/2 Ferrum 2011 USA South Atl. L
4/5 Roanoke 2011 Old Dominion L
4/9 AgnesScott 2011 USA South Atl. L
4/16 Hollins 2011 Old Dominion L
4/20 Lynchburg 2011 Old Dominion L
4/23 Guilford 2011 Old Dominion L
4/28 Washington&Lee 2011 Old Dominion L
Randolph 2010
3/1 Marywood 2010 CSAC L
3/12 SweetBriar 2010 Old Dominion L
3/18 Ferrum 2010 USA South Atl. L
3/25 Bridgewater 2010 Old Dominion L
3/31 Greensboro 2010 USA South Atl. L
4/3 Hollins 2010 Old Dominion L
4/7 Lynchburg 2010 Old Dominion L
4/10 NoCarolinaWesleyan 2010 USA South Atl. W
4/12 Methodist 2010 USA South Atl. L
Randolph-Macon 2017
2/25 FrostburgState 2017 Capital W
3/4 Haverford 2017 Centennial L
3/8 StMarysMD 2017 Capital W
3/11 Goucher 2017 Landmark W
3/14 ChristopherNewport 2017 Capital L
3/18 WashingtonCollege 2017 Centennial L
3/21 MaryWashington 2017 Capital L
3/23 Bridgewater 2017 Old Dominion W
3/29 VirginiaWesleyan 2017 Old Dominion W
4/1 Guilford 2017 Old Dominion W
4/8 Randolph 2017 Old Dominion W
4/12 Shenandoah 2017 Old Dominion W
4/15 Washington&Lee 2017 Old Dominion L
4/22 Roanoke 2017 Old Dominion W
4/29 Lynchburg 2017 Old Dominion W
5/6 Shenandoah 2017 Old Dominion W
5/7 Washington&Lee 2017 Old Dominion L
Randolph-Macon 2016
3/5 StMarysMD 2016 Capital L
3/9 MaryWashington 2016 Capital L
3/12 Goucher 2016 Landmark W
3/16 ChristopherNewport 2016 Capital L
3/19 WashingtonCollege 2016 Centennial W
3/22 Roanoke 2016 Old Dominion W
3/30 Susquehanna 2016 Landmark W
4/2 Hollins 2016 Old Dominion W
4/6 Shenandoah 2016 Old Dominion
4/9 CatholicDC 2016 Landmark
4/13 Lynchburg 2016 Old Dominion
4/16 Guilford 2016 Old Dominion
4/20 VirginiaWesleyan 2016 Old Dominion
4/23 Randolph 2016 Old Dominion
4/27 Washington&Lee 2016 Old Dominion
4/30 Bridgewater 2016 Old Dominion
5/4 ODACTournament 2016
Randolph-Macon 2015
2/25 Marymount 2015 Capital W
2/28 ChristopherNewport 2015 Capital W
3/7 StMarysMD 2015 Capital L
3/11 MaryWashington 2015 Capital L
3/14 Guilford 2015 Old Dominion W
3/17 FarmingdaleState 2015 Skyline W
3/20 Hollins 2015 Old Dominion W
3/28 Randolph 2015 Old Dominion W
4/1 Washington&Lee 2015 Old Dominion L
4/4 Bridgewater 2015 Old Dominion W
4/8 Lynchburg 2015 Old Dominion W
4/11 SweetBriar 2015 Old Dominion W
4/15 VirginiaWesleyan 2015 Old Dominion W
4/18 Roanoke 2015 Old Dominion W
4/22 Shenandoah 2015 Old Dominion W
4/29 VirginiaWesleyan 2015 Old Dominion W
5/2 Washington&Lee 2015 Old Dominion L
Randolph-Macon 2014
2/26 Greensboro 2014 USA South Atl. W
3/1 ChristopherNewport 2014 Capital L
3/5 Marymount 2014 Capital W
3/9 StMarysMD 2014 Capital L
3/12 Medaille 2014 NEAC W
3/15 Guilford 2014 Old Dominion L
3/19 Lynchburg 2014 Old Dominion W
3/21 Hollins 2014 Old Dominion W
3/26 MaryWashington 2014 Capital L
3/30 Bridgewater 2014 Old Dominion W
4/2 Washington&Lee 2014 Old Dominion L
4/5 Randolph 2014 Old Dominion W
4/9 Shenandoah 2014 Old Dominion L
4/12 SweetBriar 2014 Old Dominion W
4/16 VirginiaWesleyan 2014 Old Dominion W
4/19 Roanoke 2014 Old Dominion L
4/22 Roanoke 2014 Old Dominion W
4/26 Washington&Lee 2014 Old Dominion L
Randolph-Macon 2013
2/23 Chowan 2013 Independent W
3/1 SweetBriar 2013 Old Dominion W
3/5 Greensboro 2013 USA South Atl. W
3/9 Hood 2013 Commonwealth W
3/14 Marymount 2013 Capital W
3/16 Hollins 2013 Old Dominion W
3/19 Calvin 2013 MIAA W
3/23 Randolph 2013 Old Dominion W
3/27 Washington&Lee 2013 Old Dominion L
3/30 Roanoke 2013 Old Dominion L
4/3 Lynchburg 2013 Old Dominion L
4/6 Guilford 2013 Old Dominion L
4/10 VirginiaWesleyan 2013 Old Dominion W
4/13 Bridgewater 2013 Old Dominion W
4/17 Shenandoah 2013 Old Dominion W
4/20 ChristopherNewport 2013 USA South Atl. L
4/24 Roanoke 2013 Old Dominion W
4/27 Shenandoah 2013 Old Dominion L
Randolph-Macon 2012
2/26 Methodist 2012 USA South Atl. W
3/7 Marywood 2012 CSAC L
3/10 Hood 2012 Capital W
3/11 CedarCrest 2012 CSAC W
3/17 WashingtonCollege 2012 Centennial L
3/20 Randolph 2012 Old Dominion W
3/24 SweetBriar 2012 Old Dominion W
3/25 Roanoke 2012 Old Dominion L
3/29 Shenandoah 2012 USA South Atl. L
3/31 Bridgewater 2012 Old Dominion W
4/3 VirginiaWesleyan 2012 Old Dominion L
4/7 Hollins 2012 Old Dominion W
4/11 Lynchburg 2012 Old Dominion L
4/13 TrinityDC 2012 Independent W
4/14 Guilford 2012 Old Dominion L
4/17 ChristopherNewport 2012 USA South Atl. L
4/21 Washington&Lee 2012 Old Dominion L
4/28 Lynchburg 2012 Old Dominion L
Randolph-Macon 2011
3/1 CatholicDC 2011 Landmark L
3/5 Greensboro 2011 USA South Atl. L
3/8 StMarysMD 2011 Capital L
3/12 CedarCrest 2011 CSAC W
3/19 WashingtonCollege 2011 Centennial L
3/23 Randolph 2011 Old Dominion W
3/26 SweetBriar 2011 Old Dominion W
3/30 NotreDameMD 2011 CSAC W
4/2 Bridgewater 2011 Old Dominion W
4/3 Roanoke 2011 Old Dominion L
4/7 VirginiaWesleyan 2011 Old Dominion L
4/9 Hollins 2011 Old Dominion W
4/13 Lynchburg 2011 Old Dominion L
4/17 Guilford 2011 Old Dominion L
4/20 ChristopherNewport 2011 USA South Atl. W
4/23 Washington&Lee 2011 Old Dominion L
4/30 Roanoke 2011 Old Dominion L
Randolph-Macon 2010
3/2 Widener 2010 Middle Atlantic W
3/8 Misericordia 2010 Middle Atlantic W
3/20 Bridgewater 2010 Old Dominion W
3/21 WashingtonCollege 2010 Centennial L
3/27 Hollins 2010 Old Dominion W
3/31 Lynchburg 2010 Old Dominion L
4/3 Guilford 2010 Old Dominion W
4/6 Roanoke 2010 Old Dominion L
4/15 VirginiaWesleyan 2010 Old Dominion W
4/17 SweetBriar 2010 Old Dominion W
4/18 Washington&Lee 2010 Old Dominion L
4/24 VirginiaWesleyan 2010 Old Dominion W
4/28 Washington&Lee 2010 Old Dominion L
5/5 MaryWashington 2010 Capital L
Randolph-Macon 2009
3/1 Muhlenberg 2009 Centennial L
3/11 Gordon 2009 Comm. Coast W
3/18 MaryWashington 2009 Capital L
3/21 Bridgewater 2009 Old Dominion W
3/25 Roanoke 2009 Old Dominion L
3/28 Hollins 2009 Old Dominion W
3/30 ChristopherNewport 2009 USA South Atl. L
4/2 Lynchburg 2009 Old Dominion W
4/4 Guilford 2009 Old Dominion W
4/5 Greensboro 2009 USA South Atl. W
4/8 VirginiaWesleyan 2009 Old Dominion W
4/11 Washington&Lee 2009 Old Dominion L
4/13 Stevenson 2009 Capital L
4/18 SweetBriar 2009 Old Dominion W
4/22 Guilford 2009 Old Dominion W
4/25 Washington&Lee 2009 Old Dominion L
Randolph-Macon 2008
2/23 Salisbury 2008 Capital L
3/1 VillaJulie 2008 Capital L
3/8 Cortland 2008 SUNYAC L
3/11 CatholicDC 2008 Landmark L
3/14 Roanoke 2008 Old Dominion W
3/21 SweetBriar 2008 Old Dominion W
3/26 BuffaloState 2008 SUNYAC L
3/28 Lynchburg 2008 Old Dominion W
3/30 Washington&Lee 2008 Old Dominion L
4/1 Bridgewater 2008 Old Dominion W
4/3 ChristopherNewport 2008 USA South Atl. L
4/5 Guilford 2008 Old Dominion L
4/9 VirginiaWesleyan 2008 Old Dominion L
4/12 Hollins 2008 Old Dominion W
4/23 Guilford 2008 Old Dominion W
4/26 Washington&Lee 2008 Old Dominion L
4/29 StMarysMD 2008 Capital L
Randolph-Macon 2007
2/24 Salisbury 2007 Capital L
3/3 Washington&Lee 2007 Old Dominion L
3/15 ChristopherNewport 2007 USA South Atl. W
3/19 Averett 2007 USA South Atl. W
3/21 Roanoke 2007 Old Dominion W
3/24 SweetBriar 2007 Old Dominion W
3/28 VirginiaWesleyan 2007 Old Dominion W
3/31 Guilford 2007 Old Dominion L
4/1 Greensboro 2007 USA South Atl. W
4/6 Bridgewater 2007 Old Dominion W
4/10 StMarysMD 2007 Capital L
4/12 Lynchburg 2007 Old Dominion W
4/17 CatholicDC 2007 Capital W
4/21 Hollins 2007 Old Dominion W
4/28 Roanoke 2007 Old Dominion L
Randolph-Macon 2006
2/28 ChristopherNewport 2006 USA South Atl. L
3/2 NorthCarolinaWesleyan 2006 USA South Atl. W
3/4 Washington&Lee 2006 Old Dominion L
3/12 Guilford 2006 Old Dominion W
3/14 StMarysMD 2006 Capital L
3/16 Roanoke 2006 Old Dominion W
3/20 Williams 2006 NESCAC L
3/25 SweetBriar 2006 Old Dominion W
3/28 Salisbury 2006 Capital L
4/1 Lynchburg 2006 Old Dominion W
4/7 Greensboro 2006 USA South Atl. W
4/10 Bridgewater 2006 Old Dominion W
4/12 VirginiaWesleyan 2006 Old Dominion L
4/20 CatholicDC 2006 Capital L
4/22 Hollins 2006 Old Dominion W
4/26 Guilford 2006 Old Dominion W
4/29 VirginiaWesleyan 2006 Old Dominion L
Randolph-Macon 2005
2/23 ChristopherNewport 2005 USA South Atl. W
3/9 VirginiaWesleyan 2005 Old Dominion L
3/15 StMarysMD 2005 Capital L
3/20 Williams 2005 NESCAC L
3/26 Roanoke 2005 Old Dominion W
3/29 Salisbury 2005 Capital L
3/30 SweetBriar 2005 Old Dominion W
4/5 Lynchburg 2005 Old Dominion W
4/7 VillaJulie 2005 Independent W
4/9 Guilford 2005 Old Dominion W
4/10 Hollins 2005 Old Dominion W
4/12 Bridgewater 2005 Old Dominion W
4/14 Washington&Lee 2005 Old Dominion L
4/20 Roanoke 2005 Old Dominion W
4/23 VirginiaWesleyan 2005 Old Dominion W
4/24 Washington&Lee 2005 Old Dominion L
Redlands 2017
2/21 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
2/24 Whittier 2017 SCIAC W
2/26 Rhodes 2017 SAA L
2/27 Hendrix 2017 SAA W
3/1 Centre 2017 SAA W
3/8 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
3/13 Berry 2017 SAA W
3/17 IllinoisWesleyan 2017 CCIW W
3/29 Occidental 2017 SCIAC L
3/30 GeorgeFox 2017 Northwest W
4/1 Chapman 2017 SCIAC L
4/8 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
4/12 Whittier 2017 SCIAC W
4/15 Chapman 2017 SCIAC L
4/19 Occidental 2017 SCIAC W
4/25 PomonaPitzer 2017 SCIAC L
4/29 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
Redlands 2016
2/20 Chapman 2016 SCIAC L
2/24 Occidental 2016 SCIAC W
2/27 Whittier 2016 SCIAC W
3/2 PomonaPitzer 2016 SCIAC L
3/5 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC L
3/8 Albion 2016 MIAA W
3/13 ColoradoCollege 2016 Independent L
3/18 Wheaton 2016 NEWMAC W
3/20 PugetSound 2016 Northwest W
3/21 DePauw 2016 North Coast W
3/24 PacificOR 2016 Northwest W
3/26 GeorgeFox 2016 Northwest W
4/2 Chapman 2016 SCIAC L
4/9 Occidental 2016 SCIAC
4/13 Whittier 2016 SCIAC
4/16 PomonaPitzer 2016 SCIAC
4/20 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC
4/27 SCIACTournament 2016
Redlands 2015
2/18 Bates 2015 NESCAC L
2/25 Occidental 2015 SCIAC W
2/28 Whittier 2015 SCIAC W
3/4 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
3/7 Chapman 2015 SCIAC L
3/11 Marymount 2015 Capital W
3/16 Scranton 2015 Landmark W
3/19 NewPaltz 2015 SUNYAC W
3/21 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
3/27 Carthage 2015 CCIW W
3/29 ColoradoCollege 2015 Independent L
4/4 Chapman 2015 SCIAC L
4/8 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
4/11 Occidental 2015 SCIAC L
4/15 Whittier 2015 SCIAC W
4/20 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
4/22 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
4/25 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
Redlands 2014
2/8 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC W
2/12 Occidental 2014 SCIAC L
2/15 Chapman 2014 SCIAC W
2/19 Whittier 2014 SCIAC W
2/20 Oneonta 2014 SUNYAC L
2/22 PomonaPitzer 2014 SCIAC W
3/4 Guilford 2014 Old Dominion W
3/5 ChristopherNewport 2014 Capital L
3/20 Sewanee 2014 SAA W
3/24 Carthage 2014 Midwest W
4/5 Occidental 2014 SCIAC W
4/9 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC W
4/12 Whittier 2014 SCIAC W
4/16 Chapman 2014 SCIAC W
4/19 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
4/28 Occidental 2014 SCIAC W
5/3 PomonaPitzer 2014 SCIAC W
5/10 PomonaPitzer 2014 SCIAC W
5/17 Cortland 2014 SUNYAC L
Redlands 2013
2/9 Whittier 2013 SCIAC W
2/13 PomonaPitzer 2013 SCIAC W
2/16 Chapman 2013 SCIAC W
2/20 Occidental 2013 SCIAC L
2/21 Augustana 2013 Midwest W
2/24 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
2/28 Sewanee 2013 SAA W
3/2 Carthage 2013 Midwest W
3/6 Susquehanna 2013 Landmark L
3/9 StJohnFisher 2013 Empire Eight L
3/22 Fredonia 2013 SUNYAC L
3/29 ColoradoCollege 2013 SCAC W
4/3 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
4/6 Whittier 2013 SCIAC W
4/10 PomonaPitzer 2013 SCIAC W
4/13 Chapman 2013 SCIAC W
4/18 Occidental 2013 SCIAC W
4/27 PomonaPitzer 2013 SCIAC W
5/4 Chapman 2013 SCIAC W
5/8 Augustana 2013 Midwest L
Redlands 2012
2/15 Occidental 2012 SCIAC W
2/18 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC W
2/22 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
2/25 Whittier 2012 SCIAC W
3/2 PacificOR 2012 Independent W
3/3 Linfield 2012 Independent W
3/15 Kenyon 2012 North Coast W
3/19 Sewanee 2012 SCAC W
3/27 MIT 2012 NEWMAC W
4/4 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
4/11 Occidental 2012 SCIAC W
4/14 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC W
4/22 Whittier 2012 SCIAC L
4/28 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
4/29 Occidental 2012 SCIAC W
5/9 Occidental 2012 SCIAC W
5/12 CatholicDC 2012 Landmark L
2/1 PugetSound 2012 Independent W
Redlands 2011
2/23 Whittier 2011 SCIAC W
3/2 Berry 2011 Independent W
3/4 Carthage 2011 Midwest W
3/5 Sewanee 2011 SCAC W
3/11 Emerson 2011 Great Northeast W
3/15 PugetSound 2011 Independent W
3/17 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast W
3/18 Denison 2011 North Coast W
3/24 Linfield 2011 Independent W
3/30 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
4/2 Whittier 2011 SCIAC W
4/6 PomonaPitzer 2011 SCIAC W
4/9 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
4/13 Occidental 2011 SCIAC L
4/16 PomonaPitzer 2011 SCIAC W
4/24 Occidental 2011 SCIAC W
4/30 PomonaPitzer 2011 SCIAC L
5/11 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
Redlands 2010
2/24 Occidental 2010 SCIAC W
2/27 Dallas 2010 Independent W
2/28 ColoradoCollege 2010 Independent L
3/12 Carthage 2010 Independent W
3/13 Sewanee 2010 Independent L
3/16 FrostburgState 2010 Independent W
3/17 Fontbonne 2010 Independent W
3/19 Goucher 2010 Landmark L
3/20 PugetSound 2010 Independent W
3/24 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
3/27 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
3/31 Whittier 2010 SCIAC W
4/3 Occidental 2010 SCIAC W
4/14 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
4/20 PomonaPitzer 2010 SCIAC L
4/25 Whittier 2010 SCIAC W
5/1 Whittier 2010 SCIAC W
5/2 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
5/4 Adrian 2010 Independent L
Redlands 2009
2/24 Whittier 2009 Independent W
3/4 PomonaPitzer 2009 Independent W
3/6 ColoradoCollege 2009 Independent L
3/11 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
3/17 PugetSound 2009 Independent L
3/22 Linfield 2009 Independent W
3/24 BirminghamSouthern 2009 Independent W
3/26 Oberlin 2009 North Coast W
3/27 Potsdam 2009 SUNYAC L
4/8 PomonaPitzer 2009 Independent W
4/22 Williams 2009 NESCAC L
4/23 MIT 2009 NEWMAC L
4/27 Whittier 2009 Independent L
4/30 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
Redlands 2008
3/12 Sewanee 2008 Independent W
3/13 Ursinus 2008 Centennial L
3/15 VirginiaWesleyan 2008 Old Dominion L
3/16 Stevens 2008 Empire Eight L
3/19 Wooster 2008 North Coast W
3/22 ColoradoCollege 2008 Independent L
3/26 Whittier 2008 Independent W
4/2 ClaremontMuddScripps 2008 Independent L
4/9 Whittier 2008 Independent W
4/12 PomonaPitzer 2008 Independent W
4/22 Linfield 2008 Independent W
4/24 PacificOR 2008 Independent W
4/26 PugetSound 2008 Independent W
4/30 PomonaPitzer 2008 Independent W
5/3 ClaremontMuddScripps 2008 Independent L
Redlands 2007
2/21 PomonaPitzer 2007 Independent L
3/5 Marymount 2007 Capital W
3/11 Kean 2007 Skyline W
3/14 PugetSound 2007 Independent W
3/17 Whittier 2007 Independent W
3/20 MassDartmouth 2007 Little East W
3/21 MountHolyoke 2007 NEWMAC W
3/31 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
4/7 PomonaPitzer 2007 Independent L
4/11 Whittier 2007 Independent W
4/14 PacificOR 2007 Independent W
4/22 Dallas 2007 Independent W
4/23 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
4/26 Kenyon 2007 North Coast L
4/28 Oberlin 2007 North Coast W
4/29 Wooster 2007 North Coast L
5/6 ColoradoCollege 2007 Independent L
Redlands 2006
2/21 Whittier 2006 Independent W
3/1 ColoradoCollege 2006 Independent L
3/3 Dallas 2006 Independent W
3/5 Linfield 2006 Independent W
3/7 Kenyon 2006 North Coast W
3/11 BrynMawr 2006 Centennial W
3/15 OhioWesleyan 2006 North Coast L
3/17 Centenary 2006 Skyline W
3/18 Manhattanville 2006 Skyline W
3/19 Farmingdale 2006 Skyline W
3/22 ClaremontMuddScripps 2006 Independent L
3/25 Whittier 2006 Independent W
3/30 Oberlin 2006 North Coast W
4/7 PugetSound 2006 Independent W
4/11 ClaremontMuddScripps 2006 Independent L
Redlands 2005
2/28 PugetSound 2005 Independent L
3/2 Linfield 2005 Independent W
3/5 Dallas 2005 Independent W
3/11 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
3/12 Whittier 2005 Independent W
3/14 SNewHampshire 2005 Northeast 10 W
3/15 Wheaton 2005 NEWMAC L
3/19 PugetSound 2005 Independent W
3/23 ColoradoCollege 2005 Independent L
3/29 Oberlin 2005 North Coast W
4/9 Whittier 2005 Independent W
4/16 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
4/30 Whittier 2005 Independent W
4/30 PugetSound 2005 Independent L
5/1 Linfield 2005 Independent W
5/1 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
Regis (MA) 2017
2/28 Rivier 2017 Great Northeast W
3/2 NewEnglandCollege 2017 North Atlantic W
3/8 MassMaritime 2017 MASCAC W
3/18 SalemState 2017 MASCAC W
3/21 Emmanuel 2017 Great Northeast W
3/25 Mitchell 2017 NECC W
3/29 SaintJosephsME 2017 Great Northeast L
4/2 Elms 2017 NECC W
4/4 DanielWebster 2017 NECC W
4/8 BayPath 2017 NECC W
4/9 Simmons 2017 Great Northeast L
4/12 Wheelock 2017 NECC W
4/18 Becker 2017 NECC W
4/20 FitchburgState 2017 MASCAC L
4/22 SouthernVermont 2017 NECC W
4/25 Newbury 2017 NECC W
4/29 FraminghamState 2017 MASCAC L
5/4 Wheelock 2017 NECC W
5/6 Elms 2017 NECC W
5/13 Salisbury 2017 Capital L
Regis (MA) 2016
3/5 NewEnglandCollege 2016 North Atlantic W
3/12 MountIda 2016 Great Northeast W
3/16 Wellesley 2016 NEWMAC L
3/23 SaintJosephsME 2016 Great Northeast L
3/29 FitchburgState 2016 MASCAC L
3/30 DanielWebster 2016 NECC W
4/2 Becker 2016 NECC W
4/5 FraminghamState 2016 MASCAC
4/7 Rivier 2016 Great Northeast
4/9 Wheelock 2016 NECC
4/12 SalemState 2016 MASCAC
4/14 Emmanuel 2016 Great Northeast
4/16 Mitchell 2016 NECC
4/18 SouthernVermont 2016 NECC
4/20 Elms 2016 NECC
4/23 BayPath 2016 NECC
Regis (MA) 2015
3/12 Johnson&Wales 2015 Great Northeast L
3/14 SouthernVermont 2015 NECC W
3/18 Wellesley 2015 NEWMAC L
3/24 FraminghamState 2015 MASCAC W
3/26 Emmanuel 2015 Great Northeast L
3/28 Simmons 2015 Great Northeast L
3/31 Becker 2015 NECC W
4/2 Thomas 2015 North Atlantic W
4/7 SalemState 2015 MASCAC W
4/9 DanielWebster 2015 NECC W
4/11 BayPath 2015 NECC W
4/15 SaintJosephsME 2015 Great Northeast L
4/19 Rivier 2015 Great Northeast W
4/21 Elms 2015 NECC W
4/23 Mitchell 2015 NECC W
4/25 Wheelock 2015 NECC W
5/2 Elms 2015 NECC W
5/3 Wheelock 2015 NECC W
5/9 MIT 2015 NEWMAC L
Regis (MA) 2014
3/1 Simmons 2014 Great Northeast L
3/6 Johnson&Wales 2014 Great Northeast L
3/15 MaineFarmington 2014 North Atlantic W
3/20 Thomas 2014 North Atlantic W
3/22 Emmanuel 2014 Great Northeast W
3/24 Rivier 2014 Great Northeast W
3/25 Mitchell 2014 NECC W
4/3 SaintJosephsME 2014 Great Northeast L
4/5 BayPath 2014 NECC W
4/8 SalemState 2014 MASCAC W
4/10 FraminghamState 2014 MASCAC W
4/12 Wheelock 2014 NECC W
4/14 WentworthTech 2014 Comm. Coast W
4/15 DanielWebster 2014 NECC
4/23 Elms 2014 NECC W
4/26 Becker 2014 NECC W
4/30 Elms 2014 NECC W
5/3 Becker 2014 NECC W
Regis (MA) 2013
2/26 Rivier 2013 Great Northeast L
3/9 Dallas 2013 SCAC W
3/13 Emmanuel 2013 Great Northeast L
3/16 GreenMountain 2013 NEAC East W
3/17 MaineFarmington 2013 NEAC East W
3/20 Sage 2013 Skyline W
3/23 MassMaritime 2013 MASCAC W
3/26 Bard 2013 Liberty League L
3/28 Thomas 2013 NEAC East L
4/4 SaintJosephsME 2013 Great Northeast L
4/6 BayPath 2013 NECC W
4/9 SalemState 2013 MASCAC L
4/13 Wheelock 2013 NECC W
4/16 DanielWebster 2013 NECC W
4/18 WentworthTech 2013 Comm. Coast W
4/20 Elms 2013 NECC W
4/27 Becker 2013 NECC W
5/1 Elms 2013 NECC W
5/4 Becker 2013 NECC W
Regis (MA) 2012
3/9 Sage 2012 Skyline W
3/10 Bard 2012 Liberty League L
3/13 Emmanuel 2012 Great Northeast L
3/18 Becker 2012 NEWLA W
3/22 AnnaMaria 2012 Great Northeast W
3/24 Elms 2012 NEWLA W
3/27 SalemState 2012 NEWLA L
3/31 Thomas 2012 North Atlantic W
4/3 DanielWebster 2012 Independent W
4/5 SaintJosephsME 2012 Great Northeast L
4/12 Wheelock 2012 Independent W
4/14 GreenMountain 2012 North Atlantic W
4/21 MassMaritime 2012 NEWLA W
Regis (MA) 2011
3/10 Becker 2011 NEWLA L
3/17 Emmanuel 2011 Great Northeast W
3/19 Endicott 2011 Comm. Coast L
3/21 MountIda 2011 Great Northeast L
3/23 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast L
3/26 NewEnglandCollege 2011 Comm. Coast L
3/29 UnivofNewEngland 2011 Comm. Coast L
4/2 ColbySawyer 2011 Comm. Coast L
4/4 Elms 2011 NEWLA W
4/6 Gordon 2011 Comm. Coast L
4/9 Curry 2011 Comm. Coast L
4/12 SalveRegina 2011 Comm. Coast L
4/14 Wheelock 2011 Independent W
4/16 AnnaMaria 2011 Comm. Coast W
4/20 Nichols 2011 Comm. Coast L
4/23 RogerWilliams 2011 Comm. Coast L
Regis (MA) 2010
3/20 Curry 2010 Comm. Coast L
3/22 MountIda 2010 Great Northeast L
3/24 AnnaMaria 2010 Comm. Coast L
3/27 Nichols 2010 Comm. Coast L
3/28 Husson 2010 North Atlantic L
4/3 RogerWilliams 2010 Comm. Coast L
4/7 Gordon 2010 Comm. Coast L
4/8 Elms 2010 NEWLA W
4/10 NewEnglandCollege 2010 Comm. Coast L
4/13 UnivofNewEngland 2010 Comm. Coast L
4/17 Endicott 2010 Comm. Coast L
4/20 WesternNewEngland 2010 Comm. Coast L
4/24 ColbySawyer 2010 Comm. Coast L
4/26 SalveRegina 2010 Comm. Coast L
Regis (MA) 2008
3/25 Nichols 2008 Comm. Coast L
3/27 FraminghamState 2008 Little East L
3/29 Gordon 2008 Comm. Coast L
4/5 UnivofNewEngland 2008 Comm. Coast L
4/8 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
Regis (MA) 2007
3/19 PineManor 2007 Independent
3/24 UnivofNewEngland 2007 Comm. Coast L
3/27 Lasell 2007 NEWLA L
3/31 NewEnglandCollege 2007 Comm. Coast L
4/4 Curry 2007 Comm. Coast L
4/10 RogerWilliams 2007 Comm. Coast L
4/13 WestfieldState 2007 Independent L
4/14 Endicott 2007 Comm. Coast L
4/18 ColbySawyer 2007 Comm. Coast L
4/21 Nichols 2007 Comm. Coast L
4/24 SalveRegina 2007 Comm. Coast L
4/26 Gordon 2007 Comm. Coast L
Regis (MA) 2006
3/18 Gordon 2006 Comm. Coast L
3/24 UnivofNewEngland 2006 Comm. Coast L
3/28 SalveRegina 2006 Comm. Coast L
4/1 NewEnglandCollege 2006 Comm. Coast L
4/8 Endicott 2006 Comm. Coast L
4/13 RogerWilliams 2006 Comm. Coast L
4/18 Nichols 2006 Comm. Coast L
4/19 ColbySawyer 2006 Comm. Coast L
4/20 Curry 2006 Comm. Coast L
4/30 MassachusettsDartmouth 2006 Little East L
Regis (MA) 2005
3/18 Endicott 2005 Comm. Coast L
4/2 NewEnglandCollege 2005 Comm. Coast L
4/4 UnivofNewEngland 2005 Comm. Coast L
4/6 Curry 2005 Comm. Coast L
4/14 Nichols 2005 Comm. Coast L
4/15 SalveRegina 2005 Comm. Coast L
4/18 Gordon 2005 Comm. Coast L
4/22 Lasell 2005 NEWLA L
Rensselaer 2017
3/2 Oneonta 2017 SUNYAC W
3/6 Williams 2017 NESCAC L
3/9 MontclairState 2017 NJAC L
3/13 RogerWilliams 2017 Comm. Coast W
3/15 Denison 2017 North Coast L
3/21 Middlebury 2017 NESCAC L
4/1 RIT 2017 Liberty League W
4/2 Rochester 2017 Liberty League L
4/7 StLawrence 2017 Liberty League L
4/8 Clarkson 2017 Liberty League W
4/14 WilliamSmith 2017 Liberty League L
4/15 Union 2017 Liberty League L
4/21 Bard 2017 Liberty League W
4/22 Vassar 2017 Liberty League W
4/28 Skidmore 2017 Liberty League L
Rensselaer 2016
3/3 Oneonta 2016 SUNYAC W
3/8 Middlebury 2016 NESCAC L
3/10 Williams 2016 NESCAC W
3/14 Endicott 2016 Comm. Coast W
3/17 WestfieldState 2016 MASCAC W
3/26 MontclairState 2016 NJAC L
4/1 Union 2016 Liberty League L
4/2 WilliamSmith 2016 Liberty League L
4/8 Vassar 2016 Liberty League
4/9 Bard 2016 Liberty League
4/15 Skidmore 2016 Liberty League
4/22 Clarkson 2016 Liberty League
4/23 StLawrence 2016 Liberty League
4/29 Rochester 2016 Liberty League
4/30 RIT 2016 Liberty League
Rensselaer 2015
3/3 Williams 2015 NESCAC L
3/5 Oneonta 2015 SUNYAC W
3/11 Middlebury 2015 NESCAC L
3/14 Babson 2015 NEWMAC W
3/23 Colby 2015 NESCAC L
3/28 Skidmore 2015 Liberty League W
4/3 Vassar 2015 Liberty League L
4/4 Bard 2015 Liberty League W
4/10 Clarkson 2015 Liberty League W
4/11 StLawrence 2015 Liberty League L
4/17 Rochester 2015 Liberty League W
4/18 RIT 2015 Liberty League L
4/24 Union 2015 Liberty League L
4/25 WilliamSmith 2015 Liberty League L
Rensselaer 2014
3/1 Oneonta 2014 SUNYAC L
3/10 Gettysburg 2014 Centennial L
3/13 Haverford 2014 Centennial W
3/18 Middlebury 2014 NESCAC L
3/25 Babson 2014 NEWMAC W
3/28 Bard 2014 Liberty League W
3/29 Vassar 2014 Liberty League W
4/4 WilliamSmith 2014 Liberty League W
4/5 Union 2014 Liberty League W
4/11 RIT 2014 Liberty League W
4/12 Rochester 2014 Liberty League W
4/16 Williams 2014 NESCAC L
4/19 Skidmore 2014 Liberty League W
4/25 StLawrence 2014 Liberty League W
4/26 Clarkson 2014 Liberty League W
5/2 Vassar 2014 Liberty League W
5/3 Union 2014 Liberty League W
5/10 Fredonia 2014 SUNYAC L
Rensselaer 2013
3/6 Oneonta 2013 SUNYAC W
3/11 KeeneState 2013 Little East W
3/13 OhioWesleyan 2013 North Coast W
3/20 Middlebury 2013 NESCAC L
3/21 CastletonState 2013 NEAC East W
3/29 StLawrence 2013 Liberty League W
3/30 Clarkson 2013 Liberty League W
4/2 Williams 2013 NESCAC L
4/5 Skidmore 2013 Liberty League W
4/12 Bard 2013 Liberty League W
4/13 Vassar 2013 Liberty League W
4/19 RIT 2013 Liberty League W
4/20 Rochester 2013 Liberty League W
4/26 WilliamSmith 2013 Liberty League L
4/27 Union 2013 Liberty League W
5/3 Vassar 2013 Liberty League W
5/4 StLawrence 2013 Liberty League W
5/8 StJohnFisher 2013 Empire Eight W
5/11 Gettysburg 2013 Centennial W
5/12 Middlebury 2013 NESCAC L
Rensselaer 2012
3/7 WesternNewEngland 2012 Comm. Coast W
3/12 OhioWesleyan 2012 North Coast W
3/14 Curry 2012 Comm. Coast W
3/23 CastletonState 2012 NEWLA W
3/24 Potsdam 2012 SUNYAC W
3/30 Rochester 2012 Liberty League W
3/31 RIT 2012 Liberty League W
4/6 Clarkson 2012 Liberty League W
4/7 StLawrence 2012 Liberty League W
4/10 Williams 2012 NESCAC W
4/13 Union 2012 Liberty League L
4/14 WilliamSmith 2012 Liberty League W
4/20 Vassar 2012 Liberty League W
4/21 Bard 2012 Liberty League W
4/28 Skidmore 2012 Liberty League W
5/4 Union 2012 Liberty League W
5/5 WilliamSmith 2012 Liberty League W
5/9 Messiah 2012 Commonwealth L
Rensselaer 2011
3/8 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast W
3/11 Nazareth 2011 Empire Eight L
3/14 ConnecticutCollege 2011 NESCAC W
3/16 Ithaca 2011 Empire Eight W
3/26 Potsdam 2011 SUNYAC W
3/28 Williams 2011 NESCAC L
4/1 Skidmore 2011 Liberty League W
4/2 Union 2011 Liberty League L
4/9 Hamilton 2011 Liberty League L
4/16 Vassar 2011 Liberty League W
4/22 StLawrence 2011 Liberty League W
4/23 Clarkson 2011 Liberty League W
4/29 WilliamSmith 2011 Liberty League W
4/30 Rochester 2011 Liberty League W
5/6 Union 2011 Liberty League L
Rensselaer 2010
3/2 WesternNewEngland 2010 Comm. Coast W
3/9 WesleyanCT 2010 NESCAC L
3/16 Williams 2010 NESCAC L
3/21 Nazareth 2010 Empire Eight W
3/27 Potsdam 2010 SUNYAC W
4/2 Hamilton 2010 Liberty League L
4/3 WilliamSmith 2010 Liberty League W
4/9 Skidmore 2010 Liberty League W
4/10 Union 2010 Liberty League L
4/16 StLawrence 2010 Liberty League L
4/17 Clarkson 2010 Liberty League W
4/24 Vassar 2010 Liberty League W
5/1 Rochester 2010 Liberty League W
5/7 Hamilton 2010 Liberty League L
Rensselaer 2009
3/5 Hartwick 2009 Empire Eight W
3/10 Ithaca 2009 Empire Eight W
3/13 Ursinus 2009 Centennial W
3/17 Williams 2009 NESCAC L
3/21 Nazareth 2009 Empire Eight L
3/27 WilliamSmith 2009 Liberty League L
3/28 Hamilton 2009 Liberty League L
4/3 Union 2009 Liberty League L
4/4 Skidmore 2009 Liberty League W
4/10 Clarkson 2009 Liberty League W
4/11 StLawrence 2009 Liberty League W
4/18 Vassar 2009 Liberty League L
4/21 WesternNewEngland 2009 Comm. Coast W
4/24 Rochester 2009 Liberty League L
5/9 Cazenovia 2009 NEAC W
Rensselaer 2008
3/4 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast W
3/6 Hartwick 2008 Empire Eight W
3/12 Curry 2008 Comm. Coast W
3/14 Ithaca 2008 Empire Eight L
3/19 Oneonta 2008 SUNYAC W
3/22 Nazareth 2008 Empire Eight W
3/29 WilliamSmith 2008 Liberty League L
4/4 Skidmore 2008 Liberty League W
4/5 Union 2008 Liberty League L
4/12 Vassar 2008 Liberty League L
4/18 StLawrence 2008 Liberty League L
4/19 Clarkson 2008 Liberty League W
4/25 Hamilton 2008 Liberty League L
4/26 Rochester 2008 Liberty League L
Rensselaer 2007
3/4 SaintAnselm 2007 Northeast 10 L
3/10 Denison 2007 North Coast W
3/13 Oneonta 2007 SUNYAC L
3/15 WesternNewEngland 2007 NEWLA W
3/23 WilliamSmith 2007 Liberty League L
3/31 Nazareth 2007 Empire Eight L
4/6 Vassar 2007 Liberty League L
4/10 Union 2007 Liberty League L
4/13 Clarkson 2007 Liberty League W
4/14 StLawrence 2007 Liberty League W
4/20 Rochester 2007 Liberty League L
4/21 Hamilton 2007 Liberty League L
4/24 Hartwick 2007 Empire Eight L
4/26 Skidmore 2007 Liberty League L
Rensselaer 2006
3/11 Oneonta 2006 SUNYAC W
3/15 FDUFlorham 2006 Middle Atlantic L
3/17 RogerWilliams 2006 Comm. Coast W
3/24 Skidmore 2006 Liberty League L
3/25 Union 2006 Liberty League L
3/28 WesternNewEngland 2006 NEWLA L
4/1 Hamilton 2006 Liberty League L
4/2 Nazareth 2006 Empire Eight L
4/6 Hartwick 2006 Empire Eight L
4/9 Vassar 2006 Liberty League W
4/14 StLawrence 2006 Liberty League L
4/15 Clarkson 2006 Liberty League W
4/21 WilliamSmith 2006 Liberty League L
4/22 Rochester 2006 Liberty League L
Rensselaer 2005
3/15 Dickinson 2005 Centennial L
3/25 Union 2005 Liberty League W
3/26 Skidmore 2005 Liberty League L
3/30 Vassar 2005 Liberty League W
4/1 Hamilton 2005 Liberty League L
4/5 WesternNewEngland 2005 NEWLA W
4/9 Nazareth 2005 Empire Eight L
4/15 Clarkson 2005 Liberty League W
4/16 StLawrence 2005 Liberty League W
4/22 Rochester 2005 Liberty League L
4/23 WilliamSmith 2005 Liberty League L
4/26 Hartwick 2005 Empire Eight L
4/28 Oneonta 2005 SUNYAC W