D3 Women > Carthage to Colby-Sawyer

Carthage 2017
2/25 Sewanee 2017 SAA L
2/26 BirminghamSouthern 2017 SAA W
3/4 Aurora 2017 Midwest W
3/8 ConcordiaWisconsin 2017 Midwest W
3/19 DePauw 2017 North Coast W
3/21 PacificOR 2017 Northwest L
3/23 Linfield 2017 Northwest W
3/25 Whitman 2017 Northwest L
3/29 ConcordiaChicago 2017 Midwest W
4/8 Elmhurst 2017 CCIW W
4/9 Augsburg 2017 Midwest W
4/12 Carroll 2017 CCIW W
4/15 Augustana 2017 CCIW L
4/19 IllinoisWesleyan 2017 CCIW L
4/22 Dubuque 2017 CCIW W
4/29 NorthCentral 2017 CCIW W
5/3 IllinoisWesleyan 2017 CCIW L
Carthage 2016
2/27 Hanover 2016 Ohio River W
2/28 DePauw 2016 North Coast L
3/12 Adrian 2016 MIAA W
3/22 Greensboro 2016 USA South Atl. L
3/24 Ferrum 2016 USA South Atl. W
3/26 Randolph 2016 Old Dominion W
3/30 ConcordiaWisconsin 2016 Midwest L
4/2 NorthwesternMN 2016 Independent W
4/3 Augsburg 2016 Midwest W
4/9 Elmhurst 2016 CCIW
4/13 Carroll 2016 CCIW
4/16 Augustana 2016 CCIW
4/20 IllinoisWesleyan 2016 CCIW
4/23 Dubuque 2016 CCIW
4/30 NorthCentral 2016 CCIW
Carthage 2015
2/21 Loras 2015 Midwest W
2/22 Augsburg 2015 Independent W
3/7 Wooster 2015 North Coast L
3/8 Sewanee 2015 SAA L
3/11 Calvin 2015 MIAA W
3/15 DePauw 2015 North Coast W
3/18 Beloit 2015 Midwest W
3/26 ColoradoCollege 2015 Independent L
3/27 Redlands 2015 SCIAC L
4/1 Carroll 2015 CCIW W
4/8 ConcordiaWisconsin 2015 Midwest W
4/11 IllinoisWesleyan 2015 CCIW W
4/15 NorthCentral 2015 CCIW W
4/18 Dubuque 2015 CCIW W
4/22 Augustana 2015 CCIW L
4/25 Elmhurst 2015 CCIW W
4/29 NorthCentral 2015 CCIW W
5/2 Augustana 2015 CCIW L
Carthage 2014
3/1 Hendrix 2014 SAA W
3/2 Sewanee 2014 SAA L
3/8 MountStJoseph 2014 Midwest W
3/19 IllinoisTech 2014 Independent W
3/22 Fontbonne 2014 Midwest W
3/24 Redlands 2014 SCIAC L
3/26 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
4/1 Loras 2014 Midwest W
4/5 Beloit 2014 Midwest W
4/8 NorthCentral 2014 Midwest L
4/11 Benedictine 2014 Midwest W
4/15 Augustana 2014 Midwest L
4/22 ConcordiaWisconsin 2014 Midwest W
4/26 Dubuque 2014 Midwest W
4/27 Wittenberg 2014 North Coast L
4/29 Aurora 2014 Midwest W
5/2 ConcordiaWisconsin 2014 Midwest W
5/3 Augustana 2014 Midwest L
Carthage 2013
3/2 Redlands 2013 SCIAC L
3/3 Sewanee 2013 SAA L
3/9 BirminghamSouthern 2013 SAA W
3/10 Centre 2013 SAA L
3/22 Wooster 2013 North Coast L
3/23 Aurora 2013 Midwest W
3/28 PugetSound 2013 Independent W
3/30 PacificOR 2013 Independent W
4/2 Augustana 2013 Midwest L
4/4 Benedictine 2013 Midwest W
4/7 MountStJoseph 2013 Midwest W
4/13 Dubuque 2013 Midwest W
4/13 Loras 2013 Independent W
4/16 ConcordiaWisconsin 2013 Midwest W
4/20 Beloit 2013 Midwest W
4/25 NorthCentral 2013 Midwest L
4/27 Fontbonne 2013 Midwest W
5/3 NorthCentral 2013 Midwest L
Carthage 2012
2/25 BirminghamSouthern 2012 SCAC W
2/26 Sewanee 2012 SCAC L
3/10 Kenyon 2012 North Coast W
3/17 Augustana 2012 Independent W
3/19 ColoradoCollege 2012 SCAC L
3/21 MountHolyoke 2012 NEWMAC L
3/24 Fontbonne 2012 Midwest W
3/31 PugetSound 2012 Independent W
4/6 PacificOR 2012 Independent W
4/11 NorthCentral 2012 Midwest W
4/18 ConcordiaWisconsin 2012 Midwest W
4/20 Olivet 2012 Independent W
4/21 Adrian 2012 Midwest L
4/28 Trine 2012 Midwest W
4/29 MountStJoseph 2012 Midwest W
5/4 NorthCentral 2012 Midwest W
5/5 Adrian 2012 Midwest L
Carthage 2011
3/4 Redlands 2011 SCIAC L
3/5 BirminghamSouthern 2011 SCAC L
3/15 PacificOR 2011 Independent L
3/17 Linfield 2011 Independent W
3/19 PugetSound 2011 Independent L
3/26 Adrian 2011 Midwest L
3/27 Albion 2011 Midwest W
3/30 ConcordiaWisconsin 2011 Midwest W
4/2 Fontbonne 2011 Midwest W
4/6 NorthCentral 2011 Midwest W
4/9 Kenyon 2011 North Coast L
4/10 Wooster 2011 North Coast L
4/16 MountStJoseph 2011 Midwest W
4/17 Trine 2011 Midwest W
4/20 ConcordiaWisconsin 2011 Midwest W
4/27 NorthCentral 2011 Midwest L
4/29 Trine 2011 Midwest W
4/30 Adrian 2011 Midwest L
Carthage 2010
2/22 IndianaTech 2010 Independent W
3/9 Whittier 2010 SCIAC L
3/10 PomonaPitzer 2010 SCIAC L
3/12 Redlands 2010 SCIAC L
3/13 Occidental 2010 SCIAC L
3/22 Linfield 2010 Independent L
3/27 Dallas 2010 Independent W
3/28 BirminghamSouthern 2010 Independent L
3/29 Sewanee 2010 Independent L
4/2 Trine 2010 Independent W
4/3 PugetSound 2010 Independent L
4/10 Wooster 2010 North Coast L
4/14 NorthCentral 2010 Independent W
4/24 Adrian 2010 Independent L
4/25 Albion 2010 Independent W
4/28 NorthCentral 2010 Independent L
5/1 Fontbonne 2010 Independent W
Castleton 2017
3/5 UofNewEngland 2017 Comm. Coast L
3/7 WesternNewEngland 2017 Comm. Coast L
3/22 Tufts 2017 NESCAC L
3/24 SouthernMaine 2017 Little East W
3/25 MaineMaritime 2017 North Atlantic W
3/29 NewEnglandCollege 2017 North Atlantic W
3/31 PlymouthState 2017 Little East L
4/5 KeeneState 2017 Little East L
4/6 Thomas 2017 North Atlantic W
4/8 Husson 2017 North Atlantic W
4/9 MaineFarmington 2017 North Atlantic W
4/12 LyndonState 2017 North Atlantic W
4/20 JohnsonState 2017 North Atlantic W
4/22 ColbySawyer 2017 North Atlantic W
4/24 GreenMountain 2017 North Atlantic W
4/27 WorcesterState 2017 MASCAC W
4/30 ColbySawyer 2017 North Atlantic W
5/6 NewEnglandCollege 2017 North Atlantic W
5/13 WestfieldState 2017 MASCAC L
Castleton 2016
3/5 WesternConnecticut 2016 Little East W
3/7 Tufts 2016 NESCAC L
3/10 WesternNewEngland 2016 Comm. Coast L
3/16 UofNewEngland 2016 Comm. Coast L
3/18 WorcesterState 2016 MASCAC W
3/24 PlymouthState 2016 Little East L
3/26 Thomas 2016 North Atlantic W
4/2 MaineFarmington 2016 North Atlantic W
4/6 ColbySawyer 2016 North Atlantic
4/9 Husson 2016 North Atlantic
4/12 KeeneState 2016 Little East
4/16 MaineMaritime 2016 North Atlantic
4/20 NewEnglandCollege 2016 North Atlantic
4/23 JohnsonState 2016 North Atlantic
4/25 GreenMountain 2016 North Atlantic
4/28 SouthernMaine 2016 Little East
4/30 NACChampionship 2016
Castleton State 2015
3/1 StLawrence 2015 Liberty League L
3/7 WesternConnecticut 2015 Little East W
3/12 WesternNewEngland 2015 Comm. Coast L
3/21 MaineFarmington 2015 North Atlantic W
3/25 PlymouthState 2015 Little East W
3/28 Thomas 2015 North Atlantic W
3/29 SouthernMaine 2015 Little East W
4/1 ColbySawyer 2015 North Atlantic W
4/3 Norwich 2015 Great Northeast W
4/4 Husson 2015 North Atlantic W
4/7 WorcesterState 2015 MASCAC W
4/9 GreenMountain 2015 North Atlantic W
4/11 MaineMaritime 2015 North Atlantic W
4/14 NewEnglandCollege 2015 North Atlantic W
4/18 JohnsonState 2015 North Atlantic W
4/21 KeeneState 2015 Little East W
4/29 Husson 2015 North Atlantic W
5/2 Thomas 2015 North Atlantic W
5/9 Morrisville 2015 NEAC W
5/10 Cortland 2015 SUNYAC L
Castleton State 2014
3/6 KeeneState 2014 Little East L
3/8 WesternConnecticut 2014 Little East L
3/9 StJosephsNY 2014 Skyline L
3/23 SouthernMaine 2014 Little East W
3/27 PlymouthState 2014 Little East L
3/29 MaineFarmington 2014 North Atlantic W
4/3 Williams 2014 NESCAC L
4/5 GreenMountain 2014 North Atlantic W
4/7 WesternNewEngland 2014 Comm. Coast L
4/9 ColbySawyer 2014 North Atlantic W
4/12 Thomas 2014 North Atlantic W
4/16 NewEnglandCollege 2014 North Atlantic W
4/19 Husson 2014 North Atlantic W
4/29 Husson 2014 North Atlantic W
5/3 Thomas 2014 North Atlantic W
5/10 TrinityCT 2014 NESCAC L
Castleton State 2013
3/2 Geneseo 2013 SUNYAC L
3/6 KeeneState 2013 Little East L
3/9 WesternConnecticut 2013 Little East L
3/16 SouthernMaine 2013 Little East L
3/21 Rensselaer 2013 Liberty League L
3/23 RogerWilliams 2013 Comm. Coast W
3/28 PlymouthState 2013 Little East L
3/30 WesternNewEngland 2013 Comm. Coast L
4/6 Thomas 2013 NEAC East W
4/7 MaineFarmington 2013 NEAC East W
4/10 GreenMountain 2013 NEAC East W
4/13 NewEnglandCollege 2013 NEAC East W
4/14 Husson 2013 NEAC East W
4/20 ColbySawyer 2013 NEAC East W
4/27 NewEnglandCollege 2013 NEAC East W
4/28 Thomas 2013 NEAC East W
5/2 Norwich 2013 Great Northeast W
5/8 Middlebury 2013 NESCAC L
Castleton State 2012
3/3 RogerWilliams 2012 Comm. Coast W
3/10 WesternConnecticut 2012 Little East L
3/13 WesternNewEngland 2012 Comm. Coast L
3/18 SouthernMaine 2012 Little East W
3/23 Rensselaer 2012 Liberty League L
3/26 Skidmore 2012 Liberty League L
3/29 PlymouthState 2012 Little East L
4/6 Thomas 2012 North Atlantic W
4/7 MaineFarmington 2012 North Atlantic W
4/11 GreenMountain 2012 North Atlantic W
4/14 NewEnglandCollege 2012 North Atlantic W
4/15 Husson 2012 North Atlantic W
4/21 ColbySawyer 2012 North Atlantic W
4/24 KeeneState 2012 Little East L
4/28 MaineFarmington 2012 North Atlantic W
4/29 NewEnglandCollege 2012 North Atlantic W
5/2 Norwich 2012 Great Northeast W
5/5 Morrisville 2012 NEAC W
5/9 Cortland 2012 SUNYAC L
Castleton State 2011
3/12 WesternConnecticut 2011 Little East L
3/17 ColbySawyer 2011 Comm. Coast W
3/22 Skidmore 2011 Liberty League L
3/26 Elms 2011 NEWLA W
3/27 SouthernMaine 2011 Little East W
3/31 GreenMountain 2011 North Atlantic W
4/3 Thomas 2011 North Atlantic W
4/9 BridgewaterState 2011 NEWLA L
4/13 Norwich 2011 Great Northeast W
4/16 WestfieldState 2011 NEWLA W
4/20 FitchburgState 2011 NEWLA W
4/23 Becker 2011 NEWLA W
4/26 KeeneState 2011 Little East L
4/28 FraminghamState 2011 NEWLA W
4/30 WorcesterState 2011 NEWLA W
5/4 FitchburgState 2011 NEWLA W
5/7 BridgewaterState 2011 NEWLA L
Castleton State 2010
3/6 WesternConnecticut 2010 Little East L
3/13 Thomas 2010 NEAC W
3/17 ColbySawyer 2010 Comm. Coast W
3/20 PlymouthState 2010 Little East L
3/22 Skidmore 2010 Liberty League L
3/27 Elms 2010 NEWLA W
3/28 SouthernMaine 2010 Little East W
3/30 GreenMountain 2010 North Atlantic W
4/3 BridgewaterState 2010 NEWLA W
4/8 FitchburgState 2010 NEWLA W
4/10 WestfieldState 2010 NEWLA L
4/13 Norwich 2010 Great Northeast W
4/17 Becker 2010 NEWLA W
4/18 MaineFarmington 2010 North Atlantic W
4/21 KeeneState 2010 Little East L
4/24 FraminghamState 2010 NEWLA W
5/1 WorcesterState 2010 NEWLA W
5/5 WestfieldState 2010 NEWLA W
5/8 BridgewaterState 2010 NEWLA L
Castleton State 2009
3/21 Elms 2009 NEWLA W
3/23 Skidmore 2009 Liberty League L
3/27 GreenMountain 2009 Independent W
3/28 Becker 2009 NEWLA W
3/31 FitchburgState 2009 NEWLA W
4/2 SouthernMaine 2009 Little East W
4/4 Thomas 2009 NEWLA W
4/5 MaineFarmington 2009 North Atlantic W
4/8 Norwich 2009 Great Northeast W
4/18 WorcesterState 2009 NEWLA W
4/19 Husson 2009 North Atlantic W
4/23 BridgewaterState 2009 NEWLA L
4/25 WestfieldState 2009 NEWLA W
4/26 Husson 2009 North Atlantic W
4/29 WestfieldState 2009 NEWLA W
5/2 BridgewaterState 2009 NEWLA L
5/6 Curry 2009 Comm. Coast W
5/9 Emerson 2009 Great Northeast W
5/10 WesternNewEngland 2009 Comm. Coast L
Castleton State 2008
3/15 Emerson 2008 Great Northeast L
3/26 GreenMountain 2008 Independent W
3/29 BridgewaterState 2008 NEWLA L
4/1 WorcesterState 2008 NEWLA W
4/3 Ramapo 2008 Skyline W
4/5 WestfieldState 2008 NEWLA W
4/6 Elms 2008 NEWLA W
4/10 ColbySawyer 2008 Comm. Coast L
4/13 Becker 2008 NEWLA W
4/16 Norwich 2008 Great Northeast L
4/19 SouthernMaine 2008 Little East L
4/20 Thomas 2008 NEWLA W
4/22 KeeneState 2008 Little East L
4/26 FitchburgState 2008 NEWLA W
4/27 SaintJosephsME 2008 Great Northeast W
4/30 WorcesterState 2008 NEWLA W
5/3 BridgewaterState 2008 NEWLA L
5/7 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
Castleton State 2007
3/24 Emerson 2007 NEWLA W
3/31 WesternNewEngland 2007 NEWLA L
4/1 SouthernMaine 2007 Little East L
4/6 Elms 2007 NEWLA W
4/10 WestfieldState 2007 Independent W
4/14 Lasell 2007 NEWLA W
4/15 Ramapo 2007 Independent L
4/21 WorcesterState 2007 NEWLA L
4/22 Thomas 2007 NEWLA W
4/24 Norwich 2007 NEWLA W
4/28 WorcesterState 2007 NEWLA L
5/9 BridgewaterState 2007 Independent L
Castleton State 2006
3/15 UnivofNewEngland 2006 Comm. Coast L
3/18 Centenary 2006 Skyline W
3/19 Dominican 2006 W
3/25 Elms 2006 NEWLA W
3/26 WorcesterState 2006 NEWLA L
4/1 Emerson 2006 NEWLA W
4/2 SouthernMaine 2006 Little East L
4/13 ColbySawyer 2006 Comm. Coast L
4/14 Thomas 2006 NEWLA W
4/19 SaintJoseph 2006 Great Northeast W
4/22 Lasell 2006 NEWLA L
4/24 WesternNewEngland 2006 NEWLA L
4/29 WesternNewEngland 2006 NEWLA L
Castleton State 2005
3/12 Kean 2005 Knickerbocker L
3/26 WesternNewEngland 2005 NEWLA L
4/5 Emerson 2005 NEWLA W
4/9 Thomas 2005 NEWLA W
4/10 RhodeIslandCollege 2005 Little East L
4/14 ColbySawyer 2005 Comm. Coast L
4/16 Lasell 2005 NEWLA L
4/18 Elms 2005 NEWLA L
4/20 SaintJoseph 2005 Independent W
4/21 SouthernMaine 2005 Little East L
4/23 WorcesterState 2005 NEWLA L
Catholic (DC) 2017
2/25 Salisbury 2017 Capital W
3/2 StMarysMD 2017 Capital W
3/8 ChristopherNewport 2017 Capital W
3/15 Cortland 2017 SUNYAC L
3/18 Washington&Lee 2017 Old Dominion L
3/25 Drew 2017 Landmark W
3/29 Rowan 2017 NJAC W
4/1 Scranton 2017 Landmark W
4/4 York 2017 Capital L
4/8 Susquehanna 2017 Landmark W
4/9 MaryWashington 2017 Capital L
4/13 Franklin&Marshall 2017 Centennial W
4/19 Goucher 2017 Landmark W
4/22 Moravian 2017 Landmark W
4/29 Elizabethtown 2017 Landmark W
5/3 Drew 2017 Landmark W
5/6 Scranton 2017 Landmark W
5/14 Washington&Jefferson 2017 Ohio River W
5/20 Washington&Lee 2017 Old Dominion L
Catholic (DC) 2016
2/27 Salisbury 2016 Capital L
3/3 ChristopherNewport 2016 Capital L
3/9 Rowan 2016 NJAC W
3/13 Cortland 2016 SUNYAC L
3/16 MaryWashington 2016 Capital W
3/19 Washington&Lee 2016 Old Dominion L
3/22 StMarysMD 2016 Capital L
3/24 Elizabethtown 2016 Landmark W
3/30 Franklin&Marshall 2016 Centennial L
4/2 Drew 2016 Landmark W
4/9 RandolphMacon 2016 Old Dominion
4/13 York 2016 Capital
4/16 Susquehanna 2016 Landmark
4/20 Goucher 2016 Landmark
4/23 MerchantMarine 2016 Landmark
4/30 Scranton 2016 Landmark
5/4 LandmarkTournament 2016
Catholic (DC) 2015
2/28 Salisbury 2015 Capital W
3/8 Guilford 2015 Old Dominion W
3/12 Rowan 2015 NJAC W
3/16 Cortland 2015 SUNYAC L
3/18 MaryWashington 2015 Capital W
3/21 Elizabethtown 2015 Landmark W
3/24 StMarysMD 2015 Capital W
3/26 Williams 2015 NESCAC L
3/28 Drew 2015 Landmark W
4/1 York 2015 Capital W
4/8 Franklin&Marshall 2015 Centennial L
4/11 Susquehanna 2015 Landmark W
4/15 Goucher 2015 Landmark W
4/18 MerchantMarine 2015 Landmark W
4/25 Scranton 2015 Landmark W
4/29 Goucher 2015 Landmark W
5/2 Susquehanna 2015 Landmark W
5/10 WesternNewEngland 2015 Comm. Coast W
5/16 MountUnion 2015 Ohio W
5/17 Cortland 2015 SUNYAC L
Catholic (DC) 2014
2/25 FrostburgState 2014 Capital W
3/1 Salisbury 2014 Capital L
3/9 PennStateAbington 2014 NEAC W
3/12 StMarysMD 2014 Capital W
3/15 Cortland 2014 SUNYAC L
3/19 MaryWashington 2014 Capital W
3/22 Washington&Lee 2014 Old Dominion L
3/29 MerchantMarine 2014 Landmark W
4/2 York 2014 Capital L
4/5 Scranton 2014 Landmark W
4/9 Goucher 2014 Landmark W
4/12 Susquehanna 2014 Landmark W
4/16 Gettysburg 2014 Centennial L
4/24 Elizabethtown 2014 Landmark W
4/26 Drew 2014 Landmark W
4/30 Scranton 2014 Landmark W
5/3 Susquehanna 2014 Landmark W
5/10 Franklin&Marshall 2014 Centennial L
Catholic (DC) 2013
2/26 FrostburgState 2013 Capital W
3/2 Salisbury 2013 Capital L
3/13 York 2013 Capital L
3/16 Elizabethtown 2013 Commonwealth L
3/18 Babson 2013 NEWMAC W
3/20 TrinityCT 2013 NESCAC L
3/23 Washington&Lee 2013 Old Dominion W
3/26 MaryWashington 2013 Capital L
3/28 Scranton 2013 Landmark W
4/2 StMarysMD 2013 Capital W
4/6 Drew 2013 Landmark W
4/11 Cortland 2013 SUNYAC L
4/13 Goucher 2013 Landmark W
4/17 Gettysburg 2013 Centennial L
4/20 Susquehanna 2013 Landmark L
4/24 Rowan 2013 Independent L
5/1 Scranton 2013 Landmark W
5/4 Susquehanna 2013 Landmark L
Catholic (DC) 2012
3/3 Salisbury 2012 Capital L
3/6 Misericordia 2012 Freedom W
3/6 SUNYIT 2012 NEAC W
3/17 Washington&Lee 2012 Old Dominion L
3/21 TrinityCT 2012 NESCAC L
3/24 Stevenson 2012 Capital W
3/28 Messiah 2012 Commonwealth W
3/31 Drew 2012 Landmark W
4/3 Haverford 2012 Centennial W
4/5 Goucher 2012 Landmark W
4/11 Gettysburg 2012 Centennial L
4/14 Susquehanna 2012 Landmark W
4/18 McDaniel 2012 Centennial W
4/21 Elizabethtown 2012 Commonwealth W
4/25 Rowan 2012 Independent W
4/28 Scranton 2012 Landmark W
5/2 Scranton 2012 Landmark W
5/5 Susquehanna 2012 Landmark W
5/9 ChristopherNewport 2012 USA South Atl. W
5/12 Redlands 2012 SCIAC W
5/13 Salisbury 2012 Capital L
2/1 MaryWashington 2012 Capital L
Catholic (DC) 2011
3/1 RandolphMacon 2011 Old Dominion W
3/6 Salisbury 2011 Capital L
3/13 Dickinson 2011 Centennial W
3/19 Washington&Lee 2011 Old Dominion W
3/26 Stevenson 2011 Capital W
3/28 MaryWashington 2011 Capital W
3/31 Middlebury 2011 NESCAC L
4/2 Drew 2011 Landmark W
4/6 Haverford 2011 Centennial W
4/9 Goucher 2011 Landmark W
4/12 Gettysburg 2011 Centennial L
4/16 Susquehanna 2011 Landmark W
4/21 McDaniel 2011 Centennial W
4/27 Rowan 2011 Independent W
4/30 Scranton 2011 Landmark W
5/4 Goucher 2011 Landmark W
5/7 Drew 2011 Landmark W
5/11 MaryWashington 2011 Capital W
5/14 CollegeofNewJersey 2011 Independent L
Catholic (DC) 2010
3/3 StMarysMD 2010 Capital W
3/6 Salisbury 2010 Capital L
3/11 Gettysburg 2010 Centennial L
3/20 Stevenson 2010 Capital L
3/23 Dickinson 2010 Centennial L
3/25 McDaniel 2010 Centennial L
3/28 ColoradoCollege 2010 Independent W
3/30 Williams 2010 NESCAC W
4/1 MaryWashington 2010 Capital W
4/7 Washington&Lee 2010 Old Dominion L
4/10 Drew 2010 Landmark W
4/14 Goucher 2010 Landmark W
4/17 Susquehanna 2010 Landmark W
4/20 Rowan 2010 Independent W
4/24 Moravian 2010 Landmark W
5/1 Scranton 2010 Landmark W
5/5 Goucher 2010 Landmark W
5/8 Drew 2010 Landmark W
5/12 ChristopherNewport 2010 USA South Atl. W
5/15 Salisbury 2010 Capital L
Catholic (DC) 2009
2/22 Adrian 2009 Independent W
2/28 Washington&Lee 2009 Old Dominion L
3/8 Salisbury 2009 Capital L
3/10 Guilford 2009 Old Dominion W
3/12 McDaniel 2009 Centennial W
3/15 Roanoke 2009 Old Dominion W
3/18 StMarysMD 2009 Capital W
3/21 Stevenson 2009 Capital W
3/24 Dickinson 2009 Centennial W
3/28 Moravian 2009 Landmark W
4/1 MaryWashington 2009 Capital W
4/4 Susquehanna 2009 Landmark W
4/7 Goucher 2009 Landmark W
4/9 Marymount 2009 Capital W
4/18 Scranton 2009 Landmark W
4/25 Drew 2009 Landmark L
4/29 Scranton 2009 Landmark W
5/2 Drew 2009 Landmark W
5/6 Messiah 2009 Middle Atlantic W
5/9 MaryWashington 2009 Capital W
5/10 Salisbury 2009 Capital L
Catholic (DC) 2008
2/27 Dickinson 2008 Centennial W
3/2 Greensboro 2008 USA South Atl. W
3/4 Guilford 2008 Old Dominion W
3/8 Salisbury 2008 Capital L
3/11 RandolphMacon 2008 Old Dominion W
3/13 McDaniel 2008 Centennial L
3/16 Roanoke 2008 Old Dominion W
3/20 StMarysMD 2008 Capital L
3/27 Washington&Lee 2008 Old Dominion L
3/29 ChristopherNewport 2008 USA South Atl. W
4/2 MaryWashington 2008 Capital W
4/5 Susquehanna 2008 Landmark W
4/9 Goucher 2008 Landmark W
4/12 Moravian 2008 Landmark W
4/16 Marymount 2008 Capital W
4/19 Scranton 2008 Landmark W
4/26 Drew 2008 Landmark W
4/30 Susquehanna 2008 Landmark W
5/3 Goucher 2008 Landmark W
5/7 ChristopherNewport 2008 USA South Atl. W
5/10 Rowan 2008 Independent W
5/11 Salisbury 2008 Capital L
Catholic (DC) 2007
2/26 Lycoming 2007 Middle Atlantic L
2/28 Oneonta 2007 SUNYAC W
3/4 Greensboro 2007 USA South Atl. W
3/6 StMarysMD 2007 Capital W
3/10 Salisbury 2007 Capital L
3/14 Susquehanna 2007 Middle Atlantic W
3/22 MaryWashington 2007 Capital L
3/25 ChristopherNewport 2007 USA South Atl. W
3/29 Goucher 2007 Capital W
3/31 Washington&Lee 2007 Old Dominion W
4/2 York 2007 Capital W
4/5 VillaJulie 2007 Capital W
4/11 Marymount 2007 Capital W
4/14 SaintVincent 2007 Independent W
4/17 RandolphMacon 2007 Old Dominion L
4/22 York 2007 Capital L
Catholic (DC) 2006
2/22 Salisbury 2006 Capital L
2/26 Whittier 2006 Independent W
3/1 ClaremontMuddScripps 2006 Independent W
3/7 StMarysMD 2006 Capital L
3/12 ChristopherNewport 2006 USA South Atl. W
3/18 York 2006 Capital W
3/23 MaryWashington 2006 Capital L
3/26 Washington&Lee 2006 Old Dominion L
3/30 Goucher 2006 Capital L
4/1 Guilford 2006 Old Dominion W
4/2 Roanoke 2006 Old Dominion W
4/5 VillaJulie 2006 Independent W
4/12 Marymount 2006 Capital W
4/20 RandolphMacon 2006 Old Dominion W
4/23 Goucher 2006 Capital L
Catholic (DC) 2005
2/23 Salisbury 2005 Capital L
3/2 Lycoming 2005 Middle Atlantic W
3/4 MaryWashington 2005 Capital L
3/10 StMarysMD 2005 Capital W
3/12 Washington&Lee 2005 Old Dominion L
3/13 ChristopherNewport 2005 USA South Atl. W
3/19 WashingtonCollege 2005 Centennial W
3/29 FrostburgState 2005 Independent W
3/31 Goucher 2005 Capital W
4/2 Roanoke 2005 Old Dominion W
4/3 Guilford 2005 Old Dominion W
4/6 VirginiaWesleyan 2005 Old Dominion W
4/13 Marymount 2005 Capital W
4/14 VillaJulie 2005 Independent W
4/19 Goucher 2005 Capital L
Cazenovia 2017
3/7 Swarthmore 2017 Centennial L
3/8 Emmanuel 2017 Great Northeast W
3/21 Utica 2017 Empire Eight L
3/25 Elmira 2017 Empire Eight W
3/28 NewPaltz 2017 SUNYAC L
4/1 Hilbert 2017 NEAC W
4/2 Medaille 2017 NEAC L
4/8 Wells 2017 NEAC W
4/9 Keuka 2017 NEAC W
4/12 Hartwick 2017 Empire Eight L
4/14 SUNYPoly 2017 NEAC L
4/19 Morrisville 2017 NEAC L
4/22 PennStateAbington 2017 NEAC L
4/23 BrynAthyn 2017 NEAC W
4/26 Canton 2017 Independent W
4/29 LancasterBible 2017 NEAC W
5/2 Keuka 2017 NEAC W
5/6 PennStateAbington 2017 NEAC W
5/7 Morrisville 2017 NEAC L
Cazenovia 2016
2/27 Kings 2016 Freedom L
3/8 Muhlenberg 2016 Centennial L
3/10 Elms 2016 NECC W
3/16 Houghton 2016 Empire Eight L
3/24 Hilbert 2016 NEAC W
3/30 Canton 2016 Independent L
4/2 Keuka 2016 NEAC W
4/6 Wells 2016 NEAC
4/9 Morrisville 2016 NEAC
4/16 BrynAthyn 2016 NEAC
4/17 PennStateAbington 2016 NEAC
4/22 LancasterBible 2016 NEAC
4/23 StElizabeth 2016 NEAC
4/29 Medaille 2016 NEAC
4/30 SUNYPoly 2016 NEAC
Cazenovia 2015
3/11 Hartwick 2015 Empire Eight L
3/14 Canton 2015 Independent L
3/15 GreenMountain 2015 North Atlantic W
3/17 Houghton 2015 Empire Eight L
3/21 LancasterBible 2015 NEAC W
3/29 Kings 2015 Freedom L
3/31 Hilbert 2015 NEAC W
4/3 Medaille 2015 NEAC L
4/8 Morrisville 2015 NEAC L
4/11 BrynAthyn 2015 NEAC W
4/12 PennStateAbington 2015 NEAC W
4/15 Keuka 2015 NEAC L
4/18 StElizabeth 2015 NEAC W
4/21 SUNYPoly 2015 NEAC L
4/24 Wells 2015 NEAC W
4/28 SUNYPoly 2015 NEAC L
Cazenovia 2014
3/11 Houghton 2014 Empire Eight L
3/19 Hartwick 2014 Empire Eight L
3/22 Kings 2014 Freedom L
3/27 GreenMountain 2014 North Atlantic W
3/29 Canton 2014 Independent L
4/2 Morrisville 2014 NEAC L
4/5 Keuka 2014 NEAC L
4/6 Wells 2014 NEAC W
4/12 PennStateAbington 2014 NEAC W
4/13 StElizabeth 2014 NEAC W
4/15 Hilbert 2014 Independent W
4/18 SUNYIT 2014 NEAC W
4/23 Medaille 2014 NEAC L
4/26 LancasterBible 2014 NEAC W
4/27 Wilson 2014 NEAC W
4/29 SUNYIT 2014 NEAC W
5/3 Keuka 2014 NEAC L
Cazenovia 2013
3/13 GreenMountain 2013 NEAC East W
3/16 Kings 2013 Freedom L
3/17 Canton 2013 Independent L
3/24 Hartwick 2013 Empire Eight L
3/28 Houghton 2013 Empire Eight W
3/30 Hilbert 2013 Independent W
4/6 PennStateAbington 2013 NEAC West W
4/7 StElizabeth 2013 NEAC West W
4/13 Morrisville 2013 NEAC West L
4/17 Medaille 2013 NEAC West L
4/20 LancasterBible 2013 NEAC West W
4/21 Wilson 2013 NEAC West W
4/24 SUNYIT 2013 NEAC West L
4/27 Keuka 2013 NEAC West L
4/28 Wells 2013 NEAC West W
4/30 SUNYIT 2013 NEAC West W
5/4 Keuka 2013 NEAC West L
5/8 McDaniel 2013 Centennial L
Cazenovia 2012
3/7 Centenary 2012 CSAC L
3/10 Kings 2012 Freedom L
3/17 Canton 2012 Independent W
3/21 GreenMountain 2012 North Atlantic W
3/24 Alfred 2012 Empire Eight L
3/29 Hartwick 2012 Empire Eight L
3/31 PennStateAbington 2012 NEAC W
4/1 StElizabeth 2012 NEAC W
4/4 Oswego 2012 SUNYAC L
4/6 Morrisville 2012 NEAC L
4/9 Medaille 2012 NEAC W
4/13 LancasterBible 2012 NEAC W
4/14 Wilson 2012 NEAC W
4/18 SUNYIT 2012 NEAC W
4/20 Keuka 2012 NEAC L
4/22 Wells 2012 NEAC W
4/28 Keuka 2012 NEAC L
Cazenovia 2011
3/4 Arcadia 2011 Middle Atlantic L
3/5 GwyneddMercy 2011 CSAC L
3/16 Potsdam 2011 SUNYAC L
3/19 LancasterBible 2011 Independent W
4/2 PennStateAbington 2011 NEAC W
4/3 StElizabeth 2011 NEAC W
4/7 Oswego 2011 SUNYAC L
4/9 Wilson 2011 NEAC W
4/10 Medaille 2011 NEAC W
4/14 Sage 2011 Skyline W
4/16 Keuka 2011 NEAC L
4/17 Wells 2011 NEAC W
4/21 Morrisville 2011 SUNYAC L
4/26 Hartwick 2011 Empire Eight L
4/30 Morrisville 2011 SUNYAC L
Cazenovia 2010
3/12 MountSaintMary 2010 Skyline L
3/17 Potsdam 2010 SUNYAC L
3/20 Maritime 2010 Skyline W
3/24 Utica 2010 Empire Eight L
3/27 StElizabeth 2010 NEAC W
3/28 Elmira 2010 Empire Eight L
3/31 Morrisville 2010 SUNYAC L
4/2 Sage 2010 Skyline W
4/7 Medaille 2010 NEAC W
4/9 PennStateAbington 2010 NEAC W
4/10 Wilson 2010 NEAC W
4/13 Oswego 2010 SUNYAC L
4/17 Keuka 2010 NEAC L
4/19 Wells 2010 NEAC W
4/24 Wells 2010 NEAC L
Cazenovia 2009
3/12 Methodist 2009 USA South Atl. W
3/14 Maritime 2009 Skyline W
3/18 Potsdam 2009 SUNYAC L
3/21 Marywood 2009 CSAC W
3/28 PennStateAbington 2009 Independent W
3/31 Sage 2009 Skyline W
4/3 LancasterBible 2009 Independent W
4/4 Wilson 2009 NEAC W
4/11 Medaille 2009 Independent W
4/15 Wells 2009 NEAC W
4/18 Keuka 2009 NEAC W
4/26 Medaille 2009 Independent W
4/30 Morrisville 2009 SUNYAC L
5/2 Keuka 2009 NEAC L
5/9 Rensselaer 2009 Liberty League L
Cazenovia 2008
3/8 LancasterBible 2008 Independent W
3/10 Centenary 2008 Penn. (PAC) L
3/11 Maritime 2008 Skyline W
3/19 Potsdam 2008 SUNYAC L
3/22 Monroe 2008 L
4/5 MountSaintVincent 2008 Skyline L
4/6 GreenMountain 2008 Independent W
4/12 Keuka 2008 Independent L
4/19 Wells 2008 Independent L
4/22 Elmira 2008 Empire Eight L
4/26 Medaille 2008 Independent L
5/1 Morrisville 2008 SUNYAC L
Cazenovia 2007
3/14 Merrimack 2007 Northeast 10 L
3/21 Potsdam 2007 SUNYAC L
3/27 Utica 2007 Empire Eight L
3/31 ChestnutHill 2007 Independent L
4/4 LancasterBible 2007 Independent W
4/10 Medaille 2007 Independent L
4/14 Keuka 2007 Independent W
4/22 Nassau 2007 L
4/23 Wells 2007 Atlantic Womens W
4/25 RochesterInstofTech 2007 Empire Eight L
4/29 Elmira 2007 Empire Eight L
5/1 Morrisville 2007 Independent L
Cazenovia 2006
3/18 SetonHill 2006 Independent L
3/22 Potsdam 2006 SUNYAC L
3/30 Utica 2006 Empire Eight L
4/1 ChestnutHill 2006 Atlantic Womens L
4/8 Oberlin 2006 North Coast L
4/11 Clarkson 2006 Liberty League L
4/14 BuffaloState 2006 SUNYAC L
4/18 Elmira 2006 Empire Eight L
4/22 Wells 2006 Atlantic Womens W
4/26 RochesterInstofTech 2006 Empire Eight L
4/29 Keuka 2006 Independent L
5/6 MountSaintVincent 2006 Skyline L
Cazenovia 2005
3/22 Potsdam 2005 SUNYAC L
3/24 Utica 2005 Empire Eight L
3/26 Medaille 2005 Independent W
4/6 Elmira 2005 Empire Eight L
4/10 Oberlin 2005 North Coast L
4/12 Clarkson 2005 Liberty League L
4/15 BuffaloState 2005 SUNYAC L
4/20 Keuka 2005 Independent L
4/23 Wells 2005 Atlantic Womens W
4/27 RochesterInstofTech 2005 Empire Eight L
Cedar Crest 2017
3/20 BrynAthyn 2017 NEAC L
3/23 DeSales 2017 Freedom L
3/25 Cabrini 2017 CSAC L
3/29 Centenary 2017 CSAC L
4/1 Immaculata 2017 CSAC L
4/5 Marywood 2017 CSAC L
4/11 GwyneddMercy 2017 CSAC L
4/14 RutgersCamden 2017 NJAC L
4/18 Keystone 2017 CSAC L
4/20 NotreDameMD 2017 CSAC L
4/22 Neumann 2017 CSAC L
4/25 Rosemont 2017 CSAC L
Cedar Crest 2016
3/2 MountSaintMary 2016 Skyline L
3/4 Wilkes 2016 Freedom L
3/15 Centenary 2016 CSAC L
3/17 LancasterBible 2016 NEAC L
3/19 NotreDameMD 2016 CSAC L
3/23 BrynMawr 2016 Centennial L
3/29 Keystone 2016 CSAC L
3/31 StElizabeth 2016 NEAC L
4/2 Neumann 2016 CSAC L
4/9 Marywood 2016 CSAC
4/12 GwyneddMercy 2016 CSAC
4/16 Rosemont 2016 CSAC
4/19 Cabrini 2016 CSAC
4/23 Immaculata 2016 CSAC
Cedar Crest 2015
3/4 DelawareValley 2015 Freedom L
3/18 Neumann 2015 CSAC L
3/25 Marywood 2015 CSAC L
3/28 Cabrini 2015 CSAC L
3/30 Wilkes 2015 Freedom L
4/1 GwyneddMercy 2015 CSAC L
4/6 Rosemont 2015 CSAC L
4/7 Keystone 2015 CSAC W
4/11 NotreDameMD 2015 CSAC L
4/14 BrynMawr 2015 Centennial L
4/16 Purchase 2015 Skyline L
4/18 Immaculata 2015 CSAC L
4/20 Centenary 2015 CSAC L
4/21 StElizabeth 2015 NEAC L
Cedar Crest 2014
3/11 Dallas 2014 Independent L
3/18 BrynMawr 2014 Centennial L
3/22 Wilkes 2014 Freedom L
3/27 Purchase 2014 Skyline L
3/29 NotreDameMD 2014 CSAC L
4/1 RichardStockton 2014 NJAC L
4/3 Cabrini 2014 CSAC L
4/5 Immaculata 2014 CSAC L
4/8 Marywood 2014 CSAC L
4/10 RutgersCamden 2014 NJAC L
4/12 Centenary 2014 CSAC L
4/14 Neumann 2014 CSAC L
4/16 Rosemont 2014 CSAC L
4/17 BrynAthyn 2014 Independent L
4/22 GwyneddMercy 2014 CSAC L
Cedar Crest 2013
2/27 RutgersCamden 2013 Independent L
3/10 MountSaintVincent 2013 Skyline L
3/14 Wilkes 2013 Freedom L
3/21 StElizabeth 2013 NEAC West L
3/23 Marywood 2013 CSAC L
3/26 Cabrini 2013 CSAC L
3/30 GwyneddMercy 2013 CSAC L
4/4 Immaculata 2013 CSAC L
4/6 NotreDameMD 2013 CSAC L
4/9 Centenary 2013 CSAC L
4/11 Rosemont 2013 CSAC W
4/16 Neumann 2013 CSAC L
4/18 BrynMawr 2013 Centennial W
Cedar Crest 2012
3/9 Medaille 2012 NEAC L
3/11 RandolphMacon 2012 Old Dominion L
3/17 NotreDameMD 2012 CSAC L
3/19 Centenary 2012 CSAC L
3/22 BrynMawr 2012 Centennial L
3/24 Wilkes 2012 Freedom L
3/27 Neumann 2012 CSAC L
3/29 Kings 2012 Freedom L
3/31 GwyneddMercy 2012 CSAC L
4/4 Marywood 2012 CSAC L
4/10 RutgersCamden 2012 Independent L
4/12 StElizabeth 2012 NEAC L
4/14 Rosemont 2012 CSAC W
4/17 Cabrini 2012 CSAC L
4/21 Immaculata 2012 CSAC L
Cedar Crest 2011
3/12 RandolphMacon 2011 Old Dominion L
3/14 Kings 2011 Middle Atlantic L
3/17 BrynMawr 2011 Centennial L
3/22 Rosemont 2011 CSAC W
3/24 RutgersCamden 2011 Independent L
3/26 NotreDameMD 2011 CSAC L
3/28 Wilkes 2011 Middle Atlantic L
4/2 Marywood 2011 CSAC L
4/5 StElizabeth 2011 NEAC W
4/7 LancasterBible 2011 Independent L
4/9 Neumann 2011 CSAC L
4/13 Centenary 2011 CSAC L
4/16 Immaculata 2011 CSAC L
4/19 Cabrini 2011 CSAC L
4/25 GwyneddMercy 2011 CSAC L
Cedar Crest 2010
3/17 TrinityDC 2010 Independent W
3/20 Marywood 2010 CSAC L
3/22 Alvernia 2010 Middle Atlantic L
3/23 PennStateAbington 2010 NEAC W
3/25 BrynMawr 2010 Centennial W
3/27 NotreDameMD 2010 CSAC L
4/6 Cabrini 2010 CSAC L
4/7 StElizabeth 2010 NEAC W
4/8 Centenary 2010 CSAC L
4/15 Wilkes 2010 Middle Atlantic L
4/17 Immaculata 2010 CSAC L
4/20 Neumann 2010 CSAC L
4/22 Rosemont 2010 CSAC W
4/24 GwyneddMercy 2010 CSAC L
Cedar Crest 2009
3/5 Ferrum 2009 USA South Atl. W
3/14 TrinityDC 2009 Independent W
3/17 GwyneddMercy 2009 CSAC L
3/19 PennStateAbington 2009 Independent W
3/21 Cabrini 2009 CSAC L
3/25 Centenary 2009 CSAC L
3/28 Bridgewater 2009 Old Dominion L
3/31 Marywood 2009 CSAC L
4/2 Alvernia 2009 Middle Atlantic L
4/4 NotreDameMD 2009 CSAC W
4/7 Immaculata 2009 CSAC L
4/9 BrynMawr 2009 Centennial L
4/18 Neumann 2009 CSAC L
4/21 Wilson 2009 NEAC W
4/23 Moravian 2009 Landmark L
4/24 LancasterBible 2009 Independent W
Cedar Crest 2008
3/7 Moravian 2008 Landmark L
3/11 Misericordia 2008 Penn. (PAC) L
3/15 Eastern 2008 Penn. (PAC) L
3/18 Wilkes 2008 Middle Atlantic L
3/25 Arcadia 2008 Middle Atlantic L
3/27 Marywood 2008 Penn. (PAC) W
3/29 Alvernia 2008 Penn. (PAC) L
4/1 Cabrini 2008 Penn. (PAC) L
4/3 Immaculata 2008 Penn. (PAC) L
4/7 GwyneddMercy 2008 Penn. (PAC) L
4/10 BrynMawr 2008 Centennial L
4/14 Centenary 2008 Penn. (PAC) L
4/17 LancasterBible 2008 Independent W
4/19 Neumann 2008 Penn. (PAC) L
4/22 NotreDameMD 2008 Penn. (PAC) L
4/24 Kean 2008 Skyline L
Cedar Crest 2007
3/10 Wesley 2007 Penn. (PAC) L
3/12 Centenary 2007 Skyline L
3/14 Neumann 2007 Penn. (PAC) L
3/19 Wilkes 2007 Middle Atlantic
3/24 Swarthmore 2007 Centennial L
3/24 MountHolyoke 2007 NEWMAC L
3/25 BrynMawr 2007 Centennial L
3/27 ChestnutHill 2007 Independent L
3/31 Cabrini 2007 Penn. (PAC) L
4/3 GwyneddMercy 2007 Penn. (PAC) L
4/4 Eastern 2007 Penn. (PAC) L
4/11 Arcadia 2007 Penn. (PAC) L
4/14 Alvernia 2007 Penn. (PAC) L
4/18 Immaculata 2007 Penn. (PAC) L
4/19 Moravian 2007 Middle Atlantic L
4/21 Misericordia 2007 Penn. (PAC) L
Cedar Crest 2006
3/14 Centenary 2006 Skyline L
3/16 BrynMawr 2006 Centennial L
3/18 Misericordia 2006 Penn. (PAC) L
3/21 Wesley 2006 Penn. (PAC) L
3/23 Kings 2006 Middle Atlantic L
3/25 Neumann 2006 Penn. (PAC) L
3/27 ChestnutHill 2006 Atlantic Womens L
3/29 Immaculata 2006 Penn. (PAC) L
4/1 GwyneddMercy 2006 Penn. (PAC) L
4/3 Moravian 2006 Middle Atlantic L
4/5 Cabrini 2006 Penn. (PAC) L
4/8 Eastern 2006 Penn. (PAC) L
4/12 Arcadia 2006 Penn. (PAC) W
4/19 Rosemont 2006 Penn. (PAC) L
4/24 Alvernia 2006 Penn. (PAC) L
4/27 Wilkes 2006 Middle Atlantic L
Cedar Crest 2005
3/14 Rosemont 2005 Penn. (PAC) L
3/16 Misericordia 2005 Penn. (PAC) W
3/19 ChestnutHill 2005 Atlantic Womens W
3/21 Moravian 2005 Middle Atlantic L
3/23 Wesley 2005 Penn. (PAC) L
3/30 Centenary 2005 Knickerbocker W
3/31 Kings 2005 Middle Atlantic L
4/5 Alvernia 2005 Penn. (PAC) L
4/7 Neumann 2005 Penn. (PAC) L
4/9 GwyneddMercy 2005 Penn. (PAC) L
4/12 Cabrini 2005 Penn. (PAC) L
4/16 Eastern 2005 Penn. (PAC) L
4/18 Immaculata 2005 Penn. (PAC) W
4/20 Arcadia 2005 Penn. (PAC) W
Centenary 2017
3/4 PennStateAbington 2017 NEAC L
3/8 Wesley 2017 Capital L
3/18 Rosemont 2017 CSAC W
3/21 Purchase 2017 Skyline L
3/25 Immaculata 2017 CSAC L
3/29 CedarCrest 2017 CSAC W
4/1 Keystone 2017 CSAC L
4/5 GwyneddMercy 2017 CSAC L
4/8 NotreDameMD 2017 CSAC L
4/11 Manhattanville 2017 Freedom L
4/13 Marywood 2017 CSAC L
4/18 Neumann 2017 CSAC L
4/22 Cabrini 2017 CSAC L
4/27 Wilkes 2017 Freedom L
Centenary 2016
3/2 Ramapo 2016 NJAC L
3/10 Manhattanville 2016 Freedom L
3/13 Smith 2016 NEWMAC L
3/15 CedarCrest 2016 CSAC W
3/19 Neumann 2016 CSAC L
3/21 BrynAthyn 2016 NEAC W
3/23 Rosemont 2016 CSAC W
3/25 Purchase 2016 Skyline L
4/2 NotreDameMD 2016 CSAC W
4/6 GwyneddMercy 2016 CSAC
4/9 Cabrini 2016 CSAC
4/11 Wilkes 2016 Freedom
4/14 Wesley 2016 Capital
4/16 Immaculata 2016 CSAC
4/19 Keystone 2016 CSAC
4/23 Marywood 2016 CSAC
Centenary 2015
3/7 Wesley 2015 Capital L
3/11 Keystone 2015 CSAC W
3/25 Rosemont 2015 CSAC L
3/28 NotreDameMD 2015 CSAC L
3/30 GwyneddMercy 2015 CSAC L
4/2 Marywood 2015 CSAC L
4/8 Immaculata 2015 CSAC L
4/11 Cabrini 2015 CSAC L
4/15 StElizabeth 2015 NEAC W
4/18 Neumann 2015 CSAC L
4/20 CedarCrest 2015 CSAC W
4/22 OldWestbury 2015 Skyline L
Centenary 2014
3/1 Kean 2014 NJAC L
3/6 OldWestbury 2014 Skyline L
3/8 Wesley 2014 Capital L
3/12 Drew 2014 Landmark L
3/22 Cabrini 2014 CSAC L
3/25 Immaculata 2014 CSAC L
3/29 GwyneddMercy 2014 CSAC L
3/31 MountSaintVincent 2014 Skyline L
4/3 Marywood 2014 CSAC L
4/5 NotreDameMD 2014 CSAC W
4/8 Rosemont 2014 CSAC W
4/12 CedarCrest 2014 CSAC W
4/16 Neumann 2014 CSAC L
4/22 StElizabeth 2014 NEAC W
4/26 Marywood 2014 CSAC L
Centenary 2013
3/2 MountSaintVincent 2013 Skyline W
3/5 OldWestbury 2013 Skyline W
3/9 Kean 2013 Skyline L
3/17 WorcesterState 2013 MASCAC L
3/20 Immaculata 2013 CSAC L
3/23 Neumann 2013 CSAC L
3/28 VirginiaWesleyan 2013 Old Dominion L
4/4 Rosemont 2013 CSAC W
4/6 Wesley 2013 Capital L
4/9 CedarCrest 2013 CSAC W
4/13 Cabrini 2013 CSAC L
4/16 GwyneddMercy 2013 CSAC W
4/18 Marywood 2013 CSAC L
4/20 NotreDameMD 2013 CSAC L
4/27 Marywood 2013 CSAC L
Centenary 2012
3/4 Canton 2012 Independent W
3/7 Cazenovia 2012 NEAC W
3/10 RutgersCamden 2012 Independent W
3/12 Wesley 2012 Capital W
3/19 CedarCrest 2012 CSAC W
3/21 Rosemont 2012 CSAC W
3/24 NotreDameMD 2012 CSAC W
3/27 Goucher 2012 Landmark L
3/31 Neumann 2012 CSAC W
4/5 Cabrini 2012 CSAC L
4/11 GwyneddMercy 2012 CSAC L
4/14 Immaculata 2012 CSAC W
4/21 Marywood 2012 CSAC L
4/28 Neumann 2012 CSAC W
5/2 Marywood 2012 CSAC L
Centenary 2011
3/8 StElizabeth 2011 NEAC W
3/12 StMarysMD 2011 Capital L
3/25 Rosemont 2011 CSAC W
3/30 Kean 2011 Skyline L
3/30 Neumann 2011 CSAC W
4/7 Marywood 2011 CSAC L
4/13 CedarCrest 2011 CSAC W
4/15 NotreDameMD 2011 CSAC W
4/16 RutgersCamden 2011 Independent W
4/19 Immaculata 2011 CSAC W
4/20 GwyneddMercy 2011 CSAC W
4/22 Farmingdale 2011 Skyline W
4/26 Cabrini 2011 CSAC L
4/30 Neumann 2011 CSAC L
Centenary 2010
3/11 LancasterBible 2010 Independent W
3/14 Medaille 2010 NEAC W
3/17 NoCarolinaWesleyan 2010 USA South Atl. W
3/24 Rosemont 2010 CSAC W
3/27 Neumann 2010 CSAC W
4/1 NotreDameMD 2010 CSAC W
4/3 Maritime 2010 Skyline W
4/6 Shenandoah 2010 USA South Atl. W
4/8 CedarCrest 2010 CSAC W
4/10 Immaculata 2010 CSAC W
4/14 Cabrini 2010 CSAC L
4/17 Marywood 2010 CSAC W
4/20 GwyneddMercy 2010 CSAC W
4/27 RutgersCamden 2010 Independent W
5/5 GwyneddMercy 2010 CSAC L
Centenary 2009
3/9 LancasterBible 2009 Independent W
3/11 Misericordia 2009 Middle Atlantic W
3/17 Shenandoah 2009 USA South Atl. W
3/20 NotreDameMD 2009 CSAC L
3/25 CedarCrest 2009 CSAC W
3/28 Neumann 2009 CSAC L
3/31 Immaculata 2009 CSAC W
4/4 Cabrini 2009 CSAC L
4/9 GwyneddMercy 2009 CSAC L
4/15 Marywood 2009 CSAC W
4/18 Farmingdale 2009 Skyline L
4/27 Ramapo 2009 Skyline W
Centenary 2008
3/10 Cazenovia 2008 Independent W
3/13 Neumann 2008 Penn. (PAC) L
3/16 NewEnglandCollege 2008 Comm. Coast W
3/27 Alvernia 2008 Penn. (PAC) W
3/29 Marywood 2008 Penn. (PAC) W
4/3 Moravian 2008 Landmark L
4/5 Immaculata 2008 Penn. (PAC) W
4/8 Cabrini 2008 Penn. (PAC) L
4/12 GwyneddMercy 2008 Penn. (PAC) L
4/14 CedarCrest 2008 Penn. (PAC) W
4/17 Eastern 2008 Penn. (PAC) L
4/19 NotreDameMD 2008 Penn. (PAC) L
4/21 Misericordia 2008 Penn. (PAC) W
4/26 NotreDameMD 2008 Penn. (PAC) L
Centenary 2007
3/12 CedarCrest 2007 Penn. (PAC) W
3/23 Immaculata 2007 Penn. (PAC) L
3/25 Rosemont 2007 Penn. (PAC) W
3/27 Wilkes 2007 Middle Atlantic W
3/31 MontclairState 2007 Skyline L
4/3 Farmingdale 2007 Skyline L
4/7 Manhattanville 2007 Skyline L
4/10 Kean 2007 Skyline L
4/14 Stevens 2007 Skyline L
4/17 Maritime 2007 Skyline W
4/22 Alvernia 2007 Penn. (PAC) L
4/23 MountSaintVincent 2007 Skyline L
4/26 Moravian 2007 Middle Atlantic W
4/28 Ramapo 2007 Independent W
Centenary 2006
3/7 Wilmington 2006 Independent L
3/9 FDUFlorham 2006 Middle Atlantic L
3/14 CedarCrest 2006 Penn. (PAC) W
3/17 Redlands 2006 Independent L
3/18 CastletonState 2006 NEWLA L
3/20 Bridgewater 2006 Old Dominion L
3/21 Hood 2006 Atlantic Womens L
3/30 Wilkes 2006 Middle Atlantic L
4/1 MontclairState 2006 Skyline L
4/4 Farmingdale 2006 Skyline L
4/11 Kean 2006 Skyline L
4/18 MountSaintVincent 2006 Skyline L
4/21 Manhattanville 2006 Skyline L
4/22 Stevens 2006 Skyline L
4/27 Moravian 2006 Middle Atlantic L
Centenary 2005
3/9 FDUFlorham 2005 Middle Atlantic L
3/20 Linfield 2005 Independent L
3/22 PugetSound 2005 Independent L
3/30 CedarCrest 2005 Penn. (PAC) L
4/5 MountSaintVincent 2005 Independent L
4/7 Kings 2005 Middle Atlantic L
4/9 Manhattanville 2005 Knickerbocker L
4/10 Stevens 2005 Knickerbocker L
4/13 Wilmington 2005 Independent L
4/21 MontclairState 2005 Knickerbocker L
4/23 Kean 2005 Knickerbocker L
4/25 Muhlenberg 2005 Centennial L
Centre 2017
2/17 Piedmont 2017 USA South Atl. W
2/18 Oglethorpe 2017 SAA W
2/25 BirminghamSouthern 2017 SAA W
2/26 BaldwinWallace 2017 Ohio L
3/1 Redlands 2017 SCIAC L
3/4 Berry 2017 SAA W
3/11 Augsburg 2017 Midwest W
3/14 Goucher 2017 Landmark W
3/17 Kalamazoo 2017 MIAA W
3/20 Calvin 2017 MIAA W
3/21 Clarkson 2017 Liberty League L
3/25 Millsaps 2017 SAA W
3/29 Hanover 2017 Ohio River W
4/2 Sewanee 2017 SAA L
4/8 Rhodes 2017 SAA L
4/15 Hendrix 2017 SAA W
4/21 BirminghamSouthern 2017 SAA W
4/23 Rhodes 2017 SAA L
Centre 2016
2/20 BirminghamSouthern 2016 SAA L
2/21 Huntingdon 2016 USA South Atl. W
2/26 Albion 2016 MIAA W
2/28 Berry 2016 SAA W
3/7 SienaHeights 2016 NAIA NWLL W
3/8 Hanover 2016 Ohio River W
3/12 Sewanee 2016 SAA W
3/15 MountStJoseph 2016 Ohio River W
3/19 Roanoke 2016 Old Dominion L
3/22 ConnecticutCollege 2016 NESCAC L
4/1 Meredith 2016 USA South Atl. L
4/3 Rhodes 2016 SAA W
4/9 Hendrix 2016 SAA
4/15 ThomasMore 2016 Ohio River
4/16 Oglethorpe 2016 SAA
4/23 SAATournament 2016
Centre 2014
2/22 BirminghamSouthern 2014 SAA W
3/1 Wooster 2014 North Coast W
3/5 Augustana 2014 Midwest L
3/7 TennesseeWesleyan 2014 NAIA NWLL W
3/11 MoBaptist 2014 NAIA NWLL W
3/13 Sewanee 2014 SAA W
3/15 OhioWesleyan 2014 North Coast W
3/22 Rhodes 2014 SAA W
3/23 Piedmont 2014 USA South Atl. W
3/26 Lynchburg 2014 Old Dominion W
3/29 Hendrix 2014 SAA W
3/30 Millsaps 2014 SAA W
4/5 Berry 2014 SAA W
4/9 Denison 2014 North Coast L
4/12 Oglethorpe 2014 SAA W
4/19 Oglethorpe 2014 SAA W
4/21 Transylvania 2014 Independent W
4/26 Berry 2014 SAA W
4/27 Sewanee 2014 SAA L
Centre 2013
2/23 Wittenberg 2013 North Coast L
2/24 OhioWesleyan 2013 North Coast W
3/2 Sewanee 2013 SAA L
3/3 Oglethorpe 2013 SAA W
3/8 BirminghamSouthern 2013 SAA W
3/10 Carthage 2013 Midwest W
3/18 Oswego 2013 SUNYAC L
3/19 Geneseo 2013 SUNYAC L
3/21 NewEnglandCollege 2013 NEAC East W
3/24 Shorter 2013 NAIA NWLL L
3/27 Transylvania 2013 Independent W
3/29 Millsaps 2013 SAA W
3/31 Wooster 2013 North Coast L
4/4 WilmingtonOH 2013 Independent W
4/13 Berry 2013 SAA
4/27 Millsaps 2013 SAA W
4/28 Sewanee 2013 SAA L
Centre 2012
2/25 TennesseeWesleyan 2012 NAIA NWLL W
2/26 Alma 2012 Independent W
2/27 Augustana 2012 Independent W
3/4 Denison 2012 North Coast L
3/7 Aquinas 2012 NAIA NWLL W
3/10 Shorter 2012 NAIA NWLL W
3/11 Millsaps 2012 SCAC W
3/17 Berry 2012 Independent W
3/19 Washington&Jefferson 2012 Independent L
3/20 MountStJoseph 2012 Midwest W
3/24 AgnesScott 2012 USA South Atl. W
3/25 BirminghamSouthern 2012 SCAC W
4/7 Wooster 2012 North Coast L
4/8 Kenyon 2012 North Coast W
4/14 Sewanee 2012 SCAC L
4/15 Dallas 2012 SCAC W
4/21 ColoradoCollege 2012 SCAC W
4/28 Sewanee 2012 SCAC L
Centre 2011
2/26 Berry 2011 Independent W
2/27 AgnesScott 2011 USA South Atl. W
3/4 MoBaptist 2011 NAIA NWLL W
3/6 Millsaps 2011 SCAC W
3/12 Millsaps 2011 SCAC W
3/13 Dallas 2011 Independent W
3/18 IndianaTech 2011 NAIA NWLL L
3/20 ConcordiaWisconsin 2011 Midwest W
3/22 Washington&Jefferson 2011 Independent L
3/23 Sewanee 2011 SCAC L
3/24 TennesseeWesleyan 2011 NAIA NWLL W
3/26 Berry 2011 Independent W
4/8 BirminghamSouthern 2011 SCAC W
4/10 Fontbonne 2011 Midwest W
4/16 FortLewis 2011 WILA L
4/17 ColoradoCollege 2011 SCAC L
4/23 ColoradoCollege 2011 SCAC L
Chapman 2017
2/18 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
2/26 Occidental 2017 SCIAC W
3/4 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
3/8 Whittier 2017 SCIAC W
3/12 NewEnglandCollege 2017 North Atlantic W
3/15 IllinoisWesleyan 2017 CCIW L
3/21 ColoradoCollege 2017 Independent L
3/22 Hope 2017 MIAA W
3/24 StLawrence 2017 Liberty League L
3/31 Linfield 2017 Northwest W
4/1 Redlands 2017 SCIAC W
4/8 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
4/12 Occidental 2017 SCIAC W
4/15 Redlands 2017 SCIAC W
4/19 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
4/22 Whittier 2017 SCIAC L
4/29 Occidental 2017 SCIAC W
5/6 ClaremontMuddScripps 2017 SCIAC L
Chapman 2016
2/20 Redlands 2016 SCIAC W
2/24 Whittier 2016 SCIAC W
2/27 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC L
3/2 Occidental 2016 SCIAC W
3/3 Otterbein 2016 Ohio W
3/8 Drew 2016 Landmark W
3/10 Gordon 2016 Comm. Coast W
3/16 ColoradoCollege 2016 Independent L
3/18 Southwestern 2016 Independent W
3/22 DePauw 2016 North Coast W
3/26 PomonaPitzer 2016 SCIAC W
4/2 Redlands 2016 SCIAC W
4/9 Whittier 2016 SCIAC
4/13 ClaremontMuddScripps 2016 SCIAC
4/16 Occidental 2016 SCIAC
4/20 PomonaPitzer 2016 SCIAC
Chapman 2015
2/21 Whittier 2015 SCIAC W
2/25 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
2/28 Occidental 2015 SCIAC L
3/4 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC L
3/7 Redlands 2015 SCIAC W
3/16 PlymouthState 2015 Little East W
3/18 Kean 2015 NJAC W
4/4 Redlands 2015 SCIAC W
4/8 Whittier 2015 SCIAC W
4/11 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
4/15 Occidental 2015 SCIAC L
4/18 ClaremontMuddScripps 2015 SCIAC W
4/22 Whittier 2015 SCIAC W
4/25 Occidental 2015 SCIAC L
Chapman 2013
2/9 PomonaPitzer 2013 SCIAC W
2/13 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
2/16 Redlands 2013 SCIAC L
2/20 Whittier 2013 SCIAC W
2/22 Morrisville 2013 NEAC West W
3/1 Occidental 2013 SCIAC L
3/3 Kings 2013 Freedom W
3/7 Berry 2013 SAA W
3/9 ColoradoCollege 2013 SCAC W
3/18 PugetSound 2013 Independent W
3/23 Fredonia 2013 SUNYAC L
3/25 Linfield 2013 Independent W
4/5 PomonaPitzer 2013 SCIAC W
4/10 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
4/13 Redlands 2013 SCIAC L
4/17 Whittier 2013 SCIAC W
4/20 Occidental 2013 SCIAC L
4/24 Whittier 2013 SCIAC W
4/27 Occidental 2013 SCIAC W
5/4 Redlands 2013 SCIAC L
Chestnut Hill 2007
3/8 Wilmington 2007 Independent L
3/10 Hood 2007 Atlantic Womens W
3/22 Arcadia 2007 Penn. (PAC) W
3/27 CedarCrest 2007 Penn. (PAC) W
3/31 Cazenovia 2007 Independent W
4/2 Neumann 2007 Penn. (PAC) L
4/5 York 2007 Capital L
4/9 GwyneddMercy 2007 Penn. (PAC) L
4/11 Immaculata 2007 Penn. (PAC) W
4/14 GeorgianCourt 2007 Independent L
4/16 Alvernia 2007 Penn. (PAC)
4/19 Misericordia 2007 Penn. (PAC) W
4/22 StThomasAquinas 2007 East Coast L
4/25 Philadelphia 2007 East Coast L
Chestnut Hill 2006
3/8 Hood 2006 Atlantic Womens L
3/19 Rosemont 2006 Penn. (PAC) L
3/21 Neumann 2006 Penn. (PAC) L
3/25 NotreDameMD 2006 Atlantic Womens L
3/27 CedarCrest 2006 Penn. (PAC) W
3/30 Kings 2006 Middle Atlantic L
4/1 Cazenovia 2006 Independent W
4/2 Wells 2006 Atlantic Womens W
4/4 York 2006 Capital L
4/7 StThomasAquinas 2006 NYCAC L
4/19 Immaculata 2006 Penn. (PAC) L
4/25 Misericordia 2006 Penn. (PAC) L
4/29 Hood 2006 Atlantic Womens W
4/30 NotreDameMD 2006 Atlantic Womens L
Chestnut Hill 2005
3/15 Muhlenberg 2005 Centennial L
3/17 Elms 2005 NEWLA L
3/19 CedarCrest 2005 Penn. (PAC) L
3/22 Kings 2005 Middle Atlantic L
3/31 GwyneddMercy 2005 Penn. (PAC) L
4/7 Misericordia 2005 Penn. (PAC) L
4/9 Hood 2005 Atlantic Womens L
4/10 MountSaintVincent 2005 Independent L
4/14 Immaculata 2005 Penn. (PAC) L
4/16 NotreDameMD 2005 Atlantic Womens L
4/17 Wells 2005 Atlantic Womens W
4/19 Rosemont 2005 Penn. (PAC) W
4/22 TrinityDC 2005 Atlantic Womens L
4/29 Wells 2005 Atlantic Womens W
4/30 NotreDameMD 2005 Atlantic Womens L
5/1 TrinityDC 2005 Atlantic Womens L
Christopher Newport 2017
2/22 Washington&Lee 2017 Old Dominion L
2/24 WashingtonCollege 2017 Centennial L
2/25 Haverford 2017 Centennial W
3/1 VirginiaWesleyan 2017 Old Dominion W
3/4 Roanoke 2017 Old Dominion W
3/8 CatholicDC 2017 Landmark L
3/14 RandolphMacon 2017 Old Dominion W
3/18 Marymount 2017 Capital W
3/19 Stevens 2017 Empire Eight W
3/23 SouthernVirginia 2017 Capital W
3/25 Shenandoah 2017 Old Dominion W
3/29 MaryWashington 2017 Capital L
4/1 FrostburgState 2017 Capital W
4/5 Salisbury 2017 Capital L
4/8 Wesley 2017 Capital W
4/12 StMarysMD 2017 Capital L
4/15 York 2017 Capital L
4/18 StMarysMD 2017 Capital W
4/22 York 2017 Capital L
Christopher Newport 2016
2/20 Shenandoah 2016 Old Dominion W
2/27 WashingtonCollege 2016 Centennial L
3/3 CatholicDC 2016 Landmark W
3/5 LebanonValley 2016 Commonwealth W
3/9 VirginiaWesleyan 2016 Old Dominion W
3/12 Wesley 2016 Capital W
3/16 RandolphMacon 2016 Old Dominion W
3/19 StMarysMD 2016 Capital W
3/26 FrostburgState 2016 Capital W
3/30 SouthernVirginia 2016 Capital W
4/1 Roanoke 2016 Old Dominion W
4/5 Salisbury 2016 Capital
4/9 Marymount 2016 Capital
4/13 MaryWashington 2016 Capital
4/16 York 2016 Capital
4/20 CACTournament 2016
Christopher Newport 2015
2/14 Washington&Lee 2015 Old Dominion L
2/25 Bridgewater 2015 Old Dominion W
2/28 RandolphMacon 2015 Old Dominion L
3/3 Roanoke 2015 Old Dominion W
3/5 StJohnFisher 2015 Empire Eight L
3/11 VirginiaWesleyan 2015 Old Dominion W
3/14 Wesley 2015 Capital W
3/19 McDaniel 2015 Centennial L
3/21 StMarysMD 2015 Capital L
3/28 FrostburgState 2015 Capital W
4/1 MaryWashington 2015 Capital W
4/4 Lynchburg 2015 Old Dominion W
4/7 Salisbury 2015 Capital L
4/11 Marymount 2015 Capital W
4/15 SouthernVirginia 2015 Capital W
4/18 York 2015 Capital L
4/21 MaryWashington 2015 Capital L
Christopher Newport 2014
2/16 Washington&Lee 2014 Old Dominion L
2/22 Roanoke 2014 Old Dominion L
3/1 RandolphMacon 2014 Old Dominion W
3/5 Redlands 2014 SCIAC W
3/12 VirginiaWesleyan 2014 Old Dominion W
3/15 Wesley 2014 Capital W
3/16 WashingtonCollege 2014 Centennial L
3/19 Bridgewater 2014 Old Dominion W
3/22 StMarysMD 2014 Capital L
3/29 FrostburgState 2014 Capital W
4/2 MaryWashington 2014 Capital L
4/5 Lynchburg 2014 Old Dominion W
4/8 Salisbury 2014 Capital L
4/12 Marymount 2014 Capital W
4/16 SouthernVirginia 2014 Capital W
4/19 York 2014 Capital L
4/22 StMarysMD 2014 Capital W
4/27 Salisbury 2014 Capital L
Christopher Newport 2013
2/16 MaryWashington 2013 Capital L
2/23 Washington&Lee 2013 Old Dominion W
2/27 StMarysMD 2013 Capital W
3/2 Lynchburg 2013 Old Dominion W
3/6 AgnesScott 2013 USA South Atl. W
3/8 Adrian 2013 MIAA W
3/13 VirginiaWesleyan 2013 Old Dominion W
3/16 Ferrum 2013 USA South Atl. W
3/17 Greensboro 2013 USA South Atl. W
3/23 Methodist 2013 USA South Atl. W
3/24 Meredith 2013 USA South Atl. W
3/29 LaGrange 2013 USA South Atl. W
3/30 Piedmont 2013 USA South Atl. W
4/3 NoCarolinaWesleyan 2013 USA South Atl. W
4/6 Roanoke 2013 Old Dominion W
4/12 Piedmont 2013 USA South Atl. W
4/13 Greensboro 2013 USA South Atl. W
4/20 RandolphMacon 2013 Old Dominion W
4/21 Salisbury 2013 Capital L
5/8 Sewanee 2013 SAA W
5/11 Salisbury 2013 Capital L
Christopher Newport 2012
2/20 Washington&Lee 2012 Old Dominion L
2/23 StMarysMD 2012 Capital W
3/3 NoCarolinaWesleyan 2012 USA South Atl. W
3/7 VirginiaWesleyan 2012 Old Dominion W
3/10 Greensboro 2012 USA South Atl. W
3/14 AgnesScott 2012 USA South Atl. W
3/17 Ferrum 2012 USA South Atl. W
3/21 Lynchburg 2012 Old Dominion W
3/24 Methodist 2012 USA South Atl. W
3/25 Guilford 2012 Old Dominion W
3/30 LaGrange 2012 USA South Atl. W
4/7 Shenandoah 2012 USA South Atl. W
4/13 Ferrum 2012 USA South Atl. W
4/14 Shenandoah 2012 USA South Atl. W
4/17 RandolphMacon 2012 Old Dominion W
4/19 MaryWashington 2012 Capital L
4/22 Roanoke 2012 Old Dominion W
5/5 Salisbury 2012 Capital L
5/9 CatholicDC 2012 Landmark L
Christopher Newport 2010
2/20 Salisbury 2010 Capital L
2/23 Oneonta 2010 SUNYAC L
3/6 NoCarolinaWesleyan 2010 USA South Atl. W
3/13 Greensboro 2010 USA South Atl. W
3/14 Guilford 2010 Old Dominion W
3/20 Ferrum 2010 USA South Atl. W
3/24 Lynchburg 2010 Old Dominion L
3/27 Methodist 2010 USA South Atl. W
3/31 VirginiaWesleyan 2010 Old Dominion W
4/3 AgnesScott 2010 USA South Atl. W
4/7 MaryWashington 2010 Capital L
4/10 Shenandoah 2010 USA South Atl. W
4/16 Ferrum 2010 USA South Atl. W
4/17 Greensboro 2010 USA South Atl. W
4/20 Roanoke 2010 Old Dominion W
5/1 StMarysMD 2010 Capital L
5/5 StMarysMD 2010 Capital W
5/8 Washington&Lee 2010 Old Dominion L
5/12 CatholicDC 2010 Landmark L
Christopher Newport 2009
2/18 Salisbury 2009 Capital L
3/1 Guilford 2009 Old Dominion W
3/7 Greensboro 2009 USA South Atl. W
3/10 Cortland 2009 SUNYAC L
3/17 Nazareth 2009 Empire Eight W
3/21 Ferrum 2009 USA South Atl. W
3/26 Lynchburg 2009 Old Dominion W
3/28 Shenandoah 2009 USA South Atl. W
3/30 RandolphMacon 2009 Old Dominion W
4/1 VirginiaWesleyan 2009 Old Dominion W
4/4 Methodist 2009 USA South Atl. W
4/8 MaryWashington 2009 Capital L
4/11 Roanoke 2009 Old Dominion L
4/15 StMarysMD 2009 Capital L
4/17 Shenandoah 2009 USA South Atl. W
4/18 Greensboro 2009 USA South Atl. W
4/25 Sewanee 2009 Independent W
4/26 BirminghamSouthern 2009 Independent W
5/2 Washington&Lee 2009 Old Dominion L
5/6 MaryWashington 2009 Capital L
Christopher Newport 2008
2/19 Salisbury 2008 Capital L
2/23 Greensboro 2008 USA South Atl. W
2/24 Guilford 2008 Old Dominion W
3/2 Washington&Lee 2008 Old Dominion L
3/16 Shenandoah 2008 USA South Atl. W
3/18 Medaille 2008 Independent W
3/24 BuffaloState 2008 SUNYAC W
3/26 VirginiaWesleyan 2008 Old Dominion L
3/29 CatholicDC 2008 Landmark L
3/30 Ferrum 2008 USA South Atl. W
4/3 RandolphMacon 2008 Old Dominion W
4/5 MaryWashington 2008 Capital L
4/6 Roanoke 2008 Old Dominion W
4/12 Methodist 2008 USA South Atl. W
4/13 Lynchburg 2008 Old Dominion W
4/18 Ferrum 2008 USA South Atl. W
4/19 Greensboro 2008 USA South Atl. W
4/26 Sewanee 2008 Independent W
5/7 CatholicDC 2008 Landmark L
Christopher Newport 2007
2/22 Salisbury 2007 Capital L
2/24 Ferrum 2007 USA South Atl. W
2/28 NoCarolinaWesleyan 2007 USA South Atl. W
3/4 SweetBriar 2007 Old Dominion W
3/7 MaryWashington 2007 Capital L
3/11 Shenandoah 2007 USA South Atl. W
3/15 RandolphMacon 2007 Old Dominion L
3/17 Averett 2007 USA South Atl. W
3/18 Guilford 2007 Old Dominion W
3/24 Greensboro 2007 USA South Atl. W
3/25 CatholicDC 2007 Capital L
3/31 Methodist 2007 USA South Atl. W
4/3 VirginiaWesleyan 2007 Old Dominion W
4/14 Shenandoah 2007 USA South Atl. W
4/21 Lynchburg 2007 Old Dominion W
4/28 FrostburgState 2007 Independent W
5/9 Roanoke 2007 Old Dominion L
Christopher Newport 2006
2/21 NorthCarolinaWesleyan 2006 USA South Atl. W
2/25 Ferrum 2006 USA South Atl. W
2/26 Salisbury 2006 Capital L
2/28 RandolphMacon 2006 Old Dominion W
3/11 Shenandoah 2006 USA South Atl. W
3/12 CatholicDC 2006 Capital L
3/18 Averett 2006 USA South Atl. W
3/19 Lynchburg 2006 Old Dominion L
3/22 VirginiaWesleyan 2006 Old Dominion L
3/25 Methodist 2006 USA South Atl. W
4/1 Greensboro 2006 USA South Atl. L
4/2 Guilford 2006 Old Dominion W
4/5 MaryWashington 2006 Capital L
4/7 SweetBriar 2006 Old Dominion W
4/14 Methodist 2006 USA South Atl. W
4/15 Greensboro 2006 USA South Atl. W
4/19 Marymount 2006 Capital W
4/22 Roanoke 2006 Old Dominion L
5/10 Washington&Lee 2006 Old Dominion L
Christopher Newport 2005
2/23 RandolphMacon 2005 Old Dominion L
2/27 SweetBriar 2005 Old Dominion L
3/5 Greensboro 2005 USA South Atl. W
3/6 Bridgewater 2005 Old Dominion W
3/9 Salisbury 2005 Capital L
3/12 Roanoke 2005 Old Dominion L
3/13 CatholicDC 2005 Capital L
3/15 Lynchburg 2005 Old Dominion L
3/19 Ferrum 2005 USA South Atl. W
3/20 Methodist 2005 USA South Atl. W
3/23 VirginiaWesleyan 2005 Old Dominion L
4/2 Averett 2005 USA South Atl. W
4/3 Marymount 2005 Capital W
4/7 Shenandoah 2005 USA South Atl. W
4/9 MaryWashington 2005 Capital L
4/16 Shenandoah 2005 USA South Atl. L
Claremont-Mudd-Scrip 2017
2/21 Redlands 2017 SCIAC W
2/25 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
3/1 Whittier 2017 SCIAC W
3/4 Chapman 2017 SCIAC W
3/15 Tufts 2017 NESCAC L
3/16 ConnecticutCollege 2017 NESCAC W
3/17 Amherst 2017 NESCAC W
3/25 Occidental 2017 SCIAC W
3/27 Linfield 2017 Northwest W
4/1 ColoradoCollege 2017 Independent W
4/8 Redlands 2017 SCIAC W
4/12 PomonaPitzer 2017 SCIAC W
4/15 Whittier 2017 SCIAC W
4/19 Chapman 2017 SCIAC W
4/22 Occidental 2017 SCIAC W
4/29 Redlands 2017 SCIAC W
5/6 Chapman 2017 SCIAC W
5/14 ColoradoCollege 2017 Independent L
Claremont-Mudd-Scripps 2016
2/24 PomonaPitzer 2016 SCIAC L
2/27 Chapman 2016 SCIAC W
3/2 Whittier 2016 SCIAC W
3/5 Redlands 2016 SCIAC W
3/8 Aurora 2016 Midwest W
3/11 MontclairState 2016 NJAC L
3/14 Whitman 2016 Northwest W
3/17 PugetSound 2016 Northwest W
3/19 ColoradoCollege 2016 Independent W
3/20 Kalamazoo 2016 MIAA W
4/6 Occidental 2016 SCIAC
4/9 PomonaPitzer 2016 SCIAC
4/13 Chapman 2016 SCIAC
4/16 Whittier 2016 SCIAC
4/20 Redlands 2016 SCIAC
4/23 Occidental 2016 SCIAC
Claremont-Mudd-Scripps 2015
2/18 Occidental 2015 SCIAC W
2/22 ColoradoCollege 2015 Independent W
2/25 Whittier 2015 SCIAC W
2/28 PomonaPitzer 2015 SCIAC W
3/4 Chapman 2015 SCIAC W
3/15 NewPaltz 2015 SUNYAC W
3/16 Kean 2015 NJAC W
3/18 PlymouthState 2015 Little East L
3/21 Redlands 2015 SCIAC L
4/2 Occidental 2015 SCIAC L
4/8 Redlands 2015 SCIAC L
4/11 Whittier 2015 SCIAC W
4/15 PomonaPitzer 2015 SCIAC L
4/18 Chapman 2015 SCIAC L
4/22 Redlands 2015 SCIAC L
Claremont-Mudd-Scripps 2014
2/8 Redlands 2014 SCIAC L
2/12 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
2/15 Whittier 2014 SCIAC W
2/26 Occidental 2014 SCIAC L
3/1 Chapman 2014 SCIAC W
3/9 Stevens 2014 Empire Eight W
3/17 PugetSound 2014 Independent W
3/19 GeorgeFox 2014 Independent W
3/20 Linfield 2014 Independent W
3/24 PacificOR 2014 Independent W
3/26 DePauw 2014 North Coast W
3/29 Southwestern 2014 Independent W
4/5 PomonaPitzer 2014 SCIAC L
4/9 Redlands 2014 SCIAC L
4/12 Occidental 2014 SCIAC L
4/16 Whittier 2014 SCIAC L
4/19 Chapman 2014 SCIAC L
4/23 Chapman 2014 SCIAC L
Claremont-Mudd-Scripps 2013
2/9 Occidental 2013 SCIAC W
2/13 Chapman 2013 SCIAC L
2/16 Whittier 2013 SCIAC W
2/20 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
2/24 Redlands 2013 SCIAC L
3/3 Susquehanna 2013 Landmark L
3/10 ColoradoCollege 2013 SCAC W
3/13 Stevenson 2013 Commonwealth L
3/18 Washington&Jefferson 2013 Independent W
3/19 BirminghamSouthern 2013 SAA W
3/21 Clarkson 2013 Liberty League L
3/29 Oberlin 2013 North Coast W
4/3 Redlands 2013 SCIAC L
4/6 Occidental 2013 SCIAC L
4/10 Chapman 2013 SCIAC L
4/13 Whittier 2013 SCIAC W
4/17 PomonaPitzer 2013 SCIAC W
4/24 PomonaPitzer 2013 SCIAC L
Claremont-Mudd-Scripps 2012
2/11 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
2/15 Whittier 2012 SCIAC W
2/18 Redlands 2012 SCIAC L
2/22 Occidental 2012 SCIAC L
2/26 Adrian 2012 Midwest L
3/9 FortLewis 2012 WILA W
3/12 Skidmore 2012 Liberty League L
3/13 Fredonia 2012 SUNYAC L
3/15 Brockport 2012 SUNYAC L
3/20 Allegheny 2012 North Coast L
3/26 MIT 2012 NEWMAC W
4/7 PomonaPitzer 2012 SCIAC W
4/11 Whittier 2012 SCIAC W
4/14 Redlands 2012 SCIAC L
4/18 Occidental 2012 SCIAC L
4/28 Occidental 2012 SCIAC L
Claremont-Mudd-Scripps 2011
2/23 Occidental 2011 SCIAC W
2/24 Bates 2011 NESCAC W
3/2 StJohnFisher 2011 Empire Eight W
3/12 PugetSound 2011 Independent W
3/15 Stevens 2011 Empire Eight L
3/16 Berry 2011 Independent W
3/17 Springfield 2011 NEWMAC L
3/23 Whittier 2011 SCIAC W
3/24 BuffaloState 2011 SUNYAC W
3/30 Redlands 2011 SCIAC W
4/2 Occidental 2011 SCIAC W
4/4 PomonaPitzer 2011 SCIAC W
4/9 Redlands 2011 SCIAC W
4/16 Whittier 2011 SCIAC W
4/20 PomonaPitzer 2011 SCIAC W
4/30 Occidental 2011 SCIAC W
5/1 PomonaPitzer 2011 SCIAC W
5/11 Redlands 2011 SCIAC W
5/14 Gettysburg 2011 Centennial L
Claremont-Mudd-Scripps 2010
2/24 Whittier 2010 SCIAC W
2/27 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
3/6 Whittier 2010 SCIAC W
3/8 OhioWesleyan 2010 North Coast W
3/12 Sewanee 2010 Independent W
3/15 Stevenson 2010 Capital L
3/16 Norwich 2010 Great Northeast W
3/18 Babson 2010 NEWMAC L
3/24 Redlands 2010 SCIAC W
3/27 PacificOR 2010 Independent W
4/6 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
4/10 Occidental 2010 SCIAC W
4/14 Redlands 2010 SCIAC W
4/21 Occidental 2010 SCIAC W
5/1 PomonaPitzer 2010 SCIAC W
5/2 Redlands 2010 SCIAC W
5/5 Adrian 2010 Independent W
5/12 Endicott 2010 Comm. Coast W
5/15 CollegeofNewJersey 2010 Independent L
Claremont-Mudd-Scripps 2009
2/28 PomonaPitzer 2009 Independent W
3/2 Whittier 2009 Independent W
3/11 Redlands 2009 Independent W
3/13 ColoradoCollege 2009 Independent W
3/18 ConnecticutCollege 2009 NESCAC L
4/3 PugetSound 2009 Independent W
4/5 Linfield 2009 Independent W
4/13 Whittier 2009 Independent W
4/17 Denison 2009 North Coast W
4/18 OhioWesleyan 2009 North Coast W
4/19 Oberlin 2009 North Coast W
4/22 PomonaPitzer 2009 Independent W
4/30 Redlands 2009 Independent W
5/6 Cortland 2009 SUNYAC L
Claremont-Mudd-Scripps 2008
2/27 Whittier 2008 Independent W
3/1 Dallas 2008 Independent W
3/10 Ursinus 2008 Centennial W
3/12 Denison 2008 North Coast W
3/17 Amherst 2008 NESCAC L
3/20 Brockport 2008 SUNYAC L
3/21 Smith 2008 NEWMAC W
3/23 PugetSound 2008 Independent W
4/2 Redlands 2008 Independent W
4/9 PomonaPitzer 2008 Independent W
4/14 Whittier 2008 Independent W
4/26 PomonaPitzer 2008 Independent W
5/3 Redlands 2008 Independent W
5/7 OhioWesleyan 2008 North Coast W
5/10 CollegeofNewJersey 2008 Independent L
2/1 ColoradoCollege 2008 Independent W
Claremont-Mudd-Scripps 2007
2/21 Whittier 2007 Independent W
2/24 PomonaPitzer 2007 Independent W
3/16 PugetSound 2007 Independent W
3/21 MassDartmouth 2007 Little East W
3/28 Whittier 2007 Independent W
3/31 Redlands 2007 Independent W
4/6 Linfield 2007 Independent W
4/7 PacificOR 2007 Independent W
4/8 PugetSound 2007 Independent W
4/13 PomonaPitzer 2007 Independent W
4/21 Dallas 2007 Independent W
4/23 Redlands 2007 Independent W
4/27 Denison 2007 North Coast W
4/28 OhioWesleyan 2007 North Coast W
4/29 Oberlin 2007 North Coast W
5/5 ColoradoCollege 2007 Independent L
5/9 ColoradoCollege 2007 Independent L
Claremont-Mudd-Scripps 2006
2/25 Whittier 2006 Independent W
3/1 CatholicDC 2006 Capital L
3/3 Lycoming 2006 Middle Atlantic W
3/9 Kenyon 2006 North Coast W
3/14 Denison 2006 North Coast W
3/15 Gettysburg 2006 Centennial L
3/16 Wheaton 2006 NEWMAC W
3/18 OhioWesleyan 2006 North Coast L
3/22 Redlands 2006 Independent W
3/26 ColoradoCollege 2006 Independent L
3/27 Colby 2006 NESCAC L
3/31 Oberlin 2006 North Coast W
4/9 PugetSound 2006 Independent W
4/11 Redlands 2006 Independent W
4/22 Whittier 2006 Independent W
Claremont-Mudd-Scripps 2005
2/23 Bates 2005 NESCAC W
2/28 StJohnFisher 2005 Empire Eight L
3/9 Whittier 2005 Independent W
3/11 Redlands 2005 Independent W
3/13 SNewHampshire 2005 Northeast 10 W
3/15 Bryant 2005 Northeast 10 L
3/17 Wheaton 2005 NEWMAC L
3/20 PugetSound 2005 Independent W
3/24 ColoradoCollege 2005 Independent L
3/31 Oberlin 2005 North Coast W
4/9 Linfield 2005 Independent W
4/10 PugetSound 2005 Independent W
4/16 Redlands 2005 Independent W
4/20 Whittier 2005 Independent W
4/29 Linfield 2005 Independent W
4/30 Whittier 2005 Independent W
5/1 Redlands 2005 Independent W
5/1 PugetSound 2005 Independent W
Clarkson 2017
3/1 Potsdam 2017 SUNYAC W
3/5 Cortland 2017 SUNYAC L
3/7 Oswego 2017 SUNYAC W
3/10 Utica 2017 Empire Eight W
3/20 FrostburgState 2017 Capital W
3/21 Centre 2017 SAA W
3/23 Calvin 2017 MIAA W
3/29 Canton 2017 Independent W
4/1 StLawrence 2017 Liberty League W
4/7 Skidmore 2017 Liberty League W
4/8 Rensselaer 2017 Liberty League L
4/14 Rochester 2017 Liberty League L
4/15 RIT 2017 Liberty League L
4/21 Union 2017 Liberty League L
4/22 WilliamSmith 2017 Liberty League L
4/28 Vassar 2017 Liberty League L
4/29 Bard 2017 Liberty League W
Clarkson 2016
3/3 Potsdam 2016 SUNYAC
3/5 Cortland 2016 SUNYAC L
3/9 Oswego 2016 SUNYAC W
3/12 Utica 2016 Empire Eight W
3/15 BirminghamSouthern 2016 SAA W
3/17 Rhodes 2016 SAA W
3/23 Canton 2016 Independent W
3/26 Morrisville 2016 NEAC W
4/1 RIT 2016 Liberty League W
4/2 Rochester 2016 Liberty League W
4/8 WilliamSmith 2016 Liberty League
4/9 Union 2016 Liberty League
4/15 Bard 2016 Liberty League
4/16 Vassar 2016 Liberty League
4/22 Rensselaer 2016 Liberty League
4/23 Skidmore 2016 Liberty League
4/30 StLawrence 2016 Liberty League
Clarkson 2015
3/4 Utica 2015 Empire Eight L
3/7 Morrisville 2015 NEAC W
3/10 Oswego 2015 SUNYAC W
3/12 Potsdam 2015 SUNYAC W
3/17 Stevenson 2015 Commonwealth W
3/18 ConcordiaWisconsin 2015 Midwest W
3/27 RIT 2015 Liberty League L
3/28 Rochester 2015 Liberty League W
4/1 StLawrence 2015 Liberty League W
4/7 Canton 2015 Independent L
4/10 Rensselaer 2015 Liberty League L
4/11 Skidmore 2015 Liberty League L
4/17 WilliamSmith 2015 Liberty League L
4/18 Union 2015 Liberty League L
4/24 Bard 2015 Liberty League W
4/25 Vassar 2015 Liberty League L
Clarkson 2014
3/7 Potsdam 2014 SUNYAC L
3/8 Keuka 2014 NEAC W
3/11 Utica 2014 Empire Eight L
3/17 MountHolyoke 2014 NEWMAC L
3/18 MassDartmouth 2014 Little East W
3/20 SaintJoseph 2014 Great Northeast W
3/28 Union 2014 Liberty League L
3/29 WilliamSmith 2014 Liberty League L
4/4 Rochester 2014 Liberty League L
4/5 RIT 2014 Liberty League W
4/8 Canton 2014 Independent L
4/11 Oswego 2014 SUNYAC L
4/16 StLawrence 2014 Liberty League L
4/18 Vassar 2014 Liberty League L
4/19 Bard 2014 Liberty League W
4/25 Skidmore 2014 Liberty League L
4/26 Rensselaer 2014 Liberty League L
Clarkson 2013
3/6 Potsdam 2013 SUNYAC W
3/15 Utica 2013 Empire Eight W
3/17 Keuka 2013 NEAC West W
3/20 Washington&Jefferson 2013 Independent W
3/21 ClaremontMuddScripps 2013 SCIAC W
3/29 Skidmore 2013 Liberty League W
3/30 Rensselaer 2013 Liberty League L
4/2 StLawrence 2013 Liberty League L
4/5 Vassar 2013 Liberty League W
4/6 Bard 2013 Liberty League W
4/12 Union 2013 Liberty League L
4/13 WilliamSmith 2013 Liberty League L
4/16 Canton 2013 Independent W
4/18 Oswego 2013 SUNYAC W
4/26 Rochester 2013 Liberty League W
4/27 RIT 2013 Liberty League L
Clarkson 2012
3/8 Potsdam 2012 SUNYAC L
3/19 Ramapo 2012 Skyline W
3/21 EasternConnecticut 2012 Little East L
3/24 Utica 2012 Empire Eight W
3/27 Oswego 2012 SUNYAC W
4/6 Rensselaer 2012 Liberty League L
4/7 Skidmore 2012 Liberty League L
4/10 StLawrence 2012 Liberty League L
4/13 RIT 2012 Liberty League L
4/14 Rochester 2012 Liberty League W
4/17 Canton 2012 Independent W
4/20 WilliamSmith 2012 Liberty League L
4/21 Union 2012 Liberty League L
4/27 Bard 2012 Liberty League W
4/28 Vassar 2012 Liberty League W
Clarkson 2011
3/14 Kean 2011 Skyline W
3/25 Potsdam 2011 SUNYAC L
3/26 Utica 2011 Empire Eight L
3/29 Oswego 2011 SUNYAC L
4/1 Rochester 2011 Liberty League L
4/2 WilliamSmith 2011 Liberty League L
4/8 Skidmore 2011 Liberty League L
4/9 Union 2011 Liberty League L
4/12 StLawrence 2011 Liberty League L
4/16 Hamilton 2011 Liberty League L
4/22 Vassar 2011 Liberty League L
4/23 Rensselaer 2011 Liberty League L
Clarkson 2010
3/15 KeeneState 2010 Little East W
3/16 Fredonia 2010 SUNYAC W
3/20 Potsdam 2010 SUNYAC W
3/21 Elmira 2010 Empire Eight W
3/27 Utica 2010 Empire Eight L
3/30 Oswego 2010 SUNYAC W
4/3 Rochester 2010 Liberty League L
4/9 WilliamSmith 2010 Liberty League L
4/10 Hamilton 2010 Liberty League L
4/13 Morrisville 2010 SUNYAC W
4/16 Vassar 2010 Liberty League L
4/17 Rensselaer 2010 Liberty League L
4/20 StLawrence 2010 Liberty League L
4/23 Union 2010 Liberty League L
4/24 Skidmore 2010 Liberty League L
Clarkson 2009
3/7 Potsdam 2009 SUNYAC L
3/17 Smith 2009 NEWMAC W
3/19 MassDartmouth 2009 Little East W
3/22 Elmira 2009 Empire Eight W
3/25 Utica 2009 Empire Eight L
3/27 Rochester 2009 Liberty League L
3/31 Oswego 2009 SUNYAC L
4/3 Hamilton 2009 Liberty League L
4/4 WilliamSmith 2009 Liberty League L
4/10 Rensselaer 2009 Liberty League L
4/11 Vassar 2009 Liberty League L
4/17 Skidmore 2009 Liberty League W
4/18 Union 2009 Liberty League L
4/21 StLawrence 2009 Liberty League L
Clarkson 2008
3/18 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
3/20 Geneseo 2008 SUNYAC L
3/23 Elmira 2008 Empire Eight L
3/28 Union 2008 Liberty League L
3/29 Skidmore 2008 Liberty League W
4/4 Rochester 2008 Liberty League L
4/5 Hamilton 2008 Liberty League L
4/11 WilliamSmith 2008 Liberty League L
4/13 Oswego 2008 SUNYAC W
4/15 StLawrence 2008 Liberty League L
4/18 Vassar 2008 Liberty League L
4/19 Rensselaer 2008 Liberty League L
4/23 Utica 2008 Empire Eight L
4/27 Potsdam 2008 SUNYAC L
Clarkson 2007
3/9 RochesterInstofTech 2007 Empire Eight L
3/10 Elmira 2007 Empire Eight L
3/20 FranklinPierce 2007 Northeast 10 W
3/21 Fredonia 2007 SUNYAC W
3/23 Skidmore 2007 Liberty League W
3/24 Union 2007 Liberty League L
3/30 Hamilton 2007 Liberty League L
3/31 Rochester 2007 Liberty League L
4/3 StLawrence 2007 Liberty League L
4/6 WilliamSmith 2007 Liberty League L
4/10 Morrisville 2007 Independent W
4/13 Rensselaer 2007 Liberty League L
4/14 Vassar 2007 Liberty League L
4/27 Utica 2007 Empire Eight W
4/29 Potsdam 2007 SUNYAC W
Clarkson 2006
3/13 FDUFlorham 2006 Middle Atlantic L
3/15 ColbySawyer 2006 Comm. Coast W
3/17 Oswego 2006 SUNYAC W
3/24 Rochester 2006 Liberty League L
3/25 WilliamSmith 2006 Liberty League L
3/28 Potsdam 2006 SUNYAC W
3/31 Union 2006 Liberty League L
4/1 Skidmore 2006 Liberty League L
4/8 Hamilton 2006 Liberty League L
4/11 Cazenovia 2006 Independent W
4/14 Vassar 2006 Liberty League L
4/15 Rensselaer 2006 Liberty League L
4/19 Utica 2006 Empire Eight L
4/22 StLawrence 2006 Liberty League L
4/29 Elmira 2006 Empire Eight L
4/30 RochesterInstofTech 2006 Empire Eight L
Clarkson 2005
3/15 FDUFlorham 2005 Middle Atlantic L
3/16 ColbySawyer 2005 Comm. Coast L
3/18 Oswego 2005 SUNYAC L
3/25 WilliamSmith 2005 Liberty League L
3/26 Rochester 2005 Liberty League L
3/30 Utica 2005 Empire Eight L
4/1 Skidmore 2005 Liberty League L
4/2 Union 2005 Liberty League L
4/5 StLawrence 2005 Liberty League L
4/8 Hamilton 2005 Liberty League L
4/12 Cazenovia 2005 Independent W
4/15 Rensselaer 2005 Liberty League L
4/16 Vassar 2005 Liberty League L
4/19 Potsdam 2005 SUNYAC W
4/23 Elmira 2005 Empire Eight W
Coast Guard 2017
2/25 EasternConnecticut 2017 Little East L
2/28 SalveRegina 2017 Comm. Coast L
3/4 Stockton 2017 NJAC L
3/7 VirginiaWesleyan 2017 Old Dominion W
3/18 MerchantMarine 2017 Skyline L
3/19 RhodeIslandCollege 2017 Little East W
3/23 MIT 2017 NEWMAC L
3/25 WesternConnecticut 2017 Little East L
3/29 MassMaritime 2017 MASCAC W
4/1 Wheaton 2017 NEWMAC L
4/5 Springfield 2017 NEWMAC L
4/8 Emerson 2017 NEWMAC L
4/12 MountHolyoke 2017 NEWMAC L
4/15 Wellesley 2017 NEWMAC L
4/19 Babson 2017 NEWMAC L
4/22 Smith 2017 NEWMAC L
Coast Guard 2016
2/27 EasternConnecticut 2016 Little East L
3/5 Stockton 2016 NJAC L
3/7 ColoradoCollege 2016 Independent L
3/9 Messiah 2016 Commonwealth L
3/12 RhodeIslandCollege 2016 Little East W
3/16 MassMaritime 2016 MASCAC L
3/19 Maritime 2016 Skyline W
3/30 MIT 2016 NEWMAC L
4/2 Wheaton 2016 NEWMAC L
4/6 Springfield 2016 NEWMAC
4/9 Emerson 2016 NEWMAC
4/13 MountHolyoke 2016 NEWMAC
4/16 Wellesley 2016 NEWMAC
4/20 Babson 2016 NEWMAC
4/23 Smith 2016 NEWMAC
4/26 MerchantMarine 2016 Landmark
4/30 NEWMACTournament 2016
Coast Guard 2015
2/28 EasternConnecticut 2015 Little East L
3/7 Maritime 2015 Skyline W
3/9 Stockton 2015 NJAC L
3/11 Guilford 2015 Old Dominion L
3/14 RhodeIslandCollege 2015 Little East W
3/17 MIT 2015 NEWMAC L
3/19 MassMaritime 2015 MASCAC W
3/28 Wheaton 2015 NEWMAC L
4/1 Springfield 2015 NEWMAC L
4/4 Emerson 2015 NEWMAC L
4/8 MountHolyoke 2015 NEWMAC L
4/11 Wellesley 2015 NEWMAC L
4/15 Babson 2015 NEWMAC L
4/18 Smith 2015 NEWMAC L
4/21 MerchantMarine 2015 Landmark W
Colby 2017
3/5 Hamilton 2017 NESCAC L
3/7 Endicott 2017 Comm. Coast W
3/10 TrinityCT 2017 NESCAC L
3/18 Tufts 2017 NESCAC W
3/21 Salisbury 2017 Capital L
3/25 ConnecticutCollege 2017 NESCAC W
3/31 Wellesley 2017 NEWMAC W
4/2 WesleyanCT 2017 NESCAC W
4/5 UofNewEngland 2017 Comm. Coast W
4/8 Amherst 2017 NESCAC W
4/12 Bowdoin 2017 NESCAC W
4/15 Williams 2017 NESCAC W
4/20 ColoradoCollege 2017 Independent W
4/22 Middlebury 2017 NESCAC W
4/26 Bates 2017 NESCAC W
4/29 WesleyanCT 2017 NESCAC W
5/6 Middlebury 2017 NESCAC W
5/7 TrinityCT 2017 NESCAC W
5/14 Middlebury 2017 NESCAC L
Colby 2016
3/5 Hamilton 2016 NESCAC W
3/12 TrinityCT 2016 NESCAC L
3/18 Tufts 2016 NESCAC W
3/21 Union 2016 Liberty League W
3/24 ConnecticutCollege 2016 NESCAC W
3/29 Husson 2016 North Atlantic W
4/2 WesleyanCT 2016 NESCAC W
4/3 Wellesley 2016 NEWMAC W
4/6 KeeneState 2016 Little East
4/9 Amherst 2016 NESCAC
4/12 Bowdoin 2016 NESCAC
4/16 Williams 2016 NESCAC
4/20 UofNewEngland 2016 Comm. Coast
4/23 Middlebury 2016 NESCAC
4/27 Bates 2016 NESCAC
Colby 2015
2/28 TrinityCT 2015 NESCAC W
3/7 Hamilton 2015 NESCAC L
3/8 Husson 2015 North Atlantic W
3/10 UofNewEngland 2015 Comm. Coast W
3/14 Tufts 2015 NESCAC W
3/17 SouthernMaine 2015 Little East W
3/21 ConnecticutCollege 2015 NESCAC W
3/23 Rensselaer 2015 Liberty League W
3/24 RIT 2015 Liberty League W
3/28 WesleyanCT 2015 NESCAC W
4/4 Middlebury 2015 NESCAC L
4/7 Bowdoin 2015 NESCAC L
4/11 Amherst 2015 NESCAC L
4/18 Williams 2015 NESCAC W
4/22 Bates 2015 NESCAC L
4/25 Bowdoin 2015 NESCAC L
Colby 2014
3/1 TrinityCT 2014 NESCAC L
3/8 Hamilton 2014 NESCAC W
3/11 SouthernMaine 2014 Little East W
3/15 Tufts 2014 NESCAC L
3/22 ConnecticutCollege 2014 NESCAC W
3/26 Salisbury 2014 Capital L
3/29 WesleyanCT 2014 NESCAC W
4/1 UofNewEngland 2014 Comm. Coast W
4/5 Amherst 2014 NESCAC L
4/8 Bowdoin 2014 NESCAC W
4/12 Williams 2014 NESCAC L
4/19 Middlebury 2014 NESCAC W
4/23 Bates 2014 NESCAC W
4/26 Middlebury 2014 NESCAC W
5/3 TrinityCT 2014 NESCAC L
5/10 PlymouthState 2014 Little East W
5/17 Williams 2014 NESCAC W
5/18 Cortland 2014 SUNYAC L
Colby 2013
3/9 Amherst 2013 NESCAC W
3/16 UofNewEngland 2013 Comm. Coast W
3/21 Endicott 2013 Comm. Coast W
3/23 Tufts 2013 NESCAC W
3/27 Hamilton 2013 NESCAC W
3/30 ConnecticutCollege 2013 NESCAC W
4/2 Husson 2013 NEAC East W
4/6 WesleyanCT 2013 NESCAC W
4/7 TrinityCT 2013 NESCAC L
4/13 Williams 2013 NESCAC W
4/16 Bowdoin 2013 NESCAC L
4/18 ColoradoCollege 2013 SCAC W
4/20 Middlebury 2013 NESCAC L
4/24 Bates 2013 NESCAC W
4/27 Amherst 2013 NESCAC W
5/4 Middlebury 2013 NESCAC L
5/8 Lasell 2013 Great Northeast W
5/11 CollegeofNewJersey 2013 Independent L
Colby 2012
3/10 Amherst 2012 NESCAC W
3/11 UnivofNewEngland 2012 Comm. Coast W
3/13 SouthernMaine 2012 Little East W
3/18 BuffaloState 2012 SUNYAC W
3/20 Hamilton 2012 NESCAC W
3/23 Tufts 2012 NESCAC W
3/28 Husson 2012 North Atlantic W
3/31 ConnecticutCollege 2012 NESCAC W
4/6 TrinityCT 2012 NESCAC L
4/7 WesleyanCT 2012 NESCAC W
4/14 Williams 2012 NESCAC W
4/18 Bowdoin 2012 NESCAC W
4/21 Middlebury 2012 NESCAC W
4/25 Bates 2012 NESCAC W
4/28 Hamilton 2012 NESCAC L
5/9 Endicott 2012 Comm. Coast W
5/12 Messiah 2012 Commonwealth W
5/13 TrinityCT 2012 NESCAC L
Colby 2011
3/12 Williams 2011 NESCAC W
3/15 SouthernMaine 2011 Little East W
3/18 Tufts 2011 NESCAC W
3/20 EasternConnecticut 2011 Little East W
3/22 Union 2011 Liberty League W
3/26 TrinityCT 2011 NESCAC L
3/30 Husson 2011 North Atlantic W
4/2 Middlebury 2011 NESCAC W
4/6 Bowdoin 2011 NESCAC L
4/9 WesleyanCT 2011 NESCAC W
4/16 Amherst 2011 NESCAC W
4/21 UnivofNewEngland 2011 Comm. Coast W
4/23 ConnecticutCollege 2011 NESCAC W
4/29 Bates 2011 NESCAC L
5/1 Bates 2011 NESCAC W
5/7 Bowdoin 2011 NESCAC W
5/8 TrinityCT 2011 NESCAC L
5/11 Norwich 2011 Great Northeast W
5/14 Hamilton 2011 Liberty League W
5/15 Cortland 2011 SUNYAC L
Colby 2010
3/13 Williams 2010 NESCAC W
3/16 SouthernMaine 2010 Little East W
3/18 UnivofNewEngland 2010 Comm. Coast W
3/20 Tufts 2010 NESCAC W
3/22 Stevens 2010 Empire Eight W
3/24 Drew 2010 Landmark W
3/27 TrinityCT 2010 NESCAC L
4/3 Middlebury 2010 NESCAC W
4/7 Bowdoin 2010 NESCAC L
4/10 WesleyanCT 2010 NESCAC W
4/15 ColoradoCollege 2010 Independent W
4/17 Amherst 2010 NESCAC W
4/24 ConnecticutCollege 2010 NESCAC W
4/30 Bates 2010 NESCAC L
5/2 Middlebury 2010 NESCAC W
5/8 Amherst 2010 NESCAC W
5/9 Williams 2010 NESCAC L
5/12 SouthernMaine 2010 Little East W
5/15 Cortland 2010 SUNYAC W
5/16 Hamilton 2010 Liberty League L
Colby 2009
3/7 Williams 2009 NESCAC W
3/14 Tufts 2009 NESCAC L
3/15 Endicott 2009 Comm. Coast W
3/17 SouthernMaine 2009 Little East W
3/21 TrinityCT 2009 NESCAC W
3/24 Salisbury 2009 Capital W
3/27 Middlebury 2009 NESCAC W
4/1 Bowdoin 2009 NESCAC W
4/4 WesleyanCT 2009 NESCAC W
4/7 PlymouthState 2009 Little East W
4/11 ConnecticutCollege 2009 NESCAC W
4/15 UnivofNewEngland 2009 Comm. Coast W
4/18 Amherst 2009 NESCAC W
4/24 Bates 2009 NESCAC W
4/26 WesleyanCT 2009 NESCAC W
5/2 Middlebury 2009 NESCAC W
5/3 Williams 2009 NESCAC W
5/9 Middlebury 2009 NESCAC L
Colby 2008
3/8 TrinityCT 2008 NESCAC L
3/11 Wheaton 2008 NEWMAC W
3/20 SouthernMaine 2008 Little East W
3/22 Drew 2008 Landmark W
3/25 Union 2008 Liberty League L
3/26 Williams 2008 NESCAC W
3/29 Middlebury 2008 NESCAC L
4/2 Bates 2008 NESCAC W
4/5 Tufts 2008 NESCAC L
4/8 PlymouthState 2008 Little East W
4/12 WesleyanCT 2008 NESCAC W
4/16 Bowdoin 2008 NESCAC L
4/20 ConnecticutCollege 2008 NESCAC W
4/26 Amherst 2008 NESCAC W
4/27 Tufts 2008 NESCAC W
5/3 Middlebury 2008 NESCAC W
5/4 TrinityCT 2008 NESCAC W
5/7 EasternConnecticut 2008 Little East W
5/10 Hamilton 2008 Liberty League L
Colby 2007
3/10 TrinityCT 2007 NESCAC L
3/20 Bates 2007 NESCAC W
3/24 EasternConnecticut 2007 Little East W
3/26 Williams 2007 NESCAC L
3/27 Union 2007 Liberty League W
3/31 Middlebury 2007 NESCAC L
4/7 Tufts 2007 NESCAC W
4/10 PlymouthState 2007 Little East W
4/14 WesleyanCT 2007 NESCAC L
4/15 Wheaton 2007 NEWMAC W
4/18 Bowdoin 2007 NESCAC W
4/21 ConnecticutCollege 2007 NESCAC W
4/23 SouthernMaine 2007 Little East W
4/28 Amherst 2007 NESCAC W
4/29 Bowdoin 2007 NESCAC W
5/5 Amherst 2007 NESCAC W
5/6 Middlebury 2007 NESCAC L
Colby 2006
3/11 Middlebury 2006 NESCAC L
3/18 Williams 2006 NESCAC W
3/27 ClaremontMuddScripps 2006 Independent W
3/29 ColoradoCollege 2006 Independent W
4/1 ConnecticutCollege 2006 NESCAC W
4/2 Wellesley 2006 NEWMAC W
4/5 Bates 2006 NESCAC W
4/8 Tufts 2006 NESCAC W
4/9 KeeneState 2006 Little East W
4/11 PlymouthState 2006 Little East W
4/15 WesleyanCT 2006 NESCAC W
4/19 Bowdoin 2006 NESCAC W
4/22 Amherst 2006 NESCAC L
4/24 SouthernMaine 2006 Little East W
4/29 TrinityCT 2006 NESCAC W
4/30 Williams 2006 NESCAC L
5/10 PlymouthState 2006 Little East W
5/13 Bowdoin 2006 NESCAC L
Colby 2005
3/19 Williams 2005 NESCAC W
3/21 Union 2005 Liberty League W
3/22 FrostburgState 2005 Independent W
3/24 Middlebury 2005 NESCAC L
3/26 Wellesley 2005 NEWMAC W
3/29 SouthernMaine 2005 Little East W
4/2 WesleyanCT 2005 NESCAC W
4/6 Bates 2005 NESCAC W
4/9 Amherst 2005 NESCAC L
4/12 PlymouthState 2005 Little East W
4/16 Tufts 2005 NESCAC W
4/20 Bowdoin 2005 NESCAC L
4/21 ColoradoCollege 2005 Independent L
4/23 TrinityCT 2005 NESCAC W
4/30 ConnecticutCollege 2005 NESCAC W
5/1 Williams 2005 NESCAC L
Colby-Sawyer 2017
2/25 Rivier 2017 Great Northeast W
3/1 Newbury 2017 NECC W
3/23 Norwich 2017 Great Northeast W
3/26 MaineFarmington 2017 North Atlantic L
3/29 MountIda 2017 Great Northeast L
3/31 Husson 2017 North Atlantic W
4/4 GreenMountain 2017 North Atlantic W
4/5 JohnsonState 2017 North Atlantic W
4/8 LyndonState 2017 North Atlantic W
4/11 FitchburgState 2017 MASCAC L
4/14 Thomas 2017 North Atlantic W
4/15 MaineMaritime 2017 North Atlantic W
4/19 WorcesterState 2017 MASCAC L
4/22 Castleton 2017 North Atlantic L
4/24 NewEnglandCollege 2017 North Atlantic L
4/28 Husson 2017 North Atlantic W
4/30 Castleton 2017 North Atlantic L
Colby-Sawyer 2016
3/8 KeeneState 2016 Little East L
3/12 WorcesterState 2016 MASCAC L
3/14 Stevenson 2016 Commonwealth L
3/16 PlymouthState 2016 Little East L
3/23 Becker 2016 NECC W
3/26 Husson 2016 North Atlantic W
3/30 NewEnglandCollege 2016 North Atlantic W
4/2 MaineMaritime 2016 North Atlantic W
4/6 Castleton 2016 North Atlantic
4/9 Thomas 2016 North Atlantic
4/12 GreenMountain 2016 North Atlantic
4/13 FitchburgState 2016 MASCAC
4/17 Norwich 2016 Great Northeast
4/18 JohnsonState 2016 North Atlantic
4/20 Rivier 2016 Great Northeast
4/21 SouthernVermont 2016 NECC
4/23 MaineFarmington 2016 North Atlantic
4/30 NACChampionship 2016
Colby-Sawyer 2015
3/14 WorcesterState 2015 MASCAC L
3/19 FitchburgState 2015 MASCAC L
3/21 MaineMaritime 2015 North Atlantic W
3/25 NewEnglandCollege 2015 North Atlantic W
3/28 Husson 2015 North Atlantic W
4/1 CastletonState 2015 North Atlantic L
4/2 PlymouthState 2015 Little East L
4/4 Thomas 2015 North Atlantic L
4/7 GreenMountain 2015 North Atlantic W
4/8 SouthernVermont 2015 NECC W
4/11 Becker 2015 NECC W
4/15 JohnsonState 2015 North Atlantic W
4/18 MaineFarmington 2015 North Atlantic W
4/23 RhodeIslandCollege 2015 Little East W
4/25 NewEnglandCollege 2015 North Atlantic W
4/29 Thomas 2015 North Atlantic L
Colby-Sawyer 2014
3/8 SalemState 2014 MASCAC L
3/12 RogerWilliams 2014 Comm. Coast L
3/13 Johnson&Wales 2014 Great Northeast W
3/23 WentworthTech 2014 Comm. Coast W
3/27 KeeneState 2014 Little East L
3/29 Husson 2014 North Atlantic L
4/2 NewEnglandCollege 2014 North Atlantic L
4/5 Thomas 2014 North Atlantic L
4/9 CastletonState 2014 North Atlantic L
4/12 Canton 2014 Independent L
4/17 RhodeIslandCollege 2014 Little East L
4/19 MaineFarmington 2014 North Atlantic L
4/21 WorcesterState 2014 MASCAC L
4/22 GreenMountain 2014 North Atlantic W
4/23 FitchburgState 2014 MASCAC L
4/26 NewEnglandCollege 2014 North Atlantic W
4/29 Thomas 2014 North Atlantic L
Colby-Sawyer 2013
3/2 EasternConnecticut 2013 Little East L
3/12 Kenyon 2013 North Coast L
3/14 WestfieldState 2013 MASCAC L
3/23 BridgewaterState 2013 MASCAC L
3/27 SalemState 2013 MASCAC W
3/29 Norwich 2013 Great Northeast W
4/2 KeeneState 2013 Little East L
4/4 WorcesterState 2013 MASCAC L
4/6 MaineFarmington 2013 NEAC East W
4/7 Thomas 2013 NEAC East L
4/10 NewEnglandCollege 2013 NEAC East W
4/13 Husson 2013 NEAC East W
4/17 GreenMountain 2013 NEAC East W
4/20 CastletonState 2013 NEAC East L
4/21 Canton 2013 Independent W
4/24 Husson 2013 NEAC East L
Colby-Sawyer 2012
3/3 EasternConnecticut 2012 Little East L
3/5 Goucher 2012 Landmark L
3/9 NotreDameMD 2012 CSAC W
3/13 Lasell 2012 Great Northeast L
3/17 BridgewaterState 2012 NEWLA L
3/23 DanielWebster 2012 Independent W
3/24 SalemState 2012 NEWLA W
3/29 AnnaMaria 2012 Great Northeast W
4/3 KeeneState 2012 Little East L
4/6 MaineFarmington 2012 North Atlantic W
4/7 Thomas 2012 North Atlantic W
4/11 NewEnglandCollege 2012 North Atlantic L
4/14 Husson 2012 North Atlantic W
4/18 GreenMountain 2012 North Atlantic W
4/21 CastletonState 2012 NEWLA L
4/28 NewEnglandCollege 2012 North Atlantic L
5/9 FraminghamState 2012 NEWLA L
Colby-Sawyer 2010
3/7 Wittenberg 2010 North Coast L
3/9 Gettysburg 2010 Centennial L
3/10 Dallas 2010 Independent W
3/17 CastletonState 2010 NEWLA L
3/20 SalveRegina 2010 Comm. Coast W
3/23 UnivofNewEngland 2010 Comm. Coast L
3/27 WesternNewEngland 2010 Comm. Coast L
3/30 Gordon 2010 Comm. Coast L
4/5 AnnaMaria 2010 Comm. Coast W
4/7 Curry 2010 Comm. Coast L
4/10 RogerWilliams 2010 Comm. Coast L
4/13 Endicott 2010 Comm. Coast L
4/19 KeeneState 2010 Little East L
4/21 NewEnglandCollege 2010 Comm. Coast W
4/24 RegisMA 2010 Comm. Coast W
4/26 Nichols 2010 Comm. Coast W
5/1 RogerWilliams 2010 Comm. Coast L
Colby-Sawyer 2009
3/14 AnnaMaria 2009 Comm. Coast W
3/21 SalveRegina 2009 Comm. Coast W
3/25 UnivofNewEngland 2009 Comm. Coast L
3/28 WesternNewEngland 2009 Comm. Coast L
3/31 Gordon 2009 Comm. Coast L
4/4 NewEnglandCollege 2009 Comm. Coast L
4/8 Curry 2009 Comm. Coast L
4/9 MIT 2009 NEWMAC L
4/11 RogerWilliams 2009 Comm. Coast L
4/13 KeeneState 2009 Little East L
4/14 Endicott 2009 Comm. Coast L
4/18 Nichols 2009 Comm. Coast W
4/23 PlymouthState 2009 Little East L
4/28 Endicott 2009 Comm. Coast L
Colby-Sawyer 2008
3/8 Wellesley 2008 NEWMAC L
3/11 Skidmore 2008 Liberty League L
3/14 OhioWesleyan 2008 North Coast L
3/22 NewEnglandCollege 2008 Comm. Coast L
3/25 Endicott 2008 Comm. Coast L
3/29 SalveRegina 2008 Comm. Coast W
4/2 Curry 2008 Comm. Coast L
4/8 Nichols 2008 Comm. Coast W
4/10 CastletonState 2008 NEWLA W
4/12 Gordon 2008 Comm. Coast L
4/14 KeeneState 2008 Little East L
4/16 RogerWilliams 2008 Comm. Coast W
4/19 UnivofNewEngland 2008 Comm. Coast W
4/22 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
4/24 PlymouthState 2008 Little East W
4/29 WesternNewEngland 2008 Comm. Coast L
Colby-Sawyer 2007
3/10 Wellesley 2007 NEWMAC L
3/12 Bryant 2007 Northeast 10 L
3/13 Utica 2007 Empire Eight W
3/31 SalveRegina 2007 Comm. Coast W
4/7 Nichols 2007 Comm. Coast W
4/11 NewEnglandCollege 2007 Comm. Coast W
4/14 RogerWilliams 2007 Comm. Coast W
4/18 RegisMA 2007 Comm. Coast W
4/19 PlymouthState 2007 Little East L
4/21 Curry 2007 Comm. Coast L
4/24 Gordon 2007 Comm. Coast L
4/26 Endicott 2007 Comm. Coast L
4/28 UnivofNewEngland 2007 Comm. Coast W
5/1 NewEnglandCollege 2007 Comm. Coast W
5/3 Gordon 2007 Comm. Coast L
Colby-Sawyer 2006
3/14 Vassar 2006 Liberty League L
3/15 Clarkson 2006 Liberty League L
3/18 UnivofNewEngland 2006 Comm. Coast W
3/25 Nichols 2006 Comm. Coast W
3/28 Gordon 2006 Comm. Coast L
4/1 SalveRegina 2006 Comm. Coast W
4/3 Lasell 2006 NEWLA W
4/5 Endicott 2006 Comm. Coast W
4/8 RogerWilliams 2006 Comm. Coast W
4/11 NewEnglandCollege 2006 Comm. Coast W
4/13 CastletonState 2006 NEWLA W
4/17 KeeneState 2006 Little East W
4/19 RegisMA 2006 Comm. Coast W
4/20 PlymouthState 2006 Little East L
4/22 Curry 2006 Comm. Coast W
4/25 UnivofNewEngland 2006 Comm. Coast L
Colby-Sawyer 2005
3/15 Smith 2005 NEWMAC W
3/16 Clarkson 2005 Liberty League W
3/29 Gordon 2005 Comm. Coast W
3/31 MIT 2005 NEWMAC L
4/3 Nichols 2005 Comm. Coast W
4/7 Endicott 2005 Comm. Coast W
4/9 RogerWilliams 2005 Comm. Coast W
4/10 SalveRegina 2005 Comm. Coast W
4/12 NewEnglandCollege 2005 Comm. Coast L
4/14 CastletonState 2005 NEWLA W
4/16 Curry 2005 Comm. Coast L
4/17 MassachusettsDartmouth 2005 Little East L
4/19 KeeneState 2005 Little East L
4/20 PlymouthState 2005 Little East W
4/23 UnivofNewEngland 2005 Comm. Coast L
4/26 NewEnglandCollege 2005 Comm. Coast W
4/28 Gordon 2005 Comm. Coast L