D3 Women > Neumann to Oswego

Neumann 2017
2/22 Arcadia 2017 Commonwealth L
2/25 CollegeofNewJersey 2017 NJAC L
3/9 Alvernia 2017 Commonwealth L
3/11 Widener 2017 Commonwealth L
3/16 Stockton 2017 NJAC L
3/22 Rowan 2017 NJAC L
3/25 Marywood 2017 CSAC L
3/29 NotreDameMD 2017 CSAC W
3/30 RutgersCamden 2017 NJAC W
4/1 Rosemont 2017 CSAC W
4/5 Keystone 2017 CSAC W
4/8 GwyneddMercy 2017 CSAC W
4/11 Cabrini 2017 CSAC L
4/13 Immaculata 2017 CSAC W
4/18 Centenary 2017 CSAC W
4/22 CedarCrest 2017 CSAC W
4/26 Moravian 2017 Landmark W
4/29 Keystone 2017 CSAC W
5/3 Marywood 2017 CSAC L
Neumann 2016
2/27 Eastern 2016 Freedom W
3/8 Arcadia 2016 Commonwealth L
3/12 CollegeofNewJersey 2016 NJAC L
3/15 Keystone 2016 CSAC W
3/19 Centenary 2016 CSAC W
3/23 Marywood 2016 CSAC W
3/29 Rosemont 2016 CSAC W
3/31 RutgersCamden 2016 NJAC W
4/2 CedarCrest 2016 CSAC W
4/4 Misericordia 2016 Freedom
4/6 Elizabethtown 2016 Landmark
4/9 GwyneddMercy 2016 CSAC
4/13 Immaculata 2016 CSAC
4/16 Cabrini 2016 CSAC
4/23 NotreDameMD 2016 CSAC
4/27 Moravian 2016 Landmark
4/30 CSACTournament 2016
Neumann 2015
3/4 VirginiaWesleyan 2015 Old Dominion L
3/9 Arcadia 2015 Commonwealth L
3/11 Elizabethtown 2015 Landmark W
3/14 Eastern 2015 Freedom L
3/18 CedarCrest 2015 CSAC W
3/23 Immaculata 2015 CSAC W
3/25 Cabrini 2015 CSAC L
3/28 GwyneddMercy 2015 CSAC W
4/2 Keystone 2015 CSAC W
4/9 NotreDameMD 2015 CSAC W
4/11 Marywood 2015 CSAC W
4/13 RutgersCamden 2015 NJAC W
4/15 Rosemont 2015 CSAC W
4/18 Centenary 2015 CSAC W
4/23 CollegeofNewJersey 2015 NJAC L
4/29 Immaculata 2015 CSAC W
5/2 Cabrini 2015 CSAC L
5/6 Stevens 2015 Empire Eight L
Neumann 2014
2/25 Arcadia 2014 Freedom L
3/10 Alvernia 2014 Commonwealth W
3/12 Widener 2014 Commonwealth W
3/15 Eastern 2014 Freedom L
3/19 Immaculata 2014 CSAC W
3/22 CollegeofNewJersey 2014 NJAC L
3/27 RutgersCamden 2014 NJAC W
3/29 Marywood 2014 CSAC W
3/31 Wesley 2014 Capital W
4/3 GwyneddMercy 2014 CSAC W
4/8 NotreDameMD 2014 CSAC W
4/12 Cabrini 2014 CSAC L
4/14 CedarCrest 2014 CSAC W
4/16 Centenary 2014 CSAC W
4/24 Rosemont 2014 CSAC W
5/1 Marywood 2014 CSAC W
5/3 Cabrini 2014 CSAC L
5/7 Drew 2014 Landmark L
Neumann 2013
2/20 Wesley 2013 Capital W
2/23 RutgersCamden 2013 Independent W
2/27 Arcadia 2013 Freedom W
3/10 Ursinus 2013 Centennial W
3/12 SweetBriar 2013 Old Dominion W
3/14 Scranton 2013 Landmark L
3/16 Eastern 2013 Freedom W
3/20 NotreDameMD 2013 CSAC W
3/23 Centenary 2013 CSAC W
3/26 Rosemont 2013 CSAC W
4/4 Marywood 2013 CSAC W
4/6 GwyneddMercy 2013 CSAC W
4/9 Cabrini 2013 CSAC L
4/11 Swarthmore 2013 Centennial L
4/16 CedarCrest 2013 CSAC W
4/18 CollegeofNewJersey 2013 Independent L
4/19 Immaculata 2013 CSAC W
5/1 Marywood 2013 CSAC W
5/4 Cabrini 2013 CSAC L
5/8 FDUFlorham 2013 Freedom L
Neumann 2012
2/27 RutgersCamden 2012 Independent W
3/2 Wesley 2012 Capital W
3/5 Scranton 2012 Landmark L
3/13 Hood 2012 Capital W
3/19 GwyneddMercy 2012 CSAC W
3/24 Rosemont 2012 CSAC W
3/27 CedarCrest 2012 CSAC W
3/31 Centenary 2012 CSAC L
4/3 Swarthmore 2012 Centennial L
4/10 Immaculata 2012 CSAC W
4/14 Cabrini 2012 CSAC L
4/17 BrynMawr 2012 Centennial W
4/21 NotreDameMD 2012 CSAC W
4/23 Marywood 2012 CSAC L
4/28 Centenary 2012 CSAC L
5/9 Alvernia 2012 Commonwealth L
2/1 Arcadia 2012 Freedom W
Neumann 2011
2/26 Wesley 2011 Capital L
3/9 Marymount 2011 Capital L
3/12 Hood 2011 Capital L
3/16 Scranton 2011 Landmark L
3/22 Immaculata 2011 CSAC W
3/26 GwyneddMercy 2011 CSAC L
3/28 RutgersCamden 2011 Independent W
3/30 Centenary 2011 CSAC L
4/5 Swarthmore 2011 Centennial L
4/9 CedarCrest 2011 CSAC W
4/13 Marywood 2011 CSAC L
4/16 Cabrini 2011 CSAC W
4/19 NotreDameMD 2011 CSAC W
4/26 Rosemont 2011 CSAC W
4/30 Centenary 2011 CSAC W
5/4 Marywood 2011 CSAC L
Neumann 2010
3/2 Methodist 2010 USA South Atl. W
3/6 Swarthmore 2010 Centennial L
3/9 Hood 2010 Capital L
3/11 Alvernia 2010 Middle Atlantic L
3/14 Moravian 2010 Landmark L
3/16 Marywood 2010 CSAC L
3/20 Rosemont 2010 CSAC W
3/24 Scranton 2010 Landmark L
3/27 Centenary 2010 CSAC L
3/30 Immaculata 2010 CSAC L
4/7 Susquehanna 2010 Landmark L
4/10 Cabrini 2010 CSAC L
4/14 GwyneddMercy 2010 CSAC L
4/17 NotreDameMD 2010 CSAC L
4/20 CedarCrest 2010 CSAC W
4/22 BrynMawr 2010 Centennial L
Neumann 2009
2/28 BrynMawr 2009 Centennial L
3/4 Alvernia 2009 Middle Atlantic L
3/11 Widener 2009 Middle Atlantic L
3/14 Susquehanna 2009 Landmark L
3/17 Marywood 2009 CSAC L
3/19 Haverford 2009 Centennial L
3/23 Kings 2009 Middle Atlantic W
3/25 Immaculata 2009 CSAC W
3/28 Centenary 2009 CSAC W
3/31 Cabrini 2009 CSAC L
4/2 Scranton 2009 Landmark L
4/4 GwyneddMercy 2009 CSAC W
4/7 NotreDameMD 2009 CSAC W
4/14 Elmira 2009 Empire Eight L
4/18 CedarCrest 2009 CSAC W
4/21 Swarthmore 2009 Centennial L
4/29 Cabrini 2009 CSAC L
Neumann 2008
3/1 FDUFlorham 2008 Middle Atlantic L
3/4 Wittenberg 2008 North Coast L
3/11 Immaculata 2008 Penn. (PAC) W
3/13 Centenary 2008 Penn. (PAC) W
3/25 Cabrini 2008 Penn. (PAC) L
3/29 NotreDameMD 2008 Penn. (PAC) L
4/1 Alvernia 2008 Penn. (PAC) W
4/3 Scranton 2008 Landmark L
4/5 Marywood 2008 Penn. (PAC) W
4/9 Misericordia 2008 Penn. (PAC) L
4/14 VillaJulie 2008 Capital L
4/17 Farmingdale 2008 Skyline W
4/19 CedarCrest 2008 Penn. (PAC) W
4/21 Eastern 2008 Penn. (PAC) L
4/22 GwyneddMercy 2008 Penn. (PAC) L
4/24 Widener 2008 Middle Atlantic L
Neumann 2007
3/12 GwyneddMercy 2007 Penn. (PAC) L
3/14 CedarCrest 2007 Penn. (PAC) W
3/21 Immaculata 2007 Penn. (PAC) W
3/26 TrinityDC 2007 Atlantic Womens W
4/2 ChestnutHill 2007 Independent W
4/3 Misericordia 2007 Penn. (PAC) W
4/5 Alvernia 2007 Penn. (PAC) L
4/10 Wesley 2007 Penn. (PAC) W
4/13 Arcadia 2007 Penn. (PAC) W
4/17 Eastern 2007 Penn. (PAC) L
4/19 Cabrini 2007 Penn. (PAC) L
4/21 LancasterBible 2007 Independent W
4/23 Muhlenberg 2007 Centennial L
4/28 Misericordia 2007 Penn. (PAC) W
5/2 Cabrini 2007 Penn. (PAC) L
Neumann 2006
3/7 Curry 2006 Comm. Coast L
3/9 GwyneddMercy 2006 Penn. (PAC) W
3/15 Eastern 2006 Penn. (PAC) L
3/18 Kean 2006 Skyline L
3/21 ChestnutHill 2006 Atlantic Womens W
3/25 CedarCrest 2006 Penn. (PAC) W
3/27 Immaculata 2006 Penn. (PAC) W
3/29 Arcadia 2006 Penn. (PAC) W
4/1 Alvernia 2006 Penn. (PAC) W
4/5 Rosemont 2006 Penn. (PAC) W
4/9 Misericordia 2006 Penn. (PAC) W
4/10 Moravian 2006 Middle Atlantic W
4/12 Wesley 2006 Penn. (PAC) W
4/19 Cabrini 2006 Penn. (PAC) L
4/29 Rosemont 2006 Penn. (PAC) W
5/3 Eastern 2006 Penn. (PAC) L
Neumann 2005
3/2 MaryWashington 2005 Capital L
3/3 GwyneddMercy 2005 Penn. (PAC) L
3/14 Cabrini 2005 Penn. (PAC) L
3/17 Eastern 2005 Penn. (PAC) W
3/19 Kean 2005 Knickerbocker L
4/4 Immaculata 2005 Penn. (PAC) W
4/7 CedarCrest 2005 Penn. (PAC) W
4/9 Alvernia 2005 Penn. (PAC) W
4/12 Rosemont 2005 Penn. (PAC) W
4/14 Arcadia 2005 Penn. (PAC) W
4/16 Misericordia 2005 Penn. (PAC) W
4/18 Moravian 2005 Middle Atlantic L
4/22 Wesley 2005 Penn. (PAC) L
4/24 Swarthmore 2005 Centennial L
4/30 Wesley 2005 Penn. (PAC) W
5/4 Cabrini 2005 Penn. (PAC) L
New England College 2017
3/2 RegisMA 2017 NECC L
3/7 Simmons 2017 Great Northeast W
3/9 Occidental 2017 SCIAC L
3/12 Chapman 2017 SCIAC L
3/22 JohnsonState 2017 North Atlantic W
3/25 Thomas 2017 North Atlantic W
3/29 Castleton 2017 North Atlantic L
3/30 SouthernMaine 2017 Little East L
4/2 Elmira 2017 Empire Eight L
4/8 MaineFarmington 2017 North Atlantic W
4/12 WentworthTech 2017 Comm. Coast W
4/15 Husson 2017 North Atlantic W
4/17 LyndonState 2017 North Atlantic W
4/19 GreenMountain 2017 North Atlantic W
4/22 MaineMaritime 2017 North Atlantic W
4/24 ColbySawyer 2017 North Atlantic W
4/30 MaineFarmington 2017 North Atlantic W
5/6 Castleton 2017 North Atlantic L
New England College 2016
3/2 SalveRegina 2016 Comm. Coast L
3/5 RegisMA 2016 NECC L
3/8 Simmons 2016 Great Northeast W
3/10 BayPath 2016 NECC W
3/13 Manhattanville 2016 Freedom L
3/20 MountSaintMary 2016 Skyline L
3/26 MaineFarmington 2016 North Atlantic W
3/30 ColbySawyer 2016 North Atlantic L
4/2 Thomas 2016 North Atlantic W
4/6 GreenMountain 2016 North Atlantic
4/10 SouthernVermont 2016 NECC
4/12 JohnsonState 2016 North Atlantic
4/13 DanielWebster 2016 NECC
4/16 Husson 2016 North Atlantic
4/20 Castleton 2016 North Atlantic
4/23 MaineMaritime 2016 North Atlantic
New England College 2015
3/4 Smith 2015 NEWMAC L
3/6 Rivier 2015 Great Northeast W
3/12 Wesley 2015 Capital L
3/13 Manhattanville 2015 Freedom L
3/15 Albright 2015 Commonwealth L
3/18 SalemState 2015 MASCAC L
3/21 Thomas 2015 North Atlantic L
3/25 ColbySawyer 2015 North Atlantic L
3/30 FitchburgState 2015 MASCAC L
4/1 GreenMountain 2015 North Atlantic W
4/6 Gordon 2015 Comm. Coast L
4/7 JohnsonState 2015 North Atlantic W
4/11 Husson 2015 North Atlantic L
4/14 CastletonState 2015 North Atlantic L
4/16 MaineFarmington 2015 North Atlantic L
4/18 MaineMaritime 2015 North Atlantic W
4/25 ColbySawyer 2015 North Atlantic L
New England College 2014
3/8 MountHolyoke 2014 NEWMAC L
3/15 Wellesley 2014 NEWMAC L
3/19 FrostburgState 2014 Capital L
3/21 Utica 2014 Empire Eight L
3/24 Gordon 2014 Comm. Coast L
3/26 Smith 2014 NEWMAC L
3/27 Emerson 2014 NEWMAC L
4/2 ColbySawyer 2014 North Atlantic W
4/5 MaineFarmington 2014 North Atlantic W
4/7 FitchburgState 2014 MASCAC L
4/9 GreenMountain 2014 North Atlantic W
4/11 Rivier 2014 Great Northeast W
4/12 Husson 2014 North Atlantic W
4/14 SalemState 2014 MASCAC L
4/16 CastletonState 2014 North Atlantic L
4/22 Thomas 2014 North Atlantic L
4/24 KeeneState 2014 Little East L
4/26 ColbySawyer 2014 North Atlantic L
New England College 2013
3/9 MountHolyoke 2013 NEWMAC L
3/15 Sage 2013 Skyline W
3/19 SavannahArt&Design 2013 NAIA NWLL L
3/21 Centre 2013 SAA L
3/25 Gordon 2013 Comm. Coast L
3/28 Wellesley 2013 NEWMAC L
3/30 Husson 2013 NEAC East W
4/2 Smith 2013 NEWMAC L
4/3 GreenMountain 2013 NEAC East W
4/6 Norwich 2013 Great Northeast L
4/8 FitchburgState 2013 MASCAC W
4/10 ColbySawyer 2013 NEAC East L
4/13 CastletonState 2013 NEAC East L
4/16 SalemState 2013 MASCAC L
4/18 Rivier 2013 Great Northeast L
4/20 MaineFarmington 2013 NEAC East L
4/21 Thomas 2013 NEAC East L
4/24 MaineFarmington 2013 NEAC East W
4/27 CastletonState 2013 NEAC East L
New England College 2012
3/12 Curry 2012 Comm. Coast L
3/14 OhioWesleyan 2012 North Coast L
3/20 Gordon 2012 Comm. Coast L
3/21 Sage 2012 Skyline W
3/24 RogerWilliams 2012 Comm. Coast W
3/27 UnivofNewEngland 2012 Comm. Coast L
3/29 Wellesley 2012 NEWMAC L
3/31 Husson 2012 North Atlantic W
4/2 Smith 2012 NEWMAC L
4/4 GreenMountain 2012 North Atlantic W
4/9 KeeneState 2012 Little East L
4/11 ColbySawyer 2012 North Atlantic W
4/14 CastletonState 2012 NEWLA L
4/17 SalemState 2012 NEWLA W
4/19 Curry 2012 Comm. Coast W
4/21 MaineFarmington 2012 North Atlantic W
4/22 Thomas 2012 North Atlantic W
4/28 ColbySawyer 2012 North Atlantic W
4/29 CastletonState 2012 NEWLA L
New England College 2011
3/15 MassDartmouth 2011 Little East W
3/17 Fredonia 2011 SUNYAC L
3/23 ColbySawyer 2011 Comm. Coast L
3/26 RegisMA 2011 Comm. Coast W
3/29 Curry 2011 Comm. Coast L
3/31 Gordon 2011 Comm. Coast L
4/2 SalveRegina 2011 Comm. Coast L
4/4 KeeneState 2011 Little East L
4/6 AnnaMaria 2011 Comm. Coast W
4/7 Smith 2011 NEWMAC L
4/9 Endicott 2011 Comm. Coast L
4/12 Nichols 2011 Comm. Coast L
4/14 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast L
4/16 RogerWilliams 2011 Comm. Coast L
4/18 DanielWebster 2011 Independent W
4/20 UnivofNewEngland 2011 Comm. Coast W
4/23 Thomas 2011 North Atlantic W
New England College 2010
3/14 GwyneddMercy 2010 CSAC W
3/17 Muhlenberg 2010 Centennial L
3/20 Endicott 2010 Comm. Coast L
3/27 UnivofNewEngland 2010 Comm. Coast L
3/29 Nichols 2010 Comm. Coast W
4/1 Gordon 2010 Comm. Coast W
4/3 MIT 2010 NEWMAC L
4/5 KeeneState 2010 Little East L
4/7 AnnaMaria 2010 Comm. Coast W
4/8 Smith 2010 NEWMAC W
4/10 RegisMA 2010 Comm. Coast W
4/12 DanielWebster 2010 Independent W
4/13 Curry 2010 Comm. Coast L
4/15 RogerWilliams 2010 Comm. Coast L
4/17 WesternNewEngland 2010 Comm. Coast L
4/21 ColbySawyer 2010 Comm. Coast L
4/24 SalveRegina 2010 Comm. Coast L
New England College 2009
3/14 Wheaton 2009 NEWMAC L
3/19 Vassar 2009 Liberty League L
3/21 Endicott 2009 Comm. Coast L
3/25 RogerWilliams 2009 Comm. Coast L
3/28 UnivofNewEngland 2009 Comm. Coast W
3/31 Nichols 2009 Comm. Coast W
4/4 ColbySawyer 2009 Comm. Coast W
4/6 KeeneState 2009 Little East W
4/8 WesternNewEngland 2009 Comm. Coast L
4/9 Smith 2009 NEWMAC L
4/11 DanielWebster 2009 Independent W
4/14 Curry 2009 Comm. Coast W
4/16 Gordon 2009 Comm. Coast L
4/20 Norwich 2009 Great Northeast W
4/23 AnnaMaria 2009 Comm. Coast W
4/25 SalveRegina 2009 Comm. Coast W
4/28 Gordon 2009 Comm. Coast W
4/30 Endicott 2009 Comm. Coast L
5/6 WesternNewEngland 2009 Comm. Coast L
New England College 2008
3/15 FrostburgState 2008 Independent L
3/16 Centenary 2008 Penn. (PAC) L
3/19 Norwich 2008 Great Northeast W
3/22 ColbySawyer 2008 Comm. Coast W
3/25 Babson 2008 NEWMAC L
3/27 KeeneState 2008 Little East L
3/29 Nichols 2008 Comm. Coast W
4/3 Gordon 2008 Comm. Coast L
4/5 RogerWilliams 2008 Comm. Coast L
4/8 UnivofNewEngland 2008 Comm. Coast L
4/10 Smith 2008 NEWMAC L
4/17 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
4/22 Endicott 2008 Comm. Coast L
4/24 Curry 2008 Comm. Coast L
4/26 SalveRegina 2008 Comm. Coast W
4/29 Endicott 2008 Comm. Coast L
New England College 2007
3/13 Denison 2007 North Coast L
3/16 Kenyon 2007 North Coast L
3/28 KeeneState 2007 Little East L
3/31 RegisMA 2007 Comm. Coast W
4/6 Curry 2007 Comm. Coast L
4/11 ColbySawyer 2007 Comm. Coast L
4/14 SalveRegina 2007 Comm. Coast W
4/18 UnivofNewEngland 2007 Comm. Coast W
4/21 Endicott 2007 Comm. Coast L
4/24 Nichols 2007 Comm. Coast W
4/27 Gordon 2007 Comm. Coast L
4/28 RogerWilliams 2007 Comm. Coast W
5/1 ColbySawyer 2007 Comm. Coast L
New England College 2006
3/20 Allegheny 2006 North Coast L
3/21 WesleyanCT 2006 NESCAC L
3/22 FrostburgState 2006 Independent L
3/23 MassachusettsDartmouth 2006 Little East L
3/25 Curry 2006 Comm. Coast W
3/30 Nichols 2006 Comm. Coast W
4/1 RegisMA 2006 Comm. Coast W
4/2 RogerWilliams 2006 Comm. Coast W
4/5 Gordon 2006 Comm. Coast W
4/6 Babson 2006 NEWMAC W
4/11 ColbySawyer 2006 Comm. Coast L
4/13 Smith 2006 NEWMAC W
4/17 SalveRegina 2006 Comm. Coast W
4/19 UnivofNewEngland 2006 Comm. Coast W
4/20 KeeneState 2006 Little East L
4/22 Endicott 2006 Comm. Coast L
4/25 RogerWilliams 2006 Comm. Coast L
New England College 2005
3/14 Skidmore 2005 Liberty League L
3/15 Springfield 2005 NEWMAC L
3/18 Potsdam 2005 SUNYAC W
3/22 KeeneState 2005 Little East L
4/2 RegisMA 2005 Comm. Coast W
4/4 Curry 2005 Comm. Coast W
4/6 Gordon 2005 Comm. Coast W
4/9 SalveRegina 2005 Comm. Coast W
4/12 ColbySawyer 2005 Comm. Coast W
4/16 Endicott 2005 Comm. Coast L
4/18 Nichols 2005 Comm. Coast W
4/20 UnivofNewEngland 2005 Comm. Coast L
4/21 Babson 2005 NEWMAC L
4/23 RogerWilliams 2005 Comm. Coast W
4/26 ColbySawyer 2005 Comm. Coast L
5/11 KeeneState 2005 Little East L
New Paltz 2017
3/8 Manhattanville 2017 Freedom W
3/20 Hartwick 2017 Empire Eight L
3/23 Elmira 2017 Empire Eight W
3/25 MerchantMarine 2017 Skyline W
3/28 Cazenovia 2017 NEAC W
3/30 FarmingdaleState 2017 Skyline L
4/1 Cortland 2017 SUNYAC L
4/5 Oneonta 2017 SUNYAC L
4/8 Geneseo 2017 SUNYAC L
4/11 Oswego 2017 SUNYAC L
4/15 BuffaloState 2017 SUNYAC L
4/19 Potsdam 2017 SUNYAC W
4/22 Fredonia 2017 SUNYAC L
4/29 Brockport 2017 SUNYAC L
New Paltz 2016
3/5 Vassar 2016 Liberty League L
3/9 MountSaintMary 2016 Skyline L
3/10 PennStateAbington 2016 NEAC W
3/12 Bard 2016 Liberty League W
3/16 Hartwick 2016 Empire Eight
3/21 Oberlin 2016 North Coast L
3/22 Hendrix 2016 SAA L
3/24 Rhodes 2016 SAA L
3/29 FarmingdaleState 2016 Skyline W
4/2 Geneseo 2016 SUNYAC L
4/5 Oswego 2016 SUNYAC
4/9 BuffaloState 2016 SUNYAC
4/12 Potsdam 2016 SUNYAC
4/16 Fredonia 2016 SUNYAC
4/23 Brockport 2016 SUNYAC
4/26 Oneonta 2016 SUNYAC
4/30 Cortland 2016 SUNYAC
5/3 SUNYACTournament 2016
New Paltz 2015
3/15 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC L
3/17 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
3/19 Redlands 2015 SCIAC L
3/20 Whittier 2015 SCIAC W
3/31 Oswego 2015 SUNYAC W
4/2 Geneseo 2015 SUNYAC L
4/4 BuffaloState 2015 SUNYAC L
4/7 Potsdam 2015 SUNYAC L
4/11 Fredonia 2015 SUNYAC L
4/14 Vassar 2015 Liberty League L
4/16 MountSaintMary 2015 Skyline W
4/18 Cortland 2015 SUNYAC L
4/21 Oneonta 2015 SUNYAC L
4/25 Brockport 2015 SUNYAC L
New Paltz 2014
3/11 MountSaintMary 2014 Skyline W
3/15 Hartwick 2014 Empire Eight W
3/25 MontclairState 2014 NJAC L
3/29 BuffaloState 2014 SUNYAC L
4/1 Potsdam 2014 SUNYAC W
4/5 Fredonia 2014 SUNYAC L
4/8 FarmingdaleState 2014 Skyline L
4/12 Brockport 2014 SUNYAC L
4/16 Oneonta 2014 SUNYAC L
4/19 Cortland 2014 SUNYAC L
4/22 Oswego 2014 SUNYAC L
4/26 Geneseo 2014 SUNYAC L
New Paltz 2013
3/9 Hartwick 2013 Empire Eight W
3/14 Smith 2013 NEWMAC W
3/23 Vassar 2013 Liberty League L
3/25 MountSaintMary 2013 Skyline W
3/30 BuffaloState 2013 SUNYAC L
4/2 Potsdam 2013 SUNYAC L
4/6 Fredonia 2013 SUNYAC L
4/9 FarmingdaleState 2013 Skyline L
4/13 Brockport 2013 SUNYAC L
4/16 Oneonta 2013 SUNYAC L
4/20 Cortland 2013 SUNYAC L
4/23 Oswego 2013 SUNYAC L
4/27 Geneseo 2013 SUNYAC L
New Paltz 2012
3/7 MountSaintMary 2012 Skyline W
3/12 Ramapo 2012 Skyline L
3/14 Smith 2012 NEWMAC W
3/17 Farmingdale 2012 Skyline L
3/21 MountSaintVincent 2012 Skyline W
3/24 Hartwick 2012 Empire Eight W
3/28 Scranton 2012 Landmark L
3/31 Fredonia 2012 SUNYAC L
4/4 Vassar 2012 Liberty League L
4/7 Brockport 2012 SUNYAC L
4/10 Oneonta 2012 SUNYAC L
4/12 Bard 2012 Liberty League W
4/14 Cortland 2012 SUNYAC L
4/17 Oswego 2012 SUNYAC W
4/21 Geneseo 2012 SUNYAC L
4/24 Potsdam 2012 SUNYAC W
4/28 BuffaloState 2012 SUNYAC L
New Paltz 2011
3/9 Ramapo 2011 Skyline W
3/12 Farmingdale 2011 Skyline W
3/15 MountSaintMary 2011 Skyline W
3/22 Smith 2011 NEWMAC W
3/24 Hartwick 2011 Empire Eight W
3/30 Scranton 2011 Landmark L
4/2 Fredonia 2011 SUNYAC L
4/6 Vassar 2011 Liberty League L
4/9 Brockport 2011 SUNYAC L
4/12 Oneonta 2011 SUNYAC L
4/14 MountSaintVincent 2011 Skyline W
4/16 Cortland 2011 SUNYAC L
4/19 Oswego 2011 SUNYAC L
4/21 Bard 2011 Skyline W
4/23 Geneseo 2011 SUNYAC L
4/26 Potsdam 2011 SUNYAC L
4/30 BuffaloState 2011 SUNYAC L
New Paltz 2010
3/16 Greensboro 2010 USA South Atl. L
3/24 Kings 2010 Middle Atlantic W
3/26 Vassar 2010 Liberty League L
3/27 Scranton 2010 Landmark L
4/2 Brockport 2010 SUNYAC L
4/3 Geneseo 2010 SUNYAC L
4/9 BuffaloState 2010 SUNYAC L
4/10 Fredonia 2010 SUNYAC L
4/17 MountSaintMary 2010 Skyline W
4/20 Oneonta 2010 SUNYAC L
4/22 Bard 2010 Skyline W
4/24 Cortland 2010 SUNYAC L
4/30 Potsdam 2010 SUNYAC L
5/1 Oswego 2010 SUNYAC L
5/4 Ramapo 2010 Skyline W
New Paltz 2009
3/17 MountSaintVincent 2009 Skyline L
3/18 Morrisville 2009 SUNYAC L
3/24 Ramapo 2009 Skyline W
3/30 Manhattanville 2009 Middle Atlantic L
3/31 Morrisville 2009 SUNYAC L
4/4 Geneseo 2009 SUNYAC L
4/7 Potsdam 2009 SUNYAC L
4/11 Brockport 2009 SUNYAC L
4/14 Cortland 2009 SUNYAC L
4/18 BuffaloState 2009 SUNYAC L
4/21 Oswego 2009 SUNYAC L
4/22 Vassar 2009 Liberty League L
4/25 Fredonia 2009 SUNYAC L
4/28 Oneonta 2009 SUNYAC L
Newbury 2017
2/25 MountIda 2017 Great Northeast L
3/1 ColbySawyer 2017 North Atlantic L
3/18 Smith 2017 NEWMAC L
3/21 AlbertusMagnus 2017 Great Northeast L
3/25 SouthernVermont 2017 NECC L
3/29 SaintJoseph 2017 Great Northeast L
4/10 Mitchell 2017 NECC L
4/12 DanielWebster 2017 NECC L
4/15 Elms 2017 NECC L
4/18 Wheelock 2017 NECC L
4/20 BayPath 2017 NECC L
4/22 Becker 2017 NECC L
4/25 RegisMA 2017 NECC L
Nichols 2017
3/1 Becker 2017 NECC W
3/7 FitchburgState 2017 MASCAC L
3/9 FraminghamState 2017 MASCAC L
3/13 Lasell 2017 Great Northeast L
3/21 Smith 2017 NEWMAC L
3/23 Bard 2017 Liberty League L
3/25 UofNewEngland 2017 Comm. Coast L
3/28 WentworthTech 2017 Comm. Coast W
3/30 Rivier 2017 Great Northeast W
4/2 Curry 2017 Comm. Coast L
4/5 Endicott 2017 Comm. Coast L
4/7 RogerWilliams 2017 Comm. Coast L
4/11 WesternNewEngland 2017 Comm. Coast L
4/15 Thomas 2017 North Atlantic W
4/19 SalveRegina 2017 Comm. Coast L
4/22 Gordon 2017 Comm. Coast W
Nichols 2016
3/5 MountIda 2016 Great Northeast W
3/8 FitchburgState 2016 MASCAC L
3/14 Transylvania 2016 Ohio River L
3/17 FraminghamState 2016 MASCAC W
3/22 Smith 2016 NEWMAC L
3/26 WestfieldState 2016 MASCAC L
3/29 Lasell 2016 Great Northeast L
3/31 ConnecticutCollege 2016 NESCAC L
4/2 Gordon 2016 Comm. Coast L
4/6 SalveRegina 2016 Comm. Coast
4/9 RogerWilliams 2016 Comm. Coast
4/12 WesternNewEngland 2016 Comm. Coast
4/16 Curry 2016 Comm. Coast
4/20 Endicott 2016 Comm. Coast
4/23 UofNewEngland 2016 Comm. Coast
4/26 WentworthTech 2016 Comm. Coast
4/30 CCCTournament 2016
Nichols 2015
3/10 Smith 2015 NEWMAC W
3/16 Geneseo 2015 SUNYAC L
3/17 FDUFlorham 2015 Freedom L
3/23 WestfieldState 2015 MASCAC L
3/25 WesternNewEngland 2015 Comm. Coast L
3/28 SalveRegina 2015 Comm. Coast L
3/31 Curry 2015 Comm. Coast W
4/2 UofNewEngland 2015 Comm. Coast L
4/4 Lasell 2015 Great Northeast L
4/8 WentworthTech 2015 Comm. Coast W
4/9 MountIda 2015 Great Northeast W
4/11 Endicott 2015 Comm. Coast L
4/13 Emmanuel 2015 Great Northeast L
4/16 FraminghamState 2015 MASCAC W
4/18 Gordon 2015 Comm. Coast L
4/22 RogerWilliams 2015 Comm. Coast L
Nichols 2014
3/8 MountIda 2014 Great Northeast W
3/10 Smith 2014 NEWMAC W
3/15 Lasell 2014 Great Northeast L
3/19 MassMaritime 2014 MASCAC W
3/22 WestfieldState 2014 MASCAC L
3/27 Emmanuel 2014 Great Northeast W
3/29 Endicott 2014 Comm. Coast L
4/1 WesternNewEngland 2014 Comm. Coast L
4/3 FraminghamState 2014 MASCAC W
4/5 WentworthTech 2014 Comm. Coast W
4/9 SalveRegina 2014 Comm. Coast W
4/12 UofNewEngland 2014 Comm. Coast L
4/15 Gordon 2014 Comm. Coast L
4/17 Curry 2014 Comm. Coast L
4/23 RogerWilliams 2014 Comm. Coast L
Nichols 2013
3/9 MountIda 2013 Great Northeast L
3/12 Lasell 2013 Great Northeast L
3/18 Emmanuel 2013 Great Northeast L
3/20 MassMaritime 2013 MASCAC W
3/22 Misericordia 2013 Freedom W
3/23 Elmira 2013 Empire Eight L
3/27 RogerWilliams 2013 Comm. Coast L
3/30 WentworthTech 2013 Comm. Coast W
4/2 WesternNewEngland 2013 Comm. Coast L
4/4 Smith 2013 NEWMAC L
4/6 UofNewEngland 2013 Comm. Coast L
4/10 SalveRegina 2013 Comm. Coast W
4/13 Curry 2013 Comm. Coast L
4/20 Endicott 2013 Comm. Coast L
4/24 Gordon 2013 Comm. Coast L
Nichols 2012
3/8 Smith 2012 NEWMAC L
3/21 MassMaritime 2012 NEWLA W
3/24 Gordon 2012 Comm. Coast L
3/28 RogerWilliams 2012 Comm. Coast L
3/29 Emmanuel 2012 Great Northeast W
3/31 MountIda 2012 Great Northeast W
4/3 WesternNewEngland 2012 Comm. Coast L
4/5 Lasell 2012 Great Northeast L
4/7 UnivofNewEngland 2012 Comm. Coast L
4/9 DanielWebster 2012 Independent W
4/11 SalveRegina 2012 Comm. Coast L
4/14 Curry 2012 Comm. Coast W
4/17 FitchburgState 2012 NEWLA W
4/19 RhodeIslandCollege 2012 Little East W
4/21 Endicott 2012 Comm. Coast L
Nichols 2011
3/19 ColbySawyer 2011 Comm. Coast L
3/23 AnnaMaria 2011 Comm. Coast W
3/26 Endicott 2011 Comm. Coast L
3/29 Gordon 2011 Comm. Coast L
3/31 FitchburgState 2011 NEWLA L
4/2 UnivofNewEngland 2011 Comm. Coast L
4/4 Lasell 2011 Great Northeast L
4/6 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast L
4/9 RogerWilliams 2011 Comm. Coast L
4/11 DanielWebster 2011 Independent W
4/12 NewEnglandCollege 2011 Comm. Coast W
4/14 RhodeIslandCollege 2011 Little East L
4/16 SalveRegina 2011 Comm. Coast L
4/20 RegisMA 2011 Comm. Coast W
4/23 Curry 2011 Comm. Coast L
4/30 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast L
Nichols 2010
3/9 Lasell 2010 Great Northeast L
3/11 RogerWilliams 2010 Comm. Coast L
3/22 DanielWebster 2010 Independent W
3/27 RegisMA 2010 Comm. Coast W
3/29 NewEnglandCollege 2010 Comm. Coast L
4/1 FitchburgState 2010 NEWLA L
4/3 Curry 2010 Comm. Coast L
4/7 WesternNewEngland 2010 Comm. Coast L
4/10 Endicott 2010 Comm. Coast L
4/13 Gordon 2010 Comm. Coast L
4/15 Rivier 2010 Great Northeast W
4/21 AnnaMaria 2010 Comm. Coast W
4/23 UnivofNewEngland 2010 Comm. Coast L
4/26 ColbySawyer 2010 Comm. Coast L
4/28 SalveRegina 2010 Comm. Coast L
Nichols 2009
3/12 Lasell 2009 Great Northeast W
3/23 RogerWilliams 2009 Comm. Coast L
3/25 SalveRegina 2009 Comm. Coast L
3/31 NewEnglandCollege 2009 Comm. Coast L
4/2 FitchburgState 2009 NEWLA L
4/4 Curry 2009 Comm. Coast L
4/7 DanielWebster 2009 Independent W
4/9 AnnaMaria 2009 Comm. Coast W
4/11 Endicott 2009 Comm. Coast L
4/14 Gordon 2009 Comm. Coast L
4/18 ColbySawyer 2009 Comm. Coast L
4/22 WesternNewEngland 2009 Comm. Coast L
4/25 UnivofNewEngland 2009 Comm. Coast L
Nichols 2008
3/13 Lasell 2008 Great Northeast W
3/15 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
3/25 RegisMA 2008 Comm. Coast W
3/29 NewEnglandCollege 2008 Comm. Coast L
4/2 Endicott 2008 Comm. Coast L
4/7 SalveRegina 2008 Comm. Coast L
4/8 ColbySawyer 2008 Comm. Coast L
4/10 PineManor 2008 Great Northeast W
4/12 FraminghamState 2008 Little East W
4/14 FitchburgState 2008 NEWLA L
4/15 Curry 2008 Comm. Coast L
4/17 RhodeIslandCollege 2008 Little East L
4/19 Gordon 2008 Comm. Coast L
4/22 RogerWilliams 2008 Comm. Coast L
4/26 UnivofNewEngland 2008 Comm. Coast L
Nichols 2007
3/31 Endicott 2007 Comm. Coast L
4/3 UnivofNewEngland 2007 Comm. Coast W
4/7 ColbySawyer 2007 Comm. Coast L
4/10 SalveRegina 2007 Comm. Coast L
4/11 Elms 2007 NEWLA W
4/14 Gordon 2007 Comm. Coast L
4/18 RogerWilliams 2007 Comm. Coast L
4/19 RhodeIslandCollege 2007 Little East L
4/21 RegisMA 2007 Comm. Coast W
4/24 NewEnglandCollege 2007 Comm. Coast L
4/26 Lasell 2007 NEWLA W
4/28 Curry 2007 Comm. Coast L
5/1 Gordon 2007 Comm. Coast L
Nichols 2006
3/14 WorcesterState 2006 NEWLA L
3/20 PineManor 2006 Great Northeast W
3/22 RhodeIslandCollege 2006 Little East L
3/25 ColbySawyer 2006 Comm. Coast L
3/28 MassachusettsDartmouth 2006 Little East L
3/30 NewEnglandCollege 2006 Comm. Coast L
4/1 Endicott 2006 Comm. Coast L
4/5 UnivofNewEngland 2006 Comm. Coast L
4/6 Curry 2006 Comm. Coast L
4/10 Gordon 2006 Comm. Coast L
4/13 Elms 2006 NEWLA W
4/15 Lasell 2006 NEWLA L
4/18 RegisMA 2006 Comm. Coast W
4/19 RogerWilliams 2006 Comm. Coast L
Nichols 2005
3/14 Potsdam 2005 SUNYAC L
4/3 ColbySawyer 2005 Comm. Coast L
4/5 Elms 2005 NEWLA L
4/6 UnivofNewEngland 2005 Comm. Coast L
4/8 MassachusettsDartmouth 2005 Little East L
4/9 Gordon 2005 Comm. Coast L
4/11 Endicott 2005 Comm. Coast L
4/12 SalveRegina 2005 Comm. Coast L
4/14 RegisMA 2005 Comm. Coast W
4/17 Lasell 2005 NEWLA L
4/18 NewEnglandCollege 2005 Comm. Coast L
4/20 RogerWilliams 2005 Comm. Coast L
4/21 RhodeIslandCollege 2005 Little East L
4/23 Curry 2005 Comm. Coast L
No. Carolina Wesleyan 2014
2/18 Chowan 2014 Independent L
3/1 Huntingdon 2014 USA South Atl. L
3/2 LaGrange 2014 USA South Atl. L
3/5 Meredith 2014 USA South Atl. L
3/13 Transylvania 2014 Independent L
3/15 AgnesScott 2014 USA South Atl. W
3/16 Piedmont 2014 USA South Atl. L
3/20 BirminghamSouthern 2014 SAA L
3/22 Ferrum 2014 USA South Atl. L
3/23 Greensboro 2014 USA South Atl. L
3/28 Methodist 2014 USA South Atl. L
No. Carolina Wesleyan 2013
2/21 StAndrews 2013 NAIA NWLL L
2/28 Davenport 2013 NAIA NWLL L
3/3 Hollins 2013 Old Dominion L
3/6 Meredith 2013 USA South Atl. L
3/9 Ferrum 2013 USA South Atl. L
3/13 Greensboro 2013 USA South Atl. L
3/20 Methodist 2013 USA South Atl. L
3/24 AgnesScott 2013 USA South Atl. L
3/26 Huntingdon 2013 Independent L
3/29 Piedmont 2013 USA South Atl. L
3/30 LaGrange 2013 USA South Atl. L
4/3 ChristopherNewport 2013 USA South Atl. L
No. Carolina Wesleyan 2012
3/3 ChristopherNewport 2012 USA South Atl. L
3/10 LaGrange 2012 USA South Atl. L
3/11 AgnesScott 2012 USA South Atl. L
3/14 Millsaps 2012 SCAC L
3/17 Shenandoah 2012 USA South Atl. L
3/22 Ferrum 2012 USA South Atl. L
3/25 Randolph 2012 Old Dominion L
3/29 Greensboro 2012 USA South Atl. L
3/31 Catawba 2012 Independent L
4/4 Methodist 2012 USA South Atl. L
No. Carolina Wesleyan 2011
2/26 LeesMcRae 2011 Carolinas L
2/27 Shorter 2011 NAIA NWLL L
3/5 Hollins 2011 Old Dominion L
3/12 AgnesScott 2011 USA South Atl. L
3/13 LaGrange 2011 USA South Atl. L
3/16 Randolph 2011 Old Dominion L
3/20 Shenandoah 2011 USA South Atl. L
3/22 Ferrum 2011 USA South Atl. L
3/26 ChristopherNewport 2011 USA South Atl. L
4/3 SweetBriar 2011 Old Dominion L
4/6 Methodist 2011 USA South Atl. L
4/9 LenoirRhyne 2011 Independent L
4/12 Greensboro 2011 USA South Atl. L
No. Carolina Wesleyan 2010
2/27 SweetBriar 2010 Old Dominion L
3/2 RochesterInstofTech 2010 Empire Eight L
3/6 ChristopherNewport 2010 USA South Atl. L
3/9 Shenandoah 2010 USA South Atl. L
3/14 AgnesScott 2010 USA South Atl. L
3/15 LaGrange 2010 USA South Atl. W
3/17 Centenary 2010 CSAC L
3/19 LancasterBible 2010 Independent L
3/27 Ferrum 2010 USA South Atl. L
4/3 Greensboro 2010 USA South Atl. L
4/8 Methodist 2010 USA South Atl. L
4/10 Randolph 2010 Independent L
4/11 Bridgewater 2010 Old Dominion L
No. Carolina Wesleyan 2007
2/24 Hollins 2007 Old Dominion W
2/28 ChristopherNewport 2007 USA South Atl. L
3/3 Bridgewater 2007 Old Dominion L
3/5 GwyneddMercy 2007 Penn. (PAC) L
3/7 Roanoke 2007 Old Dominion L
3/11 NotreDameMD 2007 Atlantic Womens L
3/14 Greensboro 2007 USA South Atl. L
3/17 Ferrum 2007 USA South Atl. W
3/18 SweetBriar 2007 Old Dominion W
3/21 Methodist 2007 USA South Atl. L
3/24 Marymount 2007 Capital L
3/25 WashingtonCollege 2007 Centennial L
3/31 Shenandoah 2007 USA South Atl. L
4/3 Averett 2007 USA South Atl. L
4/4 StAndrews 2007 CVAC L
4/10 Methodist 2007 USA South Atl. L
North Carolina Wesleyan 2006
2/21 ChristopherNewport 2006 USA South Atl. L
2/25 WashingtonCollege 2006 Centennial L
2/26 Bridgewater 2006 Old Dominion W
3/2 RandolphMacon 2006 Old Dominion L
3/4 BrynMawr 2006 Centennial L
3/5 Wesley 2006 Penn. (PAC) L
3/11 NotreDameMD 2006 Atlantic Womens L
3/14 Greensboro 2006 USA South Atl. L
3/18 Ferrum 2006 USA South Atl. W
3/21 Methodist 2006 USA South Atl. L
3/24 StAndrews 2006 CVAC L
3/29 Guilford 2006 Old Dominion L
4/1 Shenandoah 2006 USA South Atl. L
4/2 Hood 2006 Atlantic Womens W
4/8 Averett 2006 USA South Atl. L
North Central 2017
3/1 Aurora 2017 Midwest W
3/4 Beloit 2017 Midwest W
3/8 Benedictine 2017 Midwest W
3/11 Adrian 2017 MIAA W
3/18 DePauw 2017 North Coast L
3/21 Occidental 2017 SCIAC L
3/23 PomonaPitzer 2017 SCIAC L
3/25 Whittier 2017 SCIAC L
3/29 StMarysIN 2017 MIAA W
4/1 Albion 2017 MIAA W
4/2 Kalamazoo 2017 MIAA W
4/12 Elmhurst 2017 CCIW W
4/15 Carroll 2017 CCIW W
4/19 Augustana 2017 CCIW L
4/22 IllinoisWesleyan 2017 CCIW L
4/26 Dubuque 2017 CCIW W
4/29 Carthage 2017 CCIW L
5/3 Augustana 2017 CCIW L
North Central 2016
3/5 DePauw 2016 North Coast W
3/12 ConcordiaWisconsin 2016 Midwest L
3/19 Hamline 2016 Independent W
3/20 Southwestern 2016 Independent L
3/22 Linfield 2016 Northwest W
3/26 CornellIA 2016 Midwest W
4/2 StMarysIN 2016 MIAA W
4/3 Wartburg 2016 Midwest W
4/6 Beloit 2016 Midwest
4/9 NorthwesternMN 2016 Independent
4/11 Aurora 2016 Midwest
4/13 Elmhurst 2016 CCIW
4/16 Carroll 2016 CCIW
4/20 Augustana 2016 CCIW
4/23 IllinoisWesleyan 2016 CCIW
4/27 Dubuque 2016 CCIW
4/30 Carthage 2016 CCIW
North Central 2015
3/10 Aurora 2015 Midwest W
3/12 Albion 2015 MIAA L
3/14 Carroll 2015 CCIW W
3/21 CornellIA 2015 Midwest W
3/22 Wartburg 2015 Midwest W
3/29 Southwestern 2015 Independent W
4/2 Elmhurst 2015 CCIW W
4/7 Beloit 2015 Midwest W
4/10 Augsburg 2015 Independent W
4/11 Dubuque 2015 CCIW W
4/15 Carthage 2015 CCIW L
4/18 IllinoisWesleyan 2015 CCIW W
4/21 ConcordiaWisconsin 2015 Midwest L
4/25 Augustana 2015 CCIW L
4/29 Carthage 2015 CCIW L
North Central 2014
3/22 Beloit 2014 Midwest W
3/24 Whittier 2014 SCIAC L
3/25 Occidental 2014 SCIAC L
3/27 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
3/29 Linfield 2014 Independent W
4/1 Aurora 2014 Midwest W
4/5 Fontbonne 2014 Midwest W
4/8 Carthage 2014 Midwest W
4/15 ConcordiaWisconsin 2014 Midwest L
4/17 Benedictine 2014 Midwest W
4/22 Augustana 2014 Midwest L
4/24 Loras 2014 Midwest W
4/26 MountStJoseph 2014 Midwest W
4/29 Dubuque 2014 Midwest W
5/2 Augustana 2014 Midwest L
North Central 2013
3/15 PugetSound 2013 Independent L
3/17 PacificOR 2013 Independent L
3/19 Linfield 2013 Independent W
3/23 MountStJoseph 2013 Midwest W
3/26 Beloit 2013 Midwest W
4/2 Aurora 2013 Midwest W
4/6 Otterbein 2013 Independent W
4/7 Kenyon 2013 North Coast L
4/9 Benedictine 2013 Midwest W
4/11 ConcordiaWisconsin 2013 Midwest W
4/14 DePauw 2013 North Coast W
4/16 Augustana 2013 Midwest L
4/20 Dubuque 2013 Midwest
4/25 Carthage 2013 Midwest W
4/26 Loras 2013 Independent W
4/28 Fontbonne 2013 Midwest W
5/3 Carthage 2013 Midwest W
5/4 Augustana 2013 Midwest L
North Central 2012
3/9 Kenyon 2012 North Coast L
3/11 Otterbein 2012 Independent W
3/16 PomonaPitzer 2012 SCIAC L
3/18 Whittier 2012 SCIAC L
3/20 Occidental 2012 SCIAC L
3/29 Oberlin 2012 North Coast L
4/1 PugetSound 2012 Independent W
4/3 ConcordiaWisconsin 2012 Midwest W
4/5 PacificOR 2012 Independent L
4/11 Carthage 2012 Midwest L
4/14 Trine 2012 Midwest W
4/15 MountStJoseph 2012 Midwest W
4/21 Fontbonne 2012 Midwest W
4/25 Augustana 2012 Independent L
4/28 Adrian 2012 Midwest L
5/4 Carthage 2012 Midwest L
North Central 2011
3/19 Albion 2011 Midwest W
3/21 Linfield 2011 Independent W
3/22 PacificOR 2011 Independent L
3/24 PugetSound 2011 Independent L
3/27 Adrian 2011 Midwest L
4/3 Olivet 2011 Independent W
4/6 Carthage 2011 Midwest L
4/9 Trine 2011 Midwest L
4/10 MountStJoseph 2011 Midwest W
4/13 ConcordiaWisconsin 2011 Midwest W
4/16 IndianaTech 2011 NAIA NWLL L
4/20 Fontbonne 2011 Midwest W
4/27 Carthage 2011 Midwest W
4/29 Adrian 2011 Midwest L
North Central 2010
3/20 Linfield 2010 Independent L
3/22 Sewanee 2010 Independent L
3/24 BirminghamSouthern 2010 Independent L
3/25 Dallas 2010 Independent L
4/2 PugetSound 2010 Independent L
4/7 Trine 2010 Independent L
4/9 MoBaptist 2010 Independent W
4/11 IndianaTech 2010 Independent W
4/14 Carthage 2010 Independent L
4/17 Adrian 2010 Independent L
4/18 Albion 2010 Independent W
4/24 Allegheny 2010 North Coast L
4/25 Oberlin 2010 North Coast L
4/28 Carthage 2010 Independent W
4/30 Fontbonne 2010 Independent L
North Central 2009
3/14 Adrian 2009 Independent L
3/20 PacificOR 2009 Independent L
3/22 PugetSound 2009 Independent L
3/23 Linfield 2009 Independent L
4/3 Fontbonne 2009 Independent L
4/4 MoBaptist 2009 Independent L
4/5 Sewanee 2009 Independent L
4/15 Trine 2009 Independent L
4/18 Trine 2009 Independent L
5/1 BirminghamSouthern 2009 Independent L
5/3 Dallas 2009 Independent L
Northland 2017
2/10 ConcordiaStPaul 2017 Independent L
2/11 Marian 2017 NAIA L
2/18 NorthernMichigan 2017 Great Lakes L
3/4 Carroll 2017 CCIW L
3/4 Wartburg 2017 Midwest L
3/6 Hamline 2017 Midwest L
3/8 Augsburg 2017 Midwest L
3/18 Alma 2017 MIAA L
3/23 Loras 2017 Midwest L
3/24 Dubuque 2017 CCIW L
4/2 Benedictine 2017 Midwest L
4/5 NorthwesternMN 2017 Independent L
4/29 NorthwesternMN 2017 Independent L
Northwestern (MN) 2017
2/18 MonmouthIL 2017 Midwest W
2/25 ColoradoCollege 2017 Independent L
3/4 Loras 2017 Midwest W
3/8 Dallas 2017 Independent W
3/11 Dubuque 2017 CCIW W
3/18 Elmhurst 2017 CCIW W
3/23 Midland 2017 NAIA W
3/25 Carroll 2017 CCIW W
4/1 Clarke 2017 NAIA W
4/4 Hamline 2017 Midwest L
4/5 Northland 2017 Independent W
4/11 Wartburg 2017 Midwest L
4/13 Augsburg 2017 Midwest L
4/21 Southwestern 2017 Independent L
4/29 Northland 2017 Independent W
Northwestern (MN) 2016
2/20 Dubuque 2016 CCIW L
3/4 ColoradoCollege 2016 Independent L
3/5 Southwestern 2016 Independent L
3/9 ConcordiaChicago 2016 Midwest W
3/19 Carroll 2016 CCIW L
3/22 Augsburg 2016 Midwest L
3/28 Clarke 2016 NAIA NWLL L
4/2 Carthage 2016 CCIW L
4/5 Hamline 2016 Independent
4/8 Elmhurst 2016 CCIW
4/9 NorthCentral 2016 CCIW
4/11 Clarke 2016 NAIA NWLL
4/16 Dallas 2016 Independent
4/19 Wartburg 2016 Midwest
4/23 Carroll 2016 CCIW
5/3 Hamline 2016 Independent
Norwich 2017
3/8 JohnsonState 2017 North Atlantic W
3/10 LyndonState 2017 North Atlantic W
3/23 ColbySawyer 2017 North Atlantic L
3/25 SaintJosephsME 2017 Great Northeast L
3/29 GreenMountain 2017 North Atlantic W
4/2 Johnson&Wales 2017 Great Northeast L
4/5 MaineMaritime 2017 North Atlantic L
4/8 AlbertusMagnus 2017 Great Northeast W
4/12 Lasell 2017 Great Northeast L
4/15 SaintJoseph 2017 Great Northeast W
4/19 MountIda 2017 Great Northeast L
4/22 Emmanuel 2017 Great Northeast L
4/26 Simmons 2017 Great Northeast L
4/29 Rivier 2017 Great Northeast W
5/3 SaintJosephsME 2017 Great Northeast L
Norwich 2016
3/9 Thomas 2016 North Atlantic W
3/17 Curry 2016 Comm. Coast L
3/20 JohnsonState 2016 North Atlantic W
3/23 SouthernVermont 2016 NECC W
3/26 Lasell 2016 Great Northeast L
3/29 PlymouthState 2016 Little East L
4/2 Rivier 2016 Great Northeast L
4/5 SaintJoseph 2016 Great Northeast
4/9 Emmanuel 2016 Great Northeast
4/13 Johnson&Wales 2016 Great Northeast
4/16 AlbertusMagnus 2016 Great Northeast
4/17 ColbySawyer 2016 North Atlantic
4/23 MountIda 2016 Great Northeast
4/26 Simmons 2016 Great Northeast
4/30 SaintJosephsME 2016 Great Northeast
5/3 GNACTournament 2016
Norwich 2015
3/7 AlbertusMagnus 2015 Great Northeast W
3/21 SaintJosephsME 2015 Great Northeast L
3/28 Emmanuel 2015 Great Northeast L
3/29 SouthernVermont 2015 NECC W
4/1 Lasell 2015 Great Northeast L
4/3 CastletonState 2015 North Atlantic L
4/6 JohnsonState 2015 North Atlantic W
4/8 SaintJoseph 2015 Great Northeast W
4/11 MountIda 2015 Great Northeast L
4/13 Rivier 2015 Great Northeast W
4/15 Simmons 2015 Great Northeast L
4/18 Johnson&Wales 2015 Great Northeast L
4/22 Lasell 2015 Great Northeast L
Norwich 2014
3/22 SaintJosephsME 2014 Great Northeast L
3/29 MountIda 2014 Great Northeast W
4/1 Simmons 2014 Great Northeast W
4/3 Lasell 2014 Great Northeast W
4/5 AlbertusMagnus 2014 Great Northeast W
4/6 Rivier 2014 Great Northeast L
4/8 AnnaMaria 2014 Great Northeast W
4/10 Curry 2014 Comm. Coast L
4/12 SaintJoseph 2014 Great Northeast W
4/15 Emmanuel 2014 Great Northeast L
4/19 Johnson&Wales 2014 Great Northeast W
4/22 Simmons 2014 Great Northeast W
4/24 SaintJosephsME 2014 Great Northeast L
Norwich 2013
3/7 Husson 2013 NEAC East L
3/23 Emerson 2013 Great Northeast L
3/27 Lasell 2013 Great Northeast L
3/29 ColbySawyer 2013 NEAC East L
4/1 SaintJoseph 2013 Great Northeast W
4/3 Emmanuel 2013 Great Northeast L
4/6 NewEnglandCollege 2013 NEAC East W
4/10 MountIda 2013 Great Northeast W
4/13 Rivier 2013 Great Northeast L
4/15 AnnaMaria 2013 Great Northeast W
4/17 Simmons 2013 Great Northeast L
4/20 SaintJosephsME 2013 Great Northeast W
4/24 Emerson 2013 Great Northeast W
4/26 Simmons 2013 Great Northeast L
5/2 CastletonState 2013 NEAC East L
Norwich 2012
3/20 Emmanuel 2012 Great Northeast W
3/21 SaintJoseph 2012 Great Northeast W
3/24 MountIda 2012 Great Northeast W
3/29 WestfieldState 2012 NEWLA W
4/5 Rivier 2012 Great Northeast W
4/7 Simmons 2012 Great Northeast W
4/12 GreenMountain 2012 North Atlantic W
4/17 Lasell 2012 Great Northeast W
4/19 SaintJosephsME 2012 Great Northeast W
4/21 AnnaMaria 2012 Great Northeast W
4/22 Emerson 2012 Great Northeast W
4/24 Emmanuel 2012 Great Northeast W
4/26 Simmons 2012 Great Northeast W
4/28 Lasell 2012 Great Northeast W
5/2 CastletonState 2012 NEWLA L
5/9 Middlebury 2012 NESCAC L
Norwich 2011
3/22 WestfieldState 2011 NEWLA L
3/26 Lasell 2011 Great Northeast W
3/30 SaintJoseph 2011 Great Northeast W
4/2 Rivier 2011 Great Northeast W
4/6 Emmanuel 2011 Great Northeast W
4/9 Emerson 2011 Great Northeast W
4/13 CastletonState 2011 NEWLA L
4/16 Simmons 2011 Great Northeast W
4/23 SaintJosephsME 2011 Great Northeast W
4/25 MountIda 2011 Great Northeast W
4/29 MountIda 2011 Great Northeast W
5/1 Lasell 2011 Great Northeast W
5/11 Colby 2011 NESCAC L
Norwich 2010
3/15 MountHolyoke 2010 NEWMAC L
3/16 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
3/19 Smith 2010 NEWMAC L
3/27 Emerson 2010 Great Northeast W
3/28 Simmons 2010 Great Northeast W
4/2 SaintJosephsME 2010 Great Northeast L
4/3 MountIda 2010 Great Northeast W
4/6 WestfieldState 2010 NEWLA L
4/9 PineManor 2010 Great Northeast W
4/11 SaintJoseph 2010 Great Northeast W
4/13 CastletonState 2010 NEWLA L
4/18 Rivier 2010 Great Northeast W
4/19 Lasell 2010 Great Northeast W
4/21 SaintJosephsME 2010 Great Northeast W
4/24 Emerson 2010 Great Northeast W
5/1 PlymouthState 2010 Little East L
5/12 Cortland 2010 SUNYAC L
Norwich 2009
3/21 AmericanInternational 2009 Northeast 10 L
3/24 Simmons 2009 Great Northeast W
3/28 PineManor 2009 Great Northeast W
4/1 GreenMountain 2009 Independent W
4/3 SaintJosephsME 2009 Great Northeast W
4/4 Lasell 2009 Great Northeast W
4/7 SaintJoseph 2009 Great Northeast W
4/8 CastletonState 2009 NEWLA L
4/13 FranklinPierce 2009 Northeast 10 L
4/16 WestfieldState 2009 NEWLA W
4/18 Emerson 2009 Great Northeast L
4/20 NewEnglandCollege 2009 Comm. Coast L
4/22 Lasell 2009 Great Northeast W
4/25 Emerson 2009 Great Northeast L
4/27 Assumption 2009 Northeast 10 L
Norwich 2008
3/19 NewEnglandCollege 2008 Comm. Coast L
3/22 AmericanInternational 2008 Northeast 10 W
3/25 Assumption 2008 Northeast 10 W
3/27 WestfieldState 2008 NEWLA W
3/29 SaintJoseph 2008 Great Northeast W
4/2 GreenMountain 2008 Independent W
4/5 Lasell 2008 Great Northeast W
4/10 FranklinPierce 2008 Northeast 10 L
4/12 MountHolyoke 2008 NEWMAC L
4/13 Emerson 2008 Great Northeast L
4/16 CastletonState 2008 NEWLA W
4/18 PineManor 2008 Great Northeast W
4/21 SaintJosephsME 2008 Great Northeast W
4/23 Lasell 2008 Great Northeast W
4/26 Emerson 2008 Great Northeast W
5/7 KeeneState 2008 Little East L
Norwich 2007
3/27 BridgewaterState 2007 Independent L
4/1 Thomas 2007 NEWLA W
4/5 WorcesterState 2007 NEWLA L
4/11 PineManor 2007 Independent W
4/13 Lasell 2007 NEWLA W
4/14 Emerson 2007 NEWLA W
4/19 SaintJoseph 2007 Independent W
4/21 Elms 2007 NEWLA W
4/23 WesternNewEngland 2007 NEWLA L
4/24 CastletonState 2007 NEWLA L
4/26 WestfieldState 2007 Independent W
4/28 WesternNewEngland 2007 NEWLA L
Notre Dame (MD) 2017
3/4 Wesley 2017 Capital L
3/13 Wilkes 2017 Freedom L
3/21 Hood 2017 Commonwealth L
3/25 Keystone 2017 CSAC W
3/29 Neumann 2017 CSAC L
4/1 Marywood 2017 CSAC L
4/3 Rosemont 2017 CSAC W
4/8 Centenary 2017 CSAC W
4/11 Immaculata 2017 CSAC L
4/18 Cabrini 2017 CSAC L
4/20 CedarCrest 2017 CSAC W
4/22 GwyneddMercy 2017 CSAC W
4/29 Immaculata 2017 CSAC L
Notre Dame (MD) 2016
3/8 Hood 2016 Commonwealth L
3/12 Hollins 2016 Old Dominion W
3/15 Cabrini 2016 CSAC L
3/19 CedarCrest 2016 CSAC W
3/22 Bard 2016 Liberty League L
3/30 Goucher 2016 Landmark L
4/2 Centenary 2016 CSAC L
4/6 Immaculata 2016 CSAC
4/9 Keystone 2016 CSAC
4/13 Rosemont 2016 CSAC
4/16 Marywood 2016 CSAC
4/19 GwyneddMercy 2016 CSAC
4/23 Neumann 2016 CSAC
4/26 BrynMawr 2016 Centennial
Notre Dame (MD) 2015
3/14 Hollins 2015 Old Dominion W
3/18 Immaculata 2015 CSAC L
3/21 Marywood 2015 CSAC L
3/25 Keystone 2015 CSAC W
3/28 Centenary 2015 CSAC W
4/1 Rosemont 2015 CSAC W
4/7 Goucher 2015 Landmark L
4/9 Neumann 2015 CSAC L
4/11 CedarCrest 2015 CSAC W
4/16 Cabrini 2015 CSAC L
4/18 GwyneddMercy 2015 CSAC L
4/20 Hood 2015 Commonwealth L
4/22 BrynMawr 2015 Centennial W
4/25 Immaculata 2015 CSAC L
Notre Dame (MD) 2013
3/4 Goucher 2013 Landmark L
3/9 Hiram 2013 North Coast W
3/16 Calvin 2013 MIAA W
3/20 Neumann 2013 CSAC L
3/23 Cabrini 2013 CSAC L
4/6 CedarCrest 2013 CSAC W
4/9 GwyneddMercy 2013 CSAC W
4/11 Wesley 2013 Capital L
4/13 Marywood 2013 CSAC L
4/16 Rosemont 2013 CSAC W
4/17 Hood 2013 Commonwealth W
4/20 Centenary 2013 CSAC W
4/22 Immaculata 2013 CSAC L
4/25 BrynMawr 2013 Centennial W
4/27 Immaculata 2013 CSAC L
Notre Dame (MD) 2012
3/7 Wesley 2012 Capital L
3/9 ColbySawyer 2012 North Atlantic L
3/13 Cabrini 2012 CSAC L
3/15 Albright 2012 Commonwealth W
3/17 CedarCrest 2012 CSAC W
3/24 Centenary 2012 CSAC L
3/29 Hood 2012 Capital W
3/31 Immaculata 2012 CSAC W
4/11 Rosemont 2012 CSAC W
4/12 TrinityDC 2012 Independent W
4/14 Marywood 2012 CSAC L
4/17 GwyneddMercy 2012 CSAC L
4/21 Neumann 2012 CSAC L
4/23 RutgersCamden 2012 Independent W
4/28 GwyneddMercy 2012 CSAC L
Notre Dame (MD) 2011
3/2 Marymount 2011 Capital L
3/5 Swarthmore 2011 Centennial L
3/7 Bridgewater 2011 Old Dominion L
3/8 SweetBriar 2011 Old Dominion L
3/17 WestVirginiaWesleyan 2011 Independent W
3/19 Marywood 2011 CSAC L
3/22 GwyneddMercy 2011 CSAC L
3/26 CedarCrest 2011 CSAC W
3/30 RandolphMacon 2011 Old Dominion L
4/2 Cabrini 2011 CSAC L
4/4 Hood 2011 Capital L
4/13 Immaculata 2011 CSAC L
4/15 Centenary 2011 CSAC L
4/17 Dallas 2011 Independent L
4/18 Rosemont 2011 CSAC W
4/19 Neumann 2011 CSAC L
Notre Dame (MD) 2010
2/28 MountSaintVincent 2010 Skyline W
3/5 Goucher 2010 Landmark L
3/13 WestfieldState 2010 NEWLA L
3/15 Ferrum 2010 USA South Atl. L
3/24 Cabrini 2010 CSAC L
3/27 CedarCrest 2010 CSAC W
3/30 GwyneddMercy 2010 CSAC L
4/1 Centenary 2010 CSAC L
4/8 Rosemont 2010 CSAC W
4/10 Marywood 2010 CSAC W
4/15 Hood 2010 Capital W
4/17 Neumann 2010 CSAC W
4/21 WashingtonCollege 2010 Centennial L
4/24 Immaculata 2010 CSAC W
5/1 Marywood 2010 CSAC L
Notre Dame (MD) 2009
3/1 MountSaintVincent 2009 Skyline L
3/6 Goucher 2009 Landmark L
3/8 Bridgewater 2009 Old Dominion L
3/9 SweetBriar 2009 Old Dominion L
3/17 Cabrini 2009 CSAC L
3/20 Centenary 2009 CSAC W
3/25 Stevenson 2009 Capital L
3/28 Immaculata 2009 CSAC W
3/31 York 2009 Capital L
4/4 CedarCrest 2009 CSAC L
4/7 Neumann 2009 CSAC L
4/18 Marywood 2009 CSAC L
4/23 GwyneddMercy 2009 CSAC L
Notre Dame (MD) 2008
3/5 WashingtonCollege 2008 Centennial L
3/11 Cabrini 2008 Penn. (PAC) L
3/13 Goucher 2008 Landmark W
3/15 Misericordia 2008 Penn. (PAC) W
3/17 Lynchburg 2008 Old Dominion W
3/26 GwyneddMercy 2008 Penn. (PAC) L
3/29 Neumann 2008 Penn. (PAC) W
4/5 Eastern 2008 Penn. (PAC) L
4/8 Immaculata 2008 Penn. (PAC) W
4/10 Alvernia 2008 Penn. (PAC) W
4/12 Marywood 2008 Penn. (PAC) W
4/15 York 2008 Capital L
4/19 Centenary 2008 Penn. (PAC) W
4/22 CedarCrest 2008 Penn. (PAC) W
4/26 Centenary 2008 Penn. (PAC) W
4/29 Cabrini 2008 Penn. (PAC) L
Notre Dame (MD) 2007
3/6 BrynMawr 2007 Centennial W
3/8 WashingtonCollege 2007 Centennial W
3/11 NoCarolinaWesleyan 2007 USA South Atl. W
3/12 LeesMcRae 2007 CVAC W
3/21 VillaJulie 2007 Capital L
3/29 Wesley 2007 Penn. (PAC) W
4/2 TrinityDC 2007 Atlantic Womens W
4/4 Shenandoah 2007 USA South Atl. W
4/12 LancasterBible 2007 Independent W
4/14 Wells 2007 Atlantic Womens W
4/18 FrostburgState 2007 Independent W
4/21 SweetBriar 2007 Old Dominion W
4/24 Hood 2007 Atlantic Womens W
4/26 York 2007 Capital L
4/28 Farmingdale 2007 Skyline W
5/5 TrinityDC 2007 Atlantic Womens W
5/6 Hood 2007 Atlantic Womens W
Notre Dame (MD) 2006
2/26 Dallas 2006 Independent W
3/8 Shenandoah 2006 USA South Atl. W
3/11 NorthCarolinaWesleyan 2006 USA South Atl. W
3/12 Methodist 2006 USA South Atl. L
3/22 VillaJulie 2006 Independent L
3/25 ChestnutHill 2006 Atlantic Womens W
3/29 BrynMawr 2006 Centennial W
3/31 Marymount 2006 Capital W
4/6 Rowan 2006 Independent L
4/8 Wells 2006 Atlantic Womens W
4/12 FrostburgState 2006 Independent L
4/22 SweetBriar 2006 Old Dominion W
4/25 Hood 2006 Atlantic Womens W
4/27 York 2006 Capital W
4/29 Wells 2006 Atlantic Womens W
4/30 ChestnutHill 2006 Atlantic Womens W
Notre Dame (MD) 2005
3/2 StMarysMD 2005 Capital L
3/11 McDaniel 2005 Centennial L
3/24 Wittenberg 2005 North Coast L
3/25 Kenyon 2005 North Coast W
4/1 Marymount 2005 Capital L
4/5 TrinityDC 2005 Atlantic Womens W
4/9 Wells 2005 Atlantic Womens W
4/13 FrostburgState 2005 Independent L
4/16 ChestnutHill 2005 Atlantic Womens W
4/19 Hood 2005 Atlantic Womens W
4/21 VillaJulie 2005 Independent W
4/27 SaintVincent 2005 Independent W
4/30 ChestnutHill 2005 Atlantic Womens W
5/1 Hood 2005 Atlantic Womens W
Oberlin 2017
3/1 Heidelberg 2017 Ohio W
3/4 Kalamazoo 2017 MIAA W
3/9 Otterbein 2017 Ohio W
3/17 Greensboro 2017 USA South Atl. W
3/19 Guilford 2017 Old Dominion W
3/21 BaldwinWallace 2017 Ohio W
3/25 Wooster 2017 North Coast W
4/1 OhioWesleyan 2017 North Coast W
4/8 Denison 2017 North Coast L
4/11 Allegheny 2017 North Coast W
4/15 Kenyon 2017 North Coast W
4/18 Wittenberg 2017 North Coast W
4/26 Hiram 2017 North Coast W
4/29 DePauw 2017 North Coast W
5/3 Allegheny 2017 North Coast W
5/6 Denison 2017 North Coast L
Oberlin 2016
2/28 Kalamazoo 2016 MIAA W
3/2 BaldwinWallace 2016 Ohio W
3/5 Sewanee 2016 SAA W
3/9 MountUnion 2016 Ohio L
3/16 JohnCarroll 2016 Ohio L
3/21 NewPaltz 2016 SUNYAC W
3/23 Rhodes 2016 SAA L
3/26 DePauw 2016 North Coast W
3/30 Otterbein 2016 Ohio W
4/2 OhioWesleyan 2016 North Coast W
4/9 Denison 2016 North Coast
4/13 Wittenberg 2016 North Coast
4/16 Kenyon 2016 North Coast
4/19 Hiram 2016 North Coast
4/23 Ursuline 2016 Great Lakes
4/27 Allegheny 2016 North Coast
4/30 Wooster 2016 North Coast
Oberlin 2015
3/7 Kalamazoo 2015 MIAA W
3/11 Otterbein 2015 Ohio W
3/14 MountUnion 2015 Ohio L
3/18 JohnCarroll 2015 Ohio W
3/21 DePauw 2015 North Coast W
3/24 PugetSound 2015 Northwest W
3/26 GeorgeFox 2015 Northwest W
3/27 PacificOR 2015 Northwest W
4/1 OhioWesleyan 2015 North Coast W
4/7 Wittenberg 2015 North Coast L
4/11 Wooster 2015 North Coast L
4/16 Hiram 2015 North Coast W
4/18 Denison 2015 North Coast L
4/22 Allegheny 2015 North Coast L
4/25 Kenyon 2015 North Coast W
4/29 Wittenberg 2015 North Coast W
5/2 Denison 2015 North Coast L
Oberlin 2014
3/8 Otterbein 2014 Ohio W
3/10 Lourdes 2014 NAIA NWLL W
3/15 Alma 2014 MIAA W
3/23 Randolph 2014 Old Dominion W
3/29 Kenyon 2014 North Coast W
4/1 Denison 2014 North Coast L
4/5 DePauw 2014 North Coast L
4/9 OhioWesleyan 2014 North Coast W
4/12 Washington&Jefferson 2014 Independent W
4/17 Allegheny 2014 North Coast L
4/19 Hiram 2014 North Coast W
4/23 Wittenberg 2014 North Coast L
4/26 Wooster 2014 North Coast L
Oberlin 2013
3/2 MountUnion 2013 Independent W
3/8 Otterbein 2013 Independent L
3/13 Adrian 2013 MIAA L
3/15 BuffaloState 2013 SUNYAC L
3/21 Kenyon 2013 North Coast L
3/25 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
3/27 Occidental 2013 SCIAC L
3/29 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC L
4/2 Denison 2013 North Coast L
4/6 DePauw 2013 North Coast W
4/16 Allegheny 2013 North Coast L
4/18 OhioWesleyan 2013 North Coast W
4/20 Hiram 2013 North Coast W
4/24 Wittenberg 2013 North Coast L
4/27 Wooster 2013 North Coast L
Oberlin 2012
3/10 Otterbein 2012 Independent W
3/17 Albion 2012 Midwest W
3/18 Dallas 2012 SCAC W
3/20 Trine 2012 Midwest W
3/24 Waynesburg 2012 Independent W
3/25 SaintVincent 2012 Independent W
3/29 NorthCentral 2012 Midwest W
3/31 ConcordiaWisconsin 2012 Midwest W
4/4 Denison 2012 North Coast L
4/10 Wooster 2012 North Coast L
4/12 MountStJoseph 2012 Midwest W
4/14 Allegheny 2012 North Coast W
4/17 Thiel 2012 Independent W
4/22 OhioWesleyan 2012 North Coast L
4/25 Kenyon 2012 North Coast L
4/28 Wittenberg 2012 North Coast L
Oberlin 2011
3/15 Trine 2011 Midwest W
3/19 MountStJoseph 2011 Midwest W
3/23 Fredonia 2011 SUNYAC L
3/28 Hollins 2011 Old Dominion W
3/29 Shenandoah 2011 USA South Atl. L
4/6 Denison 2011 North Coast L
4/10 OhioWesleyan 2011 North Coast L
4/13 Wooster 2011 North Coast L
4/16 Allegheny 2011 North Coast L
4/19 Kenyon 2011 North Coast L
4/22 Wittenberg 2011 North Coast L
4/23 Medaille 2011 NEAC W
4/26 Washington&Jefferson 2011 Independent L
Oberlin 2010
3/9 Fredonia 2010 SUNYAC L
3/19 Waynesburg 2010 Independent W
3/24 Trine 2010 Independent L
3/28 LaGrange 2010 USA South Atl. W
3/30 AgnesScott 2010 USA South Atl. W
4/1 BirminghamSouthern 2010 Independent L
4/4 Howard 2010 NLC L
4/7 Kenyon 2010 North Coast L
4/10 Wittenberg 2010 North Coast L
4/13 Denison 2010 North Coast L
4/15 Washington&Jefferson 2010 Independent L
4/17 OhioWesleyan 2010 North Coast L
4/20 Wooster 2010 North Coast L
4/23 Allegheny 2010 North Coast L
4/25 NorthCentral 2010 Independent W
Oberlin 2009
3/16 Trine 2009 Independent L
3/22 BirminghamSouthern 2009 Independent L
3/24 PomonaPitzer 2009 Independent L
3/26 Redlands 2009 Independent L
3/31 Fredonia 2009 SUNYAC L
4/2 Wooster 2009 North Coast L
4/4 Allegheny 2009 North Coast L
4/8 Washington&Jefferson 2009 Independent L
4/11 Adrian 2009 Independent L
4/15 Kenyon 2009 North Coast L
4/18 Wittenberg 2009 North Coast L
4/19 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
4/22 Denison 2009 North Coast L
4/25 OhioWesleyan 2009 North Coast L
Oberlin 2008
3/12 Adrian 2008 Independent L
3/15 Marymount 2008 Capital L
3/24 PacificOR 2008 Independent W
3/26 Linfield 2008 Independent W
3/28 PugetSound 2008 Independent L
4/1 Denison 2008 North Coast L
4/3 Fredonia 2008 SUNYAC L
4/5 OhioWesleyan 2008 North Coast L
4/10 Wooster 2008 North Coast L
4/12 Allegheny 2008 North Coast L
4/16 Washington&Jefferson 2008 Independent W
4/19 ColoradoCollege 2008 Independent L
4/23 Kenyon 2008 North Coast L
4/26 Wittenberg 2008 North Coast L
Oberlin 2007
3/20 NotreDameOH 2007 Independent L
3/25 Fontbonne 2007 Independent W
3/26 Linfield 2007 Independent W
3/28 PacificOR 2007 Independent W
3/30 Dallas 2007 Independent W
4/7 Wittenberg 2007 North Coast W
4/11 Denison 2007 North Coast L
4/12 Fredonia 2007 SUNYAC L
4/14 PugetSound 2007 Independent W
4/19 Wooster 2007 North Coast L
4/21 Allegheny 2007 North Coast L
4/24 OhioWesleyan 2007 North Coast L
4/28 Redlands 2007 Independent L
4/29 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
5/1 Kenyon 2007 North Coast L
Oberlin 2006
3/21 NotreDameOH 2006 Independent L
3/26 PugetSound 2006 Independent L
3/28 Linfield 2006 Independent W
3/30 Redlands 2006 Independent L
3/31 ClaremontMuddScripps 2006 Independent L
4/6 Fredonia 2006 SUNYAC L
4/8 Cazenovia 2006 Independent W
4/12 Denison 2006 North Coast L
4/15 OhioWesleyan 2006 North Coast L
4/20 Wooster 2006 North Coast L
4/22 Allegheny 2006 North Coast L
4/24 NotreDameOH 2006 Independent W
4/26 Kenyon 2006 North Coast L
4/29 Wittenberg 2006 North Coast W
Oberlin 2005
3/22 NotreDameOH 2005 Independent W
3/26 ColoradoCollege 2005 Independent L
3/29 Redlands 2005 Independent L
3/31 ClaremontMuddScripps 2005 Independent L
4/7 Fredonia 2005 SUNYAC L
4/9 Brockport 2005 SUNYAC L
4/10 Cazenovia 2005 Independent W
4/12 Denison 2005 North Coast L
4/14 Kenyon 2005 North Coast L
4/17 PugetSound 2005 Independent L
4/20 OhioWesleyan 2005 North Coast L
4/23 Wittenberg 2005 North Coast L
4/27 Allegheny 2005 North Coast L
4/30 Wooster 2005 North Coast L
Occidental 2017
2/18 Whitman 2017 Northwest W
2/19 Southwestern 2017 Independent W
2/21 Augustana 2017 CCIW W
2/26 Chapman 2017 SCIAC L
3/1 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
3/9 NewEnglandCollege 2017 North Atlantic W
3/15 Berry 2017 SAA W
3/18 Whittier 2017 SCIAC W
3/21 NorthCentral 2017 CCIW W
3/25 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
3/29 Redlands 2017 SCIAC W
4/8 Whittier 2017 SCIAC W
4/12 Chapman 2017 SCIAC L
4/15 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
4/19 Redlands 2017 SCIAC L
4/22 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
4/29 Chapman 2017 SCIAC L
Occidental 2016
2/24 Redlands 2016 SCIAC L
2/27 PomonaPitzer 2016 SCIAC L
3/2 Chapman 2016 SCIAC L
3/5 Whittier 2016 SCIAC L
3/7 Aurora 2016 Midwest W
3/10 Albion 2016 MIAA W
3/14 Southwestern 2016 Independent W
3/21 Kalamazoo 2016 MIAA W
3/26 Linfield 2016 Northwest W
3/26 PacificOR 2016 Northwest W
4/2 ColoradoCollege 2016 Independent L
4/6 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC
4/9 Redlands 2016 SCIAC
4/13 PomonaPitzer 2016 SCIAC
4/16 Chapman 2016 SCIAC
4/20 Whittier 2016 SCIAC
4/23 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC
4/27 SCIACTournament 2016
Occidental 2015
2/18 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC L
2/21 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
2/25 Redlands 2015 SCIAC L
2/28 Chapman 2015 SCIAC W
3/4 Whittier 2015 SCIAC W
3/10 Haverford 2015 Centennial W
3/13 ColoradoCollege 2015 Independent W
3/18 Scranton 2015 Landmark W
3/20 PlymouthState 2015 Little East L
3/22 BuffaloState 2015 SUNYAC W
4/2 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
4/8 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
4/11 Redlands 2015 SCIAC W
4/15 Chapman 2015 SCIAC W
4/18 Whittier 2015 SCIAC W
4/25 Chapman 2015 SCIAC W
5/2 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
5/10 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
Occidental 2014
2/8 Chapman 2014 SCIAC W
2/12 Redlands 2014 SCIAC W
2/15 PomonaPitzer 2014 SCIAC W
2/22 Whittier 2014 SCIAC W
2/26 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC W
3/11 SaintJosephsME 2014 Great Northeast W
3/12 Franklin&Marshall 2014 Centennial L
3/25 NorthCentral 2014 Midwest W
3/26 PacificOR 2014 Independent W
3/30 ColoradoCollege 2014 Independent L
4/5 Redlands 2014 SCIAC L
4/9 Chapman 2014 SCIAC W
4/12 ClaremontMuddScripps 2014 SCIAC W
4/16 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
4/19 Whittier 2014 SCIAC W
4/23 Whittier 2014 SCIAC W
4/28 Redlands 2014 SCIAC L
Occidental 2013
2/9 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC L
2/13 Whittier 2013 SCIAC W
2/16 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
2/20 Redlands 2013 SCIAC W
2/23 Augustana 2013 Midwest W
3/1 Chapman 2013 SCIAC W
3/6 StJohnFisher 2013 Empire Eight L
3/13 Haverford 2013 Centennial L
3/15 Stevenson 2013 Commonwealth L
3/25 Fredonia 2013 SUNYAC L
3/27 Oberlin 2013 North Coast W
3/31 ColoradoCollege 2013 SCAC L
4/6 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
4/10 Whittier 2013 SCIAC W
4/13 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
4/18 Redlands 2013 SCIAC L
4/20 Chapman 2013 SCIAC W
4/27 Chapman 2013 SCIAC L
Occidental 2012
2/15 Redlands 2012 SCIAC L
2/22 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC W
2/25 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
2/27 Adrian 2012 Midwest W
3/3 Whittier 2012 SCIAC W
3/8 FortLewis 2012 WILA W
3/13 PugetSound 2012 Independent W
3/14 Goucher 2012 Landmark W
3/20 NorthCentral 2012 Midwest W
3/22 Allegheny 2012 North Coast W
4/7 Whittier 2012 SCIAC W
4/11 Redlands 2012 SCIAC L
4/18 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC W
4/21 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
4/28 ClaremontMuddScripps 2012 SCIAC W
4/29 Redlands 2012 SCIAC L
5/9 Redlands 2012 SCIAC L
Occidental 2011
2/23 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
3/1 Widener 2011 Middle Atlantic L
3/6 Emerson 2011 Great Northeast W
3/15 WesternNewEngland 2011 Comm. Coast L
3/18 Goucher 2011 Landmark L
3/20 Allegheny 2011 North Coast L
3/24 PacificOR 2011 Independent W
3/26 Linfield 2011 Independent W
3/27 BuffaloState 2011 SUNYAC L
3/30 PomonaPitzer 2011 SCIAC L
4/2 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
4/6 Whittier 2011 SCIAC L
4/13 Redlands 2011 SCIAC W
4/20 Whittier 2011 SCIAC W
4/23 PomonaPitzer 2011 SCIAC L
4/24 Redlands 2011 SCIAC L
4/27 Whittier 2011 SCIAC W
4/30 ClaremontMuddScripps 2011 SCIAC L
Occidental 2010
2/24 Redlands 2010 SCIAC L
2/27 Whittier 2010 SCIAC L
3/10 OhioWesleyan 2010 North Coast L
3/13 Carthage 2010 Independent W
3/15 Sewanee 2010 Independent L
3/17 FrostburgState 2010 Independent L
3/18 PugetSound 2010 Independent L
3/24 PacificOR 2010 Independent L
3/31 PomonaPitzer 2010 SCIAC L
4/3 Redlands 2010 SCIAC L
4/10 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
4/14 Whittier 2010 SCIAC L
4/21 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
4/24 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
4/28 PomonaPitzer 2010 SCIAC L
Oglethorpe 2017
2/11 TruettMcConnell 2017 NAIA W
2/14 Piedmont 2017 USA South Atl. L
2/18 Centre 2017 SAA L
2/25 Methodist 2017 USA South Atl. L
2/27 Huntingdon 2017 USA South Atl. W
3/4 Ferrum 2017 USA South Atl. W
3/8 Millsaps 2017 SAA W
3/12 FraminghamState 2017 MASCAC L
3/18 BirminghamSouthern 2017 SAA L
3/25 Rhodes 2017 SAA L
3/28 ColumbiaSC 2017 NAIA L
4/1 Montevallo 2017 Gulf South L
4/4 EmmanuelGA 2017 Carolinas L
4/8 Hendrix 2017 SAA W
4/12 Sewanee 2017 SAA L
4/15 Berry 2017 SAA L
4/18 LaGrange 2017 USA South Atl. W
4/21 Sewanee 2017 SAA L
Oglethorpe 2016
2/7 ColumbiaSC 2016 NAIA NWLL L
2/13 TruettMcConnell 2016 NAIA NWLL W
2/17 Piedmont 2016 USA South Atl. L
2/20 Sewanee 2016 SAA L
2/24 Huntingdon 2016 USA South Atl. L
2/27 Ferrum 2016 USA South Atl. W
3/3 OhioNorthern 2016 Ohio L
3/5 Rhodes 2016 SAA L
3/8 SweetBriar 2016 Old Dominion W
3/23 Montevallo 2016 Gulf South L
3/26 BirminghamSouthern 2016 SAA L
4/2 Hendrix 2016 SAA L
4/6 LaGrange 2016 USA South Atl.
4/13 Berry 2016 SAA
4/16 Centre 2016 SAA
4/23 SAATournament 2016
Oglethorpe 2015
2/21 Millsaps 2015 SAA L
2/26 Hanover 2015 Ohio River W
3/4 Berry 2015 SAA L
3/7 Hendrix 2015 SAA L
3/9 WestVirginiaWesleyan 2015 Mountain East L
3/10 IllinoisWesleyan 2015 CCIW L
3/17 Piedmont 2015 USA South Atl. L
3/20 Sewanee 2015 SAA L
3/21 Greensboro 2015 USA South Atl. L
3/27 BirminghamSouthern 2015 SAA L
3/29 Converse 2015 Carolinas L
4/4 Rhodes 2015 SAA L
4/11 Centre 2015 SAA L
4/13 LaGrange 2015 USA South Atl. L
Oglethorpe 2014
2/8 TennesseeWesleyan 2014 NAIA NWLL L
2/14 Hendrix 2014 SAA L
2/19 Piedmont 2014 USA South Atl. L
2/22 Millsaps 2014 SAA L
2/26 Huntingdon 2014 USA South Atl. L
3/2 Augustana 2014 Midwest L
3/6 LaGrange 2014 USA South Atl. L
3/9 BirminghamSouthern 2014 SAA L
3/13 Berry 2014 SAA L
3/20 EmmanuelGA 2014 NAIA NWLL L
3/22 Sewanee 2014 SAA L
3/25 BuffaloState 2014 SUNYAC L
4/5 Rhodes 2014 SAA L
4/12 Centre 2014 SAA L
4/13 Transylvania 2014 Independent L
4/19 Centre 2014 SAA L
Oglethorpe 2013
2/20 LaGrange 2013 USA South Atl. L
2/27 Piedmont 2013 USA South Atl. L
3/3 Centre 2013 SAA L
3/6 Aurora 2013 Midwest W
3/9 Transylvania 2013 Independent L
3/11 Huntingdon 2013 Independent L
3/23 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
3/24 Sewanee 2013 SAA L
3/27 Berry 2013 SAA L
4/3 AgnesScott 2013 USA South Atl. W
4/6 BirminghamSouthern 2013 SAA L
4/12 Millsaps 2013 SAA L
4/13 Dallas 2013 SCAC W
4/20 Millsaps 2013 SAA L
Ohio Northern 2017
2/25 Franciscan 2017 Independent W
3/3 Wooster 2017 North Coast L
3/7 Kean 2017 NJAC L
3/9 Marymount 2017 Capital L
3/18 Ursuline 2017 Great Midwest L
3/22 Kenyon 2017 North Coast L
3/25 StMarysIN 2017 MIAA L
3/28 Hiram 2017 North Coast L
4/1 MountUnion 2017 Ohio L
4/5 WilmingtonOH 2017 Ohio W
4/8 Muskingum 2017 Ohio L
4/12 Heidelberg 2017 Ohio W
4/14 BaldwinWallace 2017 Ohio L
4/22 JohnCarroll 2017 Ohio L
4/26 Otterbein 2017 Ohio L
4/29 Capital 2017 Ohio L
Ohio Northern 2016
3/1 EmmanuelGA 2016 Carolinas L
3/3 Oglethorpe 2016 SAA W
3/6 Keuka 2016 NEAC L
3/12 Lourdes 2016 NAIA NWLL L
3/15 Kenyon 2016 North Coast L
3/19 StMarysIN 2016 MIAA W
3/23 Urbana 2016 Mountain East W
3/29 Olivet 2016 MIAA W
4/1 Ursuline 2016 Great Lakes W
4/9 MountUnion 2016 Ohio
4/13 Capital 2016 Ohio
4/16 Muskingum 2016 Ohio
4/20 Otterbein 2016 Ohio
4/23 BaldwinWallace 2016 Ohio
4/27 WilmingtonOH 2016 Ohio
4/30 JohnCarroll 2016 Ohio
5/4 OACTournament 2016
Ohio Wesleyan 2017
3/1 JohnCarroll 2017 Ohio L
3/4 Washington&Jefferson 2017 Ohio River W
3/8 MountStJoseph 2017 Ohio River W
3/13 Smith 2017 NEWMAC L
3/15 RIT 2017 Liberty League L
3/23 Otterbein 2017 Ohio L
3/25 Hiram 2017 North Coast W
3/29 Heidelberg 2017 Ohio W
4/1 Oberlin 2017 North Coast L
4/8 Wooster 2017 North Coast L
4/11 Wittenberg 2017 North Coast L
4/18 Kenyon 2017 North Coast L
4/22 Denison 2017 North Coast L
4/26 DePauw 2017 North Coast L
4/29 Allegheny 2017 North Coast L
Ohio Wesleyan 2016
2/27 Washington&Jefferson 2016 Ohio River W
3/3 MountStJoseph 2016 Ohio River W
3/5 Keuka 2016 NEAC W
3/9 Roanoke 2016 Old Dominion L
3/12 Oneonta 2016 SUNYAC L
3/17 Otterbein 2016 Ohio W
3/19 Capital 2016 Ohio L
3/23 Muskingum 2016 Ohio W
4/2 Oberlin 2016 North Coast L
4/8 Wooster 2016 North Coast
4/13 Kenyon 2016 North Coast
4/16 Wittenberg 2016 North Coast
4/17 Allegheny 2016 North Coast
4/19 DePauw 2016 North Coast
4/23 Denison 2016 North Coast
4/30 Hiram 2016 North Coast
Ohio Wesleyan 2015
2/28 MountUnion 2015 Ohio L
3/7 Centre 2015 SAA W
3/10 PugetSound 2015 Northwest L
3/12 GeorgeFox 2015 Northwest L
3/14 PacificOR 2015 Northwest L
3/19 Otterbein 2015 Ohio L
3/21 Muskingum 2015 Ohio W
3/28 Transylvania 2015 Ohio River W
4/1 Oberlin 2015 North Coast L
4/3 Denison 2015 North Coast L
4/8 Kenyon 2015 North Coast L
4/10 Hiram 2015 North Coast W
4/12 Allegheny 2015 North Coast L
4/14 DePauw 2015 North Coast L
4/18 Wooster 2015 North Coast L
4/25 Wittenberg 2015 North Coast L
Ohio Wesleyan 2014
3/5 Otterbein 2014 Ohio W
3/8 BaldwinWallace 2014 Ohio W
3/11 Stevenson 2014 Commonwealth L
3/12 Beloit 2014 Midwest W
3/15 Centre 2014 SAA L
3/19 Defiance 2014 Independent W
3/24 MountUnion 2014 Ohio L
3/29 Wittenberg 2014 North Coast L
4/1 DePauw 2014 North Coast W
4/4 Transylvania 2014 Independent W
4/6 Kenyon 2014 North Coast L
4/9 Oberlin 2014 North Coast L
4/12 Denison 2014 North Coast L
4/17 Hiram 2014 North Coast W
4/19 Washington&Jefferson 2014 Independent W
4/23 Wooster 2014 North Coast L
4/26 Allegheny 2014 North Coast L
Ohio Wesleyan 2013
2/24 Centre 2013 SAA L
2/27 Thiel 2013 Independent L
3/6 Otterbein 2013 Independent W
3/11 StLawrence 2013 Liberty League L
3/13 Rensselaer 2013 Liberty League L
3/15 Vassar 2013 Liberty League L
3/23 MountUnion 2013 Independent L
3/30 Wittenberg 2013 North Coast L
4/2 DePauw 2013 North Coast W
4/6 Kenyon 2013 North Coast L
4/14 Denison 2013 North Coast L
4/16 Hiram 2013 North Coast W
4/18 Oberlin 2013 North Coast L
4/20 Washington&Jefferson 2013 Independent L
4/24 Wooster 2013 North Coast L
4/27 Allegheny 2013 North Coast L
Ohio Wesleyan 2012
2/25 Thiel 2012 Independent W
3/3 Olivet 2012 Independent W
3/12 Rensselaer 2012 Liberty League L
3/14 NewEnglandCollege 2012 North Atlantic W
3/18 Albion 2012 Midwest W
3/21 Otterbein 2012 Independent W
3/24 Trine 2012 Midwest W
3/31 Allegheny 2012 North Coast L
4/11 Wittenberg 2012 North Coast L
4/14 Washington&Jefferson 2012 Independent L
4/17 Kenyon 2012 North Coast L
4/19 ColoradoCollege 2012 SCAC L
4/22 Oberlin 2012 North Coast W
4/25 Wooster 2012 North Coast L
4/27 Denison 2012 North Coast L
4/29 SaintVincent 2012 Independent W
Ohio Wesleyan 2011
3/4 Goucher 2011 Landmark L
3/6 VirginiaWesleyan 2011 Old Dominion L
3/9 Bridgewater 2011 Old Dominion L
3/12 StMarysMD 2011 Capital L
3/15 Urbana 2011 Independent W
3/20 Trine 2011 Midwest W
3/23 Adrian 2011 Midwest L
3/26 Allegheny 2011 North Coast L
4/2 Denison 2011 North Coast L
4/6 Wooster 2011 North Coast L
4/8 NotreDameOH 2011 Independent L
4/10 Oberlin 2011 North Coast W
4/13 Wittenberg 2011 North Coast L
4/15 Washington&Jefferson 2011 Independent L
4/21 Kenyon 2011 North Coast L
Ohio Wesleyan 2010
3/7 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
3/8 ClaremontMuddScripps 2010 SCIAC L
3/10 Occidental 2010 SCIAC W
3/17 MountStJoseph 2010 Independent W
3/22 Tiffin 2010 Independent W
3/27 Allegheny 2010 North Coast L
4/1 Kenyon 2010 North Coast L
4/3 Washington&Jefferson 2010 Independent W
4/4 Whittier 2010 SCIAC W
4/7 Wooster 2010 North Coast L
4/10 Denison 2010 North Coast W
4/13 NotreDameOH 2010 Independent L
4/17 Oberlin 2010 North Coast W
4/18 Trine 2010 Independent W
4/21 Wittenberg 2010 North Coast W
4/25 SaintVincent 2010 Independent W
4/30 Kenyon 2010 North Coast L
Ohio Wesleyan 2009
3/9 FitchburgState 2009 NEWLA W
3/10 Stevenson 2009 Capital L
3/12 Bowdoin 2009 NESCAC L
3/21 SaintVincent 2009 Independent W
3/26 NotreDameOH 2009 Independent W
3/28 Allegheny 2009 North Coast W
4/1 Wittenberg 2009 North Coast L
4/4 Hartwick 2009 Empire Eight L
4/5 Morrisville 2009 SUNYAC W
4/7 Kenyon 2009 North Coast W
4/15 Wooster 2009 North Coast L
4/18 ClaremontMuddScripps 2009 Independent L
4/19 Denison 2009 North Coast L
4/25 Oberlin 2009 North Coast W
Ohio Wesleyan 2008
3/12 WesleyanCT 2008 NESCAC L
3/13 Vassar 2008 Liberty League L
3/14 ColbySawyer 2008 Comm. Coast W
3/29 Allegheny 2008 North Coast L
4/5 Oberlin 2008 North Coast W
4/9 Wittenberg 2008 North Coast W
4/11 NotreDameOH 2008 Independent L
4/15 Kenyon 2008 North Coast W
4/19 Adrian 2008 Independent W
4/23 Wooster 2008 North Coast W
4/26 Denison 2008 North Coast W
4/27 SaintVincent 2008 Independent W
5/2 Allegheny 2008 North Coast W
5/3 Wooster 2008 North Coast W
5/7 ClaremontMuddScripps 2008 Independent L
Ohio Wesleyan 2007
3/12 ConnecticutCollege 2007 NESCAC W
3/13 WashingtonCollege 2007 Centennial W
3/14 FDUFlorham 2007 Middle Atlantic W
3/31 Allegheny 2007 North Coast W
4/1 Brockport 2007 SUNYAC L
4/4 Kenyon 2007 North Coast W
4/7 Denison 2007 North Coast W
4/11 Wooster 2007 North Coast L
4/17 NotreDameOH 2007 Independent W
4/21 Wittenberg 2007 North Coast W
4/22 SaintVincent 2007 Independent W
4/24 Oberlin 2007 North Coast W
4/28 ClaremontMuddScripps 2007 Independent L
5/4 Kenyon 2007 North Coast W
5/5 Wooster 2007 North Coast L
Ohio Wesleyan 2006
3/15 Redlands 2006 Independent W
3/16 Whittier 2006 Independent W
3/18 ClaremontMuddScripps 2006 Independent W
3/25 SetonHill 2006 Independent W
3/27 NotreDameOH 2006 Independent W
3/29 Denison 2006 North Coast W
4/1 Brockport 2006 SUNYAC L
4/2 Allegheny 2006 North Coast W
4/4 Kenyon 2006 North Coast W
4/9 SaintVincent 2006 Independent W
4/15 Oberlin 2006 North Coast W
4/22 Wittenberg 2006 North Coast W
4/26 Wooster 2006 North Coast L
4/29 FrostburgState 2006 Independent W
5/5 Allegheny 2006 North Coast L
Ohio Wesleyan 2005
3/7 Ithaca 2005 Empire Eight W
3/8 Susquehanna 2005 Middle Atlantic W
3/10 Messiah 2005 Middle Atlantic L
3/16 NotreDameOH 2005 Independent W
3/24 Denison 2005 North Coast L
4/6 Kenyon 2005 North Coast W
4/12 Wooster 2005 North Coast L
4/14 NotreDameOH 2005 Independent W
4/16 Wittenberg 2005 North Coast W
4/20 Oberlin 2005 North Coast W
4/23 FrostburgState 2005 Independent W
4/24 SaintVincent 2005 Independent W
4/30 Allegheny 2005 North Coast W
5/6 Wooster 2005 North Coast W
5/7 Denison 2005 North Coast W
5/14 Gettysburg 2005 Centennial L
Old Westbury 2017
2/25 Arcadia 2017 Commonwealth L
3/4 Kean 2017 NJAC L
3/13 EasternConnecticut 2017 Little East L
3/15 Albright 2017 Commonwealth L
3/25 Ramapo 2017 NJAC L
3/28 Purchase 2017 Skyline W
3/30 Wilkes 2017 Freedom W
4/1 Drew 2017 Landmark L
4/5 StJosephsNY 2017 Skyline L
4/8 MerchantMarine 2017 Skyline W
4/11 MountSaintMary 2017 Skyline W
4/19 Sage 2017 Skyline L
4/22 MountSaintVincent 2017 Skyline W
4/25 FarmingdaleState 2017 Skyline L
4/29 Maritime 2017 Skyline W
5/2 Purchase 2017 Skyline W
5/4 StJosephsNY 2017 Skyline L
Old Westbury 2016
3/8 Bard 2016 Liberty League W
3/16 Manhattanville 2016 Freedom L
3/19 Drew 2016 Landmark L
3/22 Kean 2016 NJAC L
3/25 Bridgewater 2016 Old Dominion L
3/29 Ramapo 2016 NJAC W
3/31 Wilkes 2016 Freedom L
4/2 Sage 2016 Skyline W
4/6 Stockton 2016 NJAC
4/8 Moravian 2016 Landmark
4/10 StJosephsNY 2016 Skyline
4/13 MountSaintMary 2016 Skyline
4/20 Purchase 2016 Skyline
4/23 Maritime 2016 Skyline
4/26 FarmingdaleState 2016 Skyline
4/28 MerchantMarine 2016 Landmark
4/30 MountSaintVincent 2016 Skyline
5/4 SkylineTournament 2016
Old Westbury 2015
3/10 Bard 2015 Liberty League W
3/13 Wilkes 2015 Freedom L
3/17 Stockton 2015 NJAC L
3/19 Drew 2015 Landmark L
3/23 Purchase 2015 Skyline L
3/28 MountSaintMary 2015 Skyline L
4/2 FarmingdaleState 2015 Skyline L
4/8 MountSaintVincent 2015 Skyline W
4/12 Ramapo 2015 NJAC L
4/14 StJosephsNY 2015 Skyline L
4/16 Kean 2015 NJAC L
4/19 Maritime 2015 Skyline W
4/22 Centenary 2015 CSAC W
4/24 Sage 2015 Skyline W
4/27 MerchantMarine 2015 Landmark W
Old Westbury 2014
3/1 Ramapo 2014 NJAC L
3/6 Centenary 2014 CSAC W
3/8 Kean 2014 NJAC L
3/11 Drew 2014 Landmark L
3/15 Bard 2014 Liberty League L
3/19 Vassar 2014 Liberty League L
3/22 MountSaintMary 2014 Skyline L
3/27 Manhattanville 2014 Freedom L
3/29 Sage 2014 Skyline W
4/1 StJosephsNY 2014 Skyline L
4/5 Purchase 2014 Skyline L
4/8 MerchantMarine 2014 Landmark W
4/10 FarmingdaleState 2014 Skyline L
4/12 MountSaintVincent 2014 Skyline L
4/14 Wilkes 2014 Freedom L
4/16 Maritime 2014 Skyline L
Old Westbury 2013
3/2 RogerWilliams 2013 Comm. Coast L
3/5 Centenary 2013 CSAC L
3/11 FarmingdaleState 2013 Skyline L
3/13 Manhattanville 2013 Freedom L
3/16 MontclairState 2013 Skyline L
3/19 MerchantMarine 2013 Independent W
3/21 MountSaintVincent 2013 Skyline L
3/23 MountSaintMary 2013 Skyline L
3/25 Purchase 2013 Skyline W
3/27 Sage 2013 Skyline L
4/2 Ramapo 2013 Skyline L
4/4 Wilkes 2013 Freedom L
4/9 Vassar 2013 Liberty League L
4/14 StJosephsNY 2013 Skyline L
4/18 Kean 2013 Skyline L
4/20 Maritime 2013 Skyline L
Olivet 2017
3/4 Dubuque 2017 CCIW L
3/5 CornellIA 2017 Midwest L
3/10 ConcordiaChicago 2017 Midwest L
3/23 MountUnion 2017 Ohio L
3/29 NotreDameOH 2017 Mountain East L
4/5 StMarysIN 2017 MIAA L
4/8 Alma 2017 MIAA L
4/11 Adrian 2017 MIAA L
4/13 Calvin 2017 MIAA L
4/15 Kalamazoo 2017 MIAA L
4/18 Hope 2017 MIAA L
4/20 Trine 2017 MIAA L
4/28 Albion 2017 MIAA L
Olivet 2016
3/16 Hiram 2016 North Coast L
3/19 Benedictine 2016 Midwest L
3/29 OhioNorthern 2016 Ohio L
4/6 Albion 2016 MIAA
4/9 StMarysIN 2016 MIAA
4/12 Alma 2016 MIAA
4/16 Kalamazoo 2016 MIAA
4/20 Adrian 2016 MIAA
4/23 Hope 2016 MIAA
4/26 Trine 2016 MIAA
4/30 Calvin 2016 MIAA
Olivet 2015
3/4 LawrenceTech 2015 NAIA NWLL L
3/6 Hiram 2015 North Coast W
3/7 Benedictine 2015 Midwest W
3/17 Defiance 2015 Ohio River W
3/19 Dallas 2015 Independent W
3/21 PugetSound 2015 Northwest L
3/22 Southwestern 2015 Independent L
4/1 Calvin 2015 MIAA L
4/4 Albion 2015 MIAA L
4/7 StMarysIN 2015 MIAA W
4/11 Alma 2015 MIAA W
4/15 Adrian 2015 MIAA W
4/18 Kalamazoo 2015 MIAA W
4/21 Hope 2015 MIAA L
4/25 Trine 2015 MIAA W
4/29 Calvin 2015 MIAA L
Olivet 2014
3/18 Aquinas 2014 NAIA NWLL L
3/20 Otterbein 2014 Ohio L
3/22 MountUnion 2014 Ohio L
3/25 Hiram 2014 North Coast L
3/28 Augsburg 2014 Independent L
3/30 BaldwinWallace 2014 Ohio L
4/4 Southwestern 2014 Independent L
4/5 Trine 2014 MIAA W
4/8 Calvin 2014 MIAA L
4/10 Hope 2014 MIAA L
4/12 Albion 2014 MIAA L
4/16 StMarysIN 2014 MIAA W
4/18 Alma 2014 MIAA L
4/22 Adrian 2014 MIAA L
4/27 Kalamazoo 2014 MIAA W
Olivet 2013
3/14 Wittenberg 2013 North Coast L
3/17 Trine 2013 MIAA W
3/23 BaldwinWallace 2013 Independent W
3/30 MountUnion 2013 Independent L
4/4 Albion 2013 MIAA L
4/6 MountUnion 2013 Independent L
4/9 Aquinas 2013 NAIA NWLL L
4/10 Alma 2013 MIAA L
4/13 Hope 2013 MIAA L
4/16 Adrian 2013 MIAA L
4/21 PacificOR 2013 Independent L
4/25 Trine 2013 MIAA L
4/27 Calvin 2013 MIAA L
Olivet 2012
3/3 OhioWesleyan 2012 North Coast L
3/7 Alma 2012 Independent L
3/21 Davenport 2012 NAIA NWLL L
3/23 Aquinas 2012 NAIA NWLL L
3/24 RobertMorrisIL 2012 NAIA NWLL L
3/24 Midland 2012 NAIA NWLL L
3/25 GrandValleyState 2012 Independent L
3/28 Alma 2012 Independent L
3/31 Otterbein 2012 Independent L
3/31 Thiel 2012 Independent L
4/3 SienaHeights 2012 NAIA NWLL W
4/4 Davenport 2012 NAIA NWLL L
4/11 Albion 2012 Midwest W
4/14 MountStJoseph 2012 Midwest L
4/20 Carthage 2012 Midwest L
Olivet 2011
3/16 Albion 2011 Midwest L
3/19 Davenport 2011 Independent W
3/21 IndianaTech 2011 NAIA NWLL L
3/30 Davenport 2011 Independent W
4/2 RobertMorrisIL 2011 NAIA NWLL L
4/3 NorthCentral 2011 Midwest L
4/8 Albion 2011 Midwest L
4/13 IndianaTech 2011 NAIA NWLL L
4/13 IndianaTech 2011 NAIA NWLL L
Oneonta 2017
3/2 Rensselaer 2017 Liberty League L
3/9 RhodeIslandCollege 2017 Little East W
3/19 StJohnFisher 2017 Empire Eight L
3/21 PlymouthState 2017 Little East W
3/23 Hamilton 2017 NESCAC L
3/29 Hartwick 2017 Empire Eight W
4/1 Geneseo 2017 SUNYAC W
4/5 NewPaltz 2017 SUNYAC W
4/8 Oswego 2017 SUNYAC L
4/11 FarmingdaleState 2017 Skyline W
4/15 Brockport 2017 SUNYAC L
4/18 Cortland 2017 SUNYAC L
4/22 BuffaloState 2017 SUNYAC W
4/26 Potsdam 2017 SUNYAC W
5/2 Oswego 2017 SUNYAC W
5/5 Brockport 2017 SUNYAC L
Oneonta 2016
3/3 Rensselaer 2016 Liberty League L
3/8 Meredith 2016 USA South Atl. L
3/12 OhioWesleyan 2016 North Coast W
3/15 StJohnFisher 2016 Empire Eight L
3/19 FarmingdaleState 2016 Skyline W
3/24 Hamilton 2016 NESCAC L
3/30 Hartwick 2016 Empire Eight W
4/2 Oswego 2016 SUNYAC L
4/5 Scranton 2016 Landmark
4/9 Brockport 2016 SUNYAC
4/12 Cortland 2016 SUNYAC
4/16 BuffaloState 2016 SUNYAC
4/19 Potsdam 2016 SUNYAC
4/23 Fredonia 2016 SUNYAC
4/26 NewPaltz 2016 SUNYAC
4/30 Geneseo 2016 SUNYAC
5/3 SUNYACTournament 2016
Oneonta 2015
3/5 Rensselaer 2015 Liberty League L
3/10 Gettysburg 2015 Centennial L
3/13 StJohnFisher 2015 Empire Eight L
3/14 Scranton 2015 Landmark W
3/18 Ithaca 2015 Empire Eight L
3/21 FarmingdaleState 2015 Skyline L
3/24 KeeneState 2015 Little East W
3/26 Hamilton 2015 NESCAC L
3/28 Oswego 2015 SUNYAC W
3/31 Hartwick 2015 Empire Eight W
4/4 Brockport 2015 SUNYAC L
4/7 Cortland 2015 SUNYAC L
4/11 BuffaloState 2015 SUNYAC W
4/14 Potsdam 2015 SUNYAC W
4/18 Fredonia 2015 SUNYAC L
4/21 NewPaltz 2015 SUNYAC W
4/25 Geneseo 2015 SUNYAC L
4/28 Brockport 2015 SUNYAC L
Oneonta 2014
2/20 Redlands 2014 SCIAC W
2/22 Chapman 2014 SCIAC W
3/1 Rensselaer 2014 Liberty League W
3/4 Hartwick 2014 Empire Eight W
3/8 Marywood 2014 CSAC W
3/14 StJohnFisher 2014 Empire Eight L
3/15 FarmingdaleState 2014 Skyline L
3/27 Hamilton 2014 NESCAC L
3/29 Brockport 2014 SUNYAC W
4/1 Cortland 2014 SUNYAC L
4/5 BuffaloState 2014 SUNYAC W
4/8 Potsdam 2014 SUNYAC W
4/12 Fredonia 2014 SUNYAC L
4/16 NewPaltz 2014 SUNYAC W
4/19 Geneseo 2014 SUNYAC L
4/23 Scranton 2014 Landmark W
4/26 Oswego 2014 SUNYAC W
4/29 Brockport 2014 SUNYAC W
5/2 Cortland 2014 SUNYAC L
Oneonta 2013
3/5 Hartwick 2013 Empire Eight W
3/6 Rensselaer 2013 Liberty League L
3/9 Marywood 2013 CSAC W
3/16 FarmingdaleState 2013 Skyline W
3/20 Hamilton 2013 NESCAC W
3/23 StJohnFisher 2013 Empire Eight L
3/25 WesternConnecticut 2013 Little East W
3/27 Union 2013 Liberty League L
3/30 Brockport 2013 SUNYAC L
4/2 Cortland 2013 SUNYAC L
4/6 BuffaloState 2013 SUNYAC W
4/9 Potsdam 2013 SUNYAC W
4/13 Fredonia 2013 SUNYAC L
4/16 NewPaltz 2013 SUNYAC W
4/20 Geneseo 2013 SUNYAC L
4/23 Scranton 2013 Landmark L
4/27 Oswego 2013 SUNYAC W
4/30 Brockport 2013 SUNYAC L
Oneonta 2012
3/6 RobertsWesleyan 2012 Independent W
3/16 Vassar 2012 Liberty League W
3/17 Manhattanville 2012 Freedom W
3/20 Farmingdale 2012 Skyline W
3/23 StJohnFisher 2012 Empire Eight W
3/27 Hamilton 2012 NESCAC W
4/1 BuffaloState 2012 SUNYAC W
4/3 Potsdam 2012 SUNYAC W
4/7 Fredonia 2012 SUNYAC L
4/10 NewPaltz 2012 SUNYAC W
4/14 Geneseo 2012 SUNYAC L
4/17 Scranton 2012 Landmark W
4/21 Oswego 2012 SUNYAC W
4/24 Cortland 2012 SUNYAC L
4/28 Brockport 2012 SUNYAC L
5/1 Hartwick 2012 Empire Eight W
Oneonta 2011
2/28 York 2011 Capital L
3/1 MaryWashington 2011 Capital L
3/11 StJohnFisher 2011 Empire Eight L
3/12 RIT 2011 Empire Eight L
3/15 Amherst 2011 NESCAC L
3/18 Scranton 2011 Landmark L
3/29 Franklin&Marshall 2011 Centennial L
4/2 BuffaloState 2011 SUNYAC L
4/5 Potsdam 2011 SUNYAC W
4/9 Fredonia 2011 SUNYAC L
4/12 NewPaltz 2011 SUNYAC W
4/16 Geneseo 2011 SUNYAC L
4/20 Utica 2011 Empire Eight W
4/22 Oswego 2011 SUNYAC L
4/27 Cortland 2011 SUNYAC L
4/30 Brockport 2011 SUNYAC L
Oneonta 2010
2/23 ChristopherNewport 2010 USA South Atl. W
2/25 VirginiaWesleyan 2010 Old Dominion W
3/6 Utica 2010 Empire Eight W
3/9 Scranton 2010 Landmark W
3/14 Hamilton 2010 Liberty League L
3/19 Vassar 2010 Liberty League W
3/27 Farmingdale 2010 Skyline W
4/2 Geneseo 2010 SUNYAC L
4/3 Brockport 2010 SUNYAC L
4/9 Fredonia 2010 SUNYAC W
4/10 BuffaloState 2010 SUNYAC L
4/20 NewPaltz 2010 SUNYAC W
4/23 Cortland 2010 SUNYAC L
4/30 Oswego 2010 SUNYAC W
5/1 Potsdam 2010 SUNYAC W
Oneonta 2009
3/1 Roanoke 2009 Old Dominion L
3/2 MaryWashington 2009 Capital L
3/7 Utica 2009 Empire Eight W
3/11 Hartwick 2009 Empire Eight W
3/19 Rochester 2009 Liberty League L
3/28 Scranton 2009 Landmark W
3/31 Potsdam 2009 SUNYAC W
4/4 Fredonia 2009 SUNYAC W
4/9 Geneseo 2009 SUNYAC W
4/11 BuffaloState 2009 SUNYAC L
4/14 Morrisville 2009 SUNYAC W
4/18 Brockport 2009 SUNYAC W
4/21 Cortland 2009 SUNYAC L
4/25 Oswego 2009 SUNYAC W
4/28 NewPaltz 2009 SUNYAC W
5/1 Cortland 2009 SUNYAC L
Oneonta 2008
2/21 Greensboro 2008 USA South Atl. W
3/5 Utica 2008 Empire Eight W
3/8 Scranton 2008 Landmark W
3/12 Hartwick 2008 Empire Eight W
3/19 Rensselaer 2008 Liberty League L
3/22 Rochester 2008 Liberty League L
3/25 Kings 2008 Middle Atlantic W
3/29 Hamilton 2008 Liberty League L
4/1 Oswego 2008 SUNYAC W
4/5 BuffaloState 2008 SUNYAC L
4/8 Skidmore 2008 Liberty League W
4/12 Fredonia 2008 SUNYAC L
4/15 Geneseo 2008 SUNYAC W
4/19 Potsdam 2008 SUNYAC W
4/22 Cortland 2008 SUNYAC L
4/26 Brockport 2008 SUNYAC L
4/29 Morrisville 2008 SUNYAC W
Oneonta 2007
2/28 CatholicDC 2007 Capital L
3/2 Lycoming 2007 Middle Atlantic L
3/7 Utica 2007 Empire Eight W
3/13 Rensselaer 2007 Liberty League W
3/15 Hartwick 2007 Empire Eight W
3/21 Hamilton 2007 Liberty League L
3/24 Rochester 2007 Liberty League W
3/31 StJohnFisher 2007 Empire Eight L
4/3 Skidmore 2007 Liberty League W
4/10 Cortland 2007 SUNYAC L
4/14 BuffaloState 2007 SUNYAC W
4/18 Potsdam 2007 SUNYAC W
4/21 Oswego 2007 SUNYAC W
4/24 Geneseo 2007 SUNYAC L
4/28 Brockport 2007 SUNYAC L
5/1 Fredonia 2007 SUNYAC W
5/4 Cortland 2007 SUNYAC L
Oneonta 2006
2/26 Lynchburg 2006 Old Dominion W
3/8 Utica 2006 Empire Eight W
3/11 Rensselaer 2006 Liberty League L
3/16 Hartwick 2006 Empire Eight L
3/18 StJohnFisher 2006 Empire Eight L
3/25 Hamilton 2006 Liberty League L
4/1 Rochester 2006 Liberty League L
4/5 Skidmore 2006 Liberty League L
4/8 Fredonia 2006 SUNYAC W
4/11 Cortland 2006 SUNYAC L
4/15 BuffaloState 2006 SUNYAC W
4/19 Potsdam 2006 SUNYAC W
4/22 Oswego 2006 SUNYAC W
4/25 Geneseo 2006 SUNYAC L
4/29 Brockport 2006 SUNYAC L
5/2 Union 2006 Liberty League L
5/5 Geneseo 2006 SUNYAC L
Oneonta 2005
3/19 StJohnFisher 2005 Empire Eight L
3/26 Hamilton 2005 Liberty League L
3/30 Stevens 2005 Knickerbocker L
4/2 Rochester 2005 Liberty League L
4/5 Skidmore 2005 Liberty League L
4/8 Brockport 2005 SUNYAC L
4/15 Fredonia 2005 SUNYAC W
4/16 BuffaloState 2005 SUNYAC W
4/19 Cortland 2005 SUNYAC L
4/23 Oswego 2005 SUNYAC L
4/26 Union 2005 Liberty League L
4/28 Rensselaer 2005 Liberty League L
5/1 Potsdam 2005 SUNYAC W
5/3 Geneseo 2005 SUNYAC L
Oswego 2017
3/7 Clarkson 2017 Liberty League L
3/9 Sage 2017 Skyline W
3/19 York 2017 Capital L
3/21 Canton 2017 Independent W
3/25 RIT 2017 Liberty League L
3/27 Rochester 2017 Liberty League L
4/1 Brockport 2017 SUNYAC L
4/5 Potsdam 2017 SUNYAC W
4/8 Oneonta 2017 SUNYAC W
4/11 NewPaltz 2017 SUNYAC W
4/14 Fredonia 2017 SUNYAC W
4/18 Geneseo 2017 SUNYAC L
4/22 Cortland 2017 SUNYAC L
4/25 BuffaloState 2017 SUNYAC W
5/2 Oneonta 2017 SUNYAC L
Oswego 2016
3/9 Clarkson 2016 Liberty League L
3/12 RIT 2016 Liberty League W
3/19 Houghton 2016 Empire Eight W
3/22 Utica 2016 Empire Eight W
3/25 Rochester 2016 Liberty League W
4/2 Oneonta 2016 SUNYAC W
4/5 NewPaltz 2016 SUNYAC
4/7 Canton 2016 Independent
4/9 Fredonia 2016 SUNYAC
4/12 Geneseo 2016 SUNYAC
4/16 Cortland 2016 SUNYAC
4/19 BuffaloState 2016 SUNYAC
4/21 Elmira 2016 Empire Eight
4/26 Potsdam 2016 SUNYAC
4/30 Brockport 2016 SUNYAC
5/3 SUNYACTournament 2016
Oswego 2015
3/1 Utica 2015 Empire Eight W
3/4 RIT 2015 Liberty League L
3/7 Houghton 2015 Empire Eight W
3/10 Clarkson 2015 Liberty League L
3/15 Springfield 2015 NEWMAC L
3/17 UofNewEngland 2015 Comm. Coast W
3/25 Canton 2015 Independent W
3/28 Oneonta 2015 SUNYAC L
3/31 NewPaltz 2015 SUNYAC L
4/3 Fredonia 2015 SUNYAC L
4/7 Geneseo 2015 SUNYAC L
4/11 Cortland 2015 SUNYAC L
4/14 BuffaloState 2015 SUNYAC W
4/16 Elmira 2015 Empire Eight W
4/18 Brockport 2015 SUNYAC L
4/21 Potsdam 2015 SUNYAC L
Oswego 2013
3/11 RIT 2013 Liberty League L
3/13 Houghton 2013 Empire Eight W
3/17 Springfield 2013 NEWMAC L
3/18 Centre 2013 SAA W
3/25 Canton 2013 Independent W
3/26 Utica 2013 Empire Eight L
3/30 Fredonia 2013 SUNYAC L
4/4 Geneseo 2013 SUNYAC W
4/6 Cortland 2013 SUNYAC L
4/9 BuffaloState 2013 SUNYAC L
4/11 Morrisville 2013 NEAC West
4/16 Potsdam 2013 SUNYAC W
4/18 Clarkson 2013 Liberty League L
4/20 Brockport 2013 SUNYAC W
4/23 NewPaltz 2013 SUNYAC W
4/27 Oneonta 2013 SUNYAC L
4/30 Elmira 2013 Empire Eight W
Oswego 2012
3/24 Morrisville 2012 NEAC W
3/27 Clarkson 2012 Liberty League L
3/28 Utica 2012 Empire Eight L
3/31 Cortland 2012 SUNYAC L
4/3 BuffaloState 2012 SUNYAC L
4/4 Cazenovia 2012 NEAC W
4/10 Potsdam 2012 SUNYAC L
4/12 Alfred 2012 Empire Eight W
4/14 Brockport 2012 SUNYAC L
4/17 NewPaltz 2012 SUNYAC L
4/21 Oneonta 2012 SUNYAC L
4/26 Canton 2012 Independent W
4/28 Fredonia 2012 SUNYAC L
4/30 Geneseo 2012 SUNYAC L
Oswego 2011
3/15 Kean 2011 Skyline W
3/29 Clarkson 2011 Liberty League W
3/30 Utica 2011 Empire Eight L
4/2 Cortland 2011 SUNYAC L
4/5 BuffaloState 2011 SUNYAC L
4/7 Cazenovia 2011 NEAC W
4/12 Potsdam 2011 SUNYAC W
4/14 Morrisville 2011 SUNYAC W
4/16 Brockport 2011 SUNYAC L
4/19 NewPaltz 2011 SUNYAC W
4/22 Oneonta 2011 SUNYAC W
4/26 Geneseo 2011 SUNYAC L
4/28 Elmira 2011 Empire Eight W
4/30 Fredonia 2011 SUNYAC L
Oswego 2010
3/16 Stevens 2010 Empire Eight L
3/17 Springfield 2010 NEWMAC L
3/25 Hartwick 2010 Empire Eight W
3/30 Clarkson 2010 Liberty League L
3/31 Wells 2010 NEAC W
4/3 Cortland 2010 SUNYAC L
4/8 Keuka 2010 NEAC W
4/10 Morrisville 2010 SUNYAC W
4/13 Cazenovia 2010 NEAC W
4/16 Brockport 2010 SUNYAC L
4/17 Geneseo 2010 SUNYAC L
4/19 Elmira 2010 Empire Eight W
4/20 Potsdam 2010 SUNYAC L
4/23 BuffaloState 2010 SUNYAC L
4/24 Fredonia 2010 SUNYAC L
4/30 Oneonta 2010 SUNYAC L
5/1 NewPaltz 2010 SUNYAC W
Oswego 2009
3/8 SalveRegina 2009 Comm. Coast W
3/9 WashingtonCollege 2009 Centennial L
3/10 Rochester 2009 Liberty League L
3/24 Hartwick 2009 Empire Eight W
3/28 Wells 2009 NEAC W
3/31 Clarkson 2009 Liberty League W
4/2 Fredonia 2009 SUNYAC L
4/4 Cortland 2009 SUNYAC L
4/8 BuffaloState 2009 SUNYAC L
4/11 Morrisville 2009 SUNYAC W
4/14 Potsdam 2009 SUNYAC W
4/16 Elmira 2009 Empire Eight W
4/18 Geneseo 2009 SUNYAC L
4/21 NewPaltz 2009 SUNYAC W
4/24 Keuka 2009 NEAC W
4/25 Oneonta 2009 SUNYAC L
4/28 Brockport 2009 SUNYAC L
Oswego 2008
3/8 Hartwick 2008 Empire Eight L
3/25 PugetSound 2008 Independent L
3/27 Linfield 2008 Independent W
3/28 PacificOR 2008 Independent W
4/1 Oneonta 2008 SUNYAC L
4/5 Morrisville 2008 SUNYAC W
4/8 Fredonia 2008 SUNYAC L
4/10 Keuka 2008 Independent W
4/11 StLawrence 2008 Liberty League L
4/13 Clarkson 2008 Liberty League L
4/15 Potsdam 2008 SUNYAC W
4/16 Elmira 2008 Empire Eight L
4/19 Geneseo 2008 SUNYAC L
4/22 Brockport 2008 SUNYAC L
4/26 BuffaloState 2008 SUNYAC L
4/29 Cortland 2008 SUNYAC L
Oswego 2007
3/10 Hartwick 2007 Empire Eight W
3/19 Wells 2007 Atlantic Womens W
3/20 EasternConnecticut 2007 Little East L
3/27 StLawrence 2007 Liberty League L
3/29 Morrisville 2007 Independent W
3/31 RochesterInstofTech 2007 Empire Eight L
4/7 Geneseo 2007 SUNYAC L
4/11 Potsdam 2007 SUNYAC W
4/14 Brockport 2007 SUNYAC L
4/18 Cortland 2007 SUNYAC L
4/21 Oneonta 2007 SUNYAC L
4/24 Fredonia 2007 SUNYAC W
4/28 BuffaloState 2007 SUNYAC L
5/1 StJohnFisher 2007 Empire Eight L
Oswego 2006
3/11 Hartwick 2006 Empire Eight L
3/13 ConnecticutCollege 2006 NESCAC L
3/17 Clarkson 2006 Liberty League L
3/18 Skidmore 2006 Liberty League L
3/28 StLawrence 2006 Liberty League L
4/1 RochesterInstofTech 2006 Empire Eight W
4/8 Geneseo 2006 SUNYAC L
4/12 Potsdam 2006 SUNYAC W
4/14 Brockport 2006 SUNYAC W
4/18 Cortland 2006 SUNYAC L
4/22 Oneonta 2006 SUNYAC L
4/25 Fredonia 2006 SUNYAC L
4/29 BuffaloState 2006 SUNYAC L
5/2 StJohnFisher 2006 Empire Eight W
Oswego 2005
3/12 Hartwick 2005 Empire Eight W
3/15 Utica 2005 Empire Eight W
3/16 Vassar 2005 Liberty League L
3/18 Clarkson 2005 Liberty League W
3/24 RochesterInstofTech 2005 Empire Eight W
3/29 StLawrence 2005 Liberty League L
4/5 Potsdam 2005 SUNYAC W
4/12 Brockport 2005 SUNYAC W
4/14 Cortland 2005 SUNYAC L
4/19 Geneseo 2005 SUNYAC W
4/23 Oneonta 2005 SUNYAC W
4/29 Fredonia 2005 SUNYAC W
4/30 BuffaloState 2005 SUNYAC W
5/2 StJohnFisher 2005 Empire Eight L
5/6 Cortland 2005 SUNYAC L
5/14 Vassar 2005 Liberty League W
5/15 Geneseo 2005 SUNYAC L