D3 Women > Gwynedd-Mercy to Johnson State
Gwynedd-Mercy 2017 | |||
2/25 | Wesley 2017 | Capital | L |
3/1 | Elizabethtown 2017 | Landmark | L |
3/8 | DeSales 2017 | Freedom | L |
3/21 | DelawareValley 2017 | Freedom | L |
3/22 | Moravian 2017 | Landmark | L |
3/25 | Rosemont 2017 | CSAC | W |
3/29 | Immaculata 2017 | CSAC | L |
4/1 | Cabrini 2017 | CSAC | L |
4/3 | Keystone 2017 | CSAC | L |
4/5 | Centenary 2017 | CSAC | W |
4/8 | Neumann 2017 | CSAC | L |
4/11 | CedarCrest 2017 | CSAC | W |
4/18 | Marywood 2017 | CSAC | L |
4/22 | NotreDameMD 2017 | CSAC | L |
4/27 | RutgersCamden 2017 | NJAC | L |
Gwynedd-Mercy 2016 | |||
3/10 | RutgersCamden 2016 | NJAC | L |
3/15 | Marywood 2016 | CSAC | L |
3/17 | Hood 2016 | Commonwealth | L |
3/19 | Rosemont 2016 | CSAC | W |
3/21 | Lycoming 2016 | Commonwealth | L |
3/23 | Moravian 2016 | Landmark | L |
3/29 | Immaculata 2016 | CSAC | L |
3/31 | DelawareValley 2016 | Freedom | L |
4/6 | Centenary 2016 | CSAC | |
4/9 | Neumann 2016 | CSAC | |
4/11 | Elizabethtown 2016 | Landmark | |
4/12 | CedarCrest 2016 | CSAC | |
4/16 | Keystone 2016 | CSAC | |
4/19 | NotreDameMD 2016 | CSAC | |
4/23 | Cabrini 2016 | CSAC | |
Gwynedd-Mercy 2015 | |||
2/28 | MountSaintVincent 2015 | Skyline | W |
3/9 | BrynAthyn 2015 | NEAC | W |
3/11 | Kings 2015 | Freedom | L |
3/16 | Lycoming 2015 | Commonwealth | L |
3/18 | Cabrini 2015 | CSAC | L |
3/23 | DelawareValley 2015 | Freedom | W |
3/25 | Immaculata 2015 | CSAC | L |
3/28 | Neumann 2015 | CSAC | L |
3/30 | Centenary 2015 | CSAC | W |
4/1 | CedarCrest 2015 | CSAC | W |
4/4 | Widener 2015 | Commonwealth | L |
4/9 | Marywood 2015 | CSAC | L |
4/11 | Rosemont 2015 | CSAC | W |
4/14 | Wesley 2015 | Capital | L |
4/16 | Keystone 2015 | CSAC | W |
4/18 | NotreDameMD 2015 | CSAC | W |
4/22 | Elizabethtown 2015 | Landmark | L |
4/25 | Marywood 2015 | CSAC | L |
Gwynedd-Mercy 2014 | |||
2/22 | Eastern 2014 | Freedom | L |
3/1 | Muhlenberg 2014 | Centennial | L |
3/6 | BrynAthyn 2014 | Independent | W |
3/12 | Kings 2014 | Freedom | W |
3/15 | Lycoming 2014 | Commonwealth | L |
3/17 | Arcadia 2014 | Freedom | L |
3/22 | NotreDameMD 2014 | CSAC | W |
3/25 | Cabrini 2014 | CSAC | L |
3/27 | PennStateAbington 2014 | NEAC | W |
3/29 | Centenary 2014 | CSAC | W |
4/3 | Neumann 2014 | CSAC | L |
4/5 | Rosemont 2014 | CSAC | W |
4/9 | Alvernia 2014 | Commonwealth | L |
4/12 | Immaculata 2014 | CSAC | L |
4/17 | Marywood 2014 | CSAC | L |
4/22 | CedarCrest 2014 | CSAC | W |
4/26 | Immaculata 2014 | CSAC | L |
Gwynedd-Mercy 2013 | |||
2/27 | Marymount 2013 | Capital | L |
3/12 | PennStateAbington 2013 | NEAC West | W |
3/14 | Rosemont 2013 | CSAC | W |
3/16 | Lycoming 2013 | Commonwealth | L |
3/23 | Widener 2013 | Commonwealth | L |
3/26 | Albright 2013 | Commonwealth | L |
3/28 | Arcadia 2013 | Freedom | L |
3/30 | CedarCrest 2013 | CSAC | W |
4/4 | Cabrini 2013 | CSAC | L |
4/6 | Neumann 2013 | CSAC | L |
4/9 | NotreDameMD 2013 | CSAC | L |
4/13 | Immaculata 2013 | CSAC | L |
4/16 | Centenary 2013 | CSAC | L |
4/18 | Kings 2013 | Freedom | L |
4/20 | Marywood 2013 | CSAC | L |
4/23 | Drew 2013 | Landmark | L |
Gwynedd-Mercy 2012 | |||
3/6 | SweetBriar 2012 | Old Dominion | L |
3/13 | Marywood 2012 | CSAC | L |
3/15 | Alvernia 2012 | Commonwealth | L |
3/17 | Rosemont 2012 | CSAC | W |
3/19 | Neumann 2012 | CSAC | L |
3/22 | Washington&Jefferson 2012 | Independent | L |
3/24 | Immaculata 2012 | CSAC | W |
3/27 | Widener 2012 | Commonwealth | L |
3/29 | Arcadia 2012 | Freedom | W |
3/31 | CedarCrest 2012 | CSAC | W |
4/11 | Centenary 2012 | CSAC | W |
4/17 | NotreDameMD 2012 | CSAC | W |
4/19 | Kings 2012 | Freedom | W |
4/21 | Cabrini 2012 | CSAC | L |
4/24 | Goucher 2012 | Landmark | L |
4/26 | Eastern 2012 | Freedom | L |
4/28 | NotreDameMD 2012 | CSAC | W |
5/2 | Cabrini 2012 | CSAC | L |
Gwynedd-Mercy 2011 | |||
3/7 | Potsdam 2011 | SUNYAC | L |
3/9 | Vassar 2011 | Liberty League | L |
3/11 | GwyneddMercy 2011 | CSAC | W |
3/17 | CastletonState 2011 | NEWLA | L |
3/19 | Nichols 2011 | Comm. Coast | W |
3/23 | NewEnglandCollege 2011 | Comm. Coast | W |
3/26 | RogerWilliams 2011 | Comm. Coast | L |
3/29 | Endicott 2011 | Comm. Coast | L |
3/31 | Thomas 2011 | North Atlantic | W |
4/2 | RegisMA 2011 | Comm. Coast | W |
4/6 | Curry 2011 | Comm. Coast | L |
4/9 | SalveRegina 2011 | Comm. Coast | W |
4/12 | Gordon 2011 | Comm. Coast | L |
4/16 | UnivofNewEngland 2011 | Comm. Coast | W |
4/20 | WesternNewEngland 2011 | Comm. Coast | L |
4/21 | KeeneState 2011 | Little East | L |
4/25 | AnnaMaria 2011 | Comm. Coast | W |
4/30 | Curry 2011 | Comm. Coast | L |
Gwynedd-Mercy 2010 | |||
3/9 | Kean 2010 | Skyline | W |
3/13 | Kenyon 2010 | North Coast | L |
3/14 | NewEnglandCollege 2010 | Comm. Coast | L |
3/20 | Immaculata 2010 | CSAC | W |
3/23 | Washington&Jefferson 2010 | Independent | L |
3/25 | Swarthmore 2010 | Centennial | L |
3/27 | Rosemont 2010 | CSAC | W |
3/30 | NotreDameMD 2010 | CSAC | W |
4/2 | Goucher 2010 | Landmark | L |
4/8 | Marywood 2010 | CSAC | W |
4/14 | Neumann 2010 | CSAC | W |
4/17 | Cabrini 2010 | CSAC | L |
4/20 | Centenary 2010 | CSAC | L |
4/22 | Moravian 2010 | Landmark | L |
4/24 | CedarCrest 2010 | CSAC | W |
5/1 | Immaculata 2010 | CSAC | W |
5/5 | Centenary 2010 | CSAC | W |
5/8 | Cabrini 2010 | CSAC | L |
Gwynedd-Mercy 2009 | |||
3/3 | Alvernia 2009 | Middle Atlantic | L |
3/10 | UnivofNewEngland 2009 | Comm. Coast | W |
3/14 | Kean 2009 | Skyline | W |
3/17 | CedarCrest 2009 | CSAC | W |
3/19 | Wooster 2009 | North Coast | L |
3/21 | Immaculata 2009 | CSAC | W |
3/24 | Swarthmore 2009 | Centennial | L |
3/28 | Marywood 2009 | CSAC | W |
3/29 | Bridgewater 2009 | Old Dominion | W |
4/2 | Moravian 2009 | Landmark | W |
4/4 | Neumann 2009 | CSAC | L |
4/7 | Kings 2009 | Middle Atlantic | W |
4/9 | Centenary 2009 | CSAC | W |
4/18 | Cabrini 2009 | CSAC | W |
4/23 | NotreDameMD 2009 | CSAC | W |
4/29 | Marywood 2009 | CSAC | W |
5/2 | Cabrini 2009 | CSAC | L |
5/9 | FDUFlorham 2009 | Middle Atlantic | L |
Gwynedd-Mercy 2008 | |||
3/3 | Gettysburg 2008 | Centennial | L |
3/5 | Muhlenberg 2008 | Centennial | L |
3/15 | Swarthmore 2008 | Centennial | L |
3/16 | Haverford 2008 | Centennial | W |
3/18 | Misericordia 2008 | Penn. (PAC) | W |
3/26 | NotreDameMD 2008 | Penn. (PAC) | W |
3/29 | Eastern 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/1 | Immaculata 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/3 | Marywood 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/7 | CedarCrest 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/12 | Centenary 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/15 | Cabrini 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/17 | Moravian 2008 | Landmark | L |
4/19 | Alvernia 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/22 | Neumann 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/26 | Misericordia 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/29 | Eastern 2008 | Penn. (PAC) | L |
5/7 | Drew 2008 | Landmark | L |
Gwynedd-Mercy 2007 | |||
3/5 | NoCarolinaWesleyan 2007 | USA South Atl. | W |
3/7 | Kings 2007 | Middle Atlantic | L |
3/12 | Neumann 2007 | Penn. (PAC) | W |
3/14 | Immaculata 2007 | Penn. (PAC) | W |
3/21 | Eastern 2007 | Penn. (PAC) | L |
3/27 | Moravian 2007 | Middle Atlantic | W |
3/31 | Wesley 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/2 | Arcadia 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/3 | CedarCrest 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/9 | ChestnutHill 2007 | Independent | W |
4/11 | Misericordia 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/14 | Cabrini 2007 | Penn. (PAC) | L |
4/17 | Kean 2007 | Skyline | L |
4/19 | Alvernia 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/21 | Bridgewater 2007 | Old Dominion | W |
4/28 | Wesley 2007 | Penn. (PAC) | W |
5/2 | Eastern 2007 | Penn. (PAC) | L |
5/9 | Stevens 2007 | Skyline | L |
Gwynedd-Mercy 2006 | |||
3/7 | Haverford 2006 | Centennial | L |
3/9 | Neumann 2006 | Penn. (PAC) | L |
3/15 | Rosemont 2006 | Penn. (PAC) | W |
3/18 | Lycoming 2006 | Middle Atlantic | L |
3/21 | Alvernia 2006 | Penn. (PAC) | W |
3/22 | Moravian 2006 | Middle Atlantic | W |
3/25 | Kings 2006 | Middle Atlantic | L |
3/27 | Kean 2006 | Skyline | L |
3/30 | Wesley 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/1 | CedarCrest 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/5 | Eastern 2006 | Penn. (PAC) | L |
4/8 | Immaculata 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/12 | Misericordia 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/18 | Cabrini 2006 | Penn. (PAC) | L |
4/20 | Arcadia 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/29 | Alvernia 2006 | Penn. (PAC) | W |
5/3 | Cabrini 2006 | Penn. (PAC) | L |
Gwynedd-Mercy 2005 | |||
3/3 | Neumann 2005 | Penn. (PAC) | W |
3/4 | Lycoming 2005 | Middle Atlantic | L |
3/15 | Arcadia 2005 | Penn. (PAC) | W |
3/17 | Rosemont 2005 | Penn. (PAC) | W |
3/19 | Kings 2005 | Middle Atlantic | L |
3/31 | ChestnutHill 2005 | Atlantic Womens | W |
4/1 | Cabrini 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/4 | Wesley 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/7 | Moravian 2005 | Middle Atlantic | W |
4/9 | CedarCrest 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/12 | Eastern 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/14 | Kean 2005 | Knickerbocker | L |
4/16 | Immaculata 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/20 | Misericordia 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/28 | Alvernia 2005 | Penn. (PAC) | W |
5/4 | Eastern 2005 | Penn. (PAC) | L |
Hamilton 2017 | |||
3/5 | Colby 2017 | NESCAC | W |
3/8 | WilliamSmith 2017 | Liberty League | L |
3/11 | WesleyanCT 2017 | NESCAC | L |
3/14 | Gettysburg 2017 | Centennial | L |
3/16 | Bowdoin 2017 | NESCAC | W |
3/21 | Skidmore 2017 | Liberty League | W |
3/23 | Oneonta 2017 | SUNYAC | W |
3/25 | Amherst 2017 | NESCAC | W |
4/1 | Bates 2017 | NESCAC | W |
4/5 | Middlebury 2017 | NESCAC | L |
4/8 | Tufts 2017 | NESCAC | W |
4/11 | Williams 2017 | NESCAC | W |
4/15 | ConnecticutCollege 2017 | NESCAC | W |
4/19 | Ithaca 2017 | Empire Eight | W |
4/22 | TrinityCT 2017 | NESCAC | W |
4/29 | Bowdoin 2017 | NESCAC | W |
5/6 | TrinityCT 2017 | NESCAC | L |
5/14 | Salisbury 2017 | Capital | L |
Hamilton 2016 | |||
3/5 | Colby 2016 | NESCAC | L |
3/9 | WilliamSmith 2016 | Liberty League | W |
3/12 | WesleyanCT 2016 | NESCAC | W |
3/15 | Bowdoin 2016 | NESCAC | W |
3/17 | FloridaSouthern 2016 | Sunshine | W |
3/22 | Skidmore 2016 | Liberty League | W |
3/24 | Oneonta 2016 | SUNYAC | W |
3/26 | Amherst 2016 | NESCAC | L |
4/2 | Bates 2016 | NESCAC | L |
4/6 | Middlebury 2016 | NESCAC | |
4/9 | Tufts 2016 | NESCAC | |
4/12 | Williams 2016 | NESCAC | |
4/16 | ConnecticutCollege 2016 | NESCAC | |
4/19 | Ithaca 2016 | Empire Eight | |
4/23 | TrinityCT 2016 | NESCAC | |
Hamilton 2015 | |||
2/28 | WesleyanCT 2015 | NESCAC | W |
3/4 | WilliamSmith 2015 | Liberty League | W |
3/7 | Colby 2015 | NESCAC | W |
3/14 | Bowdoin 2015 | NESCAC | L |
3/18 | KeeneState 2015 | Little East | W |
3/21 | Amherst 2015 | NESCAC | W |
3/24 | Skidmore 2015 | Liberty League | W |
3/26 | Oneonta 2015 | SUNYAC | W |
3/28 | Bates 2015 | NESCAC | W |
4/4 | TrinityCT 2015 | NESCAC | L |
4/8 | Williams 2015 | NESCAC | W |
4/11 | Tufts 2015 | NESCAC | W |
4/15 | Middlebury 2015 | NESCAC | L |
4/18 | ConnecticutCollege 2015 | NESCAC | W |
4/21 | Ithaca 2015 | Empire Eight | L |
4/25 | Tufts 2015 | NESCAC | L |
5/10 | Salisbury 2015 | Capital | W |
5/16 | Middlebury 2015 | NESCAC | L |
Hamilton 2014 | |||
3/1 | WesleyanCT 2014 | NESCAC | W |
3/8 | Colby 2014 | NESCAC | L |
3/15 | Bowdoin 2014 | NESCAC | L |
3/18 | Babson 2014 | NEWMAC | W |
3/20 | Amherst 2014 | NESCAC | L |
3/25 | Skidmore 2014 | Liberty League | W |
3/27 | Oneonta 2014 | SUNYAC | W |
3/29 | Bates 2014 | NESCAC | L |
4/2 | Middlebury 2014 | NESCAC | L |
4/5 | Tufts 2014 | NESCAC | L |
4/8 | Williams 2014 | NESCAC | L |
4/12 | ConnecticutCollege 2014 | NESCAC | W |
4/19 | TrinityCT 2014 | NESCAC | L |
4/22 | Ithaca 2014 | Empire Eight | W |
Hamilton 2013 | |||
3/9 | Tufts 2013 | NESCAC | W |
3/10 | WesleyanCT 2013 | NESCAC | W |
3/14 | WilliamSmith 2013 | Liberty League | W |
3/20 | Oneonta 2013 | SUNYAC | L |
3/22 | Bowdoin 2013 | NESCAC | L |
3/25 | BuffaloState 2013 | SUNYAC | W |
3/27 | Colby 2013 | NESCAC | L |
3/30 | Amherst 2013 | NESCAC | L |
4/3 | Middlebury 2013 | NESCAC | L |
4/6 | Bates 2013 | NESCAC | W |
4/9 | Skidmore 2013 | Liberty League | W |
4/13 | ConnecticutCollege 2013 | NESCAC | W |
4/17 | Williams 2013 | NESCAC | L |
4/20 | TrinityCT 2013 | NESCAC | L |
4/23 | Ithaca 2013 | Empire Eight | W |
4/27 | Bowdoin 2013 | NESCAC | W |
5/4 | TrinityCT 2013 | NESCAC | L |
Hamilton 2012 | |||
3/10 | Tufts 2012 | NESCAC | L |
3/11 | WesleyanCT 2012 | NESCAC | W |
3/15 | BuffaloState 2012 | SUNYAC | L |
3/17 | StJohnFisher 2012 | Empire Eight | W |
3/20 | Colby 2012 | NESCAC | L |
3/22 | Bowdoin 2012 | NESCAC | L |
3/27 | Oneonta 2012 | SUNYAC | L |
3/31 | Amherst 2012 | NESCAC | W |
4/4 | Middlebury 2012 | NESCAC | L |
4/7 | Bates 2012 | NESCAC | W |
4/10 | WilliamSmith 2012 | Liberty League | W |
4/14 | ConnecticutCollege 2012 | NESCAC | W |
4/18 | Williams 2012 | NESCAC | L |
4/21 | TrinityCT 2012 | NESCAC | L |
4/24 | Ithaca 2012 | Empire Eight | L |
4/28 | Colby 2012 | NESCAC | W |
5/5 | TrinityCT 2012 | NESCAC | L |
Hamilton 2011 | |||
3/16 | Gettysburg 2011 | Centennial | W |
3/18 | Wheaton 2011 | NEWMAC | W |
3/22 | Cortland 2011 | SUNYAC | L |
3/25 | Nazareth 2011 | Empire Eight | W |
3/26 | StJohnFisher 2011 | Empire Eight | W |
4/5 | Middlebury 2011 | NESCAC | W |
4/8 | Vassar 2011 | Liberty League | W |
4/9 | Rensselaer 2011 | Liberty League | W |
4/13 | Ithaca 2011 | Empire Eight | W |
4/15 | StLawrence 2011 | Liberty League | W |
4/16 | Clarkson 2011 | Liberty League | W |
4/19 | Williams 2011 | NESCAC | W |
4/22 | WilliamSmith 2011 | Liberty League | W |
4/23 | Rochester 2011 | Liberty League | W |
4/29 | Skidmore 2011 | Liberty League | W |
4/30 | Union 2011 | Liberty League | W |
5/6 | Skidmore 2011 | Liberty League | W |
5/7 | Union 2011 | Liberty League | W |
5/11 | Brockport 2011 | SUNYAC | W |
5/14 | Colby 2011 | NESCAC | L |
Hamilton 2010 | |||
3/14 | Oneonta 2010 | SUNYAC | W |
3/17 | Bowdoin 2010 | NESCAC | W |
3/19 | Springfield 2010 | NEWMAC | W |
3/23 | Cortland 2010 | SUNYAC | W |
3/26 | Nazareth 2010 | Empire Eight | W |
3/27 | StJohnFisher 2010 | Empire Eight | W |
4/2 | Rensselaer 2010 | Liberty League | W |
4/3 | Vassar 2010 | Liberty League | W |
4/9 | StLawrence 2010 | Liberty League | W |
4/10 | Clarkson 2010 | Liberty League | W |
4/14 | Ithaca 2010 | Empire Eight | W |
4/17 | WilliamSmith 2010 | Liberty League | W |
4/20 | Utica 2010 | Empire Eight | W |
4/24 | Rochester 2010 | Liberty League | W |
4/30 | Skidmore 2010 | Liberty League | W |
5/1 | Union 2010 | Liberty League | W |
5/7 | Rensselaer 2010 | Liberty League | W |
5/8 | Union 2010 | Liberty League | W |
5/15 | Kenyon 2010 | North Coast | W |
5/16 | Colby 2010 | NESCAC | W |
5/22 | Franklin&Marshall 2010 | Centennial | W |
5/23 | Salisbury 2010 | Capital | L |
Hamilton 2009 | |||
3/10 | Nazareth 2009 | Empire Eight | W |
3/13 | Utica 2009 | Empire Eight | W |
3/18 | Salisbury 2009 | Capital | L |
3/19 | Rowan 2009 | Independent | W |
3/24 | Cortland 2009 | SUNYAC | W |
3/27 | Vassar 2009 | Liberty League | W |
3/28 | Rensselaer 2009 | Liberty League | W |
4/3 | Clarkson 2009 | Liberty League | W |
4/4 | StLawrence 2009 | Liberty League | W |
4/10 | WilliamSmith 2009 | Liberty League | W |
4/15 | Ithaca 2009 | Empire Eight | W |
4/17 | Rochester 2009 | Liberty League | W |
4/24 | Union 2009 | Liberty League | L |
4/25 | Skidmore 2009 | Liberty League | W |
5/1 | WilliamSmith 2009 | Liberty League | W |
5/2 | Union 2009 | Liberty League | W |
5/9 | Williams 2009 | NESCAC | W |
5/10 | Middlebury 2009 | NESCAC | W |
5/16 | Franklin&Marshall 2009 | Centennial | L |
Hamilton 2008 | |||
3/8 | Utica 2008 | Empire Eight | W |
3/15 | Nazareth 2008 | Empire Eight | W |
3/19 | Franklin&Marshall 2008 | Centennial | L |
3/21 | TrinityCT 2008 | NESCAC | W |
3/26 | Cortland 2008 | SUNYAC | W |
3/29 | Oneonta 2008 | SUNYAC | W |
4/4 | StLawrence 2008 | Liberty League | W |
4/5 | Clarkson 2008 | Liberty League | W |
4/9 | StJohnFisher 2008 | Empire Eight | W |
4/11 | Skidmore 2008 | Liberty League | W |
4/12 | Union 2008 | Liberty League | W |
4/16 | Ithaca 2008 | Empire Eight | W |
4/18 | WilliamSmith 2008 | Liberty League | W |
4/22 | Rochester 2008 | Liberty League | W |
4/25 | Rensselaer 2008 | Liberty League | W |
4/26 | Vassar 2008 | Liberty League | W |
5/2 | StLawrence 2008 | Liberty League | W |
5/3 | Union 2008 | Liberty League | W |
5/10 | Colby 2008 | NESCAC | W |
5/11 | Middlebury 2008 | NESCAC | W |
5/17 | Salisbury 2008 | Capital | W |
5/18 | Franklin&Marshall 2008 | Centennial | W |
Hamilton 2007 | |||
3/13 | Franklin&Marshall 2007 | Centennial | L |
3/15 | Bowdoin 2007 | NESCAC | L |
3/21 | Oneonta 2007 | SUNYAC | W |
3/22 | Nazareth 2007 | Empire Eight | W |
3/28 | Cortland 2007 | SUNYAC | W |
3/30 | Clarkson 2007 | Liberty League | W |
3/31 | StLawrence 2007 | Liberty League | W |
4/6 | Union 2007 | Liberty League | W |
4/7 | Skidmore 2007 | Liberty League | W |
4/14 | WilliamSmith 2007 | Liberty League | W |
4/17 | Rochester 2007 | Liberty League | W |
4/20 | Vassar 2007 | Liberty League | W |
4/21 | Rensselaer 2007 | Liberty League | W |
4/25 | Ithaca 2007 | Empire Eight | W |
4/29 | StJohnFisher 2007 | Empire Eight | W |
5/4 | Vassar 2007 | Liberty League | W |
5/5 | Union 2007 | Liberty League | W |
5/12 | MontclairState 2007 | Skyline | W |
5/13 | Gettysburg 2007 | Centennial | L |
Hamilton 2006 | |||
3/14 | Springfield 2006 | NEWMAC | W |
3/16 | ConnecticutCollege 2006 | NESCAC | W |
3/23 | Nazareth 2006 | Empire Eight | L |
3/25 | Oneonta 2006 | SUNYAC | W |
3/28 | Cortland 2006 | SUNYAC | L |
3/31 | Vassar 2006 | Liberty League | W |
4/1 | Rensselaer 2006 | Liberty League | W |
4/7 | StLawrence 2006 | Liberty League | W |
4/8 | Clarkson 2006 | Liberty League | W |
4/14 | WilliamSmith 2006 | Liberty League | L |
4/15 | Rochester 2006 | Liberty League | W |
4/21 | Skidmore 2006 | Liberty League | W |
4/22 | Union 2006 | Liberty League | L |
4/26 | Ithaca 2006 | Empire Eight | W |
4/29 | Utica 2006 | Empire Eight | W |
5/5 | WilliamSmith 2006 | Liberty League | W |
5/6 | Union 2006 | Liberty League | L |
Hamilton 2005 | |||
3/14 | Amherst 2005 | NESCAC | L |
3/17 | Goucher 2005 | Capital | W |
3/18 | ConnecticutCollege 2005 | NESCAC | W |
3/26 | Oneonta 2005 | SUNYAC | W |
3/29 | Cortland 2005 | SUNYAC | L |
4/1 | Rensselaer 2005 | Liberty League | W |
4/2 | Vassar 2005 | Liberty League | W |
4/8 | Clarkson 2005 | Liberty League | W |
4/9 | StLawrence 2005 | Liberty League | L |
4/12 | Nazareth 2005 | Empire Eight | W |
4/15 | Rochester 2005 | Liberty League | W |
4/16 | WilliamSmith 2005 | Liberty League | W |
4/22 | Union 2005 | Liberty League | L |
4/23 | Skidmore 2005 | Liberty League | L |
4/26 | Ithaca 2005 | Empire Eight | L |
5/7 | Union 2005 | Liberty League | L |
Hamline 2017 | |||
2/25 | ColoradoCollege 2017 | Independent | L |
3/6 | Northland 2017 | Independent | W |
3/11 | CornellIA 2017 | Midwest | W |
3/12 | Dubuque 2017 | CCIW | W |
3/18 | IllinoisTech 2017 | Midwest | L |
3/19 | ConcordiaChicago 2017 | Midwest | W |
3/25 | Benedictine 2017 | Midwest | W |
3/26 | Aurora 2017 | Midwest | W |
4/1 | Wartburg 2017 | Midwest | W |
4/2 | Loras 2017 | Midwest | W |
4/4 | NorthwesternMN 2017 | Independent | W |
4/8 | ConcordiaWisconsin 2017 | Midwest | L |
4/18 | Augsburg 2017 | Midwest | W |
4/22 | Beloit 2017 | Midwest | W |
4/23 | Southwestern 2017 | Independent | W |
4/29 | MonmouthIL 2017 | Midwest | W |
4/30 | Augustana 2017 | CCIW | L |
5/5 | Aurora 2017 | Midwest | W |
5/6 | ConcordiaWisconsin 2017 | Midwest | W |
5/13 | FDUFlorham 2017 | Freedom | L |
Hamline 2016 | |||
2/21 | Beloit 2016 | Midwest | W |
3/8 | ConcordiaChicago 2016 | Midwest | W |
3/11 | Dubuque 2016 | CCIW | L |
3/13 | CornellIA 2016 | Midwest | W |
3/19 | NorthCentral 2016 | CCIW | L |
3/21 | Linfield 2016 | Northwest | W |
3/22 | Southwestern 2016 | Independent | L |
3/29 | Augsburg 2016 | Midwest | L |
4/5 | NorthwesternMN 2016 | Independent | |
4/9 | ConcordiaWisconsin 2016 | Midwest | |
4/10 | IllinoisTech 2016 | Midwest | |
4/15 | Augsburg 2016 | Midwest | |
4/20 | Wartburg 2016 | Midwest | |
4/23 | Aurora 2016 | Midwest | |
4/24 | Carroll 2016 | CCIW | |
5/3 | NorthwesternMN 2016 | Independent | |
Hanover 2017 | |||
2/27 | Rhodes 2017 | SAA | L |
3/1 | Hendrix 2017 | SAA | L |
3/7 | Aurora 2017 | Midwest | L |
3/9 | WilmingtonOH 2017 | Ohio | W |
3/11 | Elmhurst 2017 | CCIW | W |
3/16 | Kalamazoo 2017 | MIAA | W |
3/23 | Transylvania 2017 | Ohio River | L |
3/29 | Centre 2017 | SAA | L |
4/1 | WestminsterPA 2017 | Ohio River | W |
4/4 | ThomasMore 2017 | Ohio River | W |
4/8 | Thiel 2017 | Ohio River | W |
4/12 | MountStJoseph 2017 | Ohio River | W |
4/14 | Washington&Jefferson 2017 | Ohio River | L |
4/22 | SaintVincent 2017 | Ohio River | L |
4/26 | Franklin 2017 | Ohio River | W |
4/29 | Waynesburg 2017 | Ohio River | W |
5/5 | Washington&Jefferson 2017 | Ohio River | L |
Hanover 2016 | |||
2/27 | Carthage 2016 | CCIW | L |
3/2 | Benedictine 2016 | Midwest | L |
3/6 | Dallas 2016 | Independent | W |
3/8 | Centre 2016 | SAA | L |
3/10 | Trine 2016 | MIAA | W |
3/13 | Hendrix 2016 | SAA | L |
3/19 | Thiel 2016 | Ohio River | W |
3/22 | Franklin 2016 | Ohio River | L |
3/25 | Transylvania 2016 | Ohio River | L |
4/2 | Washington&Jefferson 2016 | Ohio River | L |
4/5 | WilmingtonOH 2016 | Ohio | |
4/8 | Waynesburg 2016 | Ohio River | |
4/9 | SaintVincent 2016 | Ohio River | |
4/13 | ThomasMore 2016 | Ohio River | |
4/16 | MountStJoseph 2016 | Ohio River | |
4/23 | Franciscan 2016 | Independent | |
Hanover 2015 | |||
2/26 | Oglethorpe 2015 | SAA | L |
2/28 | Piedmont 2015 | USA South Atl. | L |
3/8 | Hiram 2015 | North Coast | L |
3/15 | WilmingtonOH 2015 | Ohio | W |
3/17 | Transylvania 2015 | Ohio River | L |
3/21 | Thiel 2015 | Ohio River | L |
3/24 | Franklin 2015 | Ohio River | L |
3/28 | SaintVincent 2015 | Ohio River | L |
4/2 | Loras 2015 | Midwest | L |
4/4 | Waynesburg 2015 | Ohio River | L |
4/9 | Defiance 2015 | Ohio River | W |
4/11 | Washington&Jefferson 2015 | Ohio River | L |
4/12 | ThomasMore 2015 | Ohio River | W |
4/18 | MountStJoseph 2015 | Ohio River | L |
Hartwick 2017 | |||
3/5 | StJosephsNY 2017 | Skyline | W |
3/8 | Ithaca 2017 | Empire Eight | L |
3/20 | NewPaltz 2017 | SUNYAC | W |
3/21 | Keuka 2017 | NEAC | W |
3/25 | Nazareth 2017 | Empire Eight | L |
3/27 | Potsdam 2017 | SUNYAC | W |
3/29 | Oneonta 2017 | SUNYAC | L |
3/31 | Houghton 2017 | Empire Eight | W |
4/1 | Alfred 2017 | Empire Eight | W |
4/8 | Elmira 2017 | Empire Eight | W |
4/12 | Cazenovia 2017 | NEAC | W |
4/14 | StJohnFisher 2017 | Empire Eight | L |
4/22 | Stevens 2017 | Empire Eight | L |
4/26 | Morrisville 2017 | NEAC | W |
4/29 | Utica 2017 | Empire Eight | L |
5/2 | Canton 2017 | Independent | W |
Hartwick 2016 | |||
3/2 | Skidmore 2016 | Liberty League | L |
3/9 | Morrisville 2016 | NEAC | W |
3/16 | NewPaltz 2016 | SUNYAC | |
3/18 | Misericordia 2016 | Freedom | L |
3/19 | StJosephsNY 2016 | Skyline | L |
3/23 | Keuka 2016 | NEAC | W |
3/26 | Nazareth 2016 | Empire Eight | L |
3/30 | Oneonta 2016 | SUNYAC | L |
4/2 | Alfred 2016 | Empire Eight | W |
4/3 | StJohnFisher 2016 | Empire Eight | L |
4/9 | Elmira 2016 | Empire Eight | |
4/16 | Ithaca 2016 | Empire Eight | |
4/20 | Utica 2016 | Empire Eight | |
4/23 | Stevens 2016 | Empire Eight | |
4/30 | Houghton 2016 | Empire Eight | |
5/7 | EmpireChampionship 2016 | ||
2/1 | Marywood 2016 | CSAC | W |
Hartwick 2015 | |||
3/4 | Skidmore 2015 | Liberty League | L |
3/11 | Cazenovia 2015 | NEAC | W |
3/14 | StJosephsNY 2015 | Skyline | L |
3/22 | Stevens 2015 | Empire Eight | L |
3/27 | Elmira 2015 | Empire Eight | W |
3/28 | Utica 2015 | Empire Eight | L |
3/31 | Oneonta 2015 | SUNYAC | L |
4/3 | Ithaca 2015 | Empire Eight | L |
4/6 | MountSaintMary 2015 | Skyline | W |
4/11 | Houghton 2015 | Empire Eight | W |
4/12 | StJohnFisher 2015 | Empire Eight | L |
4/18 | Nazareth 2015 | Empire Eight | L |
4/23 | Misericordia 2015 | Freedom | W |
4/25 | Alfred 2015 | Empire Eight | W |
Hartwick 2014 | |||
2/22 | MountSaintMary 2014 | Skyline | W |
2/25 | Marywood 2014 | CSAC | W |
3/4 | Oneonta 2014 | SUNYAC | L |
3/7 | BuffaloState 2014 | SUNYAC | L |
3/11 | Misericordia 2014 | Freedom | W |
3/15 | NewPaltz 2014 | SUNYAC | L |
3/19 | Cazenovia 2014 | NEAC | W |
3/22 | Stevens 2014 | Empire Eight | L |
3/26 | Keuka 2014 | NEAC | L |
3/28 | Elmira 2014 | Empire Eight | L |
3/29 | Utica 2014 | Empire Eight | L |
4/5 | Nazareth 2014 | Empire Eight | L |
4/12 | Houghton 2014 | Empire Eight | W |
4/13 | StJohnFisher 2014 | Empire Eight | L |
4/19 | Ithaca 2014 | Empire Eight | L |
4/26 | Alfred 2014 | Empire Eight | W |
Hartwick 2013 | |||
2/23 | MountSaintMary 2013 | Skyline | L |
3/1 | Marywood 2013 | CSAC | W |
3/5 | Oneonta 2013 | SUNYAC | L |
3/9 | NewPaltz 2013 | SUNYAC | L |
3/23 | Houghton 2013 | Empire Eight | W |
3/24 | Cazenovia 2013 | NEAC West | W |
3/27 | Keuka 2013 | NEAC West | L |
3/30 | Utica 2013 | Empire Eight | L |
4/6 | Alfred 2013 | Empire Eight | W |
4/7 | Elmira 2013 | Empire Eight | L |
4/13 | Stevens 2013 | Empire Eight | L |
4/14 | Brockport 2013 | SUNYAC | L |
4/19 | Nazareth 2013 | Empire Eight | L |
4/20 | StJohnFisher 2013 | Empire Eight | L |
4/27 | Ithaca 2013 | Empire Eight | L |
Hartwick 2012 | |||
3/3 | MountSaintMary 2012 | Skyline | W |
3/10 | Maritime 2012 | Skyline | W |
3/11 | Farmingdale 2012 | Skyline | L |
3/14 | Wells 2012 | NEAC | W |
3/24 | NewPaltz 2012 | SUNYAC | L |
3/27 | Keuka 2012 | NEAC | L |
3/29 | Cazenovia 2012 | NEAC | W |
3/31 | Utica 2012 | Empire Eight | L |
4/6 | Alfred 2012 | Empire Eight | W |
4/7 | Elmira 2012 | Empire Eight | L |
4/14 | Ithaca 2012 | Empire Eight | L |
4/21 | Nazareth 2012 | Empire Eight | L |
4/22 | StJohnFisher 2012 | Empire Eight | L |
4/25 | Marywood 2012 | CSAC | L |
4/28 | Stevens 2012 | Empire Eight | L |
5/1 | Oneonta 2012 | SUNYAC | L |
Hartwick 2011 | |||
3/1 | MountSaintMary 2011 | Skyline | W |
3/11 | Marywood 2011 | CSAC | W |
3/12 | Maritime 2011 | Skyline | W |
3/24 | NewPaltz 2011 | SUNYAC | L |
3/29 | Keuka 2011 | NEAC | W |
4/1 | Alfred 2011 | Empire Eight | W |
4/2 | Utica 2011 | Empire Eight | L |
4/9 | Elmira 2011 | Empire Eight | L |
4/10 | Ithaca 2011 | Empire Eight | L |
4/13 | Stevens 2011 | Empire Eight | L |
4/16 | Nazareth 2011 | Empire Eight | L |
4/17 | StJohnFisher 2011 | Empire Eight | L |
4/22 | RIT 2011 | Empire Eight | L |
4/23 | Wells 2011 | NEAC | W |
4/26 | Cazenovia 2011 | NEAC | W |
Hartwick 2010 | |||
3/10 | Wells 2010 | NEAC | W |
3/12 | Skidmore 2010 | Liberty League | L |
3/25 | Oswego 2010 | SUNYAC | L |
3/27 | Fredonia 2010 | SUNYAC | L |
4/2 | Utica 2010 | Empire Eight | L |
4/3 | Alfred 2010 | Empire Eight | L |
4/6 | Stevens 2010 | Empire Eight | L |
4/10 | Elmira 2010 | Empire Eight | L |
4/11 | Ithaca 2010 | Empire Eight | L |
4/16 | Nazareth 2010 | Empire Eight | L |
4/17 | StJohnFisher 2010 | Empire Eight | L |
4/23 | Marywood 2010 | CSAC | W |
4/25 | RochesterInstofTech 2010 | Empire Eight | L |
Hartwick 2008 | |||
3/6 | Rensselaer 2008 | Liberty League | L |
3/8 | Oswego 2008 | SUNYAC | W |
3/10 | Wells 2008 | Independent | W |
3/12 | Oneonta 2008 | SUNYAC | L |
3/15 | Utica 2008 | Empire Eight | L |
3/20 | Skidmore 2008 | Liberty League | L |
4/2 | Stevens 2008 | Empire Eight | L |
4/5 | Alfred 2008 | Empire Eight | W |
4/6 | RochesterInstofTech 2008 | Empire Eight | L |
4/12 | Nazareth 2008 | Empire Eight | L |
4/13 | StJohnFisher 2008 | Empire Eight | L |
4/17 | Cortland 2008 | SUNYAC | L |
4/19 | Ithaca 2008 | Empire Eight | L |
4/20 | Elmira 2008 | Empire Eight | L |
Hartwick 2007 | |||
3/10 | Oswego 2007 | SUNYAC | L |
3/15 | Oneonta 2007 | SUNYAC | L |
3/21 | Skidmore 2007 | Liberty League | L |
3/25 | Potsdam 2007 | SUNYAC | L |
3/26 | MIT 2007 | NEWMAC | W |
4/3 | Cortland 2007 | SUNYAC | L |
4/6 | StJohnFisher 2007 | Empire Eight | L |
4/7 | Alfred 2007 | Empire Eight | W |
4/11 | Utica 2007 | Empire Eight | W |
4/14 | RochesterInstofTech 2007 | Empire Eight | L |
4/15 | Nazareth 2007 | Empire Eight | L |
4/17 | Union 2007 | Liberty League | L |
4/20 | Elmira 2007 | Empire Eight | W |
4/21 | Ithaca 2007 | Empire Eight | L |
4/24 | Rensselaer 2007 | Liberty League | W |
Hartwick 2006 | |||
3/11 | Oswego 2006 | SUNYAC | W |
3/16 | Oneonta 2006 | SUNYAC | W |
3/22 | Skidmore 2006 | Liberty League | L |
3/25 | MountHolyoke 2006 | NEWMAC | W |
3/27 | MIT 2006 | NEWMAC | W |
3/29 | Fredonia 2006 | SUNYAC | W |
4/4 | Cortland 2006 | SUNYAC | L |
4/6 | Rensselaer 2006 | Liberty League | W |
4/8 | StJohnFisher 2006 | Empire Eight | L |
4/14 | RochesterInstofTech 2006 | Empire Eight | W |
4/15 | Nazareth 2006 | Empire Eight | L |
4/19 | Union 2006 | Liberty League | L |
4/22 | Elmira 2006 | Empire Eight | L |
4/23 | Ithaca 2006 | Empire Eight | L |
4/27 | Utica 2006 | Empire Eight | W |
4/30 | Brockport 2006 | SUNYAC | L |
5/6 | RochesterInstofTech 2006 | Empire Eight | W |
5/13 | Elmira 2006 | Empire Eight | W |
5/14 | MontclairState 2006 | Skyline | L |
Hartwick 2005 | |||
3/12 | Oswego 2005 | SUNYAC | L |
3/15 | Cortland 2005 | SUNYAC | L |
3/23 | Skidmore 2005 | Liberty League | L |
3/29 | Greensboro 2005 | USA South Atl. | L |
3/30 | Ferrum 2005 | USA South Atl. | W |
4/2 | Nazareth 2005 | Empire Eight | L |
4/3 | StJohnFisher 2005 | Empire Eight | W |
4/6 | Utica 2005 | Empire Eight | W |
4/9 | RochesterInstofTech 2005 | Empire Eight | W |
4/14 | Union 2005 | Liberty League | L |
4/19 | Elmira 2005 | Empire Eight | L |
4/21 | Ithaca 2005 | Empire Eight | L |
4/23 | Brockport 2005 | SUNYAC | L |
4/26 | Rensselaer 2005 | Liberty League | W |
Haverford 2017 | |||
2/18 | York 2017 | Capital | L |
2/25 | ChristopherNewport 2017 | Capital | L |
3/4 | RandolphMacon 2017 | Old Dominion | W |
3/6 | Kenyon 2017 | North Coast | W |
3/8 | Roanoke 2017 | Old Dominion | W |
3/16 | Eastern 2017 | Freedom | W |
3/22 | Cabrini 2017 | CSAC | L |
3/25 | McDaniel 2017 | Centennial | W |
4/1 | Franklin&Marshall 2017 | Centennial | L |
4/5 | Muhlenberg 2017 | Centennial | L |
4/8 | Dickinson 2017 | Centennial | L |
4/15 | Gettysburg 2017 | Centennial | L |
4/19 | WashingtonCollege 2017 | Centennial | L |
4/22 | Ursinus 2017 | Centennial | W |
4/26 | BrynMawr 2017 | Centennial | W |
4/29 | Swarthmore 2017 | Centennial | W |
Haverford 2016 | |||
2/27 | Scranton 2016 | Landmark | W |
3/5 | York 2016 | Capital | L |
3/9 | Washington&Lee 2016 | Old Dominion | L |
3/11 | Cabrini 2016 | CSAC | W |
3/15 | WesleyanCT 2016 | NESCAC | W |
3/17 | Eastern 2016 | Freedom | W |
3/23 | Rowan 2016 | NJAC | L |
3/26 | Gettysburg 2016 | Centennial | L |
4/2 | McDaniel 2016 | Centennial | W |
4/6 | Muhlenberg 2016 | Centennial | |
4/9 | Dickinson 2016 | Centennial | |
4/16 | BrynMawr 2016 | Centennial | |
4/20 | WashingtonCollege 2016 | Centennial | |
4/23 | Franklin&Marshall 2016 | Centennial | |
4/27 | Ursinus 2016 | Centennial | |
4/30 | Swarthmore 2016 | Centennial | |
Haverford 2015 | |||
2/21 | Eastern 2015 | Freedom | W |
2/25 | Cabrini 2015 | CSAC | W |
3/4 | Scranton 2015 | Landmark | W |
3/7 | Stevenson 2015 | Commonwealth | L |
3/10 | Occidental 2015 | SCIAC | L |
3/12 | ColoradoCollege 2015 | Independent | W |
3/18 | Amherst 2015 | NESCAC | L |
3/21 | Gettysburg 2015 | Centennial | W |
3/25 | Rowan 2015 | NJAC | W |
3/28 | McDaniel 2015 | Centennial | L |
4/1 | Muhlenberg 2015 | Centennial | L |
4/4 | Dickinson 2015 | Centennial | W |
4/11 | BrynMawr 2015 | Centennial | W |
4/15 | WashingtonCollege 2015 | Centennial | L |
4/18 | Franklin&Marshall 2015 | Centennial | L |
4/22 | Ursinus 2015 | Centennial | W |
4/25 | Swarthmore 2015 | Centennial | W |
4/29 | Muhlenberg 2015 | Centennial | W |
5/2 | Gettysburg 2015 | Centennial | L |
Haverford 2014 | |||
2/25 | Cabrini 2014 | CSAC | W |
3/1 | York 2014 | Capital | L |
3/5 | Stevenson 2014 | Commonwealth | W |
3/9 | Bridgewater 2014 | Old Dominion | W |
3/13 | Rensselaer 2014 | Liberty League | L |
3/19 | Eastern 2014 | Freedom | W |
3/22 | Gettysburg 2014 | Centennial | L |
3/27 | Rowan 2014 | NJAC | L |
3/29 | McDaniel 2014 | Centennial | W |
4/2 | Muhlenberg 2014 | Centennial | L |
4/5 | Dickinson 2014 | Centennial | W |
4/12 | BrynMawr 2014 | Centennial | W |
4/16 | WashingtonCollege 2014 | Centennial | L |
4/19 | Franklin&Marshall 2014 | Centennial | L |
4/23 | Ursinus 2014 | Centennial | L |
4/26 | Swarthmore 2014 | Centennial | W |
Haverford 2013 | |||
2/27 | Cabrini 2013 | CSAC | W |
3/2 | Scranton 2013 | Landmark | W |
3/6 | Rowan 2013 | Independent | W |
3/13 | Occidental 2013 | SCIAC | W |
3/15 | Whittier 2013 | SCIAC | W |
3/20 | StMarysMD 2013 | Capital | L |
3/23 | Gettysburg 2013 | Centennial | L |
3/27 | Eastern 2013 | Freedom | W |
3/30 | McDaniel 2013 | Centennial | W |
4/3 | Muhlenberg 2013 | Centennial | W |
4/6 | Dickinson 2013 | Centennial | W |
4/11 | York 2013 | Capital | L |
4/13 | BrynMawr 2013 | Centennial | W |
4/17 | WashingtonCollege 2013 | Centennial | W |
4/20 | Franklin&Marshall 2013 | Centennial | L |
4/24 | Ursinus 2013 | Centennial | W |
4/27 | Swarthmore 2013 | Centennial | W |
5/4 | Franklin&Marshall 2013 | Centennial | L |
Haverford 2012 | |||
3/3 | Drew 2012 | Landmark | W |
3/7 | Washington&Lee 2012 | Old Dominion | L |
3/10 | StMarysMD 2012 | Capital | L |
3/14 | Elizabethtown 2012 | Commonwealth | L |
3/17 | Gettysburg 2012 | Centennial | L |
3/21 | Eastern 2012 | Freedom | W |
3/24 | McDaniel 2012 | Centennial | W |
3/28 | Muhlenberg 2012 | Centennial | W |
3/31 | Dickinson 2012 | Centennial | L |
4/3 | CatholicDC 2012 | Landmark | L |
4/5 | BrynMawr 2012 | Centennial | W |
4/11 | WashingtonCollege 2012 | Centennial | L |
4/14 | Franklin&Marshall 2012 | Centennial | L |
4/18 | Ursinus 2012 | Centennial | W |
4/21 | Swarthmore 2012 | Centennial | L |
2/1 | Scranton 2012 | Landmark | L |
Haverford 2011 | |||
2/26 | Susquehanna 2011 | Landmark | W |
3/2 | Scranton 2011 | Landmark | W |
3/8 | Cabrini 2011 | CSAC | W |
3/10 | Babson 2011 | NEWMAC | L |
3/16 | Drew 2011 | Landmark | W |
3/19 | Gettysburg 2011 | Centennial | L |
3/23 | Tufts 2011 | NESCAC | L |
3/26 | McDaniel 2011 | Centennial | W |
3/30 | Muhlenberg 2011 | Centennial | W |
4/2 | Dickinson 2011 | Centennial | W |
4/6 | CatholicDC 2011 | Landmark | L |
4/9 | BrynMawr 2011 | Centennial | W |
4/13 | WashingtonCollege 2011 | Centennial | W |
4/16 | Franklin&Marshall 2011 | Centennial | L |
4/20 | Ursinus 2011 | Centennial | L |
4/23 | Swarthmore 2011 | Centennial | W |
4/27 | WashingtonCollege 2011 | Centennial | L |
Haverford 2010 | |||
2/27 | Susquehanna 2010 | Landmark | W |
3/3 | Scranton 2010 | Landmark | W |
3/6 | Widener 2010 | Middle Atlantic | W |
3/9 | Cabrini 2010 | CSAC | W |
3/13 | Eastern 2010 | Middle Atlantic | W |
3/17 | Drew 2010 | Landmark | W |
3/20 | RutgersCamden 2010 | Independent | W |
3/27 | Muhlenberg 2010 | Centennial | W |
3/31 | Ursinus 2010 | Centennial | L |
4/3 | Dickinson 2010 | Centennial | W |
4/7 | WashingtonCollege 2010 | Centennial | W |
4/10 | Gettysburg 2010 | Centennial | L |
4/14 | BrynMawr 2010 | Centennial | W |
4/17 | McDaniel 2010 | Centennial | L |
4/21 | Swarthmore 2010 | Centennial | W |
4/24 | Franklin&Marshall 2010 | Centennial | L |
4/28 | Dickinson 2010 | Centennial | W |
5/1 | Gettysburg 2010 | Centennial | L |
Haverford 2009 | |||
2/25 | Immaculata 2009 | CSAC | W |
2/28 | Widener 2009 | Middle Atlantic | W |
3/5 | Wesley 2009 | Capital | W |
3/10 | PomonaPitzer 2009 | Independent | W |
3/13 | Whittier 2009 | Independent | W |
3/19 | Neumann 2009 | CSAC | W |
3/21 | Muhlenberg 2009 | Centennial | L |
3/24 | Ursinus 2009 | Centennial | W |
3/28 | Dickinson 2009 | Centennial | L |
4/1 | WashingtonCollege 2009 | Centennial | W |
4/4 | Gettysburg 2009 | Centennial | L |
4/7 | BrynMawr 2009 | Centennial | W |
4/9 | Eastern 2009 | Middle Atlantic | L |
4/11 | McDaniel 2009 | Centennial | L |
4/14 | Swarthmore 2009 | Centennial | W |
4/18 | Franklin&Marshall 2009 | Centennial | L |
Haverford 2008 | |||
3/10 | Curry 2008 | Comm. Coast | L |
3/11 | UnivofNewEngland 2008 | Comm. Coast | W |
3/13 | Skidmore 2008 | Liberty League | W |
3/15 | Alvernia 2008 | Penn. (PAC) | W |
3/16 | GwyneddMercy 2008 | Penn. (PAC) | L |
3/18 | Wesley 2008 | Capital | W |
3/22 | Dickinson 2008 | Centennial | L |
3/27 | BrynMawr 2008 | Centennial | W |
3/29 | Muhlenberg 2008 | Centennial | L |
4/2 | WashingtonCollege 2008 | Centennial | L |
4/5 | Gettysburg 2008 | Centennial | L |
4/8 | Ursinus 2008 | Centennial | L |
4/10 | VillaJulie 2008 | Capital | L |
4/12 | McDaniel 2008 | Centennial | L |
4/15 | Franklin&Marshall 2008 | Centennial | L |
4/19 | Swarthmore 2008 | Centennial | L |
Haverford 2007 | |||
3/13 | Kenyon 2007 | North Coast | W |
3/14 | Curry 2007 | Comm. Coast | W |
3/22 | BrynMawr 2007 | Centennial | W |
3/24 | Smith 2007 | NEWMAC | L |
3/24 | BrynMawr 2007 | Centennial | W |
3/25 | MountHolyoke 2007 | NEWMAC | W |
3/28 | Dickinson 2007 | Centennial | L |
3/30 | Muhlenberg 2007 | Centennial | L |
4/5 | WashingtonCollege 2007 | Centennial | L |
4/7 | Gettysburg 2007 | Centennial | L |
4/10 | Ursinus 2007 | Centennial | L |
4/14 | McDaniel 2007 | Centennial | L |
4/18 | Franklin&Marshall 2007 | Centennial | L |
4/19 | Immaculata 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/21 | Swarthmore 2007 | Centennial | L |
4/23 | Eastern 2007 | Penn. (PAC) | L |
Haverford 2006 | |||
3/6 | SalveRegina 2006 | Comm. Coast | W |
3/7 | GwyneddMercy 2006 | Penn. (PAC) | W |
3/18 | Swarthmore 2006 | Centennial | L |
3/18 | Smith 2006 | NEWMAC | W |
3/19 | MountHolyoke 2006 | NEWMAC | W |
3/23 | Immaculata 2006 | Penn. (PAC) | W |
3/25 | Franklin&Marshall 2006 | Centennial | L |
3/29 | Rosemont 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/1 | Dickinson 2006 | Centennial | L |
4/6 | Ursinus 2006 | Centennial | L |
4/8 | Muhlenberg 2006 | Centennial | L |
4/12 | WashingtonCollege 2006 | Centennial | L |
4/15 | McDaniel 2006 | Centennial | L |
4/18 | Swarthmore 2006 | Centennial | L |
4/20 | BrynMawr 2006 | Centennial | W |
4/22 | Gettysburg 2006 | Centennial | L |
4/24 | Eastern 2006 | Penn. (PAC) | L |
Haverford 2005 | |||
3/8 | Marymount 2005 | Capital | L |
3/10 | Curry 2005 | Comm. Coast | W |
3/17 | Immaculata 2005 | Penn. (PAC) | W |
3/19 | Smith 2005 | NEWMAC | W |
3/19 | Swarthmore 2005 | Centennial | W |
3/20 | Vassar 2005 | Liberty League | L |
3/26 | Dickinson 2005 | Centennial | L |
3/31 | Ursinus 2005 | Centennial | L |
4/3 | Muhlenberg 2005 | Centennial | W |
4/6 | WashingtonCollege 2005 | Centennial | W |
4/9 | McDaniel 2005 | Centennial | L |
4/12 | Swarthmore 2005 | Centennial | W |
4/14 | Eastern 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/16 | Gettysburg 2005 | Centennial | L |
4/19 | BrynMawr 2005 | Centennial | W |
4/22 | Franklin&Marshall 2005 | Centennial | L |
4/25 | Rosemont 2005 | Penn. (PAC) | W |
Heidelberg 2017 | |||
3/1 | Oberlin 2017 | North Coast | L |
3/12 | Hiram 2017 | North Coast | L |
3/22 | Alma 2017 | MIAA | L |
3/25 | Otterbein 2017 | Ohio | L |
3/29 | OhioWesleyan 2017 | North Coast | L |
4/1 | Muskingum 2017 | Ohio | L |
4/5 | BaldwinWallace 2017 | Ohio | L |
4/12 | OhioNorthern 2017 | Ohio | L |
4/14 | WilmingtonOH 2017 | Ohio | L |
4/22 | Capital 2017 | Ohio | L |
4/26 | JohnCarroll 2017 | Ohio | L |
4/29 | MountUnion 2017 | Ohio | L |
Hendrix 2017 | |||
2/18 | Millsaps 2017 | SAA | W |
2/25 | Berry 2017 | SAA | L |
2/27 | Redlands 2017 | SCIAC | L |
3/1 | Hanover 2017 | Ohio River | W |
3/4 | Sewanee 2017 | SAA | L |
3/13 | Dallas 2017 | Independent | W |
3/18 | LaGrange 2017 | USA South Atl. | W |
3/20 | Kenyon 2017 | North Coast | L |
3/22 | Wooster 2017 | North Coast | L |
3/25 | BirminghamSouthern 2017 | SAA | L |
4/1 | Rhodes 2017 | SAA | L |
4/8 | Oglethorpe 2017 | SAA | L |
4/15 | Centre 2017 | SAA | L |
4/16 | Transylvania 2017 | Ohio River | L |
Hendrix 2016 | |||
2/6 | Piedmont 2016 | USA South Atl. | L |
2/13 | Huntingdon 2016 | USA South Atl. | W |
2/14 | LaGrange 2016 | USA South Atl. | W |
2/20 | Berry 2016 | SAA | L |
2/27 | Sewanee 2016 | SAA | L |
3/5 | BirminghamSouthern 2016 | SAA | L |
3/12 | Franklin 2016 | Ohio River | W |
3/13 | Hanover 2016 | Ohio River | W |
3/22 | NewPaltz 2016 | SUNYAC | W |
3/23 | OklahomaBaptist 2016 | Rocky Mountain | W |
3/26 | Rhodes 2016 | SAA | L |
4/2 | Oglethorpe 2016 | SAA | W |
4/9 | Centre 2016 | SAA | |
4/23 | SAATournament 2016 | ||
Hendrix 2015 | |||
2/6 | Southwestern 2015 | Independent | L |
2/8 | Dallas 2015 | Independent | W |
2/20 | Piedmont 2015 | USA South Atl. | L |
2/21 | Berry 2015 | SAA | L |
2/28 | Sewanee 2015 | SAA | L |
3/7 | Oglethorpe 2015 | SAA | W |
3/9 | OklahomaBaptist 2015 | NAIA NWLL | L |
3/20 | Millsaps 2015 | SAA | L |
3/23 | Huntingdon 2015 | USA South Atl. | W |
3/26 | Pikeville 2015 | NAIA NWLL | W |
3/28 | Centre 2015 | SAA | L |
4/4 | BirminghamSouthern 2015 | SAA | L |
4/11 | Rhodes 2015 | SAA | L |
4/18 | Rhodes 2015 | SAA | L |
Hendrix 2014 | |||
2/7 | Southwestern 2014 | Independent | L |
2/9 | Dallas 2014 | Independent | L |
2/14 | Oglethorpe 2014 | SAA | W |
2/16 | AgnesScott 2014 | USA South Atl. | W |
2/22 | Berry 2014 | SAA | L |
2/28 | Sewanee 2014 | SAA | L |
3/1 | Carthage 2014 | Midwest | L |
3/9 | StMarysIN 2014 | MIAA | W |
3/13 | Defiance 2014 | Independent | W |
3/22 | Millsaps 2014 | SAA | L |
3/29 | Centre 2014 | SAA | L |
4/5 | BirminghamSouthern 2014 | SAA | L |
4/12 | Rhodes 2014 | SAA | L |
4/19 | Sewanee 2014 | SAA | L |
Hilbert 2017 | |||
3/26 | Franciscan 2017 | Independent | L |
3/29 | Alfred 2017 | Empire Eight | L |
3/31 | Morrisville 2017 | NEAC | L |
4/1 | Cazenovia 2017 | NEAC | L |
4/5 | DYouville 2017 | Independent | W |
4/7 | LancasterBible 2017 | NEAC | L |
4/14 | BrynAthyn 2017 | NEAC | L |
4/15 | PennStateAbington 2017 | NEAC | W |
4/18 | Medaille 2017 | NEAC | L |
4/22 | Wells 2017 | NEAC | L |
4/23 | Keuka 2017 | NEAC | L |
4/28 | SUNYPoly 2017 | NEAC | W |
5/4 | DYouville 2017 | Independent | W |
5/7 | Franciscan 2017 | Independent | L |
Hilbert 2016 | |||
3/4 | Morrisville 2016 | NEAC | L |
3/5 | SweetBriar 2016 | Old Dominion | L |
3/17 | Alfred 2016 | Empire Eight | L |
3/18 | Keuka 2016 | NEAC | L |
3/22 | Loras 2016 | Midwest | L |
3/24 | Cazenovia 2016 | NEAC | L |
4/7 | Houghton 2016 | Empire Eight | |
4/9 | Hiram 2016 | North Coast | |
4/14 | Wells 2016 | NEAC | |
4/16 | Franciscan 2016 | Independent | |
4/20 | Medaille 2016 | NEAC | |
4/28 | Elmira 2016 | Empire Eight | |
Hilbert 2015 | |||
3/7 | BrynMawr 2015 | Centennial | L |
3/9 | VirginiaWesleyan 2015 | Old Dominion | L |
3/14 | Rochester 2015 | Liberty League | L |
3/20 | JohnCarroll 2015 | Ohio | L |
3/25 | Medaille 2015 | NEAC | L |
3/31 | Cazenovia 2015 | NEAC | L |
4/8 | Houghton 2015 | Empire Eight | L |
4/11 | Franciscan 2015 | Independent | L |
4/18 | Hiram 2015 | North Coast | L |
4/22 | Wells 2015 | NEAC | L |
4/29 | Morrisville 2015 | NEAC | L |
Hilbert 2014 | |||
3/7 | Hiram 2014 | North Coast | L |
3/10 | Beloit 2014 | Midwest | L |
3/22 | SUNYIT 2014 | NEAC | L |
3/23 | Wells 2014 | NEAC | W |
3/26 | Houghton 2014 | Empire Eight | L |
3/28 | BaldwinWallace 2014 | Ohio | L |
4/4 | Waynesburg 2014 | Independent | W |
4/5 | Capital 2014 | Ohio | L |
4/8 | Medaille 2014 | NEAC | L |
4/12 | Franciscan 2014 | Independent | W |
4/15 | Cazenovia 2014 | NEAC | L |
Hilbert 2013 | |||
3/12 | Franciscan 2013 | Independent | W |
3/23 | Thiel 2013 | Independent | L |
3/27 | Alfred 2013 | Empire Eight | L |
3/30 | Cazenovia 2013 | NEAC West | L |
4/2 | Wells 2013 | NEAC West | L |
4/4 | Medaille 2013 | NEAC West | L |
4/7 | SUNYIT 2013 | NEAC West | L |
4/13 | Franciscan 2013 | Independent | W |
4/20 | Houghton 2013 | Empire Eight | L |
4/27 | MountUnion 2013 | Independent | L |
Hiram 2017 | |||
3/4 | Muskingum 2017 | Ohio | L |
3/12 | Heidelberg 2017 | Ohio | W |
3/18 | WilmingtonOH 2017 | Ohio | W |
3/23 | Thiel 2017 | Ohio River | W |
3/25 | OhioWesleyan 2017 | North Coast | L |
3/28 | OhioNorthern 2017 | Ohio | W |
4/1 | DePauw 2017 | North Coast | L |
4/4 | Waynesburg 2017 | Ohio River | W |
4/6 | Franciscan 2017 | Independent | L |
4/10 | SaintVincent 2017 | Ohio River | L |
4/12 | Kenyon 2017 | North Coast | L |
4/14 | Ursuline 2017 | Great Midwest | L |
4/15 | Denison 2017 | North Coast | L |
4/18 | Allegheny 2017 | North Coast | L |
4/22 | Wittenberg 2017 | North Coast | L |
4/26 | Oberlin 2017 | North Coast | L |
5/1 | Wooster 2017 | North Coast | L |
Hiram 2016 | |||
3/2 | Muskingum 2016 | Ohio | L |
3/8 | Lycoming 2016 | Commonwealth | L |
3/9 | Washington&Jefferson 2016 | Ohio River | L |
3/16 | Olivet 2016 | MIAA | W |
3/19 | WilmingtonOH 2016 | Ohio | W |
3/26 | Wooster 2016 | North Coast | L |
3/30 | NotreDameOH 2016 | Mountain East | L |
4/2 | DePauw 2016 | North Coast | L |
4/6 | Franciscan 2016 | Independent | |
4/9 | Hilbert 2016 | NEAC | |
4/16 | Denison 2016 | North Coast | |
4/19 | Oberlin 2016 | North Coast | |
4/21 | Allegheny 2016 | North Coast | |
4/23 | Wittenberg 2016 | North Coast | |
4/27 | Kenyon 2016 | North Coast | |
4/30 | OhioWesleyan 2016 | North Coast | |
Hiram 2015 | |||
3/6 | Olivet 2015 | MIAA | L |
3/8 | Hanover 2015 | Ohio River | W |
3/10 | Rhodes 2015 | SAA | L |
3/18 | Walsh 2015 | Great Lakes | L |
3/21 | Wooster 2015 | North Coast | L |
3/26 | Linfield 2015 | Northwest | W |
3/28 | DePauw 2015 | North Coast | L |
4/4 | Wittenberg 2015 | North Coast | L |
4/8 | Allegheny 2015 | North Coast | L |
4/10 | OhioWesleyan 2015 | North Coast | L |
4/16 | Oberlin 2015 | North Coast | L |
4/18 | Hilbert 2015 | NEAC | W |
4/20 | Franciscan 2015 | Independent | W |
4/22 | Kenyon 2015 | North Coast | L |
4/25 | Denison 2015 | North Coast | L |
Hiram 2013 | |||
3/2 | BaldwinWallace 2013 | Independent | W |
3/8 | Wesley 2013 | Capital | L |
3/9 | NotreDameMD 2013 | CSAC | L |
3/16 | Houghton 2013 | Empire Eight | W |
3/19 | MountUnion 2013 | Independent | L |
3/24 | WilmingtonOH 2013 | Independent | W |
3/27 | Thiel 2013 | Independent | L |
3/30 | DePauw 2013 | North Coast | L |
4/6 | Wooster 2013 | North Coast | L |
4/13 | Wittenberg 2013 | North Coast | L |
4/16 | OhioWesleyan 2013 | North Coast | L |
4/18 | Kenyon 2013 | North Coast | L |
4/20 | Oberlin 2013 | North Coast | L |
4/24 | Allegheny 2013 | North Coast | L |
4/27 | Denison 2013 | North Coast | L |
Hollins 2017 | |||
2/28 | SouthernVirginia 2017 | Capital | L |
3/9 | Ferrum 2017 | USA South Atl. | L |
3/12 | Greensboro 2017 | USA South Atl. | L |
3/15 | McDaniel 2017 | Centennial | L |
3/16 | WilmingtonOH 2017 | Ohio | L |
3/21 | LaGrange 2017 | USA South Atl. | L |
3/23 | Montreat 2017 | NAIA | W |
3/24 | Barton 2017 | Carolinas | L |
3/29 | Randolph 2017 | Old Dominion | L |
4/22 | Methodist 2017 | USA South Atl. | L |
Hollins 2016 | |||
2/27 | UniversityofDC 2016 | East Coast | L |
3/3 | Greensboro 2016 | USA South Atl. | L |
3/10 | Ferrum 2016 | USA South Atl. | L |
3/12 | NotreDameMD 2016 | CSAC | L |
3/15 | SouthernVirginia 2016 | Capital | L |
3/17 | Roanoke 2016 | Old Dominion | L |
3/19 | VirginiaWesleyan 2016 | Old Dominion | L |
3/22 | Randolph 2016 | Old Dominion | L |
3/30 | Lynchburg 2016 | Old Dominion | L |
4/2 | RandolphMacon 2016 | Old Dominion | L |
4/9 | Bridgewater 2016 | Old Dominion | |
4/20 | Guilford 2016 | Old Dominion | |
4/23 | Shenandoah 2016 | Old Dominion | |
4/30 | Washington&Lee 2016 | Old Dominion | |
Hollins 2015 | |||
3/3 | Washington&Lee 2015 | Old Dominion | L |
3/9 | WilmingtonOH 2015 | Ohio | L |
3/11 | Marywood 2015 | CSAC | L |
3/14 | NotreDameMD 2015 | CSAC | L |
3/20 | RandolphMacon 2015 | Old Dominion | L |
3/25 | Roanoke 2015 | Old Dominion | L |
3/28 | Shenandoah 2015 | Old Dominion | L |
4/1 | Lynchburg 2015 | Old Dominion | L |
4/4 | VirginiaWesleyan 2015 | Old Dominion | L |
4/8 | Randolph 2015 | Old Dominion | L |
4/11 | Bridgewater 2015 | Old Dominion | L |
4/15 | SweetBriar 2015 | Old Dominion | L |
4/22 | Guilford 2015 | Old Dominion | L |
Hollins 2014 | |||
3/1 | SouthernVirginia 2014 | Capital | L |
3/6 | Lynchburg 2014 | Old Dominion | L |
3/12 | Randolph 2014 | Old Dominion | L |
3/15 | Bridgewater 2014 | Old Dominion | L |
3/21 | RandolphMacon 2014 | Old Dominion | L |
3/29 | Shenandoah 2014 | Old Dominion | L |
3/31 | SweetBriar 2014 | Old Dominion | L |
4/5 | VirginiaWesleyan 2014 | Old Dominion | L |
4/6 | Wilson 2014 | NEAC | W |
4/9 | Guilford 2014 | Old Dominion | L |
4/16 | Roanoke 2014 | Old Dominion | L |
4/17 | Washington&Lee 2014 | Old Dominion | L |
Hollins 2013 | |||
3/2 | AgnesScott 2013 | USA South Atl. | L |
3/3 | NoCarolinaWesleyan 2013 | USA South Atl. | W |
3/5 | Washington&Lee 2013 | Old Dominion | L |
3/7 | Lynchburg 2013 | Old Dominion | L |
3/13 | Meredith 2013 | USA South Atl. | L |
3/16 | RandolphMacon 2013 | Old Dominion | L |
3/27 | Roanoke 2013 | Old Dominion | L |
3/30 | Shenandoah 2013 | Old Dominion | L |
4/3 | Randolph 2013 | Old Dominion | L |
4/6 | VirginiaWesleyan 2013 | Old Dominion | L |
4/10 | Guilford 2013 | Old Dominion | L |
4/13 | SweetBriar 2013 | Old Dominion | L |
4/20 | Bridgewater 2013 | Old Dominion | L |
Hollins 2012 | |||
3/8 | WestVirginiaWesleyan 2012 | Independent | L |
3/9 | WheelingJesuit 2012 | Independent | L |
3/10 | TrinityDC 2012 | Independent | W |
3/13 | Washington&Lee 2012 | Old Dominion | L |
3/16 | LaGrange 2012 | USA South Atl. | L |
3/17 | Millsaps 2012 | SCAC | L |
3/31 | Lynchburg 2012 | Old Dominion | L |
4/4 | Guilford 2012 | Old Dominion | L |
4/6 | VirginiaWesleyan 2012 | Old Dominion | L |
4/7 | RandolphMacon 2012 | Old Dominion | L |
4/10 | Methodist 2012 | USA South Atl. | L |
4/14 | Randolph 2012 | Old Dominion | L |
4/18 | SweetBriar 2012 | Old Dominion | L |
4/23 | Bridgewater 2012 | Old Dominion | L |
2/1 | Roanoke 2012 | Old Dominion | L |
Hollins 2011 | |||
3/2 | Roanoke 2011 | Old Dominion | L |
3/5 | NoCarolinaWesleyan 2011 | USA South Atl. | W |
3/8 | Washington&Lee 2011 | Old Dominion | L |
3/10 | Wilkes 2011 | Middle Atlantic | L |
3/12 | Wilson 2011 | NEAC | W |
3/16 | Ferrum 2011 | USA South Atl. | L |
3/23 | Bridgewater 2011 | Old Dominion | L |
3/26 | LancasterBible 2011 | Independent | L |
3/28 | Oberlin 2011 | North Coast | L |
4/2 | Lynchburg 2011 | Old Dominion | L |
4/6 | Guilford 2011 | Old Dominion | L |
4/9 | RandolphMacon 2011 | Old Dominion | L |
4/10 | AgnesScott 2011 | USA South Atl. | W |
4/16 | Randolph 2011 | Old Dominion | W |
4/20 | SweetBriar 2011 | Old Dominion | L |
4/23 | VirginiaWesleyan 2011 | Old Dominion | L |
Hollins 2010 | |||
3/10 | Ferrum 2010 | USA South Atl. | L |
3/13 | TrinityDC 2010 | Independent | W |
3/15 | Shenandoah 2010 | USA South Atl. | L |
3/20 | Lynchburg 2010 | Old Dominion | L |
3/24 | Guilford 2010 | Old Dominion | L |
3/27 | RandolphMacon 2010 | Old Dominion | L |
3/31 | Washington&Lee 2010 | Old Dominion | L |
4/3 | Randolph 2010 | Independent | W |
4/7 | SweetBriar 2010 | Old Dominion | L |
4/11 | VirginiaWesleyan 2010 | Old Dominion | L |
4/12 | Roanoke 2010 | Old Dominion | L |
4/14 | Bridgewater 2010 | Old Dominion | L |
Hollins 2009 | |||
3/9 | Hood 2009 | Capital | L |
3/13 | Wilson 2009 | NEAC | W |
3/25 | Guilford 2009 | Old Dominion | L |
3/28 | RandolphMacon 2009 | Old Dominion | L |
4/1 | Washington&Lee 2009 | Old Dominion | L |
4/5 | VirginiaWesleyan 2009 | Old Dominion | L |
4/7 | SweetBriar 2009 | Old Dominion | L |
4/9 | Ferrum 2009 | USA South Atl. | L |
4/14 | Bridgewater 2009 | Old Dominion | L |
4/17 | Roanoke 2009 | Old Dominion | L |
4/19 | Lynchburg 2009 | Old Dominion | L |
Hollins 2008 | |||
3/5 | Washington&Lee 2008 | Old Dominion | L |
3/11 | Roanoke 2008 | Old Dominion | L |
3/14 | Ferrum 2008 | USA South Atl. | L |
3/26 | Lynchburg 2008 | Old Dominion | L |
3/29 | TrinityDC 2008 | Independent | W |
3/30 | Hood 2008 | Capital | L |
4/2 | Bridgewater 2008 | Old Dominion | L |
4/5 | VirginiaWesleyan 2008 | Old Dominion | L |
4/12 | RandolphMacon 2008 | Old Dominion | L |
4/16 | SweetBriar 2008 | Old Dominion | L |
4/19 | Guilford 2008 | Old Dominion | L |
Hollins 2007 | |||
2/24 | NoCarolinaWesleyan 2007 | USA South Atl. | L |
3/2 | Roanoke 2007 | Old Dominion | L |
3/5 | Averett 2007 | USA South Atl. | L |
3/13 | Ferrum 2007 | USA South Atl. | L |
3/15 | Medaille 2007 | Independent | L |
3/27 | Lynchburg 2007 | Old Dominion | L |
3/28 | SouthernMaine 2007 | Little East | L |
3/30 | SweetBriar 2007 | Old Dominion | L |
4/2 | Guilford 2007 | Old Dominion | L |
4/4 | Bridgewater 2007 | Old Dominion | L |
4/15 | VirginiaWesleyan 2007 | Old Dominion | L |
4/18 | Washington&Lee 2007 | Old Dominion | L |
4/21 | RandolphMacon 2007 | Old Dominion | L |
Hollins 2006 | |||
3/1 | Guilford 2006 | Old Dominion | L |
3/3 | Roanoke 2006 | Old Dominion | L |
3/8 | SweetBriar 2006 | Old Dominion | L |
3/14 | Dallas 2006 | Independent | L |
3/15 | Ferrum 2006 | USA South Atl. | L |
3/29 | Lynchburg 2006 | Old Dominion | L |
4/1 | Averett 2006 | USA South Atl. | L |
4/5 | Bridgewater 2006 | Old Dominion | L |
4/8 | VirginiaWesleyan 2006 | Old Dominion | L |
4/10 | Washington&Lee 2006 | Old Dominion | L |
4/18 | SouthernVirginia 2006 | W | |
4/22 | RandolphMacon 2006 | Old Dominion | L |
Hollins 2005 | |||
3/5 | Hood 2005 | Atlantic Womens | L |
3/11 | SweetBriar 2005 | Old Dominion | L |
3/15 | Averett 2005 | USA South Atl. | W |
3/30 | Washington&Lee 2005 | Old Dominion | L |
3/31 | Roanoke 2005 | Old Dominion | L |
4/2 | Lynchburg 2005 | Old Dominion | L |
4/6 | Guilford 2005 | Old Dominion | L |
4/9 | Bridgewater 2005 | Old Dominion | L |
4/10 | RandolphMacon 2005 | Old Dominion | L |
4/17 | VirginiaWesleyan 2005 | Old Dominion | L |
Hood 2017 | |||
2/18 | Wesley 2017 | Capital | L |
2/25 | SouthernVirginia 2017 | Capital | W |
3/2 | Bridgewater 2017 | Old Dominion | L |
3/4 | Moravian 2017 | Landmark | L |
3/8 | Goucher 2017 | Landmark | W |
3/11 | Immaculata 2017 | CSAC | L |
3/18 | Randolph 2017 | Old Dominion | W |
3/21 | NotreDameMD 2017 | CSAC | W |
3/29 | Messiah 2017 | Commonwealth | L |
4/1 | Lycoming 2017 | Commonwealth | L |
4/5 | Stevenson 2017 | Commonwealth | L |
4/8 | Alvernia 2017 | Commonwealth | L |
4/13 | Albright 2017 | Commonwealth | L |
4/22 | Widener 2017 | Commonwealth | L |
4/26 | LebanonValley 2017 | Commonwealth | L |
4/29 | Arcadia 2017 | Commonwealth | L |
Hood 2016 | |||
2/23 | Bridgewater 2016 | Old Dominion | L |
2/27 | Moravian 2016 | Landmark | L |
3/4 | Wesley 2016 | Capital | W |
3/8 | NotreDameMD 2016 | CSAC | W |
3/10 | Immaculata 2016 | CSAC | L |
3/12 | Rosemont 2016 | CSAC | W |
3/17 | GwyneddMercy 2016 | CSAC | W |
3/21 | SouthernVirginia 2016 | Capital | L |
3/23 | Goucher 2016 | Landmark | L |
4/2 | Widener 2016 | Commonwealth | L |
4/6 | LebanonValley 2016 | Commonwealth | |
4/9 | Albright 2016 | Commonwealth | |
4/13 | Messiah 2016 | Commonwealth | |
4/16 | Lycoming 2016 | Commonwealth | |
4/23 | Alvernia 2016 | Commonwealth | |
4/26 | Stevenson 2016 | Commonwealth | |
4/30 | Arcadia 2016 | Commonwealth | |
5/2 | CommonwealthTournament 2016 | ||
Hood 2015 | |||
2/25 | Elizabethtown 2015 | Landmark | L |
3/3 | PennStateAbington 2015 | NEAC | W |
3/10 | Methodist 2015 | USA South Atl. | L |
3/21 | Ferrum 2015 | USA South Atl. | L |
3/23 | LancasterBible 2015 | NEAC | W |
3/25 | LebanonValley 2015 | Commonwealth | L |
3/28 | Widener 2015 | Commonwealth | L |
4/1 | Messiah 2015 | Commonwealth | L |
4/8 | Stevenson 2015 | Commonwealth | L |
4/11 | Alvernia 2015 | Commonwealth | L |
4/12 | Southwestern 2015 | Independent | L |
4/15 | Lycoming 2015 | Commonwealth | L |
4/18 | Arcadia 2015 | Commonwealth | L |
4/20 | NotreDameMD 2015 | CSAC | W |
4/23 | Rosemont 2015 | CSAC | W |
4/25 | Albright 2015 | Commonwealth | L |
Hood 2014 | |||
2/26 | LancasterBible 2014 | NEAC | W |
3/1 | Washington&Jefferson 2014 | Independent | W |
3/7 | NotreDameMD 2014 | CSAC | W |
3/11 | PennStateAbington 2014 | NEAC | W |
3/19 | LebanonValley 2014 | Commonwealth | L |
3/22 | BrynAthyn 2014 | Independent | L |
3/27 | Elizabethtown 2014 | Landmark | W |
3/29 | Widener 2014 | Commonwealth | L |
4/5 | Lycoming 2014 | Commonwealth | L |
4/9 | Stevenson 2014 | Commonwealth | L |
4/12 | Alvernia 2014 | Commonwealth | L |
4/15 | Messiah 2014 | Commonwealth | L |
4/26 | Albright 2014 | Commonwealth | L |
Hood 2013 | |||
2/23 | Waynesburg 2013 | Independent | W |
2/26 | LancasterBible 2013 | NEAC West | W |
3/3 | Washington&Jefferson 2013 | Independent | L |
3/9 | RandolphMacon 2013 | Old Dominion | L |
3/10 | Ferrum 2013 | USA South Atl. | L |
3/23 | PennStateAbington 2013 | NEAC West | W |
3/28 | Albright 2013 | Commonwealth | L |
4/3 | Elizabethtown 2013 | Commonwealth | L |
4/6 | LebanonValley 2013 | Commonwealth | L |
4/9 | Messiah 2013 | Commonwealth | L |
4/13 | Alvernia 2013 | Commonwealth | L |
4/17 | NotreDameMD 2013 | CSAC | L |
4/20 | Lycoming 2013 | Commonwealth | L |
4/23 | Stevenson 2013 | Commonwealth | L |
4/27 | Widener 2013 | Commonwealth | L |
Hood 2012 | |||
2/18 | Waynesburg 2012 | Independent | W |
2/21 | York 2012 | Capital | L |
2/25 | Kings 2012 | Freedom | L |
3/3 | Washington&Jefferson 2012 | Independent | L |
3/6 | FrostburgState 2012 | Capital | L |
3/10 | RandolphMacon 2012 | Old Dominion | L |
3/13 | Neumann 2012 | CSAC | L |
3/21 | Shenandoah 2012 | USA South Atl. | L |
3/24 | Ferrum 2012 | USA South Atl. | L |
3/27 | Salisbury 2012 | Capital | L |
3/29 | NotreDameMD 2012 | CSAC | L |
3/31 | Marymount 2012 | Capital | L |
4/7 | StMarysMD 2012 | Capital | L |
4/11 | MaryWashington 2012 | Capital | L |
4/14 | Wesley 2012 | Capital | L |
4/18 | Stevenson 2012 | Capital | L |
2/1 | Albright 2012 | Commonwealth | W |
Hood 2011 | |||
2/19 | MaryWashington 2011 | Capital | L |
2/24 | FrostburgState 2011 | Capital | L |
2/26 | Waynesburg 2011 | Independent | W |
3/3 | Ferrum 2011 | USA South Atl. | L |
3/5 | Washington&Jefferson 2011 | Independent | L |
3/9 | LancasterBible 2011 | Independent | W |
3/12 | Neumann 2011 | CSAC | W |
3/14 | Shenandoah 2011 | USA South Atl. | L |
3/26 | Wesley 2011 | Capital | L |
3/29 | Salisbury 2011 | Capital | L |
4/2 | York 2011 | Capital | L |
4/4 | NotreDameMD 2011 | CSAC | W |
4/6 | StMarysMD 2011 | Capital | L |
4/9 | Marymount 2011 | Capital | L |
4/13 | Stevenson 2011 | Capital | L |
Hood 2010 | |||
2/21 | Salisbury 2010 | Capital | L |
3/2 | LancasterBible 2010 | Independent | W |
3/4 | Wesley 2010 | Capital | L |
3/6 | Washington&Jefferson 2010 | Independent | L |
3/9 | Neumann 2010 | CSAC | W |
3/11 | MaryWashington 2010 | Capital | L |
3/15 | Marymount 2010 | Capital | L |
3/25 | Shenandoah 2010 | USA South Atl. | L |
3/27 | York 2010 | Capital | L |
3/30 | StMarysMD 2010 | Capital | L |
4/1 | Shepherd 2010 | Independent | W |
4/6 | Wilson 2010 | NEAC | W |
4/9 | Ferrum 2010 | USA South Atl. | L |
4/12 | Stevenson 2010 | Capital | L |
4/15 | NotreDameMD 2010 | CSAC | L |
Hood 2009 | |||
2/20 | Wesley 2009 | Capital | W |
2/22 | Salisbury 2009 | Capital | L |
3/5 | LancasterBible 2009 | Independent | W |
3/7 | Washington&Jefferson 2009 | Independent | L |
3/9 | Hollins 2009 | Old Dominion | W |
3/18 | TrinityDC 2009 | Independent | W |
3/21 | MaryWashington 2009 | Capital | L |
3/24 | StMarysMD 2009 | Capital | L |
3/28 | York 2009 | Capital | L |
3/31 | Wilson 2009 | NEAC | W |
4/2 | Waynesburg 2009 | Independent | W |
4/4 | Marymount 2009 | Capital | L |
4/6 | Shenandoah 2009 | USA South Atl. | W |
4/10 | Ferrum 2009 | USA South Atl. | W |
4/14 | Stevenson 2009 | Capital | L |
Hood 2008 | |||
2/16 | Salisbury 2008 | Capital | L |
2/28 | Bridgewater 2008 | Old Dominion | L |
3/1 | Marymount 2008 | Capital | L |
3/5 | StMarysMD 2008 | Capital | L |
3/9 | ChestnutHill 2008 | Independent | L |
3/11 | York 2008 | Capital | L |
3/17 | Kean 2008 | Skyline | L |
3/20 | MaryWashington 2008 | Capital | L |
3/26 | Shenandoah 2008 | USA South Atl. | L |
3/28 | Wesley 2008 | Capital | L |
3/30 | Hollins 2008 | Old Dominion | W |
4/5 | VillaJulie 2008 | Capital | L |
4/9 | LancasterBible 2008 | Independent | W |
4/12 | Ferrum 2008 | USA South Atl. | W |
4/15 | TrinityDC 2008 | Independent | W |
4/20 | Salisbury 2008 | Capital | L |
Hood 2007 | |||
3/4 | VillaJulie 2007 | Capital | L |
3/10 | ChestnutHill 2007 | Independent | L |
3/23 | Shenandoah 2007 | USA South Atl. | L |
3/25 | Wells 2007 | Atlantic Womens | W |
3/28 | TrinityDC 2007 | Atlantic Womens | W |
4/5 | Ferrum 2007 | USA South Atl. | L |
4/7 | GeorgianCourt 2007 | Independent | L |
4/14 | LancasterBible 2007 | Independent | W |
4/16 | York 2007 | Capital | L |
4/24 | NotreDameMD 2007 | Atlantic Womens | L |
4/29 | Marymount 2007 | Capital | L |
5/5 | Wells 2007 | Atlantic Womens | W |
5/6 | NotreDameMD 2007 | Atlantic Womens | L |
Hood 2006 | |||
3/8 | ChestnutHill 2006 | Atlantic Womens | W |
3/10 | VillaJulie 2006 | Independent | L |
3/21 | Centenary 2006 | Skyline | W |
3/23 | Wilmington 2006 | Independent | L |
3/26 | Wells 2006 | Atlantic Womens | W |
4/2 | NorthCarolinaWesleyan 2006 | USA South Atl. | L |
4/3 | Bridgewater 2006 | Old Dominion | L |
4/6 | York 2006 | Capital | L |
4/8 | Ferrum 2006 | USA South Atl. | L |
4/9 | Averett 2006 | USA South Atl. | L |
4/12 | Shenandoah 2006 | USA South Atl. | L |
4/25 | NotreDameMD 2006 | Atlantic Womens | L |
4/29 | ChestnutHill 2006 | Atlantic Womens | L |
Hood 2005 | |||
3/5 | Hollins 2005 | Old Dominion | W |
3/20 | Wells 2005 | Atlantic Womens | W |
3/30 | Shenandoah 2005 | USA South Atl. | L |
4/7 | TrinityDC 2005 | Atlantic Womens | W |
4/9 | ChestnutHill 2005 | Atlantic Womens | W |
4/10 | Ferrum 2005 | USA South Atl. | W |
4/14 | Rosemont 2005 | Penn. (PAC) | W |
4/19 | NotreDameMD 2005 | Atlantic Womens | L |
4/30 | TrinityDC 2005 | Atlantic Womens | W |
5/1 | NotreDameMD 2005 | Atlantic Womens | L |
Hope 2017 | |||
2/23 | Cleary 2017 | NAIA | W |
3/10 | Capital 2017 | Ohio | L |
3/15 | IllinoisTech 2017 | Midwest | L |
3/20 | ColoColoradoSprings 2017 | Rocky Mountain | W |
3/22 | Chapman 2017 | SCIAC | L |
3/24 | ColoradoCollege 2017 | Independent | L |
4/5 | Adrian 2017 | MIAA | W |
4/8 | Kalamazoo 2017 | MIAA | W |
4/11 | Trine 2017 | MIAA | W |
4/18 | Olivet 2017 | MIAA | W |
4/22 | Calvin 2017 | MIAA | L |
4/25 | Albion 2017 | MIAA | W |
4/27 | StMarysIN 2017 | MIAA | L |
4/29 | Alma 2017 | MIAA | W |
5/3 | StMarysIN 2017 | MIAA | W |
5/6 | Calvin 2017 | MIAA | L |
Hope 2016 | |||
2/26 | Otterbein 2016 | Ohio | W |
3/11 | Davenport 2016 | NAIA NWLL | L |
3/19 | GeorgeFox 2016 | Northwest | L |
3/23 | WorcesterState 2016 | MASCAC | L |
4/6 | Alma 2016 | MIAA | |
4/9 | Adrian 2016 | MIAA | |
4/12 | Kalamazoo 2016 | MIAA | |
4/20 | Trine 2016 | MIAA | |
4/23 | Olivet 2016 | MIAA | |
4/26 | Albion 2016 | MIAA | |
4/28 | Calvin 2016 | MIAA | |
4/30 | StMarysIN 2016 | MIAA | |
5/5 | MIAA Tournament 2016 | ||
Hope 2015 | |||
3/6 | Otterbein 2015 | Ohio | L |
3/16 | EasternConnecticut 2015 | Little East | L |
3/17 | WorcesterState 2015 | MASCAC | L |
3/19 | FDUFlorham 2015 | Freedom | L |
3/27 | Defiance 2015 | Ohio River | W |
4/1 | StMarysIN 2015 | MIAA | W |
4/4 | Alma 2015 | MIAA | L |
4/7 | Adrian 2015 | MIAA | W |
4/11 | Kalamazoo 2015 | MIAA | W |
4/14 | Aquinas 2015 | NAIA NWLL | L |
4/15 | Trine 2015 | MIAA | W |
4/21 | Olivet 2015 | MIAA | W |
4/23 | Calvin 2015 | MIAA | L |
4/25 | Albion 2015 | MIAA | L |
4/29 | Albion 2015 | MIAA | L |
Hope 2014 | |||
3/15 | PacificOR 2014 | Independent | L |
3/18 | GeorgeFox 2014 | Independent | L |
3/19 | PugetSound 2014 | Independent | L |
3/27 | Augsburg 2014 | Independent | W |
3/29 | Defiance 2014 | Independent | W |
4/2 | Calvin 2014 | MIAA | L |
4/5 | Albion 2014 | MIAA | L |
4/8 | StMarysIN 2014 | MIAA | W |
4/10 | Olivet 2014 | MIAA | W |
4/12 | Alma 2014 | MIAA | L |
4/16 | Adrian 2014 | MIAA | L |
4/19 | Kalamazoo 2014 | MIAA | W |
4/22 | Trine 2014 | MIAA | W |
Hope 2013 | |||
3/8 | Augustana 2013 | Midwest | L |
3/14 | Calvin 2013 | MIAA | L |
3/18 | Shenandoah 2013 | Old Dominion | L |
3/20 | Stevenson 2013 | Commonwealth | L |
3/22 | Denison 2013 | North Coast | L |
3/26 | Loras 2013 | Independent | W |
3/28 | Aquinas 2013 | NAIA NWLL | L |
4/2 | Alma 2013 | MIAA | L |
4/10 | Adrian 2013 | MIAA | L |
4/13 | Olivet 2013 | MIAA | W |
4/16 | SienaHeights 2013 | NAIA NWLL | W |
4/20 | Albion 2013 | MIAA | W |
4/24 | Calvin 2013 | MIAA | W |
4/27 | Trine 2013 | MIAA | W |
5/2 | Alma 2013 | MIAA | L |
Houghton 2017 | |||
3/7 | Wells 2017 | NEAC | W |
3/11 | SUNYPoly 2017 | NEAC | L |
3/18 | BaldwinWallace 2017 | Ohio | L |
3/24 | Canton 2017 | Independent | L |
3/25 | Utica 2017 | Empire Eight | L |
3/31 | Hartwick 2017 | Empire Eight | L |
4/1 | Stevens 2017 | Empire Eight | L |
4/4 | Keuka 2017 | NEAC | W |
4/8 | StJohnFisher 2017 | Empire Eight | L |
4/10 | Eastern 2017 | Freedom | L |
4/11 | LancasterBible 2017 | NEAC | W |
4/18 | Nazareth 2017 | Empire Eight | L |
4/22 | Ithaca 2017 | Empire Eight | L |
4/26 | Alfred 2017 | Empire Eight | W |
4/29 | Elmira 2017 | Empire Eight | W |
Houghton 2016 | |||
2/27 | JohnCarroll 2016 | Ohio | L |
3/8 | Wells 2016 | NEAC | W |
3/11 | Wilkes 2016 | Freedom | L |
3/16 | Cazenovia 2016 | NEAC | W |
3/19 | Oswego 2016 | SUNYAC | L |
3/22 | BaldwinWallace 2016 | Ohio | L |
3/29 | Elmira 2016 | Empire Eight | L |
3/31 | Canton 2016 | Independent | L |
4/2 | Stevens 2016 | Empire Eight | L |
4/7 | Hilbert 2016 | NEAC | |
4/9 | Ithaca 2016 | Empire Eight | |
4/13 | Alfred 2016 | Empire Eight | |
4/16 | Utica 2016 | Empire Eight | |
4/22 | StJohnFisher 2016 | Empire Eight | |
4/27 | Nazareth 2016 | Empire Eight | |
4/30 | Hartwick 2016 | Empire Eight | |
Houghton 2015 | |||
2/28 | JohnCarroll 2015 | Ohio | L |
3/7 | Oswego 2015 | SUNYAC | L |
3/14 | Wilkes 2015 | Freedom | L |
3/17 | Cazenovia 2015 | NEAC | W |
3/21 | Elmira 2015 | Empire Eight | W |
3/25 | Wells 2015 | NEAC | W |
3/27 | Nazareth 2015 | Empire Eight | L |
3/28 | Alfred 2015 | Empire Eight | W |
4/2 | Canton 2015 | Independent | L |
4/8 | Hilbert 2015 | NEAC | W |
4/11 | Hartwick 2015 | Empire Eight | L |
4/17 | Stevens 2015 | Empire Eight | L |
4/18 | Ithaca 2015 | Empire Eight | L |
4/22 | StJohnFisher 2015 | Empire Eight | L |
4/25 | Utica 2015 | Empire Eight | L |
Houghton 2014 | |||
3/1 | Hiram 2014 | North Coast | W |
3/8 | Wilkes 2014 | Freedom | L |
3/11 | Cazenovia 2014 | NEAC | W |
3/15 | Canton 2014 | Independent | L |
3/19 | BuffaloState 2014 | SUNYAC | L |
3/22 | Elmira 2014 | Empire Eight | L |
3/26 | Hilbert 2014 | Independent | W |
3/28 | Nazareth 2014 | Empire Eight | L |
4/5 | Ithaca 2014 | Empire Eight | L |
4/10 | Oswego 2014 | SUNYAC | L |
4/12 | Hartwick 2014 | Empire Eight | L |
4/16 | Alfred 2014 | Empire Eight | W |
4/23 | StJohnFisher 2014 | Empire Eight | L |
4/24 | Stevens 2014 | Empire Eight | L |
4/26 | Utica 2014 | Empire Eight | L |
Houghton 2013 | |||
3/2 | Utica 2013 | Empire Eight | L |
3/9 | Wells 2013 | NEAC West | L |
3/13 | Oswego 2013 | SUNYAC | L |
3/16 | Hiram 2013 | North Coast | L |
3/23 | Hartwick 2013 | Empire Eight | L |
3/26 | MountUnion 2013 | Independent | L |
3/28 | Cazenovia 2013 | NEAC West | L |
4/3 | Alfred 2013 | Empire Eight | L |
4/9 | Medaille 2013 | NEAC West | L |
4/16 | Nazareth 2013 | Empire Eight | L |
4/20 | Hilbert 2013 | Independent | W |
4/24 | Elmira 2013 | Empire Eight | L |
4/26 | StJohnFisher 2013 | Empire Eight | L |
Huntingdon 2017 | |||
2/12 | Rhodes 2017 | SAA | L |
2/19 | Sewanee 2017 | SAA | L |
2/27 | Oglethorpe 2017 | SAA | L |
3/4 | Brevard 2017 | South Atlantic | L |
3/5 | Pfeiffer 2017 | Carolinas | L |
3/9 | BirminghamSouthern 2017 | SAA | L |
3/12 | Millsaps 2017 | SAA | W |
3/16 | FraminghamState 2017 | MASCAC | L |
3/22 | Piedmont 2017 | USA South Atl. | L |
3/25 | Ferrum 2017 | USA South Atl. | W |
3/26 | Greensboro 2017 | USA South Atl. | L |
4/1 | Methodist 2017 | USA South Atl. | L |
4/2 | Meredith 2017 | USA South Atl. | L |
4/8 | LaGrange 2017 | USA South Atl. | W |
Huntingdon 2016 | |||
2/13 | Hendrix 2016 | SAA | L |
2/14 | Rhodes 2016 | SAA | L |
2/21 | Centre 2016 | SAA | L |
2/24 | Oglethorpe 2016 | SAA | W |
3/5 | Ferrum 2016 | USA South Atl. | W |
3/6 | Greensboro 2016 | USA South Atl. | L |
3/9 | Beloit 2016 | Midwest | W |
3/15 | IllinoisTech 2016 | Midwest | W |
3/19 | Methodist 2016 | USA South Atl. | L |
3/20 | Meredith 2016 | USA South Atl. | L |
3/22 | Transylvania 2016 | Ohio River | L |
4/2 | Piedmont 2016 | USA South Atl. | L |
4/6 | BirminghamSouthern 2016 | SAA | |
4/9 | LaGrange 2016 | USA South Atl. | |
4/10 | Sewanee 2016 | SAA | |
2/1 | Alma 2016 | MIAA | W |
Huntingdon 2015 | |||
2/7 | Rhodes 2015 | SAA | L |
2/8 | Millsaps 2015 | SAA | L |
2/22 | Alma 2015 | MIAA | L |
2/27 | Point 2015 | NAIA NWLL | L |
3/1 | Otterbein 2015 | Ohio | L |
3/8 | Meredith 2015 | USA South Atl. | L |
3/14 | Ferrum 2015 | USA South Atl. | L |
3/15 | Greensboro 2015 | USA South Atl. | L |
3/19 | Sewanee 2015 | SAA | L |
3/21 | LaGrange 2015 | USA South Atl. | W |
3/23 | Hendrix 2015 | SAA | L |
3/27 | Piedmont 2015 | USA South Atl. | L |
3/28 | Methodist 2015 | USA South Atl. | L |
3/31 | BirminghamSouthern 2015 | SAA | L |
4/14 | Berry 2015 | SAA | L |
Huntingdon 2014 | |||
2/16 | Millsaps 2014 | SAA | W |
2/18 | Reinhardt 2014 | NAIA NWLL | L |
2/23 | Sewanee 2014 | SAA | L |
2/26 | Oglethorpe 2014 | SAA | W |
3/1 | NoCarolinaWesleyan 2014 | USA South Atl. | W |
3/2 | Meredith 2014 | USA South Atl. | L |
3/9 | Greensboro 2014 | USA South Atl. | L |
3/10 | Ferrum 2014 | USA South Atl. | L |
3/15 | LaGrange 2014 | USA South Atl. | W |
3/22 | Methodist 2014 | USA South Atl. | W |
3/28 | AgnesScott 2014 | USA South Atl. | W |
3/29 | Piedmont 2014 | USA South Atl. | L |
4/1 | Berry 2014 | SAA | L |
4/3 | BirminghamSouthern 2014 | SAA | L |
4/6 | Greensboro 2014 | USA South Atl. | L |
Huntingdon 2013 | |||
2/23 | Dallas 2013 | SCAC | W |
2/26 | LaGrange 2013 | USA South Atl. | W |
3/2 | Piedmont 2013 | USA South Atl. | L |
3/6 | Reinhardt 2013 | NAIA NWLL | W |
3/11 | Oglethorpe 2013 | SAA | W |
3/17 | Millsaps 2013 | SAA | L |
3/19 | Otterbein 2013 | Independent | L |
3/21 | Ferrum 2013 | USA South Atl. | L |
3/23 | Meredith 2013 | USA South Atl. | W |
3/26 | NoCarolinaWesleyan 2013 | USA South Atl. | W |
3/27 | Greensboro 2013 | USA South Atl. | L |
3/30 | BirminghamSouthern 2013 | SAA | W |
4/3 | Berry 2013 | SAA | L |
4/5 | Transylvania 2013 | Independent | W |
Husson 2017 | |||
3/7 | Dean 2017 | Independent | W |
3/25 | GreenMountain 2017 | North Atlantic | W |
3/26 | SouthernMaine 2017 | Little East | L |
3/31 | ColbySawyer 2017 | North Atlantic | L |
4/5 | SaintJosephsME 2017 | Great Northeast | L |
4/8 | Castleton 2017 | North Atlantic | L |
4/12 | Thomas 2017 | North Atlantic | W |
4/15 | NewEnglandCollege 2017 | North Atlantic | L |
4/19 | MaineFarmington 2017 | North Atlantic | L |
4/22 | LyndonState 2017 | North Atlantic | W |
4/23 | JohnsonState 2017 | North Atlantic | W |
4/25 | MaineMaritime 2017 | North Atlantic | W |
4/28 | ColbySawyer 2017 | North Atlantic | L |
Husson 2016 | |||
3/5 | SaintJosephsME 2016 | Great Northeast | L |
3/12 | SouthernMaine 2016 | Little East | L |
3/20 | DanielWebster 2016 | NECC | W |
3/26 | ColbySawyer 2016 | North Atlantic | L |
3/29 | Colby 2016 | NESCAC | L |
4/2 | JohnsonState 2016 | North Atlantic | W |
4/5 | MaineFarmington 2016 | North Atlantic | |
4/9 | Castleton 2016 | North Atlantic | |
4/16 | NewEnglandCollege 2016 | North Atlantic | |
4/20 | Thomas 2016 | North Atlantic | |
4/23 | GreenMountain 2016 | North Atlantic | |
4/25 | MaineMaritime 2016 | North Atlantic | |
Husson 2015 | |||
3/5 | SaintJosephsME 2015 | Great Northeast | L |
3/8 | Colby 2015 | NESCAC | L |
3/15 | DanielWebster 2015 | NECC | W |
3/21 | JohnsonState 2015 | North Atlantic | W |
3/28 | ColbySawyer 2015 | North Atlantic | L |
3/31 | MaineFarmington 2015 | North Atlantic | W |
4/4 | CastletonState 2015 | North Atlantic | L |
4/7 | MaineMaritime 2015 | North Atlantic | W |
4/9 | SouthernMaine 2015 | Little East | L |
4/11 | NewEnglandCollege 2015 | North Atlantic | W |
4/15 | Thomas 2015 | North Atlantic | W |
4/18 | GreenMountain 2015 | North Atlantic | W |
4/26 | MaineFarmington 2015 | North Atlantic | W |
4/29 | CastletonState 2015 | North Atlantic | L |
Husson 2014 | |||
3/2 | UofNewEngland 2014 | Comm. Coast | L |
3/8 | Gordon 2014 | Comm. Coast | L |
3/10 | Johnson&Wales 2014 | Great Northeast | L |
3/12 | SalveRegina 2014 | Comm. Coast | L |
3/25 | SouthernMaine 2014 | Little East | L |
3/29 | ColbySawyer 2014 | North Atlantic | W |
4/2 | Thomas 2014 | North Atlantic | L |
4/12 | NewEnglandCollege 2014 | North Atlantic | L |
4/13 | GreenMountain 2014 | North Atlantic | W |
4/16 | MaineFarmington 2014 | North Atlantic | L |
4/19 | CastletonState 2014 | North Atlantic | L |
4/26 | MaineFarmington 2014 | North Atlantic | W |
4/29 | CastletonState 2014 | North Atlantic | L |
Husson 2013 | |||
3/4 | SaintJosephsME 2013 | Great Northeast | L |
3/7 | Norwich 2013 | Great Northeast | W |
3/23 | Dallas 2013 | SCAC | W |
3/25 | UofNewEngland 2013 | Comm. Coast | L |
3/30 | NewEnglandCollege 2013 | NEAC East | L |
4/2 | Colby 2013 | NESCAC | L |
4/6 | GreenMountain 2013 | NEAC East | W |
4/7 | SouthernMaine 2013 | Little East | L |
4/10 | MaineFarmington 2013 | NEAC East | L |
4/13 | ColbySawyer 2013 | NEAC East | L |
4/14 | CastletonState 2013 | NEAC East | L |
4/17 | Thomas 2013 | NEAC East | L |
4/24 | ColbySawyer 2013 | NEAC East | W |
4/27 | Thomas 2013 | NEAC East | L |
Husson 2012 | |||
3/13 | UnivofNewEngland 2012 | Comm. Coast | L |
3/15 | SaintJosephsME 2012 | Great Northeast | L |
3/17 | Gordon 2012 | Comm. Coast | L |
3/18 | WorcesterState 2012 | NEWLA | W |
3/20 | SouthernMaine 2012 | Little East | L |
3/24 | MassMaritime 2012 | NEWLA | W |
3/28 | Colby 2012 | NESCAC | L |
3/31 | NewEnglandCollege 2012 | North Atlantic | L |
4/7 | GreenMountain 2012 | North Atlantic | W |
4/11 | MaineFarmington 2012 | North Atlantic | L |
4/14 | ColbySawyer 2012 | North Atlantic | L |
4/15 | CastletonState 2012 | NEWLA | L |
4/18 | Thomas 2012 | North Atlantic | L |
Husson 2011 | |||
3/17 | MountIda 2011 | Great Northeast | W |
3/19 | WorcesterState 2011 | NEWLA | W |
3/21 | Gordon 2011 | Comm. Coast | L |
3/26 | GreenMountain 2011 | North Atlantic | W |
3/28 | SaintJosephsME 2011 | Great Northeast | L |
3/30 | Colby 2011 | NESCAC | L |
4/3 | Rivier 2011 | Great Northeast | L |
4/6 | MaineFarmington 2011 | North Atlantic | W |
4/10 | GreenMountain 2011 | North Atlantic | L |
4/14 | Thomas 2011 | North Atlantic | W |
4/16 | MaineFarmington 2011 | North Atlantic | W |
4/18 | Thomas 2011 | North Atlantic | W |
4/21 | SouthernMaine 2011 | Little East | L |
4/27 | Bowdoin 2011 | NESCAC | L |
4/30 | MaineFarmington 2011 | North Atlantic | W |
5/1 | Thomas 2011 | North Atlantic | W |
5/7 | Keuka 2011 | NEAC | L |
Husson 2010 | |||
3/21 | Becker 2010 | NEWLA | W |
3/24 | SaintJosephsME 2010 | Great Northeast | T |
3/27 | FraminghamState 2010 | NEWLA | L |
3/28 | RegisMA 2010 | Comm. Coast | W |
3/31 | Rivier 2010 | Great Northeast | W |
4/3 | GreenMountain 2010 | North Atlantic | W |
4/6 | Thomas 2010 | NEAC | W |
4/10 | MaineFarmington 2010 | North Atlantic | W |
4/11 | GreenMountain 2010 | North Atlantic | W |
4/15 | Thomas 2010 | NEAC | W |
4/21 | MaineFarmington 2010 | North Atlantic | W |
4/24 | Thomas 2010 | NEAC | W |
4/25 | MaineFarmington 2010 | North Atlantic | W |
5/1 | Keuka 2010 | NEAC | L |
5/15 | MountHolyoke 2010 | NEWMAC | L |
Husson 2009 | |||
3/22 | Becker 2009 | NEWLA | L |
3/28 | FraminghamState 2009 | Little East | L |
4/1 | SaintJosephsME 2009 | Great Northeast | L |
4/8 | MaineFarmington 2009 | North Atlantic | W |
4/10 | Elms 2009 | NEWLA | W |
4/11 | MaineFarmington 2009 | North Atlantic | L |
4/14 | Thomas 2009 | NEWLA | W |
4/18 | GreenMountain 2009 | Independent | W |
4/19 | CastletonState 2009 | NEWLA | L |
4/21 | Thomas 2009 | NEWLA | W |
4/26 | CastletonState 2009 | NEWLA | L |
Illinois Tech 2017 | |||
3/2 | Kalamazoo 2017 | MIAA | W |
3/4 | MonmouthIL 2017 | Midwest | W |
3/7 | Alma 2017 | MIAA | W |
3/15 | Hope 2017 | MIAA | W |
3/18 | Hamline 2017 | Midwest | W |
3/19 | Augsburg 2017 | Midwest | W |
3/21 | StMarysIN 2017 | MIAA | L |
3/25 | Wartburg 2017 | Midwest | W |
3/26 | Loras 2017 | Midwest | W |
3/30 | Carroll 2017 | CCIW | W |
4/1 | CornellIA 2017 | Midwest | W |
4/5 | Benedictine 2017 | Midwest | W |
4/8 | Dallas 2017 | Independent | W |
4/13 | ConcordiaChicago 2017 | Midwest | W |
4/18 | ConcordiaWisconsin 2017 | Midwest | L |
4/22 | Aurora 2017 | Midwest | W |
4/29 | Beloit 2017 | Midwest | W |
Illinois Tech 2016 | |||
3/4 | Loras 2016 | Midwest | W |
3/8 | ConcordiaWisconsin 2016 | Midwest | L |
3/11 | BenedictineKS 2016 | NAIA NWLL | W |
3/13 | Dallas 2016 | Independent | W |
3/15 | Huntingdon 2016 | USA South Atl. | L |
3/19 | Beloit 2016 | Midwest | W |
3/24 | StMarysIN 2016 | MIAA | W |
3/30 | IllinoisWesleyan 2016 | CCIW | L |
4/2 | Wartburg 2016 | Midwest | W |
4/6 | Elmhurst 2016 | CCIW | |
4/9 | CornellIA 2016 | Midwest | |
4/10 | Hamline 2016 | Independent | |
4/13 | Augsburg 2016 | Midwest | |
4/18 | Dubuque 2016 | CCIW | |
4/22 | ConcordiaChicago 2016 | Midwest | |
4/27 | Benedictine 2016 | Midwest | |
4/30 | Aurora 2016 | Midwest | |
Illinois Tech 2015 | |||
3/9 | Albion 2015 | MIAA | L |
3/11 | Defiance 2015 | Ohio River | W |
3/17 | IllinoisWesleyan 2015 | CCIW | L |
3/21 | Aurora 2015 | Midwest | L |
3/26 | StMarysIN 2015 | MIAA | L |
3/28 | Beloit 2015 | Midwest | L |
3/29 | Augsburg 2015 | Independent | L |
3/31 | Dubuque 2015 | CCIW | L |
4/2 | Carroll 2015 | CCIW | W |
4/8 | Elmhurst 2015 | CCIW | L |
4/12 | Loras 2015 | Midwest | W |
4/15 | Benedictine 2015 | Midwest | W |
4/18 | CornellIA 2015 | Midwest | W |
4/19 | Wartburg 2015 | Midwest | L |
4/23 | ConcordiaWisconsin 2015 | Midwest | L |
4/26 | Dallas 2015 | Independent | L |
Illinois Tech 2014 | |||
3/8 | Loras 2014 | Midwest | L |
3/9 | LawrenceTech 2014 | NAIA NWLL | L |
3/11 | Benedictine 2014 | Midwest | L |
3/19 | Carthage 2014 | Midwest | L |
3/21 | Augsburg 2014 | Independent | L |
3/23 | Otterbein 2014 | Ohio | L |
3/29 | SienaHeights 2014 | NAIA NWLL | L |
4/2 | Fontbonne 2014 | Midwest | L |
4/5 | StMarysIN 2014 | MIAA | L |
4/9 | Beloit 2014 | Midwest | L |
4/13 | ConcordiaWisconsin 2014 | Midwest | L |
4/19 | Dubuque 2014 | Midwest | L |
Illinois Wesleyan 2017 | |||
2/17 | Rhodes 2017 | SAA | L |
2/19 | Berry 2017 | SAA | W |
3/4 | Benedictine 2017 | Midwest | W |
3/7 | DePauw 2017 | North Coast | L |
3/12 | PomonaPitzer 2017 | SCIAC | L |
3/15 | Chapman 2017 | SCIAC | W |
3/17 | Redlands 2017 | SCIAC | L |
3/22 | ConcordiaWisconsin 2017 | Midwest | W |
3/25 | Adrian 2017 | MIAA | W |
3/29 | Aurora 2017 | Midwest | W |
4/1 | StMarysIN 2017 | MIAA | W |
4/8 | Augustana 2017 | CCIW | L |
4/15 | Dubuque 2017 | CCIW | W |
4/19 | Carthage 2017 | CCIW | W |
4/22 | NorthCentral 2017 | CCIW | W |
4/26 | Elmhurst 2017 | CCIW | W |
4/29 | Carroll 2017 | CCIW | W |
5/3 | Carthage 2017 | CCIW | W |
5/6 | Augustana 2017 | CCIW | W |
5/14 | Rhodes 2017 | SAA | L |
Illinois Wesleyan 2016 | |||
2/20 | CornellIA 2016 | Midwest | W |
2/27 | Benedictine 2016 | Midwest | W |
3/2 | DePauw 2016 | North Coast | W |
3/6 | Adrian 2016 | MIAA | W |
3/12 | Lynchburg 2016 | Old Dominion | L |
3/15 | Ferrum 2016 | USA South Atl. | W |
3/17 | ThomasMore 2016 | Ohio River | W |
3/22 | Aurora 2016 | Midwest | W |
3/26 | Albion 2016 | MIAA | W |
3/30 | IllinoisTech 2016 | Midwest | W |
4/2 | Calvin 2016 | MIAA | W |
4/9 | Augustana 2016 | CCIW | |
4/16 | Dubuque 2016 | CCIW | |
4/20 | Carthage 2016 | CCIW | |
4/23 | NorthCentral 2016 | CCIW | |
4/27 | Elmhurst 2016 | CCIW | |
4/30 | Carroll 2016 | CCIW | |
5/4 | CCIWTournament 2016 | ||
Illinois Wesleyan 2015 | |||
2/21 | CornellIA 2015 | Midwest | W |
2/28 | Benedictine 2015 | Midwest | W |
3/3 | Wartburg 2015 | Midwest | W |
3/8 | Berry 2015 | SAA | L |
3/10 | Oglethorpe 2015 | SAA | W |
3/13 | Sewanee 2015 | SAA | L |
3/17 | IllinoisTech 2015 | Midwest | W |
3/21 | Albion 2015 | MIAA | L |
3/25 | Beloit 2015 | Midwest | L |
3/28 | Carroll 2015 | CCIW | W |
4/1 | DePauw 2015 | North Coast | L |
4/11 | Carthage 2015 | CCIW | L |
4/15 | Augustana 2015 | CCIW | L |
4/18 | NorthCentral 2015 | CCIW | L |
4/22 | Elmhurst 2015 | CCIW | L |
4/25 | Dubuque 2015 | CCIW | W |
Immaculata 2017 | |||
2/23 | Elizabethtown 2017 | Landmark | L |
3/2 | Wilkes 2017 | Freedom | W |
3/4 | DelawareValley 2017 | Freedom | L |
3/11 | Hood 2017 | Commonwealth | W |
3/22 | RutgersCamden 2017 | NJAC | W |
3/25 | Centenary 2017 | CSAC | W |
3/27 | Kings 2017 | Freedom | L |
3/29 | GwyneddMercy 2017 | CSAC | W |
4/1 | CedarCrest 2017 | CSAC | W |
4/5 | Cabrini 2017 | CSAC | L |
4/8 | Marywood 2017 | CSAC | L |
4/11 | NotreDameMD 2017 | CSAC | W |
4/13 | Neumann 2017 | CSAC | L |
4/18 | Rosemont 2017 | CSAC | W |
4/22 | Keystone 2017 | CSAC | W |
4/27 | Arcadia 2017 | Commonwealth | L |
4/29 | NotreDameMD 2017 | CSAC | W |
5/3 | Cabrini 2017 | CSAC | L |
Immaculata 2016 | |||
2/26 | Elizabethtown 2016 | Landmark | L |
3/5 | DelawareValley 2016 | Freedom | L |
3/10 | Hood 2016 | Commonwealth | W |
3/12 | Stockton 2016 | NJAC | L |
3/15 | Rosemont 2016 | CSAC | W |
3/19 | Keystone 2016 | CSAC | W |
3/23 | Cabrini 2016 | CSAC | L |
3/29 | GwyneddMercy 2016 | CSAC | W |
3/31 | Arcadia 2016 | Commonwealth | L |
4/4 | RutgersCamden 2016 | NJAC | |
4/6 | NotreDameMD 2016 | CSAC | |
4/9 | Eastern 2016 | Freedom | |
4/13 | Neumann 2016 | CSAC | |
4/16 | Centenary 2016 | CSAC | |
4/19 | Marywood 2016 | CSAC | |
4/23 | CedarCrest 2016 | CSAC | |
4/27 | Kings 2016 | Freedom | |
5/3 | CSACTournament 2016 | ||
Immaculata 2015 | |||
2/26 | Arcadia 2015 | Commonwealth | L |
2/28 | RutgersCamden 2015 | NJAC | W |
3/10 | Albright 2015 | Commonwealth | L |
3/14 | Stockton 2015 | NJAC | L |
3/18 | NotreDameMD 2015 | CSAC | W |
3/23 | Neumann 2015 | CSAC | L |
3/25 | GwyneddMercy 2015 | CSAC | W |
3/28 | Rosemont 2015 | CSAC | W |
4/1 | Cabrini 2015 | CSAC | L |
4/8 | Centenary 2015 | CSAC | W |
4/11 | Keystone 2015 | CSAC | W |
4/14 | LancasterBible 2015 | NEAC | W |
4/16 | Marywood 2015 | CSAC | W |
4/18 | CedarCrest 2015 | CSAC | W |
4/25 | NotreDameMD 2015 | CSAC | W |
4/29 | Neumann 2015 | CSAC | L |
Immaculata 2014 | |||
2/27 | RutgersCamden 2014 | NJAC | W |
3/7 | BrynMawr 2014 | Centennial | W |
3/11 | Albright 2014 | Commonwealth | L |
3/15 | Rowan 2014 | NJAC | L |
3/19 | Neumann 2014 | CSAC | L |
3/22 | Marywood 2014 | CSAC | L |
3/25 | Centenary 2014 | CSAC | W |
3/27 | RichardStockton 2014 | NJAC | L |
3/29 | Arcadia 2014 | Freedom | L |
4/1 | LancasterBible 2014 | NEAC | W |
4/3 | Rosemont 2014 | CSAC | W |
4/5 | CedarCrest 2014 | CSAC | W |
4/8 | Cabrini 2014 | CSAC | L |
4/12 | GwyneddMercy 2014 | CSAC | W |
4/16 | NotreDameMD 2014 | CSAC | W |
4/26 | GwyneddMercy 2014 | CSAC | W |
4/30 | Cabrini 2014 | CSAC | L |
Immaculata 2013 | |||
3/2 | Emerson 2013 | Great Northeast | L |
3/8 | RutgersCamden 2013 | Independent | W |
3/12 | Maritime 2013 | Skyline | W |
3/14 | Misericordia 2013 | Freedom | W |
3/16 | Albright 2013 | Commonwealth | L |
3/20 | Centenary 2013 | CSAC | W |
3/23 | Arcadia 2013 | Freedom | L |
4/2 | LancasterBible 2013 | NEAC West | W |
4/4 | CedarCrest 2013 | CSAC | W |
4/6 | Rosemont 2013 | CSAC | W |
4/9 | Marywood 2013 | CSAC | L |
4/13 | GwyneddMercy 2013 | CSAC | W |
4/16 | Cabrini 2013 | CSAC | L |
4/19 | Neumann 2013 | CSAC | L |
4/22 | NotreDameMD 2013 | CSAC | W |
4/23 | BrynMawr 2013 | Centennial | W |
4/27 | NotreDameMD 2013 | CSAC | W |
5/1 | Cabrini 2013 | CSAC | L |
Immaculata 2012 | |||
3/3 | Albright 2012 | Commonwealth | L |
3/8 | RutgersCamden 2012 | Independent | L |
3/13 | Rosemont 2012 | CSAC | W |
3/15 | Misericordia 2012 | Freedom | L |
3/17 | LebanonValley 2012 | Commonwealth | L |
3/19 | Cabrini 2012 | CSAC | L |
3/24 | GwyneddMercy 2012 | CSAC | L |
3/29 | Swarthmore 2012 | Centennial | L |
3/31 | NotreDameMD 2012 | CSAC | L |
4/3 | LancasterBible 2012 | NEAC | W |
4/10 | Neumann 2012 | CSAC | L |
4/12 | BrynMawr 2012 | Centennial | W |
4/14 | Centenary 2012 | CSAC | L |
4/17 | Marywood 2012 | CSAC | L |
4/19 | Arcadia 2012 | Freedom | L |
4/21 | CedarCrest 2012 | CSAC | W |
Immaculata 2011 | |||
2/26 | Widener 2011 | Middle Atlantic | L |
3/8 | RutgersCamden 2011 | Independent | W |
3/15 | Misericordia 2011 | Middle Atlantic | L |
3/17 | Swarthmore 2011 | Centennial | L |
3/19 | LebanonValley 2011 | Middle Atlantic | L |
3/22 | Neumann 2011 | CSAC | L |
3/24 | BrynMawr 2011 | Centennial | L |
3/28 | Cabrini 2011 | CSAC | L |
3/30 | LancasterBible 2011 | Independent | W |
4/2 | Rosemont 2011 | CSAC | W |
4/9 | GwyneddMercy 2011 | CSAC | L |
4/13 | NotreDameMD 2011 | CSAC | W |
4/16 | CedarCrest 2011 | CSAC | W |
4/19 | Centenary 2011 | CSAC | L |
4/26 | Marywood 2011 | CSAC | L |
4/30 | Cabrini 2011 | CSAC | L |
Immaculata 2010 | |||
2/27 | Widener 2010 | Middle Atlantic | L |
3/10 | RutgersCamden 2010 | Independent | L |
3/13 | LebanonValley 2010 | Middle Atlantic | L |
3/16 | Cabrini 2010 | CSAC | L |
3/18 | BrynMawr 2010 | Centennial | W |
3/20 | GwyneddMercy 2010 | CSAC | L |
3/23 | Swarthmore 2010 | Centennial | L |
3/25 | Marywood 2010 | CSAC | L |
3/30 | Neumann 2010 | CSAC | W |
4/8 | Arcadia 2010 | Middle Atlantic | L |
4/10 | Centenary 2010 | CSAC | L |
4/14 | Rosemont 2010 | CSAC | W |
4/17 | CedarCrest 2010 | CSAC | W |
4/21 | LancasterBible 2010 | Independent | W |
4/24 | NotreDameMD 2010 | CSAC | L |
5/1 | GwyneddMercy 2010 | CSAC | L |
Immaculata 2009 | |||
2/25 | Haverford 2009 | Centennial | L |
3/10 | Wilkes 2009 | Middle Atlantic | L |
3/19 | Swarthmore 2009 | Centennial | L |
3/21 | GwyneddMercy 2009 | CSAC | L |
3/23 | Arcadia 2009 | Middle Atlantic | L |
3/25 | Neumann 2009 | CSAC | L |
3/28 | NotreDameMD 2009 | CSAC | L |
3/31 | Centenary 2009 | CSAC | L |
4/4 | Marywood 2009 | CSAC | L |
4/7 | CedarCrest 2009 | CSAC | W |
4/15 | Cabrini 2009 | CSAC | L |
4/17 | PennStateAbington 2009 | Independent | W |
4/21 | BrynMawr 2009 | Centennial | L |
Immaculata 2008 | |||
3/11 | Neumann 2008 | Penn. (PAC) | L |
3/27 | Arcadia 2008 | Middle Atlantic | L |
3/29 | Misericordia 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/1 | GwyneddMercy 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/3 | CedarCrest 2008 | Penn. (PAC) | W |
4/5 | Centenary 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/8 | NotreDameMD 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/10 | Widener 2008 | Middle Atlantic | L |
4/12 | Alvernia 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/15 | Marywood 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/19 | Cabrini 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/22 | Eastern 2008 | Penn. (PAC) | L |
4/24 | BrynMawr 2008 | Centennial | L |
Immaculata 2007 | |||
3/12 | Wesley 2007 | Penn. (PAC) | L |
3/14 | GwyneddMercy 2007 | Penn. (PAC) | L |
3/21 | Neumann 2007 | Penn. (PAC) | L |
3/23 | Centenary 2007 | Skyline | W |
3/27 | Eastern 2007 | Penn. (PAC) | L |
3/31 | Misericordia 2007 | Penn. (PAC) | L |
4/11 | ChestnutHill 2007 | Independent | L |
4/17 | Arcadia 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/18 | CedarCrest 2007 | Penn. (PAC) | W |
4/19 | Haverford 2007 | Centennial | L |
4/21 | Cabrini 2007 | Penn. (PAC) | L |
4/23 | LancasterBible 2007 | Independent | W |
4/25 | Alvernia 2007 | Penn. (PAC) | L |
Immaculata 2006 | |||
3/15 | Cabrini 2006 | Penn. (PAC) | L |
3/18 | Wesley 2006 | Penn. (PAC) | L |
3/21 | Arcadia 2006 | Penn. (PAC) | L |
3/23 | Haverford 2006 | Centennial | L |
3/25 | Alvernia 2006 | Penn. (PAC) | L |
3/27 | Neumann 2006 | Penn. (PAC) | L |
3/29 | CedarCrest 2006 | Penn. (PAC) | W |
4/5 | Misericordia 2006 | Penn. (PAC) | L |
4/8 | GwyneddMercy 2006 | Penn. (PAC) | L |
4/11 | Eastern 2006 | Penn. (PAC) | L |
4/19 | ChestnutHill 2006 | Atlantic Womens | W |
4/22 | Rosemont 2006 | Penn. (PAC) | L |
Immaculata 2005 | |||
3/15 | Cabrini 2005 | Penn. (PAC) | L |
3/17 | Haverford 2005 | Centennial | L |
3/21 | Arcadia 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/4 | Neumann 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/6 | Wesley 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/8 | Rosemont 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/12 | Misericordia 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/14 | ChestnutHill 2005 | Atlantic Womens | W |
4/16 | GwyneddMercy 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/18 | CedarCrest 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/20 | Eastern 2005 | Penn. (PAC) | L |
4/22 | Alvernia 2005 | Penn. (PAC) | L |
Ithaca 2017 | |||
2/25 | Skidmore 2017 | Liberty League | W |
3/5 | StLawrence 2017 | Liberty League | W |
3/8 | Hartwick 2017 | Empire Eight | W |
3/14 | TrinityCT 2017 | NESCAC | W |
3/18 | Dickinson 2017 | Centennial | L |
3/23 | Cortland 2017 | SUNYAC | W |
3/25 | Alfred 2017 | Empire Eight | W |
3/28 | Elmira 2017 | Empire Eight | W |
4/1 | StJohnFisher 2017 | Empire Eight | W |
4/4 | WilliamSmith 2017 | Liberty League | L |
4/7 | Geneseo 2017 | SUNYAC | W |
4/12 | Utica 2017 | Empire Eight | W |
4/15 | Nazareth 2017 | Empire Eight | W |
4/19 | Hamilton 2017 | NESCAC | L |
4/22 | Houghton 2017 | Empire Eight | W |
4/29 | Stevens 2017 | Empire Eight | W |
5/6 | StJohnFisher 2017 | Empire Eight | L |
5/14 | WesleyanCT 2017 | NESCAC | W |
5/20 | Salisbury 2017 | Capital | L |
Ithaca 2016 | |||
3/5 | StLawrence 2016 | Liberty League | W |
3/8 | Cortland 2016 | SUNYAC | L |
3/12 | Franklin&Marshall 2016 | Centennial | L |
3/14 | Babson 2016 | NEWMAC | W |
3/18 | Skidmore 2016 | Liberty League | W |
3/23 | Elmira 2016 | Empire Eight | W |
3/26 | Stevens 2016 | Empire Eight | W |
3/31 | Geneseo 2016 | SUNYAC | L |
4/2 | Nazareth 2016 | Empire Eight | W |
4/9 | Houghton 2016 | Empire Eight | |
4/12 | WilliamSmith 2016 | Liberty League | |
4/16 | Hartwick 2016 | Empire Eight | |
4/19 | Hamilton 2016 | NESCAC | |
4/23 | Alfred 2016 | Empire Eight | |
4/24 | Utica 2016 | Empire Eight | |
4/30 | StJohnFisher 2016 | Empire Eight | |
5/6 | EmpireChampionship 2016 | ||
Ithaca 2015 | |||
2/28 | Rochester 2015 | Liberty League | W |
3/7 | York 2015 | Capital | L |
3/9 | Gettysburg 2015 | Centennial | L |
3/11 | Dickinson 2015 | Centennial | L |
3/18 | Oneonta 2015 | SUNYAC | W |
3/21 | StJohnFisher 2015 | Empire Eight | L |
3/24 | Elmira 2015 | Empire Eight | W |
3/26 | Cortland 2015 | SUNYAC | L |
4/3 | Hartwick 2015 | Empire Eight | W |
4/4 | Stevens 2015 | Empire Eight | L |
4/8 | WilliamSmith 2015 | Liberty League | W |
4/11 | Nazareth 2015 | Empire Eight | W |
4/12 | Alfred 2015 | Empire Eight | W |
4/17 | Geneseo 2015 | SUNYAC | L |
4/18 | Houghton 2015 | Empire Eight | W |
4/21 | Hamilton 2015 | NESCAC | W |
4/22 | Utica 2015 | Empire Eight | W |
5/2 | Nazareth 2015 | Empire Eight | W |
5/3 | StJohnFisher 2015 | Empire Eight | L |
Ithaca 2014 | |||
3/6 | Geneseo 2014 | SUNYAC | L |
3/8 | York 2014 | Capital | L |
3/11 | ConnecticutCollege 2014 | NESCAC | W |
3/13 | Gettysburg 2014 | Centennial | L |
3/19 | Cortland 2014 | SUNYAC | L |
3/22 | StJohnFisher 2014 | Empire Eight | W |
3/25 | Elmira 2014 | Empire Eight | W |
4/1 | Union 2014 | Liberty League | W |
4/5 | Houghton 2014 | Empire Eight | W |
4/8 | WilliamSmith 2014 | Liberty League | W |
4/12 | Nazareth 2014 | Empire Eight | W |
4/13 | Alfred 2014 | Empire Eight | W |
4/18 | Stevens 2014 | Empire Eight | W |
4/19 | Hartwick 2014 | Empire Eight | W |
4/22 | Hamilton 2014 | NESCAC | L |
4/24 | Utica 2014 | Empire Eight | W |
5/3 | Stevens 2014 | Empire Eight | W |
5/4 | StJohnFisher 2014 | Empire Eight | L |
Ithaca 2013 | |||
3/6 | Rochester 2013 | Liberty League | W |
3/8 | Geneseo 2013 | SUNYAC | W |
3/13 | Gettysburg 2013 | Centennial | L |
3/14 | Franklin&Marshall 2013 | Centennial | L |
3/19 | BuffaloState 2013 | SUNYAC | W |
3/23 | Cortland 2013 | SUNYAC | L |
3/29 | Stevens 2013 | Empire Eight | W |
4/2 | Union 2013 | Liberty League | L |
4/6 | Nazareth 2013 | Empire Eight | W |
4/7 | StJohnFisher 2013 | Empire Eight | W |
4/13 | Utica 2013 | Empire Eight | W |
4/16 | WilliamSmith 2013 | Liberty League | W |
4/19 | Elmira 2013 | Empire Eight | W |
4/20 | Alfred 2013 | Empire Eight | W |
4/23 | Hamilton 2013 | NESCAC | L |
4/27 | Hartwick 2013 | Empire Eight | W |
5/4 | Stevens 2013 | Empire Eight | W |
5/5 | StJohnFisher 2013 | Empire Eight | L |
Ithaca 2012 | |||
3/7 | Rochester 2012 | Liberty League | W |
3/12 | Springfield 2012 | NEWMAC | W |
3/14 | Franklin&Marshall 2012 | Centennial | L |
3/21 | Geneseo 2012 | SUNYAC | W |
3/24 | Cortland 2012 | SUNYAC | L |
3/28 | BuffaloState 2012 | SUNYAC | L |
3/31 | Stevens 2012 | Empire Eight | W |
4/6 | Nazareth 2012 | Empire Eight | W |
4/7 | StJohnFisher 2012 | Empire Eight | W |
4/14 | Hartwick 2012 | Empire Eight | W |
4/17 | WilliamSmith 2012 | Liberty League | W |
4/21 | Elmira 2012 | Empire Eight | W |
4/22 | Alfred 2012 | Empire Eight | W |
4/24 | Hamilton 2012 | NESCAC | W |
4/28 | Utica 2012 | Empire Eight | W |
5/5 | Nazareth 2012 | Empire Eight | W |
5/6 | StJohnFisher 2012 | Empire Eight | L |
Ithaca 2011 | |||
3/14 | Brockport 2011 | SUNYAC | W |
3/16 | Rensselaer 2011 | Liberty League | L |
3/22 | BuffaloState 2011 | SUNYAC | W |
3/26 | Cortland 2011 | SUNYAC | L |
4/1 | RIT 2011 | Empire Eight | W |
4/2 | StJohnFisher 2011 | Empire Eight | W |
4/5 | Utica 2011 | Empire Eight | W |
4/9 | Stevens 2011 | Empire Eight | L |
4/10 | Hartwick 2011 | Empire Eight | W |
4/13 | Hamilton 2011 | Liberty League | L |
4/16 | Alfred 2011 | Empire Eight | W |
4/17 | Elmira 2011 | Empire Eight | W |
4/19 | WilliamSmith 2011 | Liberty League | W |
4/22 | Nazareth 2011 | Empire Eight | L |
4/26 | Rochester 2011 | Liberty League | W |
5/7 | Nazareth 2011 | Empire Eight | W |
5/8 | Stevens 2011 | Empire Eight | L |
5/11 | Middlebury 2011 | NESCAC | L |
Ithaca 2010 | |||
3/16 | Brockport 2010 | SUNYAC | L |
3/18 | MountHolyoke 2010 | NEWMAC | W |
3/22 | BuffaloState 2010 | SUNYAC | L |
3/27 | Cortland 2010 | SUNYAC | L |
4/2 | RochesterInstofTech 2010 | Empire Eight | W |
4/3 | StJohnFisher 2010 | Empire Eight | W |
4/7 | Utica 2010 | Empire Eight | W |
4/10 | Stevens 2010 | Empire Eight | W |
4/11 | Hartwick 2010 | Empire Eight | W |
4/14 | Hamilton 2010 | Liberty League | L |
4/16 | Alfred 2010 | Empire Eight | W |
4/17 | Elmira 2010 | Empire Eight | W |
4/20 | WilliamSmith 2010 | Liberty League | W |
4/24 | Nazareth 2010 | Empire Eight | L |
4/27 | Rochester 2010 | Liberty League | W |
5/8 | Nazareth 2010 | Empire Eight | W |
5/9 | Stevens 2010 | Empire Eight | L |
Ithaca 2009 | |||
2/28 | Wells 2009 | NEAC | W |
3/10 | Rensselaer 2009 | Liberty League | L |
3/13 | Vassar 2009 | Liberty League | W |
3/19 | BuffaloState 2009 | SUNYAC | L |
3/28 | Cortland 2009 | SUNYAC | W |
4/1 | Elmira 2009 | Empire Eight | W |
4/4 | Stevens 2009 | Empire Eight | L |
4/5 | Utica 2009 | Empire Eight | L |
4/10 | StJohnFisher 2009 | Empire Eight | L |
4/11 | Nazareth 2009 | Empire Eight | W |
4/15 | Hamilton 2009 | Liberty League | L |
4/18 | RochesterInstofTech 2009 | Empire Eight | L |
4/19 | Alfred 2009 | Empire Eight | W |
4/21 | WilliamSmith 2009 | Liberty League | L |
4/25 | Hartwick 2009 | Empire Eight | W |
4/28 | Rochester 2009 | Liberty League | L |
Ithaca 2008 | |||
3/11 | Vassar 2008 | Liberty League | L |
3/14 | Rensselaer 2008 | Liberty League | W |
3/20 | Cortland 2008 | SUNYAC | L |
3/30 | Utica 2008 | Empire Eight | W |
3/31 | Stevens 2008 | Empire Eight | L |
4/2 | Elmira 2008 | Empire Eight | W |
4/5 | StJohnFisher 2008 | Empire Eight | L |
4/6 | Nazareth 2008 | Empire Eight | L |
4/12 | RochesterInstofTech 2008 | Empire Eight | W |
4/13 | Alfred 2008 | Empire Eight | W |
4/16 | Hamilton 2008 | Liberty League | L |
4/19 | Hartwick 2008 | Empire Eight | W |
4/22 | WilliamSmith 2008 | Liberty League | W |
4/26 | Nazareth 2008 | Empire Eight | W |
4/27 | Stevens 2008 | Empire Eight | W |
4/30 | Rochester 2008 | Liberty League | L |
5/7 | Middlebury 2008 | NESCAC | L |
Ithaca 2007 | |||
3/9 | Wells 2007 | Atlantic Womens | W |
3/14 | SweetBriar 2007 | Old Dominion | W |
3/16 | Vassar 2007 | Liberty League | W |
3/22 | Cortland 2007 | SUNYAC | W |
3/24 | Elmira 2007 | Empire Eight | W |
3/28 | BuffaloState 2007 | SUNYAC | L |
4/6 | RochesterInstofTech 2007 | Empire Eight | W |
4/7 | Nazareth 2007 | Empire Eight | L |
4/14 | StJohnFisher 2007 | Empire Eight | L |
4/18 | Alfred 2007 | Empire Eight | W |
4/20 | Utica 2007 | Empire Eight | W |
4/21 | Hartwick 2007 | Empire Eight | W |
4/25 | Hamilton 2007 | Liberty League | L |
4/28 | WilliamSmith 2007 | Liberty League | L |
5/1 | Rochester 2007 | Liberty League | L |
5/5 | StJohnFisher 2007 | Empire Eight | L |
Ithaca 2006 | |||
3/8 | Roanoke 2006 | Old Dominion | L |
3/10 | MaryWashington 2006 | Capital | L |
3/23 | Cortland 2006 | SUNYAC | L |
3/29 | Elmira 2006 | Empire Eight | L |
4/4 | Scranton 2006 | Middle Atlantic | L |
4/8 | RochesterInstofTech 2006 | Empire Eight | W |
4/9 | Nazareth 2006 | Empire Eight | L |
4/14 | StJohnFisher 2006 | Empire Eight | L |
4/18 | Rochester 2006 | Liberty League | L |
4/22 | Utica 2006 | Empire Eight | L |
4/23 | Hartwick 2006 | Empire Eight | W |
4/26 | Hamilton 2006 | Liberty League | L |
4/29 | WilliamSmith 2006 | Liberty League | L |
Ithaca 2005 | |||
3/7 | OhioWesleyan 2005 | North Coast | L |
3/10 | WesleyanCT 2005 | NESCAC | L |
3/17 | Elmira 2005 | Empire Eight | W |
3/19 | Alfred 2005 | Empire Eight | W |
3/24 | Cortland 2005 | SUNYAC | L |
3/26 | Utica 2005 | Empire Eight | W |
3/29 | Rochester 2005 | Liberty League | W |
4/2 | WilliamSmith 2005 | Liberty League | W |
4/3 | ColoradoCollege 2005 | Independent | L |
4/6 | StJohnFisher 2005 | Empire Eight | W |
4/16 | Nazareth 2005 | Empire Eight | L |
4/21 | Hartwick 2005 | Empire Eight | W |
4/23 | RochesterInstofTech 2005 | Empire Eight | W |
4/26 | Hamilton 2005 | Liberty League | W |
5/7 | StJohnFisher 2005 | Empire Eight | W |
5/8 | Nazareth 2005 | Empire Eight | L |
John Carroll 2017 | |||
2/25 | Adrian 2017 | MIAA | W |
3/1 | OhioWesleyan 2017 | North Coast | W |
3/4 | Wittenberg 2017 | North Coast | L |
3/7 | Marymount 2017 | Capital | L |
3/9 | Methodist 2017 | USA South Atl. | W |
3/18 | Kenyon 2017 | North Coast | W |
3/25 | Capital 2017 | Ohio | L |
3/29 | Allegheny 2017 | North Coast | W |
4/5 | MountUnion 2017 | Ohio | W |
4/9 | WilmingtonOH 2017 | Ohio | W |
4/12 | BaldwinWallace 2017 | Ohio | L |
4/14 | Muskingum 2017 | Ohio | W |
4/22 | OhioNorthern 2017 | Ohio | W |
4/26 | Heidelberg 2017 | Ohio | W |
4/29 | Otterbein 2017 | Ohio | W |
5/3 | MountUnion 2017 | Ohio | L |
John Carroll 2016 | |||
2/27 | Houghton 2016 | Empire Eight | W |
3/5 | Wittenberg 2016 | North Coast | L |
3/9 | SaintVincent 2016 | Ohio River | W |
3/12 | Elmhurst 2016 | CCIW | W |
3/16 | Oberlin 2016 | North Coast | W |
3/19 | Kenyon 2016 | North Coast | L |
3/26 | Adrian 2016 | MIAA | W |
4/1 | Southwestern 2016 | Independent | W |
4/9 | WilmingtonOH 2016 | Ohio | |
4/13 | MountUnion 2016 | Ohio | |
4/16 | Capital 2016 | Ohio | |
4/20 | Muskingum 2016 | Ohio | |
4/23 | Otterbein 2016 | Ohio | |
4/27 | BaldwinWallace 2016 | Ohio | |
4/30 | OhioNorthern 2016 | Ohio | |
John Carroll 2015 | |||
2/28 | Houghton 2015 | Empire Eight | W |
3/5 | Southwestern 2015 | Independent | L |
3/14 | Elmhurst 2015 | CCIW | W |
3/18 | Oberlin 2015 | North Coast | L |
3/20 | Hilbert 2015 | NEAC | W |
3/24 | Waynesburg 2015 | Ohio River | W |
3/28 | StMarysIN 2015 | MIAA | W |
3/31 | Defiance 2015 | Ohio River | W |
4/4 | Otterbein 2015 | Ohio | W |
4/11 | WilmingtonOH 2015 | Ohio | W |
4/15 | BaldwinWallace 2015 | Ohio | W |
4/18 | Capital 2015 | Ohio | L |
4/22 | MountUnion 2015 | Ohio | L |
4/25 | Muskingum 2015 | Ohio | W |
4/29 | BaldwinWallace 2015 | Ohio | L |
Johnson & Wales 2017 | |||
2/25 | MassDartmouth 2017 | Little East | W |
3/2 | Capital 2017 | Ohio | L |
3/6 | Drew 2017 | Landmark | L |
3/9 | FitchburgState 2017 | MASCAC | W |
3/16 | Emerson 2017 | NEWMAC | W |
3/19 | FarmingdaleState 2017 | Skyline | L |
3/23 | WestfieldState 2017 | MASCAC | L |
3/25 | Rivier 2017 | Great Northeast | W |
3/30 | SalveRegina 2017 | Comm. Coast | W |
4/2 | Norwich 2017 | Great Northeast | W |
4/8 | Lasell 2017 | Great Northeast | W |
4/12 | Simmons 2017 | Great Northeast | W |
4/15 | Emmanuel 2017 | Great Northeast | W |
4/19 | AlbertusMagnus 2017 | Great Northeast | W |
4/22 | SaintJosephsME 2017 | Great Northeast | W |
4/26 | MountIda 2017 | Great Northeast | W |
4/29 | SaintJoseph 2017 | Great Northeast | W |
5/3 | Rivier 2017 | Great Northeast | W |
5/5 | MountIda 2017 | Great Northeast | W |
5/7 | Simmons 2017 | Great Northeast | W |
5/13 | Babson 2017 | NEWMAC | L |
Johnson & Wales 2016 | |||
2/26 | StLawrence 2016 | Liberty League | L |
3/1 | Capital 2016 | Ohio | L |
3/3 | SaintVincent 2016 | Ohio River | W |
3/10 | FitchburgState 2016 | MASCAC | L |
3/12 | SalveRegina 2016 | Comm. Coast | W |
3/24 | Curry 2016 | Comm. Coast | W |
3/26 | SaintJosephsME 2016 | Great Northeast | L |
3/29 | WestfieldState 2016 | MASCAC | L |
4/2 | Simmons 2016 | Great Northeast | W |
4/5 | AlbertusMagnus 2016 | Great Northeast | |
4/9 | MountIda 2016 | Great Northeast | |
4/13 | Norwich 2016 | Great Northeast | |
4/19 | SaintJoseph 2016 | Great Northeast | |
4/23 | Lasell 2016 | Great Northeast | |
4/26 | Rivier 2016 | Great Northeast | |
4/30 | Emmanuel 2016 | Great Northeast | |
Johnson & Wales 2015 | |||
3/9 | FitchburgState 2015 | MASCAC | W |
3/12 | RegisMA 2015 | NECC | W |
3/14 | Emmanuel 2015 | Great Northeast | W |
3/17 | Curry 2015 | Comm. Coast | W |
3/19 | WestfieldState 2015 | MASCAC | W |
3/25 | Rivier 2015 | Great Northeast | W |
3/30 | RhodeIslandCollege 2015 | Little East | W |
4/1 | SaintJoseph 2015 | Great Northeast | W |
4/4 | MountIda 2015 | Great Northeast | W |
4/8 | Simmons 2015 | Great Northeast | W |
4/11 | SaintJosephsME 2015 | Great Northeast | L |
4/13 | Lasell 2015 | Great Northeast | L |
4/15 | AlbertusMagnus 2015 | Great Northeast | W |
4/18 | Norwich 2015 | Great Northeast | W |
4/22 | Simmons 2015 | Great Northeast | W |
4/24 | Lasell 2015 | Great Northeast | L |
Johnson & Wales 2014 | |||
3/1 | WestfieldState 2014 | MASCAC | L |
3/4 | WentworthTech 2014 | Comm. Coast | W |
3/6 | RegisMA 2014 | NECC | W |
3/10 | Husson 2014 | North Atlantic | W |
3/13 | ColbySawyer 2014 | North Atlantic | L |
3/15 | MountIda 2014 | Great Northeast | W |
3/18 | Emmanuel 2014 | Great Northeast | L |
3/20 | RhodeIslandCollege 2014 | Little East | L |
3/22 | Lasell 2014 | Great Northeast | L |
3/25 | AnnaMaria 2014 | Great Northeast | W |
3/29 | SaintJosephsME 2014 | Great Northeast | L |
4/1 | AlbertusMagnus 2014 | Great Northeast | W |
4/5 | Rivier 2014 | Great Northeast | W |
4/12 | Simmons 2014 | Great Northeast | L |
4/16 | SaintJoseph 2014 | Great Northeast | W |
4/19 | Norwich 2014 | Great Northeast | L |
4/22 | SaintJosephsME 2014 | Great Northeast | L |
Johnson State 2017 | |||
3/8 | Norwich 2017 | Great Northeast | L |
3/12 | MerchantMarine 2017 | Skyline | L |
3/22 | NewEnglandCollege 2017 | North Atlantic | L |
4/5 | ColbySawyer 2017 | North Atlantic | L |
4/8 | Thomas 2017 | North Atlantic | L |
4/9 | MaineMaritime 2017 | North Atlantic | L |
4/12 | GreenMountain 2017 | North Atlantic | L |
4/20 | Castleton 2017 | North Atlantic | L |
4/22 | MaineFarmington 2017 | North Atlantic | L |
4/23 | Husson 2017 | North Atlantic | L |
4/24 | LyndonState 2017 | North Atlantic | L |
Johnson State 2016 | |||
3/20 | Norwich 2016 | Great Northeast | L |
3/26 | Smith 2016 | NEWMAC | L |
3/31 | MCLA 2016 | MASCAC | L |
4/2 | Husson 2016 | North Atlantic | L |
4/3 | SouthernVermont 2016 | NECC | |
4/5 | Thomas 2016 | North Atlantic | |
4/9 | MaineMaritime 2016 | North Atlantic | |
4/12 | NewEnglandCollege 2016 | North Atlantic | |
4/16 | MaineFarmington 2016 | North Atlantic | |
4/18 | ColbySawyer 2016 | North Atlantic | |
4/20 | GreenMountain 2016 | North Atlantic | |
4/23 | Castleton 2016 | North Atlantic | |
4/24 | Wheelock 2016 | NECC | |
Johnson State 2015 | |||
3/1 | AlbertusMagnus 2015 | Great Northeast | W |
3/21 | Husson 2015 | North Atlantic | L |
3/25 | GreenMountain 2015 | North Atlantic | W |
3/31 | Thomas 2015 | North Atlantic | L |
4/6 | Norwich 2015 | Great Northeast | L |
4/7 | NewEnglandCollege 2015 | North Atlantic | L |
4/9 | MCLA 2015 | MASCAC | L |
4/11 | MaineFarmington 2015 | North Atlantic | L |
4/12 | MaineMaritime 2015 | North Atlantic | L |
4/15 | ColbySawyer 2015 | North Atlantic | L |
4/18 | CastletonState 2015 | North Atlantic | L |
4/19 | Wheelock 2015 | NECC | L |
4/21 | SouthernVermont 2015 | NECC | W |